برگزیده های پرشین تولز

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد برای دوستان پرشین تولز تا 30 درصد حق بیمه عمر ماه اول رو تخفیف

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
با سلام (برای دوستان پرشین تولز تا 30 درصد حق بیمه عمر ماه اول رو تخفیف میدم، نام کاربری خود را در پرشن تولز اعلام نمایید.)
مسلماً بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد بهترین بیمه عمر در کشور ما ایران میباشد.
برای مثال من پلن ماهیانه 100 هزار تومانی را برای شما مثال میزنم (پلنهای بیمه پاسارگاد از حداقل 20 و 30 هزار تومان در ماه میباشند)
شما با خرید یک بیمه عمر و آتیه پاسارگاد از ما بطور کامل تحت پوشش بیمه قرار خواهید گرفت یعنی از مزایای بیمه عمر و آتیه پاسارگاد که عبارتند از دریافت اندوخته یعنی کل واریزی شما و سود 20 درصد در هر زمان که بخواهید میتوانید بازخرید کنید مثلا 10 یا 20 یا 30 ساله قرارداد ببندید و در زمان دیگری درخواست بازخرید دهید.
در صورت نیاز به وام از 90 درصد اندوخته و سود خود را بصورت وام با سود 4 درصد بدون ضامن و نیاز به کاغذ بازی در فرصت حداکثر یک هفته دریافت نمایید.
بهمراه بیمه عمر و همان حق بیمه شما بیمه از کار افتادگی خواهید شد و در صورتی که بیمه شده از کار افتاده شود از پرداخت مابقی حق بیمه معاف شده و تا 40.000.000 میلیون تومان سرمایه عمر نیز دریافت خواهد کرد.
در صورت بروز حادثه، بیمه شده تا 100.000.000 میلیون تومان غرامت دریافت کرده و کلیه هزینه های پزشکی ایشان با توجه به فاکتورهایشان پرداخت خواهد شد.
در صورت بیماریهای خاص نیز تا سقف 25.000.000 میلیون تومان بیمه پاسارگاد به بیمه شده غرامت بیماریهای خاص پرداخت خواهد کرد.
همچنین شما در صورت مالکیت منزل مسکونی با خرید هر یک از پلنهای بیمه عمر و آتیه پاسارگاد ، بیمه آتش سوزی منزل مسکونی نیز شده و تا سقف 40.000.000 میلیون تومان نیز دریافت خواهید کرد.
در صورت فوت بیمه شده با توجه به انتخاب بیمه گذار و بیمه شده اندوخته بیمه شده بهمراه سود ایشان و سرمایه ای بالغ بر 300 برابر حق بیمه و همچنین در صورت بروز فوت بر اثر حادثه نیز سرمایه ای بالغ بر 900 برابر حق بیمه به انتخاب شدگان ایشان در فرم بیمه نامه پرداخت خواهد شد.

توجه: جداول و مبالغ پرداختی و همچنین اطلاعات اضافی بهمراه فرم ثبت نام بیمه نامه بصورت آنلاین در سایت رسمی نمایندگی بیمه ما موجود میباشد. شما دوست عزیز در هر کجای ایران که باشید میتوانید با پر کردن فرم بیمه نامه ما و تماس همکاران ما با شما و مکاتبه بیمه نامه بصورت کامل بیمه عمر و آتیه پاسارگاد شوید.
سقف سنی از بدو تولد تا 60 سالگی میباشد.
www.pardazi.com/bimeh.php
همچنین میتوانید با شماره تماسهای زیر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید
01333230240
09118065076
آدرس دفتر در سایت نیز موجود میباشد.

اگه این دوست عزیزمون نیستن منم نماینده فروش هستم ،تو امضام ی اد رس هست تشریف بیارید سوالی هم بود بنویسید هستم در خدمتتون.

فرستاده شده از GLX Spider1Sِ من با Tapatalk

از شما بعنوان نماینده بیمه پاسارگاد،میتونم نرخ سود محقق شده یا همون سود مشارکت در منافع بیمه پاسارگاد رو از سال 1390 تا الان بپرسم
بخصوص سال 93 که چند شرکت بیمه تا الان منتشر کردن
تا بتونیم مقایسه ای بین شرکت های بیمه ای داشته باشیم
فعلا بیمه ما،بیمه ایران(مان)،کوثر،نوین،پارسیان اطلاعات مربوط به سال 93 رو منتشر کردن
اما در تحقیقاتم اطلاعات منتشر شده مربوط به بیمه کارآفرین،پاسارگاد و سامان مبهم بوده.

و چرا بیمه پاسارگاد؟بجز چند پوشش اضافی مثل اتش سوزی،که حق بیمه اون هم اخذ میشه،پاسارگاد چه برتری به بیمه های عمر و سرمایه دیگه داره؟

Last edited:

hexman

Registered User
لایک‌ها
761
همه بیمه های عمر این اختیار رو به بیمه شده میدن که در پایان سررسید مدت قرار داد یا دریافت مستمری رو انتخاب کنن یا نرخ بازخرید رو؟

اگه مستمری رو انتخاب کنیم مقدارش هر سال افزایش پیدا میکنه یا همیشه ثابت خواهد بود؟

ممنون

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
همه بیمه های عمر این اختیار رو به بیمه شده میدن که در پایان سررسید مدت قرار داد یا دریافت مستمری رو انتخاب کنن یا نرخ بازخرید رو؟

اگه مستمری رو انتخاب کنیم مقدارش هر سال افزایش پیدا میکنه یا همیشه ثابت خواهد بود؟

ممنون

همه بیمه های عمر این اختیار رو میدن که سرمایه رو یکجا دریافت کنید یا بصورت مستمری،و این در ایین نامه بیمه عمر و سرمایه هست.
برخی بیمه ها بوضوح گفتن که انتخاب مستمری ثابت برای مدت معین یا تا آخر عمر و یا بصورت افزایشی باز هم تا مدت معین یا آخر عمر هسه اما دقت کنید،تا زمان فوتش هرگز تضمینی نیست بلکه باز هم تا سن خاصی تضمین میشه.

Sent from my E5823 using Tapatalk

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
از شما بعنوان نماینده بیمه پاسارگاد،میتونم نرخ سود محقق شده یا همون سود مشارکت در منافع بیمه پاسارگاد رو از سال 1390 تا الان بپرسم
بخصوص سال 93 که چند شرکت بیمه تا الان منتشر کردن
تا بتونیم مقایسه ای بین شرکت های بیمه ای داشته باشیم
فعلا بیمه ما،بیمه ایران(مان)،کوثر،نوین،پارسیان اطلاعات مربوط به سال 93 رو منتشر کردن
اما در تحقیقاتم اطلاعات منتشر شده مربوط به بیمه کارآفرین،پاسارگاد و سامان مبهم بوده.

و چرا بیمه پاسارگاد؟بجز چند پوشش اضافی مثل اتش سوزی،که حق بیمه اون هم اخذ میشه،پاسارگاد چه برتری به بیمه های عمر و سرمایه دیگه داره؟

دوست عزیز سلام ! در مورد سود مشارکت در سال 92 اینجا را مطالعه کنید

در مورد 93 فرمودید چند شرکت منتشر کرده اند ، پس صبر کنید تا بقیه هم منتشر کنند . به عنوان فردی که در ایران زندگی میکند به شما میگویم که همیشه سود بالا دلیل برتری نیست مثل موسسه ورشکسته شده ی ثامن. من خودم سود معقول را ترجیح میدهم .

چرا بیمه پاسارگاد! اول مدیریت موفق و پشتوانه یکی از بهترین بانکهای حال حاضر ( پاسارگاد ). البته بحث زیاده مثل توانگری بیمه های عمر در اینجا .
البته موارد دیگه ای هم هست مثل کارت SOS ک در اینجا و ....

باز هم البته این رو باید گفت که اکثرا 90 درصد شبیه هم هستند پس معتبر ترین برند را از نظر توانگری و پشتوانه و سیاست های مدیریت انتخاب کنید .

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
دوست عزیز سلام ! در مورد سود مشارکت در سال 92 اینجا را مطالعه کنید

در مورد 93 فرمودید چند شرکت منتشر کرده اند ، پس صبر کنید تا بقیه هم منتشر کنند . به عنوان فردی که در ایران زندگی میکند به شما میگویم که همیشه سود بالا دلیل برتری نیست مثل موسسه ورشکسته شده ی ثامن. من خودم سود معقول را ترجیح میدهم .

چرا بیمه پاسارگاد! اول مدیریت موفق و پشتوانه یکی از بهترین بانکهای حال حاضر ( پاسارگاد ). البته بحث زیاده مثل توانگری بیمه های عمر در اینجا .
البته موارد دیگه ای هم هست مثل کارت SOS ک در اینجا و ....

باز هم البته این رو باید گفت که اکثرا 90 درصد شبیه هم هستند پس معتبر ترین برند را از نظر توانگری و پشتوانه و سیاست های مدیریت انتخاب کنید .

1-دوست گرامی،بعنوان یک نماینده بیمه میدونید،سود قطعی بسیار مهم هست،لطفا قضیه سود بالا رو با مثال حجج به انحراف نکشید،چون اولا شرکت های بیمه همه مجاز و تحت نظارت بیمه مرکزی هستند،در ثانی این سود ها،سود مشارکت هست که طبق آیین نامه بیمه عمر باید مشتری در 85 درصد منافع شریک شود،این سود بانکی نیست و سود اندوخته هست و با توجه به سود بانکی حال حاضر،سود قطعی بیمه زیر 20 درصد اصولا زیان هست.
2-لینکی که بعنوان سود 92 گذاشتید،سود سهام بیمه پاسارگاد هست که کاملا با سود مشارکت در منافع تفاوت دارد
منظور درصد هایی هست که بیمه ها سالانه در خبرگذاری ها و بصورت رسمی اعلام میکنند
3-من با تحقیق،سود سالانه برخی بیمه ها رو بدست اوردم
بیمه کارآفرین از 87 تا 92 به :17-17-17-18-21-22
بیمه نوین از 89 تا 92: 19.5-24.6-25.23-25.88 و سال 93 22.23
بیمه پارسیان از 88 تا 92: 15-24-26-26.5-26.7-24 و سال 93 23
بیمه سامان سه سبد دارد:سبد ریسک متوسط تضمین 14 و پر ریسک تضمین 12 داشته که در سالهای 87 تا 92
متوسط:19.5-19-18-19.5-19.5-19.5 و پر ریسک :21.5-20.5-25-25-25-25 داده منتها پرریسک واقعا ریسکش بالا هست و ممکنه فقط 12 رو سود بده
پاسارگاد هم از سال 87 تا 92: 19-17-18-17-20-20 سود داده
بیمه ملت از 87 تا 91: 17-19-19-21.8-23.5 سود داده و سال 92 30 درصد
بیمه ما هم 92 و 93 27 سود داده
بیمه مان هم 93 24.9 سود داده....سود سالهای قبل رو پیدا نکردم

4-در مورد توانگری مالی که گفتید،این یک پارامتر بسیار مهم هست و قطعا باید در نظر گرفته بشه،از شرکت هایی که اسم بردم بجز نوین و ایران که سطح دو هستند،بقیه همه سطح یک هستند،و دیگه نمیشه گفت در بین توانگری مالی،بین سطح یک ها کدوم برتری داره،همه سطح یک ها ، توانگری مالیشون بسیار خوب هست

شکی نیست که هلدینگ پاسارگاد قوی هست،مثل هلدینگ ملت(بیمه ما)،پارسیان،سامان،کارآفرین و......
اما از نظر امتیاز دهی من شخصا این شرکت رو ضعیف میدونم....چون سوددهی خوبی نداشته

ضمنا بغیر از پوشش های اضافی که همه بیمه ها دارن،پوشش اضافی سامان که مربوط به آتشسوزی هست و پاسارگاد که آتش سوزی و SOS،هیچکدوم مجانی نیست و از حق بیمه کسر میشه
البته سامان کارت اعتباری داره که امتیاز مقبولی هست....بیمه ملت هم کارت اعتباری داره اما به اندازه سامان کاربردی نیست
در کل من اگه بخوام رتبه بندی کنم به ترتیب اول ما،مقام بعدی پارسیان،نوین،ملت،سوم سامان رو قرار میدم و با این تفاسیر کارآفرین و پاسارگاد پایین ترین رتبه رو دارن.......سایر بیمه هام هم چندان مطرح نیستند........
بیمه مان اعتبار خوبی داره اما نمیدونم چرا فقط اطلاعات سال 93 رو منتشر کرده.
البته بیمه ما فقط دو سال هست شروع شده و برای قضاوت زود هست...بیمه هایی که مقام دوم گذاشتم در طول فعالیت سوددهی خوبی داشتن و انتخابشون منطقی و محتاطانه هست(خودم از بین این شرکت ها بیمه خریدم)،البته توانگری مالی سطح دوم نوین میتونه در تصمیم تاثیر بزاره.........اما بیمه سامان سود خوبی میده اما سبد پرریسکش،خطر سوددهی پایین رو داره و با این سابقه سوددهی عملا سبدکم ریسک و متوسطش ارزش خرید رو نداره
امتیاز بیمه پارسیان،اعطای سود روزشمار هست که باعث میشه سود اعلام شده،منفعت بیشتری رو ایجاد کنه

البته این متن فقط برای مقایسه بیمه ها بوده،تا بیمه گذاران بجای تبلیغات متنوع،بتونن برای انتخاب اطلاعات جامع تری داشته باشن.
طرفدار شرکت خاصی نیستم و بعنوان یک مشتری تجربیات خودم رو در اختیار بقیه میزارم

منابع:
http://www.bimehomr.org/omr-fa.html
http://bimemelat2975.blogfa.com/
http://bimehmarkazi.ir/?p=230

Last edited:

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
1-دوست گرامی،بعنوان یک نماینده بیمه میدونید،سود قطعی بسیار مهم هست،لطفا قضیه سود بالا رو با مثال حجج به انحراف نکشید،چون اولا شرکت های بیمه همه مجاز و تحت نظارت بیمه مرکزی هستند،در ثانی این سود ها،سود مشارکت هست که طبق آیین نامه بیمه عمر باید مشتری در 85 درصد منافع شریک شود،این سود بانکی نیست و سود اندوخته هست و با توجه به سود بانکی حال حاضر،سود قطعی بیمه زیر 20 درصد اصولا زیان هست.
2-لینکی که بعنوان سود 92 گذاشتید،سود سهام بیمه پاسارگاد هست که کاملا با سود مشارکت در منافع تفاوت دارد
منظور درصد هایی هست که بیمه ها سالانه در خبرگذاری ها و بصورت رسمی اعلام میکنند
3-من با تحقیق،سود سالانه برخی بیمه ها رو بدست اوردم
بیمه کارآفرین از 87 تا 92 به :17-17-17-18-21-22
بیمه نوین از 89 تا 92: 19.5-24.6-25.23-25.88 و سال 93 22.23
بیمه پارسیان از 88 تا 92: 15-24-26-26.5-26.7-24 و سال 93 23
بیمه سامان سه سبد دارد:سبد ریسک متوسط تضمین 14 و پر ریسک تضمین 12 داشته که در سالهای 87 تا 92
متوسط:19.5-19-18-19.5-19.5-19.5 و پر ریسک :21.5-20.5-25-25-25-25 داده منتها پرریسک واقعا ریسکش بالا هست و ممکنه فقط 12 رو سود بده
پاسارگاد هم از سال 87 تا 92: 19-17-18-17-20-20 سود داده
بیمه ملت از 87 تا 91: 17-19-19-21.8-23.5 سود داده و سال 92 30 درصد
بیمه ما هم 92 و 93 27 سود داده
بیمه مان هم 93 24.9 سود داده....سود سالهای قبل رو پیدا نکردم

4-در مورد توانگری مالی که گفتید،این یک پارامتر بسیار مهم هست و قطعا باید در نظر گرفته بشه،از شرکت هایی که اسم بردم بجز نوین و ایران که سطح دو هستند،بقیه همه سطح یک هستند،و دیگه نمیشه گفت در بین توانگری مالی،بین سطح یک ها کدوم برتری داره،همه سطح یک ها ، توانگری مالیشون بسیار خوب هست

شکی نیست که هلدینگ پاسارگاد قوی هست،مثل هلدینگ ملت(بیمه ما)،پارسیان،سامان،کارآفرین و......
اما از نظر امتیاز دهی من شخصا این شرکت رو ضعیف میدونم....چون سوددهی خوبی نداشته

ضمنا بغیر از پوشش های اضافی که همه بیمه ها دارن،پوشش اضافی سامان که مربوط به آتشسوزی هست و پاسارگاد که آتش سوزی و SOS،هیچکدوم مجانی نیست و از حق بیمه کسر میشه
البته سامان کارت اعتباری داره که امتیاز مقبولی هست....بیمه ملت هم کارت اعتباری داره اما به اندازه سامان کاربردی نیست
در کل من اگه بخوام رتبه بندی کنم به ترتیب اول ما،مقام بعدی پارسیان،نوین،ملت،سوم سامان رو قرار میدم و با این تفاسیر کارآفرین و پاسارگاد پایین ترین رتبه رو دارن.......سایر بیمه هام هم چندان مطرح نیستند........
بیمه مان اعتبار خوبی داره اما نمیدونم چرا فقط اطلاعات سال 93 رو منتشر کرده.
البته بیمه ما فقط دو سال هست شروع شده و برای قضاوت زود هست...بیمه هایی که مقام دوم گذاشتم در طول فعالیت سوددهی خوبی داشتن و انتخابشون منطقی و محتاطانه هست(خودم از بین این شرکت ها بیمه خریدم)،البته توانگری مالی سطح دوم نوین میتونه در تصمیم تاثیر بزاره.........اما بیمه سامان سود خوبی میده اما سبد پرریسکش،خطر سوددهی پایین رو داره و با این سابقه سوددهی عملا سبدکم ریسک و متوسطش ارزش خرید رو نداره
امتیاز بیمه پارسیان،اعطای سود روزشمار هست که باعث میشه سود اعلام شده،منفعت بیشتری رو ایجاد کنه

البته این متن فقط برای مقایسه بیمه ها بوده،تا بیمه گذاران بجای تبلیغات متنوع،بتونن برای انتخاب اطلاعات جامع تری داشته باشن.
طرفدار شرکت خاصی نیستم و بعنوان یک مشتری تجربیات خودم رو در اختیار بقیه میزارم

منابع:
http://www.bimehomr.org/omr-fa.html
http://bimemelat2975.blogfa.com/
http://bimehmarkazi.ir/?p=230
جواب بسیار خوبی بود البته مشکل شما اینه ک فقط گشتید سودها رو بیرون آوردین و فقط به بیمه به دید یک سرمایه گذاری سوداور نگاه میکنید ک البته من به تمام کسایی که تا به امروز بیمشون کردم گفتم که ب دید سرمایه گذاری نگاه نکنید . برای من فرقی نداره که پاسارگاد ۲۰درصد یا۲۱درصد بده ! البته دم شما گرم که اینقدر دقیقی ولی من در اولین مرحله توصیه میکنم همه بیمه عمر داشته باشند و البته حالا کدوم بیمه ... من پاسارگاد ، پارسان و ما را فعلا توصیه میکنم.

پی نوشت:باور کنید انتخاب بیمه ، بانک هم مثل انتخاب گوشی یا محله زندگی تا حدود زیادی سلیقه ای هست

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
جواب بسیار خوبی بود البته مشکل شما اینه ک فقط گشتید سودها رو بیرون آوردین و فقط به بیمه به دید یک سرمایه گذاری سوداور نگاه میکنید ک البته من به تمام کسایی که تا به امروز بیمشون کردم گفتم که ب دید سرمایه گذاری نگاه نکنید . برای من فرقی نداره که پاسارگاد ۲۰درصد یا۲۱درصد بده ! البته دم شما گرم که اینقدر دقیقی ولی من در اولین مرحله توصیه میکنم همه بیمه عمر داشته باشند و البته حالا کدوم بیمه ... من پاسارگاد ، پارسان و ما را فعلا توصیه میکنم.

پی نوشت:باور کنید انتخاب بیمه ، بانک هم مثل انتخاب گوشی یا محله زندگی تا حدود زیادی سلیقه ای هست

بلی،کاملا موافقم......جدای میزان اندوخته سازی،حداقل سرپرست خانواده باید یک بیمه عمر و سرمایه داشته باشه و مهم نیست از کدوم شرکت باشه.
ازاون جایی هم که سرمایه گذاری طولانی مدت هست،معلوم نیست این سود ها هر سال چقدر باشه.
با این حال کارکرد ۵ ساله میتونه در انتخاب دخیل باشه و به منطقی نیست که سود قطعی از میزان سود بانکی کمتر باشه.

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
بلی،کاملا موافقم......جدای میزان اندوخته سازی،حداقل سرپرست خانواده باید یک بیمه عمر و سرمایه داشته باشه و مهم نیست از کدوم شرکت باشه.
ازاون جایی هم که سرمایه گذاری طولانی مدت هست،معلوم نیست این سود ها هر سال چقدر باشه.
با این حال کارکرد ۵ ساله میتونه در انتخاب دخیل باشه و به منطقی نیست که سود قطعی از میزان سود بانکی کمتر باشه.

این بهترین جوابتون بود. خیلی به اعداد دل نبندین ، به نظر من به هولدینگ شرکت بیمه ای نگاه کنیم. ممنون بابت مشارکت مفیدتون

gkd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
این سوال من هگ هست اگه بشه چنتا مثال بزنید ممنون میشم
لطفا برای اطلاعات بیشتر و توضیح روی جدولا با ما تماس بگیرید
01333230240
09118065076
در ساعات اداری پاسخگویی و مشاور رایگان شما هستیم

gkd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من خودم چهار ساله بیمه. عمر اسیا دارم ماهی صد تومن میدم میخوام یه بیمه دیگه البنه با اقساط سبک تر بردارم میشه یه توضیح بفرمایید
به شما پیشنهاد میکنم پلن 50 تومنی پاسارگاد رو انتخاب کنید
اگر نیاز به خرید داشتید با ما تماس بگیرید تا توضیحات تکمیلی و نحوه خرید را ارسال داریم
01333230240
09118065076

gkd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
اگه این دوست عزیزمون نیستن منم نماینده فروش هستم ،تو امضام ی اد رس هست تشریف بیارید سوالی هم بود بنویسید هستم در خدمتتون.

دوست عزیز بنده هستم سرمون یکم شلوغه دوستان رو تلفنی و پیام خصوصی ساپورت میکنیم
لطفا شما یک فرم دیگر ایجاد نمایید.
لطفا قوانین را رعایت کنید
با تشکر

gkd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دوست عزیر سود وام بیمه عمر خیلی بیشتر از چهار درصده قبلا تحقیق کرده بودم الان یادم نیست
مشتری گرامی سود وام بیمه عمر و تامین اتیه پاسارگاد از محل اندوخته سرمایه شما با سود آن 4 درصد منظور میشود.

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
مشتری گرامی سود وام بیمه عمر و تامین اتیه پاسارگاد از محل اندوخته سرمایه شما با سود آن 4 درصد منظور میشود.
تو ایین نامه بیمه عمر مصوب بیمه مرکزی به صراحت گفته شده،بهره وام ۴ درصد بیشتر از بهره فنی هست.
اگر پاسارگاد فقط و فقط ۴ درصد بهره وام رو حساب کنه،حتما طی مدتی که وام یاز پرداخت میشه به اندوخته بیمه سودی اضافه نمیکنه

gkd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
درصورت دریافت وام تا 90 درصد سرمایه خود بهمراه سود ان در کمتر از یک هفته وام بدون ضامن دریافت خواهید نمود و با سود 22 درصد.

f3er

Registered User
لایک‌ها
165
عزیز در رابطه با حقوق مستمری بیشتر توضیح بدید .

shahram_irani

Registered User
لایک‌ها
44
تو ایین نامه بیمه عمر مصوب بیمه مرکزی به صراحت گفته شده،بهره وام ۴ درصد بیشتر از بهره فنی هست.
اگر پاسارگاد فقط و فقط ۴ درصد بهره وام رو حساب کنه،حتما طی مدتی که وام یاز پرداخت میشه به اندوخته بیمه سودی اضافه نمیکنه

دقیقا نکته همین هستش و متاسفانه نمایندگان بیمه به این نکته مهم اشاره نمیکنن و من نوعی فکرمیکنم که وام 4 درصد هستش و بعد موقع دریافت وام نماینده بیمه به من کل قضیه رو میگه

gkd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
عزیز در رابطه با حقوق مستمری بیشتر توضیح بدید .
شما میتوانید مبلغ سود + اندوخته خود را بطور یکجا پس از دوره قرارداد 20 -25 -30 ساله دریافت کنید و یا کامل یا قسمتی از آنرا بصورت مستمری ماهیانه دریافت کنید که باز شامل سود وقت بیمه میباشد.
برای اطلاعات و خرید بیمه نامه تماس بگیرید
09118065076
01333230240

gkd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دقیقا نکته همین هستش و متاسفانه نمایندگان بیمه به این نکته مهم اشاره نمیکنن و من نوعی فکرمیکنم که وام 4 درصد هستش و بعد موقع دریافت وام نماینده بیمه به من کل قضیه رو میگه
همین وام بیمه مشکل خیلیارو حل کرده و از دست درازی جلوی بانکها و کارمندای دوزاری بانک کوتاه کرده تا بخاطر 5 - 10 میلیون بی ارزش هر روز تو بانک معطل کارمند بانک و کاغذبازی.. نباشن...

gkd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8

ممنون

دوست عزیز بیمه عمر و آتیه پاسارگاد که نمایندگیشو دارم این امکان رو به شما میدهد
حتی شما میتوانید در وسط قراردادتان پلن خود را افزایش یا کاهش دهید...
برای اطلاعات بیشتر و خرید بیمه نامه تماس بگیرید
01333230240
09118065076
و یا فرم زیر را پر نموده تا بیمه نامه برایتان ارسال شود.
www.pardazi.com/p.php
www.pardazi.com/bimeh.php

بالا