برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداران اینترنتی

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
ایها الحال یعنی "هان ای حال !" :D ... اونی که شما منطورته " علی ایّ حال " ــه که یعنی "در هر حال" و " در هر صورت" ........ بهتره بجاش از واژه فارسی " به هر روی" استفاده کنید ، یا حداقل عربی درستش رو استفاده کنید:general406:

پ.ن: یادم رفت بگم، بیسوات:p
ما که تاحالا از اینترنت خریدی نکردیمو نمیکنیم تا طرف رو نبینم به کسی پول نمیدم;)
به من هم پول نمیدی ؟:general709:

mohsen15930

Registered User
لایک‌ها
31
ایها الحال یعنی "هان ای حال !" :D ... اونی که شما منطورته " علی ایّ حال " ــه که یعنی "در هر حال" و " در هر صورت" ........ بهتره بجاش از واژه فارسی " به هر روی" استفاده کنید ، یا حداقل عربی درستش رو استفاده کنید:general406:

پ.ن: یادم رفت بگم، بیسوات:p

چقد دوستام تیزبین و ریزبین تشریف دارن. این قسمتش مایه ی شعف و خوشحالیه اما اگه به لب مطلب بیشتر توجه میکردین بهتر بود. ما تو عمرمون یه بار اشتباه نگارشی کردیم ماشالا یه عالمه مصحح و منتقد ریخت رومون. علاقه ای به اصطلاحات عربی ندارم و قسمت "دومش" مدنظرم بود و از دستم در رفته ظاهراً !!! شما عفو کنین
پ.ن: ===>> حالا شما جناب تایگر با سواد و ماهم بی صواط !

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
اما اگه به لب مطلب بیشتر توجه میکردین بهتر بود.!
شما هم اگه به جای توجیه کردن و ماستمالی، اشباهت رو قبول میکردی بهتر بود :D ... 99 درصد این مشکلاتی که توی جامعه می بینید، ریشه در همین غلط های نگارشی و املایی داره:D. میدونی چرا ؟
1- ملتی که در حرف زدن، کلمه ای بکار میبره که معنی و املاش رو بلد نیست، در کار کردن هم مسئولیت کاری رو قبول میکنه که بلد نیست:general406:
2- ملتی که حال نداره املا و مفهوم کلمه ای که استفاده میکنه در فرهنگ لغت یا گوگل سرچ کنه، در بقیه کارهاش هم همینقدر بیحال و تنبله:general406:
3- ملتی که غلط املایی و انشاییش رو قبول نمیکنه و بهانه میاره، در کارهای مهمتر هم اشتباهاتش رو نمی پذیره و اصلاح نمیکنه:p
4- ملتی که اکثریت قشر تحصیلکرده دانشگاهیش نمیتونن یک صفحه زبون مادریشون رو بدون غلط بنویسن، به درد ازدواج با مصطفی میخورن:D

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
جالبه. چند نفر که استارتر اون تاپیک رو محکوم کردن، بعدا خودشون محروم از فعالیت تجاری شدن:rolleyes:. آقا اصلا همش تقصیر جو پیتیه، کابرای پی تی امثال منو می بینن، تشویق میشن که کلاهبرداری کنن:D
اونا بابت موضوع دیگه هشتپلکو شدن ، به اون تاپیک کاری نداره .
مهم اینه که توطئه تو نطفه خفه شده :دی

• Like
Reactions: F-5

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
اونا بابت موضوع دیگه هشتپلکو شدن ، به اون تاپیک کاری نداره .
مهم اینه که توطئه تو نطفه خفه شده :دی
بله. متوجه شدم محرومیتشون بعدا اتفاق افتاده. ( من مثل افتک قبلی، خنگ نیستم:p:D)
راه حل همیشگی خنثی کردن توطئه ها دست مصطفاست;) ... عکس کالا رو همونطور که یکی از بچه های اون تاپیک گفت، میشه با اجازه یه مغازه دار یا آشنا از کالا گرفت. کارت ملی رو میشه فتوشاپ کرد. تلفن ثابت رو میشه از تلفن یجای عمومی یا استیجاری استفاده کرد.... در همه کارها میشه کلک زد........ موضوع اینه که اون کلاهبردار بترسه که پلیس و سیستم قضایی میخواد و میتونه که دستگیرش کنه ... الان کلاهبردارها چه در فضای مجازی، چه در فضای بیرون از نت، ترس زیادی ندارن... در واقع الان هرکی کلاهبرداری نمیکنه، بخاطر با وجدان بودن خودشه:D

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
از کجا متوجه شدی ؟!
دقیقا از اونجا :p
بطور معمول کسی که خودش تگ محروم از فعالیت تجاری داشته باشه، نمیاد با اعتماد به نفس در تاپیک کلاهبرداری اظهار نظر بکنه... لذا نتیجه گرفتم که تگ محرومیت این دوستان مربوط به جریاناتی بوده که بعد از این تاپیک اتفاق افتاده... ببین چقدر باهوشم. بیا خواستگاریم دیگه:general704::general709:

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
جریاناتی بوده که بعد از این تاپیک اتفاق افتاده
اینهم که به نوعی میشه مربوط به این تاپیک ، من میگم مربوط به اون تاپیک بن نشده شما میگی میدونستم و بعدش استدلال میکنی بعدا در ارتباط با اون تاپیک بن شده ؟!

ببین چقدر باهوشم
بر منکرش لعنت ...
بیا خواستگاریم دیگه
جاااااان ؟ :oops:

• Like
Reactions: F-5

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
دقیقا از اونجا :p
بطور معمول کسی که خودش تگ محروم از فعالیت تجاری داشته باشه، نمیاد با اعتماد به نفس در تاپیک کلاهبرداری اظهار نظر بکنه... لذا نتیجه گرفتم که تگ محرومیت این دوستان مربوط به جریاناتی بوده که بعد از این تاپیک اتفاق افتاده... ببین چقدر باهوشم. بیا خواستگاریم دیگه:general704::general709:
!!!ببخش یکم لوس نیستی شما؟واسه مذکر بودن رفتارت یکم ناجوره.ناراحت نشی البته .

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
اینهم که به نوعی میشه مربوط به این تاپیک ، من میگم مربوط به اون تاپیک بن نشده شما میگی میدونستم و بعدش استدلال میکنی بعدا در ارتباط با اون تاپیک بن شده ؟!
محسن ؟o_O:D ... منظورم از " این تاپیک" این تاپیک نبود، منظورم تاپیکی بود که شما آدرسش رو دادی. یعنی اون افراد در زمان اون تاپیک محروم نبودن، بعدها محروم شدن
بر منکرش لعنت ...

جاااااان ؟ :oops:
من منکرشم. پرا فحش میدی؟ بر خودت لعنت :p
به من گفتی جااااان:general704::general709::general707::D

!!!ببخش یکم لوس نیستی شما؟واسه مذکر بودن رفتارت یکم ناجوره.ناراحت نشی البته .
اولا که برو توی پروفایلم ببین، زده مونث:p
ثانیا که خودت لوسی
ثالثا که ناراحت نشدم، تا چشت درآد:D

mohsen15930

Registered User
لایک‌ها
31
لطفاً تایپیک رو اگه مدیران محترم دیدن حذف کنن. با تشکر

بالا