برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

مهرداد1365

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سرعت بعد از دانلود حجم تعیین شده چه در وایمکس یا آسیاتک از240به25افت میکنه

مهرداد1365

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
حساب نکردم عزیزم پول دادم امتحان کردم با چشمای خودم سرعت رو دیدم

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
حساب نکردم عزیزم پول دادم امتحان کردم با چشمای خودم سرعت رو دیدم

2048 برنزی تقسیم بر 8 میشه 128 حالا اگر این 8 نفر همزمان در حال دانلود باشن سرعت میشه برای هر نفر 32 کیلوبایت

shayanhq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها من میخواستم یه سرویس 10مگ 20گیگ بگیرم از آسیتک (همه میگفتن خیلی خوبه) اما الان میبینم که همه میگن سرعتا خرابه نه؟ مخابرات که اشکمو درمیاره اصلا هیچ کاری نمیشه کرد الانم که کردن ماهی 140-150 تومن گفتم جمعش کنن کسی نظری نداره؟ :(:( تهرانم مرکز مخابرات دانشگاه

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
سلام بچه ها من میخواستم یه سرویس 10مگ 20گیگ بگیرم از آسیتک (همه میگفتن خیلی خوبه) اما الان میبینم که همه میگن سرعتا خرابه نه؟ مخابرات که اشکمو درمیاره اصلا هیچ کاری نمیشه کرد الانم که کردن ماهی 140-150 تومن گفتم جمعش کنن کسی نظری نداره؟ :(:( تهرانم مرکز مخابرات دانشگاه

ببینید عزیز بستگی به مرکز مخابراتی داره ولی چیزی که خودم تستش کردم و مطمن هستم پارس انلاین هست اسیاتک هم خوبه بازم میگم مرکز مخابراتی شما باید کشش داشته باشه در مورد مخابرات هم منم داشتم کلا هروز شگردشون شده بودم دیگه خسته شدم خالی کردم

shayanhq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش من دانلود زیاد دارم (خیلی زیاد) گفتم تو ساعات رایگان دانلود کنم که همه میگن فایده نداره من کلا از زمانی که یادمه از مخابرات سرویس میگرفتم 74 تومن ماهی 2مگ بعد آنلاین زیاد بازی میکنم پینگ هم مهمه برام :D که مخابرات خیلی بده اما اینکه با idm دانلود کنی فقط خوبه هیچوقت افت سرعت نداشتم. اما دیگه گرون شده نموتنم پولشو بدم. شما که پارس آنلاین دارین یه پینگ از سرور 4.2.2.4 لطف میکنید بگیرید؟ ممنون میشم

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
راستش من دانلود زیاد دارم (خیلی زیاد) گفتم تو ساعات رایگان دانلود کنم که همه میگن فایده نداره من کلا از زمانی که یادمه از مخابرات سرویس میگرفتم 74 تومن ماهی 2مگ بعد آنلاین زیاد بازی میکنم پینگ هم مهمه برام :D که مخابرات خیلی بده اما اینکه با idm دانلود کنی فقط خوبه هیچوقت افت سرعت نداشتم. اما دیگه گرون شده نموتنم پولشو بدم. شما که پارس آنلاین دارین یه پینگ از سرور 4.2.2.4 لطف میکنید بگیرید؟ ممنون میشم
با توجه به خاسته چند تا راه حل هست تشریف بیارید تلگرام تا بهتون بگم ایدی darkpower

OmiDexteR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
101

سرویس 10 مگ آسیاتک رو بهت پیشنهاد میکنم . خطت اگه بکشه 10 مگو احتمالا شبی تا 10 گیگ هم بگیری . از سرورهای آسیاتک میتونی تا 20 گیگ بگیری . ولی بازم همه چی به مخابرات ، کشش خط و پهنای باند منطقتون بستگی داره . میتونی یه ماه تستی بگیری سرویسش رو ببینی چجوری ـه .

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
سلام دوستان
یه چند روزه تو آساتک به شدت مشکل کم شدن سرعت لود صفحات را دارم .
DNS هم همه چیز تست کردم مخصوصا عصر به بعد واقعا سرعت لود صفحات اذیت میکنه .خطم هم 2 مگ هست که البته رو 5 مگ آپ شده .
دوستان دیگه هم کسی این مشکل را داره ؟؟؟

sinadeath

Registered User
لایک‌ها
46
دوستان این طرح آ مثل آسیاتک که 60 گیگ یکساله میده 60 تومن اینترنت شبانه رایگان هم داره؟

OmiDexteR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
101
دوستان این طرح آ مثل آسیاتک که 60 گیگ یکساله میده 60 تومن اینترنت شبانه رایگان هم داره؟

از ساعت 2 تا 8 ، 80 درصد رایگان هست . یه گیگ دانلود کنید 200 مگ محاسبه میشه براتون .

sorek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
با سلام
دانلود شبانه ی آسیا تک سرعت رو کم میکنه
روی تعرفه ی زیر میگم :
چلچله 120 گیگ در 12 ماه (2 تا 8 صبح رايگان) 2,766,720 ریال
می خواهم بدونم سرعتش توی اون ساعت ها کم میشه
واینکه در کل سرعت 512 ک میگیریم به ما چند تحویل میده

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
از وقتی که سرویس گیگ باکس فعال شده مودم من هرشب از ساعت 23:53 دقیقه تا صبح مرتب قطع میشه و دوباره وصل میشه و اینترنت رو کانکت میکنه تقریبا هر 30 ثانیه یکبار . کسی میدونه مشکل چیه؟

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
یه سرویس نامحدود 1 مگ آسیاتک دارم.
داستان این سرویس اینه که هر 24 ساعت بعد از مصرف یک گیگ و سیصد و خورده ای، سرعتت نصف میشه.

نزدیک یه هفته هست که این محدودیت مصرف، نصف شده و به هفتصد و خورده ای تبدیل شده و بعد از این مقدار مصرف هم، سرعت به یک سوم کاهش پیدا میکنه.
من حدس میزنم این یه برنامه ی جدید برای سرکیسه کردن کاربرای سرویس های نامحدود باشه، کسی از دوستان هست که به تازگی سرویس نامحدودش یه همچین وضعیتی پیدا کرده باشه؟
زنگ زدم پشتیبانی میگه منطقه ی مخابراتیتون با کمبود پهنای باند مواجه شده، منم با خودم اینطوری محاسبه کردم که احتمالا برای تمدید سرویسم برای ماه آینده، با کمبود بودجه مواجه خواهم شد.

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
دوستان من میخوام سرویس دهنده ام رو عوض کنم، مخابرات اشکم رو در آورده!
دانلود دارم و آنلاین هم بازی میکنم ، بیشترین حجم دانلودم شاید بشه گفت هفته ای 10 گیگ هست ، یه مورد دیگه اینکه یه سرویسی میخوام که پدر و مادرم بدون مشکل و لگ بتونن توی اینترنت ویدیو تماشا کنن و از اون مهمتر بدون مشکل بشه تماس تصویری برقرار کرد! چون در واقع بیشتر سرویس رو برای اونها میخوام تا دانلود خودم
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.
من توی سایت آسیاتک رو که بررسی کردم ، رقم هاش خیلی نجومی بالاس! واسه همین گفتم اینجا بپرسم

بالا