برگزیده های پرشین تولز

فروش محصولات آنتی ویروس اوریجینال کسپرسکی 2023 نسخه گلوبال *بدون نیاز به فیلتر شکن و قابل فعال سازی در تمام کشورها* Kaspersky 2023

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام و خسته نباشید...
خواستم بپرسم این دو پلان چه تفاوتی باهم دیگر دارند؟

Kaspersky Total Security 2016 (B5 بصورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر بمدت 1 سال 39000 تومان

Kaspersky Total Security – Multi-Device 2016 (B17 بصورت اوریجینال برای 1 دستگاه بمدت 1 سال 42000 تومان

بعد اینکه هر دو پلان محدودیت تعویض ویندوز دارند یا خیر؟
سلام
سلامت باشید.

در صورت تهیه محصول کسپرسکی توتال سکیوریتی فقط قابلیت استفاده روی کامپیوتر (سیستم عامل ویندوز) را خواهید داشت اما لایسنس محصول کسپرسکی توتال سکیوریتی مولتی دیوایس روی محصولاتی نظیر کسپرسکی توتال سکیوریتی، کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای مک، کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای آندروید قابل استفاده میباشد. البته توجه داشته باشید محصول مورد نظر شما کسپرسکی توتال سکیوریتی مولتی دیوایس برای 1 دستگاه بوده که در نتیجه لایسنس مربوطه روی یکی از محصولات نامبرده (کسپرسکی توتال سکیوریتی، کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای مک، کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای آندروید) و فقط روی 1 دستگاه قابل فعال سازی میباشد.

خیر، مشکلی جهت تعویض ویندوز و فعال سازی مجدد لایسنس آنتی ویروس وجود ندارد.

مؤفق باشید

Last edited:

pedram sharif

Registered User
لایک‌ها
391
درود
از این مورد یک عدد میخوام
Eset Smart Security 9 (A32 بصورت اوریجینال برای 3 کامپیوتر بمدت 1 سال 73000 تومان

در تلگرام هماهنگ میکنم
ممنون

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
درود
از این مورد یک عدد میخوام
Eset Smart Security 9 (A32 بصورت اوریجینال برای 3 کامپیوتر بمدت 1 سال 73000 تومان

در تلگرام هماهنگ میکنم
ممنون
سلام
شرایط برای شما ارسال شد.

مؤفق باشید

pedram sharif

Registered User
لایک‌ها
391
با تشکر از شما
طبق موارد گفته شده مورد درخواستی خریداری و فعال شد.بدون هیچ ایرادی

با تشکر

junior_br

Registered User
لایک‌ها
246
سلام
شرایط خرید B1 لطف کنید
در ضمن من پار سال ورژن 2015 همین کد از شما خریداری کردم که داره اکسپایر میشه اگه تو قسمت اکتیو کد کد ورژن 2016 وارد کنم مشکلی نیست یا باید کلا پاکش کنم و ورژن 2016 کسپر نصب کنم ؟

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
شرایط خرید B1 لطف کنید
در ضمن من پار سال ورژن 2015 همین کد از شما خریداری کردم که داره اکسپایر میشه اگه تو قسمت اکتیو کد کد ورژن 2016 وارد کنم مشکلی نیست یا باید کلا پاکش کنم و ورژن 2016 کسپر نصب کنم ؟
سلام
شرایط برای شما ارسال شد.
بله، لایسنس محصول روی نسخه ما قبل از 2016 نیز قابل فعال سازی میباشد اما در صورت امکان بشما توصیه می شود آخرین نسخه کسپرسکی اینترنت سکیوریتی را دریافت کرده و نصب فرمایید. برای دریافت آخرین نسخه فایل نصبی کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2016 بروی این قسمت کلیک کنید.

مؤفق باشید

samsung man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام داداش.من حدود یه ماه پیش یه دونه لایسنس یه ساله ی اندروید ازتون خریدم.حالا میخوام یدونه لایسنس کسپرسکای برا سیستم کامپیوترم هم بخرم.بهترین محصول واسه سیستمهای خونگی کدوم محصول کسپرسکای هستش؟ممنون از زحمات شما.

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام داداش.من حدود یه ماه پیش یه دونه لایسنس یه ساله ی اندروید ازتون خریدم.حالا میخوام یدونه لایسنس کسپرسکای برا سیستم کامپیوترم هم بخرم.بهترین محصول واسه سیستمهای خونگی کدوم محصول کسپرسکای هستش؟ممنون از زحمات شما.
سلام
خواهش می کنم. کسپرسکی توتال سکیوریتی جامعترین محصول شرکت کسپرسکی میباشد همچنین دیگر محصول شرکت کسپرسکی یعنی کسپرسکی اینترنت سکیوریتی بسیار قدرتمند بوده که این محصول نیز به کاربران پیشنهاد می شود زیرا هر دو محصول کسپرسکی توتال سکیوریتی و کسپرسکی اینترنت سکیوریتی از نظر دیواره آتش (Firewall) و چندین امکان مهم دیگر مشابه هم هستند.

مؤفق باشید

Last edited:

bestmusic

Registered User
لایک‌ها
31
درود
داداش یه آنتی ویروس 4 یا 5 کاربره درست و حسابی برای کافی نت نیاز دارم. چی پیشنهاد می دی؟

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
درود
داداش یه آنتی ویروس 4 یا 5 کاربره درست و حسابی برای کافی نت نیاز دارم. چی پیشنهاد می دی؟
سلام
اگر کاربر از کامپیوتری با سخت افزار پایینی بهرمند باشد در این زمان با اولویت بندی به ایشان آنتی ویروس هایی همچون ایست، اف سکیور، اویرا و امسی سافت را پیشنهاد خواهیم کرد. در غیر اینصورت اگر کامپیوتر کاربر از کانفیگ یا همان سخت افزار بروزتری برخوردار باشد محصولاتی نظیر کسپرسکی، بیت دیفندر و نورتون به ایشان پیشنهاد می شود. در نهایت انتخاب برند آنتی ویروس با شخص خریدار است و باید خاطر نشان کرد که تمامیه آنتی ویروس های قرار گرفته شده در پست اول این تاپیک جزء معتبرترین محصولات امنیتی میباشند. البته شرکت کسپرسکی از معدود ارائه دهندگان بسیار قوی در آنتی ویروس است که محصولاتش از جهت هوشمندی و همچنین شناسایی ویروس ها، تروجان ها، بد افزارها و دیگر موارد عملکرد بسیار خوبی دارد و در همین راستا بشما جامعترین محصول این شرکت یعنی کسپرسکی توتال سکیوریتی پیشنهاد می شود قابل ذکر است دیگر محصول شرکت کسپرسکی یعنی کسپرسکی اینترنت سکیوریتی بسیار قدرتمند بوده که این محصول نیز به کاربران پیشنهاد می شود زیرا هر دو محصول کسپرسکی توتال سکیوریتی و کسپرسکی اینترنت سکیوریتی از نظر دیواره آتش (Firewall) و چندین امکان مهم دیگر مشابه هم هستند.

مؤفق باشید

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
درود
Eset Smart Security 9 (B29 بصورت اوریجینال برای 3 کامپیوتر بمدت 1 سال 38000 تومان
مبلغ 38000 تومان واریز شد

چهار رقم آخر کارت ۴۸۹۷

L+X

Registered User
لایک‌ها
30
با سلام خدمت شما .
پیشنهاد شما برای آنتی ویروس چیه ؟ - قدرتمند باشه و اصلا سیستم رو کند نکنه -
من الان بیش از 10 ساله که از نود 32 استفاده می کنم و چند روز دیگه مهلتش یکساله اش تمام میشه
میخوام بدونم آنتی ویروسم رو عوض کنم یا با همین نود ادامه بدهم و اکانت یکساله اش رو از شما بخرم.
با تشکر

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
با سلام خدمت شما .
پیشنهاد شما برای آنتی ویروس چیه ؟ - قدرتمند باشه و اصلا سیستم رو کند نکنه -
من الان بیش از 10 ساله که از نود 32 استفاده می کنم و چند روز دیگه مهلتش یکساله اش تمام میشه
میخوام بدونم آنتی ویروسم رو عوض کنم یا با همین نود ادامه بدهم و اکانت یکساله اش رو از شما بخرم.
با تشکر
سلام
اگر کاربر از کامپیوتری با سخت افزار پایینی بهرمند باشد در این زمان با اولویت بندی به ایشان آنتی ویروس هایی همچون ایست، اف سکیور، اویرا و امسی سافت را پیشنهاد خواهیم کرد. در غیر اینصورت اگر کامپیوتر کاربر از کانفیگ یا همان سخت افزار بروزتری برخوردار باشد محصولاتی نظیر کسپرسکی، بیت دیفندر و نورتون به ایشان پیشنهاد می شود. در نهایت انتخاب برند آنتی ویروس با شخص خریدار است و باید خاطر نشان کرد که تمامیه آنتی ویروس های قرار گرفته شده در پست اول این تاپیک جزء معتبرترین محصولات امنیتی میباشند. البته شرکت کسپرسکی از معدود ارائه دهندگان بسیار قوی در آنتی ویروس است که محصولاتش از جهت هوشمندی و همچنین شناسایی ویروس ها، تروجان ها، بد افزارها و دیگر موارد عملکرد بسیار خوبی دارد و در همین راستا بشما جامعترین محصول این شرکت یعنی کسپرسکی توتال سکیوریتی پیشنهاد می شود قابل ذکر است دیگر محصول شرکت کسپرسکی یعنی کسپرسکی اینترنت سکیوریتی بسیار قدرتمند بوده که این محصول نیز به کاربران پیشنهاد می شود زیرا هر دو محصول کسپرسکی توتال سکیوریتی و کسپرسکی اینترنت سکیوریتی از نظر دیواره آتش (Firewall) و چندین امکان مهم دیگر مشابه هم هستند. جهت تست آنتی ویروس کسپرسکی می توانید یکی از نسخه های زیر را دریافت کرده و نصب فرمایید و در صورت عدم کاهش سرعت سیستم عامل محصول مورد نظر خود را تهیه فرمایید.

برای دریافت آخرین نسخه فایل نصبی کسپرسکی توتال سکیوریتی 2016 بروی این قسمت کلیک کنید.
برای دریافت آخرین نسخه فایل نصبی کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2016 بروی این قسمت کلیک کنید.

مؤفق باشید

Last edited:

hadi.ehteshami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
اویرا انتی ویروس تک کاربره قیمت؟

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
اویرا انتی ویروس تک کاربره قیمت؟

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk
سلام
Avira Antivirus Pro 2016 (A70 بصورت اوریجینال تک کاربره برای 3 دستگاه بمدت 1 سال 42000 تومان

مؤفق باشید

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
Eset Smart Security 9 (A31 بصورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر بمدت 1 سال 33000 تومان
خریدارم
لایسنس 100 % معتبر باشه خریدارم

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
Eset Smart Security 9 (A31 بصورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر بمدت 1 سال 33000 تومان
خریدارم
لایسنس 100 % معتبر باشه خریدارم
سلام
بله، بصورت قطعی و 100 درصد معتبر میباشد. شرایط برای شما ارسال شد.

مؤفق باشید

بالا