برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
شما اصرار داری اصل حرف من رو نگیری و به حاشیه بپردازی. اصلا حرف من سر یه ما و شیش ماه و یه سال نیست. حرفم این بود که وقتی بایرن بخوادش نمیاد منچستر. بگذریم که بنده گفتم چند ماه و چند معمولا به 3 یا بیشتر اطلاق می شه.
حاشیه؟؟
عزیز شما حرف بنده رو اصلا توجه نمیکنی بهش، شما میگی که اگه بایرن جلو اومد، آنجلوتی عمرا به منچستر نمیاد، من به شما میگم که وقتی 6 ماه قبل از اینکه حرفی از آنجلوتی برای منچستر اورده بشه، آنجلوتی با بایرن صحبتهاش رو کرده بوده...شما اصلا معنی این صحبت رو نمیگیری، بنده دارم از مدیریت فلاکت بار بدون برنامه صحبت میکنم و نه قدرت جذب باشگاه ها...(چیزی که اون رو هم منچستر با وودوارد نداشته)
قبول ندارم اصلا. یعنی نیم فصل هم قرار نبود به اون بنده خدا وقت بدن؟؟؟ ضمن این که وودوارد اون قدر احمق نیست که ندونه ضرری که قرار نگرفتن بین 4 تیم بالای جدول به سرمایه باشگاه می زنه خیلی بیشتر از چندرغاز حقوق اون بدبخته!!!
بحثی در مورد قبول داشتن یا نداشتن شما نیست!!
چون پلاکاردهای The Chosen One و هو شدن تو اولدترافورد، قبل از نیم فصل شروع شد و همون موقع مویس رختکن رو هم از دست داده بود، پس باید بپرسی که چرا اینقدر اخراجش طول کشید و دقیقا یک روز بعداز مسجل شدن حضور نداشتن در جمع 4 تیم بالای جدول بود که مویس اخراج شد؟؟؟
خوب بزار دوتا مطلب رو واست بزارم که مقدار ضرر باشگاه از حضور نداشتن در CL و شکلی که قرارداد مویس فسخ شد رو واست بگه:
http://www.independent.co.uk/sport/...-under-david-moyes-cost-club-50m-9381431.html
http://www.telegraph.co.uk/sport/fo...uld-cost-club-48-million-in-lost-revenue.html
خوب همه جا تقریبا قضیه حضور نداشتن منچستر رو با توجه به درآمدهای فصول گذشتش، حدودا 50 میلیون حساب کردن، حالا از حقوق مویس بگیم که سالیانه 5.2 میلیون پوند بوده و با یه سری مخلفات به 7 میلیون میرسیده، درضمن اگه نمیدونستی، بهت بگم که قرارداد مویس 6 ساله بوده!!!...بگذریم از حقوق گروه مربیگریش و غیره...
که هنگام اخراج مویس، 3.5 میلیون بابت همون سالی که مربی بوده و 3.5 میلیون دیگه بابت زودتر اخراج شدنش، بهش پرداخت شده، دلیل اینکه اینقدر کم بهش پرداخت شده، این بوده که گزینه ای در قرارداد مویس بوده که اگه سهمیه بازیهای اروپایی رو نگیره، اجازه فسخ قرارداد به همچین شیوه ای رو میداده، در غیر اینصورت که وودوارد باید در حدود 40 میلیون پوند پیاده میشده واسه اخراج مویس، تازه بدون حقوق دیگر اعضای تیم مربیگریش...
خوب بهتر هستش خودمون با یه نگاه به این نتیجه برسیم...
خب قبول پس الان بلان یه گزینه است ولی از دست نرفته که! باز می گم این که مورینیو بهتره یا بلان یه بحث دیگه است ولی بلان از دست نرفته هنوز.
متاسفانه انگار بلان هم قراردادش رو تمدید کرد!!!!:D:D:D:eek::eek::eek:
1111.JPG
منتظر پست من بودن!! البته هفته پیش بحثش بود...:general509:
من این حرف رو خیلی قبول دارم ولی دقت کنید سال 2014 که فن خال انتخاب شد تجربه ی تلخ و ناموفق مویس رو داشتیم
بله درسته، بنده هم همیشه این قضیه رو قبول داشتم که طرفدارا و مدیر خیلی فشار و ترس داشتن، ولی مدیر خوب باید کار درست رو انجام بده و نتیجه کارش باعث میشه که موفق حساب بشه یا نه... فعلا که وودوارد آشغال ترین مدیر تاریخ منچستر بوده تا اونجایی که من اطلاع دارم...(البته حسابدار خوبی بوده برای گلیزرها)
مویس یه مربی بود با همین وضعیتی که گفتی، تجربه ی زیادی نداشت و هیچ افتخار چشم گیری تو کارنامه اش نبود. مویس خیلی زود اخراج شد
راستش ما این همه مویس رو میکوبیم، ولی مویس هم واسه خودش مربی بود، ولی نه مربی تیم های بزرگ، فقط مشکلش همین نداشن کنترل روی تیم بود...
4444.JPG
افتخاراتش از خیلی از مربی های دیگه EPL بیشتر هستش!!
مهدی جان شما و خیلی از دوستان دیگه اعتقادی به ریسک ندارید ولی بنده همه جا دارم بهترین نتیجه هارو در ریسکهای بزرگ میبینم تو تاریخ...

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
بحثی در مورد قبول داشتن یا نداشتن شما نیست!!
چون پلاکاردهای The Chosen One و هو شدن تو اولدترافورد، قبل از نیم فصل شروع شد و همون موقع مویس رختکن رو هم از دست داده بود، پس باید بپرسی که چرا اینقدر اخراجش طول کشید و دقیقا یک روز بعداز مسجل شدن حضور نداشتن در جمع 4 تیم بالای جدول بود که مویس اخراج شد؟؟؟
خب هوادارا قطعا اشتباه می کردن که این قدر عجول بودن. اونا از مویس انتظار نتایج رییس رو داشتن. خدا رو شکر که مدیرای باشگاه این قدر بی صبر و عجول نبودن وگرنه ما باید 6 ماه یه بار مربی عوض کنیم!
خوب بزار دوتا مطلب رو واست بزارم که مقدار ضرر باشگاه از حضور نداشتن در CL و شکلی که قرارداد مویس فسخ شد رو واست بگه:
http://www.independent.co.uk/sport/...-under-david-moyes-cost-club-50m-9381431.html
http://www.telegraph.co.uk/sport/fo...uld-cost-club-48-million-in-lost-revenue.html
خوب همه جا تقریبا قضیه حضور نداشتن منچستر رو با توجه به درآمدهای فصول گذشتش، حدودا 50 میلیون حساب کردن، حالا از حقوق مویس بگیم که سالیانه 5.2 میلیون پوند بوده و با یه سری مخلفات به 7 میلیون میرسیده، درضمن اگه نمیدونستی، بهت بگم که قرارداد مویس 6 ساله بوده!!!...بگذریم از حقوق گروه مربیگریش و غیره...
که هنگام اخراج مویس، 3.5 میلیون بابت همون سالی که مربی بوده و 3.5 میلیون دیگه بابت زودتر اخراج شدنش، بهش پرداخت شده، دلیل اینکه اینقدر کم بهش پرداخت شده، این بوده که گزینه ای در قرارداد مویس بوده که اگه سهمیه بازیهای اروپایی رو نگیره، اجازه فسخ قرارداد به همچین شیوه ای رو میداده، در غیر اینصورت که وودوارد باید در حدود 40 میلیون پوند پیاده میشده واسه اخراج مویس، تازه بدون حقوق دیگر اعضای تیم مربیگریش...
خوب بهتر هستش خودمون با یه نگاه به این نتیجه برسیم...
این ها درست ولی همین الانشم کلی ضرر دادن! اگر می خوای بگی اونا خسّت به خرج دادن که تا وقتی نرفتن به چمپیونز مسجل نشده بود مربی رو برکنار نکردن باید اختلاف خسارتی که الان دادن رو با خسارتی که در صورت اخراج در نیم فصل باید می دادن محاسبه کنی که قطعا خیلی کمتر از اون 50 میلیون پوند خسارت براورد شده نرفتن به چمپیونز هست! محاسبه به این شکل که انجام دادی اشتباهه.
متاسفانه انگار بلان هم قراردادش رو تمدید کرد!!!!:D:D:D:eek::eek::eek:
منتظر پست من بودن!! البته هفته پیش بحثش بود...:general509:
عه! :general210:
فدا سرت! اصلا بلان مربی نیست! :D همین مورینیو چشه مگه بیچاره :D

پ.ن: اگر خواستید اسم منو هم بدونید من محمد هستم گهگاه میام یه سری می زنم و نوشته های دوستانو می خونم چیز یاد می گیرم :)

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
پ.ن: اگر خواستید اسم منو هم بدونید من محمد هستم گهگاه میام یه سری می زنم و نوشته های دوستانو می خونم چیز یاد می گیرم :)
خوشبختم محمد خان، شما در بحث ها شرکت کنید، ارزش کلوب بالاتر میره، هیچ کس صاحب کلوب نیست، همه واسه منچستر اینجا جمع میشن و تیم منچستر هم دلیلی برای جمع شدن دوستان هستش...:general601:
خیلی از دوستان تو چند وقت گذشته، هم فعالیتشون کم شده و هم یه جورایی مارو تنها گذاشتن، خود بنده هم تو فکر بیخیال شدن بودم، ولی انگار دوستان به موو امید بستن، بنده هم امیدوارم که بتونه جواب بده...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
زیر 21 ساله های منچستر 1 - 0 زیر 21 ساله های سیتی و صعود به صدر جدول با یک بازی کمتر

111.jpg
سیتی هر چقدر هم برای آکادمیش هزینه کنه فعلا که با اختلاف زیر ما هستن فصل پیش هم ما قهرمان شده بودیم
لینگارد و جکسون که از آکادمی اومدن تو تیم اوایل رو مخ بودن الان بهتر شدن یا بخاطر جا افتادن تو تیمه یا تغییر نسبی سبک بازی فن خال ، که بنظرم بیشتر همون مورد دوم درسته چون این بازیکنا برای فوتبال تیکی تاکای اسپانیایی یا فوتبال ماشینی آلمانی و مالکانه ی فن خالی ساخته نشدن برای فوتبال بریتانیایی ساخته شدن فوتبالی مبتنی بر قدرت جسمانی و دوندگی و آزادی عمل

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
بعضی ها معتقدند که وارن جویس مربی رزروها به دلیل عملکرد خوبش در این چند سال میتونه جایگزین مناسبی برای ونگال باشه حداقل اگر احتیاج به تغییر مربی داشتیم در میانه راه به عنوان مربی کوتاه مدت میتونه مناسب باشه....من فکر میکنم ممکنه که اینجوری باشه شاید هم نباشه اما چیزی که مشخصه اون داره کارش رو جایی که هست خوب انجام میده و اگر بهش دست بزنند باید دنبال یک جایگزین براش توی رزروها بگردند و خوب معلوم هم نیست بتونه توی تیم اصلی جواب بده....در مورد جانشین ونگال میشه گفت ونگال مثل دیکتاتورهایی شده که باور ندارند حکومتشون داره فرومیریزه ! مدام مصاحبه میکنه که نه آقا مورینیو در کار نیست باشگاه به من چیزی نگفته و از این حرفها اصلا به نظر من وظیفه مربی نیست که به این سوالات جواب بده اگر هم کسی میپرسه میتونه بگه که این سوال رو باید مدیریت تیم جواب بده نه مربی تیم..اون خطر اخراج رو حس کرده و رویه اش رو عوض کرده ولی باید دید میتونه تا آخر قراردادش دوام بیاره یا نه...

در مورد مورینیو دوستان بحث های خوبی کردند مشخصا در هر کاری رزومه یک فرد بیانگر عملکردش هست و مورینیو در دهه گذشته یکی از بهترین رکوردها رو در حرفه خودش داشته اگر بخوایم رمانتیک انتخاب نکنیم مورینیو خیلی انتخاب درستی میتونه باشه ولی چند تا عیب داره که یکیش خیلی بزرگه اینکه مورینیو ثابت کرده بیش از سه سال جایی نمیمونه و خوب بعدش چی؟ ما در سه سال فکر کنید جام هم ببریم با تیمی که بعدش روی دستمون میمونه باید چه بکنیم؟ این یعنی برمیگردیم به نقطه صفر رفتن سرالکس...به نظر من این ساده انگاریه که فکر کنیم مورینیو میاد اینجا و ۲۰ سال ماندگار میشه...تجربه مشخص کرده اگر مدیریت و هواداران هم بخواند که بمونه اون تصمیم دیگه ای میگیره البته عده ای میگند مورینیو الان با مورینیو ۵ سال قبل فرق داره اما اینا همش حرفه و عملکردش نشون داده که ۳ سال بیشتر جایی موندگار نیست.....
نظر شخصی من در مورد مورینیو اینه که مورینیو پورتو میتونیست خیلی دوست داشتنی باشه آدمی که اومد با یک تیم پرقدرت اما کم هزینه قهرمان اروپا شد ولی همه یادشونه که با چه سر و صدایی به چلسی رفت و بعدش اینتر و ریال البته اینتر رو نمیشه به خرج های بی رویه متهم کرد ولی مورینو هر جا که رفته از قبل اومدنش تا بعد رفتنش ورزشی نویس های زیادی روش زوم هستند و خیلی ها میگن مورینیو خیلی جاها آدم داره که براش بنویسند این میتونه لزوما اینقدر کودکانه نباشه که مثلا مورینو پول بده و براش بنویسن بلکه به دلیل اینکه مورینو بعد از انتقالش از پورتو به چلسی و مصاحبه های عجیب و غریبش مدیا رو جذب خودش کرد کسی که با ایجاد هیاهو نظرها رو به خودش جلب میکنه البته آدم میتونه هم نتیجه بگیره و هیاهو راه بندازه هم نگیره و راه بندازه مورینیو نتیجه هم میگیره ولی خوراک خبری رو برای مدیا و جریان سرمایه همیشه جور میکنه و الان اگر خودش هم نخواد دیگه نمیشه از اون شخصیتش جدا بشه...حالا این خونه نشینی مورینیو اصلا برای مدیا خوب نیست و اونها برای فروش بیشتر هر روز اونو بیشتر به ما لینک میکنند تا جایی که همه چیز رو جور میکنند و یک روز مورینیو سرو کله اش توی تیم پیدا میشه و چه خبری جذاب تر از حضور دوباره گواردیولا و مورینیو در یک شهر این میتونه با همین تیتر یک روزنامه رو فروشش رو دوبرابر کنه یا تعداد کلیک های رو یک خبر رو چند برابر کنه ....من مورینیو رو فرزند خلف فوتبال سرمایه داری و مدیامیدونم البته مورینیو بعد از پورتو
این حال من رو به عنوان یک هوادار بد میکنه و احساس میکنم عروسک خیمه شب بازی برای درآمد بیشتر مطبوعات شدم...نمیتونیم بگیم مورینیو چون خوب نتیجه گرفته مدیا بهش توجه میکنه و تقصیر خودش نیست چون مثلا فرگی ۴۲ جام گرفت ولی هیچوقت کارهایی نکرد که به نوعی آب به آسیاب مدیا ریختن باشه...یا ونگر یا هیتسفلد و توی جوان ترها یواخیم لو ....

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بازی شروع نشده گل خوردن

یعنی تیم نوزدهم جدول رو هم نمیخوان ببرن

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
25 دقیقه از بازی گذشته و تیم دوباره برگشته به همون آشغالی که بود...
8تا ضربه به سمت دروازه واسه ساندرلند، 0تا واسه منچستر...
انگار بعداز 2 بازی که تیم نتیجه گرفت، فن خال بهش فشار اومده که به سبک آشغالش بازی نکرده تیم...

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
حالم بهم خورذ از بازی اینا دفاع های کناری فاجعه هستن

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دارمیان هم مصدوم شد و فکر کنم چند هفته ای گرفتار شد.

مارسیال هم گل زد

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
چقد ریلکس و حرفه ای زد مارسیال!
یعنی خییییلی خوب بود!
هر کی دیگه بود کوبیده بود تو صورت دروازه بان ازون فاصله عجیب غریب خوب زد!

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
چقد ریلکس و حرفه ای زد مارسیال!
یعنی خییییلی خوب بود!
هر کی دیگه بود کوبیده بود تو صورت دروازه بان ازون فاصله عجیب غریب خوب زد!

دقیقا منم خواستم همینو بگم بازیکن دیگه ای بود مستقیم کوبیده بود به بدن دروازه بان
حرفه ای و با فکر زد اولش شک کردم گل شده باشه گزارشگر هم چیزی نگفت بعید بود از بازیکنای فعلی منچستر و چنین گلی
.
.
این کیه جای دارمیان اومد بازی ، لاو؟ اولین باره دارم اسمشو می شنوم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این سانسورهاشون،
دقیقا منم خواستم همینو بگم بازیکن دیگه ای بود مستقیم کوبیده بود به بدن دروازه بان
حرفه ای و با فکر زد اولش شک کردم گل شده باشه گزارشگر هم چیزی نگفت بعید بود از بازیکنای فعلی منچستر و چنین گلی
.
.
این کیه جای دارمیان اومد بازی ، لاو؟ اولین باره دارم اسمشو می شنوم
همون جوونی که گفتم باهاش قرارداد بستیم تو ژانویه...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
نیمه اول که ۹۰٪ افتضاح بودیم،
یه دفاع دسگه هم که پرید ببینم دیگه چه بهونه ای هست به جونز بازی نده :|
امیدوارم نیمه دوم به خودشون بیان، ۳۰ دقیقه اول که انگار مست بودن همشون!
دخیا هم سوتی بدی داد با اینکه دیدش کم بود ولی یکن زیادی کند عمل کرد رو گل

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نیمه اول که ۹۰٪ افتضاح بودیم،
یه دفاع دسگه هم که پرید ببینم دیگه چه بهونه ای هست به جونز بازی نده :|
امیدوارم نیمه دوم به خودشون بیان، ۳۰ دقیقه اول که انگار مست بودن همشون!
دخیا هم سوتی بدی داد با اینکه دیدش کم بود ولی یکن زیادی کند عمل کرد رو گل
اصلان جان میخوای جونز بازی کنه؟؟
خدا خدا کن که موو مربی نشه که اولین کاری که میکنه، میفروشتش...
واران رو میخواد بگیره، عجیب هم نیست، بازیکنش بوده و تو چلسی هم میخواستش، احتمالا استونز هم گزینه بعدیش هستش و بلیند یا میره سمت چپ(با اومدن شاو و این جکسون بعیده فیکس بشه) و سمت راست هم احتمالا خرید خواهیم داشت...
برام خیلی جالبه که فقط تیم ما هستش که این همه مصدوم میده در طول سال، همه دفاع های کناریمون مصدوم هستن، والنسیا هم تازه برگشته به تمرینات!!!!!

بالا