برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش PS4 Slim&pro & XBOX one S & X,nintendo Switch ،بازی و,لوازم جانبی

Arash Moghaddas

Registered User
لایک‌ها
83
دوست عزیز PS4 کارکرده هم دارید؟!

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015

Deactivated

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
76
سلام خدمت استارتر محترم

بالاخره می خوام 360 رو بفروشم و بیام سراغ نسل هشت :)
تصمیم گرفتم PS4 بخرم ولی چند تا سوال پیش اومده برام که ممنون میشم راهنمایی کنین .
اونطور که توی نت خوندم ریجن ها عموما تفاوتی ندارند و تمام بازی ها Region Free هستند و تنها تفاوت موجود مربوط به پخش دیسک های بلوری هست (که با توجه به منطقه ریجن لاک هستند ) و DLC های بازی ها .

-می خواستم بپرسم که ریجن های مختلف توی محتوای استور ها هم تفاوتی هست ؟

- آنلاین بازی کردن نیازمند PS Plus هست و کارت های PS Plus با توجه به مناطق مختلف عرضه میشه (مثلن انگلستان و آمریکا ) می خواستم بپرسم این منطقه از روی ریجن دستگاه هست یا از روی کشوری که برای ساخت اکانت PlayStation انتخاب می کنیم ؟ (به نظر من به صرفه ترین ریجن برای آنلاین بازی کردن آمریکا هست )

- چندین نفر از دوستانم PS4 دارن و تعدادی از بازی هارو به صورت دیجیتالی خرید می کنن ، می خواستم بپرسم که منم می تونم از بازی های اون ها روی پلی استیشنم استفاده کنم ؟ (مثلا یکی از دوستان Rocket League رو خریده ، می تونه روی دستگاه من لاگین کنه و من بازی رو دانلود کنم و بازی کنیم ؟ منظروم مدت محدود نیست که پس از بازی دیتای بازی پاک بشه)

-هر ساعت آنلاین بازی کردن حدودا چه حجمی از نت رو مصرف می کنه ؟ (البته این خیلی متغییر هست با توجه به بازیش ولی به طوری حدودی )

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
پیغام دادم بهتون لطفا جواب بدید اگر موجوده

سلام پاسخ دادم

سلام خدمت استارتر محترم

بالاخره می خوام 360 رو بفروشم و بیام سراغ نسل هشت :)
تصمیم گرفتم PS4 بخرم ولی چند تا سوال پیش اومده برام که ممنون میشم راهنمایی کنین .
اونطور که توی نت خوندم ریجن ها عموما تفاوتی ندارند و تمام بازی ها Region Free هستند و تنها تفاوت موجود مربوط به پخش دیسک های بلوری هست (که با توجه به منطقه ریجن لاک هستند ) و DLC های بازی ها .

-می خواستم بپرسم که ریجن های مختلف توی محتوای استور ها هم تفاوتی هست ؟

- آنلاین بازی کردن نیازمند PS Plus هست و کارت های PS Plus با توجه به مناطق مختلف عرضه میشه (مثلن انگلستان و آمریکا ) می خواستم بپرسم این منطقه از روی ریجن دستگاه هست یا از روی کشوری که برای ساخت اکانت PlayStation انتخاب می کنیم ؟ (به نظر من به صرفه ترین ریجن برای آنلاین بازی کردن آمریکا هست )

- چندین نفر از دوستانم PS4 دارن و تعدادی از بازی هارو به صورت دیجیتالی خرید می کنن ، می خواستم بپرسم که منم می تونم از بازی های اون ها روی پلی استیشنم استفاده کنم ؟ (مثلا یکی از دوستان Rocket League رو خریده ، می تونه روی دستگاه من لاگین کنه و من بازی رو دانلود کنم و بازی کنیم ؟ منظروم مدت محدود نیست که پس از بازی دیتای بازی پاک بشه)

-هر ساعت آنلاین بازی کردن حدودا چه حجمی از نت رو مصرف می کنه ؟ (البته این خیلی متغییر هست با توجه به بازیش ولی به طوری حدودی )

سلام
ریجن دستگاه مهم نیست اکانتی که می سازید و آدرسی که می دید مهمه
بله به صرفه ترین ریجنی که اکانت می سازن ریجن 1 امریکا هست که کارت هاش ارزون تره
در مورد بازی های دیجیتال اطلاع خاصی ندارم از دوستانی که کار می کنن در این ضمینه باید بپرسید
مصرف نت بالایی نداره کنسول پلی 4

44persia

Registered User
لایک‌ها
77
سلام دوست عزیز من زیاد اطلاعاتی در مورد انواع مختلف ps4 ندارم ولی قصد خرید دارم میشه بفرمایید به صرفه ترین دستگاهی که میشه خرید کدوم مدله ضمن اینکه اهل آنلاین بازی نیستم ضمنا اگه امکان داره آدرس رو هم بفرمایید ممنون

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام دوست عزیز من زیاد اطلاعاتی در مورد انواع مختلف ps4 ندارم ولی قصد خرید دارم میشه بفرمایید به صرفه ترین دستگاهی که میشه خرید کدوم مدله ضمن اینکه اهل آنلاین بازی نیستم ضمنا اگه امکان داره آدرس رو هم بفرمایید ممنون

سلام،تفاوت در ریجن دستگاه رو از این لینک مطالعه بفرمایید
http://dreamkala.com/index.php?route=pavblog/blog&id=19
در مورد دستگاه های باندل و کلاسیک هم این لینک رو مطالعه بفرمایید
http://dreamkala.com/index.php?route=pavblog/blog&id=23
آدرس هم پ.خ شد.

سلام داداش من ۱۵ پوند psn میخوام. داری؟

سلام 25 و 35 پوندی دارم

Deactivated

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
76
سلام پاسخ دادم

سلام
ریجن دستگاه مهم نیست اکانتی که می سازید و آدرسی که می دید مهمه
بله به صرفه ترین ریجنی که اکانت می سازن ریجن 1 امریکا هست که کارت هاش ارزون تره
در مورد بازی های دیجیتال اطلاع خاصی ندارم از دوستانی که کار می کنن در این ضمینه باید بپرسید
مصرف نت بالایی نداره کنسول پلی 4

ممنون از پاسختون .
یک سوال دیگه داشتم : یکی از دوستان که فروشنده بود می گفت دستگاه هایی که وارد ایران میشن عموما پلمپ کارخونه نیستن ... دلیلشون هم این بود که چون جعبه دستگاه های فضای خالی زیادی داره برای حمل بازی ها استفاده میشه. می خواستم بپرسم حقیقت داره آیا ؟ دستگاه های شما اینجورین ؟

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
ممنون از پاسختون .
یک سوال دیگه داشتم : یکی از دوستان که فروشنده بود می گفت دستگاه هایی که وارد ایران میشن عموما پلمپ کارخونه نیستن ... دلیلشون هم این بود که چون جعبه دستگاه های فضای خالی زیادی داره برای حمل بازی ها استفاده میشه. می خواستم بپرسم حقیقت داره آیا ؟ دستگاه های شما اینجورین ؟

خیر دستگاه هایی که ما وارد می کنیم کاملا پلمپ و باز نشده است ،فقط دستگاه های ریجن 3 ژاپن پلمپ نیستن ولی اون کنسول ها هم از جعبه خارج نشده

بالا