برگزیده های پرشین تولز

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام
اقا من میخواستم الان گوشی سفارش بدم ، مشکل چیه ؟
سلام مشکل ایشون تاخیر در ارسال کالا هست ودر حال حاضر فعالیت ایشون در سایت قطع شده ولی شما می تونید از طریق لینک امضا از ایشون خرید کنید فقط به زمان تحویل 5 تا 10 روزه دقت کنید

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
درود،دوستان بنده 10 تا فیدبک مثبت دارم اما 9 تا نشون میده،چرا دقیقا؟
سلام به مشکل شما رسیدگی شد .
برای بقیه کاربرانی که مشکلی مثل ایشون دارند یاد اور می شوم که سیستم امتیاز دهی به صورت دو طرفه می باشد یعنی هر دو طرف معامله باید بهم امتیاز بدهند تا امتیازات بدرستی ثبت شود ودر غیر این صورت به ما اطلاع بدهید تا باگ موجود را برطرف کنیم
با تشکر

ali_ghp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
آقا اینکه 70تا پست داشته باشیم همون تعداد نوشته هایی که داریم ؟ اگه همونه من 71 نوشته دارم تاریخ عضویتم هم سال 2003 هستش چرا نمیتونم امتیاز بدم؟؟؟؟

iwhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
"در این معامله کاربر به هر دلیلی راضی نبوده است و به شما منفی داده که این حق را هم دارد و تا نظر کاربر از سوی شما جلب نشود امکان پاک کردن امتیاز منفی نیست و لطفا باهم به توافق برسید."

به امتیاز ها منفی رسیدگی نمیکنید مطابق این بند؟
"در صورتی که امتیاز «Negative» و یا «Neutral» داده شود، می‌بایست دلایل و مدارک این عدم رضایت به‌صورت کامل و واضح در این قسمت ذکر شود، مدارکی که نشان دهنده دلیل عدم رضایت از معامله باشد"

کاربری در معامله که داشتیم تخلفی انجام داده و تعهدات انجام نداده ما هم طبق روال امتیاز دهی فیدبک منفی ثبت کردیم و این کاربر بدون هیچ دلیل منطقی فید بک منفی به ما داده و پاسخ بالا پاسخ مسئول رسیدگی به بازارچه است. پس ما باید از ترس فید بک منفی یک متخلف نباید امتیاز منفی ثبت کنیم تا سایر کاربران مطلع بشوند؟

agarb98

Registered User
لایک‌ها
179
من با ایشون معامله نداشتم هیچوقت برام خیلی وقت پیش یه امتیاز منفی ثبت کردن .
نام کاربری کاربر : hoji_17203
لطفا رسیدگی کنید و پاک کنید این امتیاز منفی رو از پروفایل من

bestmusic

Registered User
لایک‌ها
31
به نظر من این امتیاز بازارچه ارج و قرب قبلیو نداره. بعضیا تا 100 تا امتیاز بهم دادن. اگر امتیازای مشترکو حذف کنن کرک و پر امتیازاشون می ریزه.

onemohsen

Registered User
لایک‌ها
48

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843

webmester

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام یه سوال چرا به من انقد دیر دیر مثبت میرسه ایییییییییییییییییییییییییی خدا من مثبت میخواااااااااااااااااااااام:general211::general503::general503::general503::angrybirds3::angrybirds3::angrybirds3::android15::android15::android15:

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
سلام اقا احسان عزیز من یه سوالی دارم اونم اینه من و یه کاربر عزیز دیگه بهم منفی دادیم و بعد چند روز با هم به توافق رسیدیم و الان جف طرف میخاییم منفیمون پاک بشه ممنون میشم راهنمایی کنین چیکار کنیم تا پاکشه سپاس . بی صبرانه منتظر جوابتون هستم مدیر عزیز و خسته نباشید .

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
دوستان طبق تاپیک زیر بنده کاملا بدون هیچ تخلفی یه گوشی رو واسه فروش گذاشتم و از همه زوایا عکس گرفتم و شاهد عینی قبل از ارسال دارماونم 4 نفر.ولی خریدار چون قیمت بالا داده بود و پشیمون بود دبه درآورد و امتیاز منفی به بنده داد.خدایی چرا باید امتیاز منفی بخورم؟واقعا کسی نیست که بررسی کنه یه کاربر با 8 سال سابقه و بالای 100 معامله باید اینجوری باهاش رفتار بشه.
این واسه بار دومه که بعضی کاربران ناقلا اینجوری سرم کلاه گذاشتن.
http://forum.persiantools.com/threa...وی-g8-گلد-واقعا-درحد-آک.765494/#post-11657957

PersiAndroid

Registered User
لایک‌ها
33
سلام
رو چه حسابی امتیاز منفی ای که من به choughour دادم پاک کردین؟
دلیل این کار من کاملا منطقی بود
ایشون در مقابل 200 هزارتومنی که من بهشون دادم هیچ دیتایی در اختیارم نذاشتن و اینکه حتی به حرفشون که قبول کرده بودن 120 دیگه بهشون بدم و باز دانلود کنن هم عمل نکردن
مشخص هست که ایشون از طرف شما مدیران حمایت میشه
چون تاپیک شکایتی هم که من دوبار علیه شون ساختم پاک کردین با وجود اینکه ایشون اصلا پاسخگوی من نیستن و من ازتون خواستم تا رسیدن به نتیجه تاپیک رو پاک نکنین
تو همون انجمن تاپیک های شکایت مشابهی بود که قفل شده بود ولی پاک نشده بود ولی شما برای اینکه اسم ایشون خدشه دار نشه پاک کردین

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام اقا احسان عزیز من یه سوالی دارم اونم اینه من و یه کاربر عزیز دیگه بهم منفی دادیم و بعد چند روز با هم به توافق رسیدیم و الان جف طرف میخاییم منفیمون پاک بشه ممنون میشم راهنمایی کنین چیکار کنیم تا پاکشه سپاس . بی صبرانه منتظر جوابتون هستم مدیر عزیز و خسته نباشید .
هر دو طرف در خواست خود را جهت پاک شدن امتیاز به فروم منیجر اطلاع دهید

بالا