برگزیده های پرشین تولز

سفارش برنامه نویسی

instaforosh

Registered User
لایک‌ها
223
سلام دوستان. یک برنامه برای تعیین سطح دانش آموزان میخوام که بعد از پاسخ های تستی که مربوط به بخش ها و درس های مختلف هست میانگین داده بشه و برنامه درسی مربوط به معدل داده بشه به فرد. تعداد سوالات بالاست. کیفیت و جذابیت ملاکه

حداکثر زمان 7 روزه که اگر زودتر تحویل داده بشه پاداش داره

لطفا سابقه کاری و زبان برنامه نویسی که انجام میدید رو پ.خ کنید

سابقه و هزینه مناسب و ارسال سر موعد و دقیق بودن حرف اول رو داره.

اگر امکان برنامه نویسی با ویژوال بیسیک هست بهتره.

ممنون

dibawebhost

Registered User
لایک‌ها
137
سلام دوستان. یک برنامه برای تعیین سطح دانش آموزان میخوام که بعد از پاسخ های تستی که مربوط به بخش ها و درس های مختلف هست میانگین داده بشه و برنامه درسی مربوط به معدل داده بشه به فرد. تعداد سوالات بالاست. کیفیت و جذابیت ملاکه

حداکثر زمان 7 روزه که اگر زودتر تحویل داده بشه پاداش داره

لطفا سابقه کاری و زبان برنامه نویسی که انجام میدید رو پ.خ کنید

سابقه و هزینه مناسب و ارسال سر موعد و دقیق بودن حرف اول رو داره.

اگر امکان برنامه نویسی با ویژوال بیسیک هست بهتره.

ممنون
درود، از اونجایی که به نظر نمی‌رسه برنامه پیچیده ای باشه، اگر براتون رابط کاربری یا همون Interface مهم نیست با زبان C می‌نویسم.
با احترام

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
اگه پروژتون انجام نشده میتونید با من مکاتبه کنید و انجام بدم براتون

instaforosh

Registered User
لایک‌ها
223
دوستان عزیز برنامه باید با زبان برنامه نویسی ویژوال بسیک 6 باشه و کار بسیار آسانی هست و اصلا پیچیده نیست

تعدادی سوال (حدودا 400) تا رو وارد می کنید با پاسخ هاشون.

دانش آموز جواب ها رو به صورت چهار گزینه ای میده و اگر درست باشه نمره مثبت و اگر غلط باشه نمره منفی رو می گیره. برای پاسخگویی زمانی کوتاه تعیین شده که اگر اون زمان تموم بشه معدل نمایش داده می شه

کار بسیار ساده ای هست. و هیچ چیز سنگین و دشواری نیست. تنها یک فونت خوب برای سوالات برای جذابیت باید در نظر گرفته شه و در یک هفته فکر کنم تمامی کار هاش انجام شه

کل برنامه این هستش و درخواست توضیحات تکمیلی نفرمایید. پرشین تولز و کل ایران یک برنامه نویس ویژوال بیسیک نداره؟؟؟؟؟

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
دوستان عزیز برنامه باید با زبان برنامه نویسی ویژوال بسیک 6 باشه و کار بسیار آسانی هست و اصلا پیچیده نیست

تعدادی سوال (حدودا 400) تا رو وارد می کنید با پاسخ هاشون.

دانش آموز جواب ها رو به صورت چهار گزینه ای میده و اگر درست باشه نمره مثبت و اگر غلط باشه نمره منفی رو می گیره. برای پاسخگویی زمانی کوتاه تعیین شده که اگر اون زمان تموم بشه معدل نمایش داده می شه

کار بسیار ساده ای هست. و هیچ چیز سنگین و دشواری نیست. تنها یک فونت خوب برای سوالات برای جذابیت باید در نظر گرفته شه و در یک هفته فکر کنم تمامی کار هاش انجام شه

کل برنامه این هستش و درخواست توضیحات تکمیلی نفرمایید. پرشین تولز و کل ایران یک برنامه نویس ویژوال بیسیک نداره؟؟؟؟؟
شما چرا توی پست اول تاپیک نمینویسید که قطعا باید ویژوال بیسیک 6 باشه ؟ مثل اینکه از علاف کردن ملت لذت میبرید
در ضمن صد باره که نوشتید این کار بسیار ساده و آسان هست . شما که توانایی تشخیص نحوه ی نوشتن این برنامه رو دارید و میدونید که آسان میشه این رو نوشت چرا دست به کار نمیشید خودتون بنویسید ؟
این همه اطلاعات دارید با یه مطالعه کوچیک فکر کنم بیایید بنویسید که برنامه نویسی ساده ترین کار توی دنیاست !!
ما برنامه نویسا روزی صدتا مثل شما رو سوال و جواب میکنم و ردشون میکنیم فکر دیگه ای نکنید پیش خودتون پس
درخواست پاک شدن این تاپیک بیهوده را دارم

instaforosh

Registered User
لایک‌ها
223
شما چرا توی پست اول تاپیک نمینویسید که قطعا باید ویژوال بیسیک 6 باشه ؟ مثل اینکه از علاف کردن ملت لذت میبرید
در ضمن صد باره که نوشتید این کار بسیار ساده و آسان هست . شما که توانایی تشخیص نحوه ی نوشتن این برنامه رو دارید و میدونید که آسان میشه این رو نوشت چرا دست به کار نمیشید خودتون بنویسید ؟
این همه اطلاعات دارید با یه مطالعه کوچیک فکر کنم بیایید بنویسید که برنامه نویسی ساده ترین کار توی دنیاست !!
ما برنامه نویسا روزی صدتا مثل شما رو سوال و جواب میکنم و ردشون میکنیم فکر دیگه ای نکنید پیش خودتون پس
درخواست پاک شدن این تاپیک بیهوده را دارم
این کار شما شخصیت خانوادگیتون رو به رخ دیگران می کشه. برنامه نویسی که نشون دادن نمونه کاراش رو علافی بدونه بهتره برنامه ننویسه. کسی به شما تاییدیه ارسال نکرده. شمایی که اسم خودت رو گزاشتی برنامه نویس فکر کنم فقط از سر درآمدش رفتی تو این کار که این جور کار هارو دشوار میدونی. بسیاری از دوستان لطف داشتند و نمونه کار ارسال کردند با قیمت بسیار مناسب. بزودی یکیشون انتخاب میشه

در ضمن این رو هم بگم بنده دانشجوی رشته نرم افزار هستم و از تمامی زبان ها و ... برنامه نویسی اطلاع دارم. تنها مشکل من نداشتن وقت کافی برای کار های جزئی هستش

ArshiaMansouri

Registered User
لایک‌ها
60
سلام و درود
این برنامه قراره اطلاعات خاصی رو ذخیره کنه یا فقط یه برنامه ای به دانش آموز بده ؟
اگر قراره اطلاعاتی ذخیره شه اون اطلاعات چه بلایی سرشون میاد برای شخص خاصی قراره ارسال شه ؟
با C# اگر بخواید میتونم حاضر کنم براتون احتمالا
موفق باشید

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
این کار شما شخصیت خانوادگیتون رو به رخ دیگران می کشه
اتفاقا اونایی که اوغده ی نداشتن خانواده ی خوب رو دارند به خانواده ی مردم بدون شناختن توهین میکنند . پس آخرین بارت باشه که در مورد خانواده ی من حرف میزنی چون در غیر این صورت دیگه حرفی نمیزنم عمل میکنم من
حواست جمع باشه

instaforosh

Registered User
لایک‌ها
223
اتفاقا اونایی که اوغده ی نداشتن خانواده ی خوب رو دارند به خانواده ی مردم بدون شناختن توهین میکنند . پس آخرین بارت باشه که در مورد خانواده ی من حرف میزنی چون در غیر این صورت دیگه حرفی نمیزنم عمل میکنم من
حواست جمع باشه
هر طور مایلی خودتو نشون بده

sagggad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
لطفا پیام خصوصی چک شود.

بالا