برگزیده های پرشین تولز

تبلت لپ تاب SAMSUNG SMART PRO 700T 128GB

hulk_man

Registered User
لایک‌ها
313
می شه گفت بهترین مدل مشابه SURFACE همین مدل هست که خوب قیمت بالاتری هم نسبت به SURFACE داشت کار کردن باهاش بسیار لذت بخش هست اصلا کند نمی شه.

داک فلزی همراه با اضافه کردن 2 پورت USB 2 داره که هنگام اتصال عین ULTRABOOK می شه.
باتری بسیار سریع شارز می شه شارژ هم عالی نگه می داره.
صفحش FULL HD 11.6 INCH هست از نوع PLS که سری جدید IPS حساب می شه.
قلم اسمارت داره که از فاصله 1 سانتی قابل تشخیص هست با دکمه کنارش خونه برای قلم هم در پشتش داره بر عکس SURFACE که باید قلمش بذاری جیبت
مشخصات سیستمش هم در لینک هست CPU بسیار عالی داره اصلا در هیچ برنامه ای کم نمیاره گرافیک هم INTEL HD 4000 هست که معادل ADRENO 530 هست.
SSD 550MB/S SAMSUNG داره که در عرض 4 ثانیه بوت می شه.
داخلش فضایی برای WIN 8 اصلی داره که اگر مشکلی پیش بیاد بر می گرده از بایوس به حالت اولیه بایوس هم UEFI هست.
از همه چیز MICRO SD MICRO HDMI USB 3.0 SIM CARD 3G پشتیبانی می کنه MICRO HDMI هم به همه چیز از جمله VGA تبدیل می شه تبدیل هم اصلا قیمتی نداره ولی عصر ریخته.
اسپیکرهاش صدای عالی داره STEREO هست با چیپ صدای REALTECH که برای همچین تبلتی عالیه
GPS BLUETOOTH 4.0 هم داه WI-FI هم بهترین بردی که فکرشم نمی کنید رو داره.

دستگاه از استرالیا اوردم 2 عدد اوردم که برای اینکه گمرک نخوره یکیش جعبه نداره که می شه همین اما لوازمش کامله بسیار کم استفاده شده بسار تمیز هست عین اک همه لوازمش کامل هست دفترچه ایناشم هست برچسب LCD هم از روز اولش داشته من دستگاه های دست دوم زیادی برای فروش از نزدیک دیدم باور کنید چیزی همیشه من فروختم اصلا قابل مقایسه با نگهداری دیگران نبوده از خودم تعریف نمی کنم بلکه از دیگران ایراد می گیرم که اصلا تجهی به نگهداری صحیح از دستگاه ها ندارن. در ضمن همین چند روز پیش 1 عدد IPHONE 5S در پرشین فروختم بدون جعبه که امتیاز مثبتشم هست.

بازم تاکید می کنم دستگاه جعبه نداره اما فکر کنید دارید اک می خرید لوازم کامل اصلا این مدل در ایران هم نیومد همش مسافری هست.

این کیفه هم اشانتیون می دم در ضمن دومیه برای استفاده شخصی خودمه بسیار هم ازش راضیم تا وقتی کار کنه نگهش می دارم.

http://laptops.speco.../XE700T1C-A02AU

تهران معامله حضوری هست شهرستان با پست که هزینشم 30 می شه.
قیمت 1.550

فایل های ضمیمه

• DSC_0388.JPG
    DSC_0388.JPG
    570.1 KB · نمایش ها: 74
  • DSC_0379.JPG
    DSC_0379.JPG
    299.1 KB · نمایش ها: 71
  • DSC_0372.JPG
    DSC_0372.JPG
    479.9 KB · نمایش ها: 71
  • DSC_0382.JPG
    DSC_0382.JPG
    596.6 KB · نمایش ها: 68
Last edited:

sadra9074

Registered User
لایک‌ها
46
سلام
جنسش آلمینیومه؟
رمش رو نفهمیدم چنده؟
چقدر کار کرده؟
1600 میدین؟

fafaly

Registered User
لایک‌ها
159

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
تعویض هم دارید؟

hulk_man

Registered User
لایک‌ها
313

hulk_man

Registered User
لایک‌ها
313
با کاربر farid-a در pm صحبت هایی انجام شد که با مبلغ 1.500 توافق شده است در مورد سلامتی کالا به ایشان تضمین داده شده غیر 1 مشکل کوچک در داک کیبورد که به علت مشکل طراحی گاهی قطعی دارد که من مبنا را بر خرابی کامل داک گذاشته(مشکل اتصال) این خرابی شامل اسیب فیزیکی نمی باشد و در اینترنت خیلی ها در این سری از این مشکل رنج می برند. بنابراین معامله با علم بر این مشکل انجام می شود.

farid-a

Registered User
لایک‌ها
11
با کاربر farid-a در pm صحبت هایی انجام شد که با مبلغ 1.500 توافق شده است در مورد سلامتی کالا به ایشان تضمین داده شده غیر 1 مشکل کوچک در داک کیبورد که به علت مشکل طراحی گاهی قطعی دارد که من مبنا را بر خرابی کامل داک گذاشته(مشکل اتصال) این خرابی شامل اسیب فیزیکی نمی باشد و در اینترنت خیلی ها در این سری از این مشکل رنج می برند. بنابراین معامله با علم بر این مشکل انجام می شود.
معامله مورد تایید است، به حساب ایشان واریز شد.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

farid-a

Registered User
لایک‌ها
11
تایید می شه مبارکتون باشه

با سپاس فراوان از فروشنده محترم، تبلت صحیح و سالم تحویل گرفته شد.
حتی یک کاور مخصوص تبلت هم جدا گذاشته بودن که جای تشکر فراوان داره.
خیر ببینی.

بالا