برگزیده های پرشین تولز

بازی کنید و حسابی بیت کوین بدست بیارید ( بدون هیچ گونه سرمایه گذاری و زیرمجموعه گیری )

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
بــه نـام یـــزدان

درود

دوستان از این به بعد تمامی بازی ها و آموزش هایی که بنده معرفی می کنم در این تاپیک قرار میگیره
در این تاپیک دیگه پاسخگو نیستم

http://forum.persiantools.com/threads/بازی-کنید-و-حسابی-پول-در-بیارید-hot.761174/

دوستان و عزیزان گرامی برای نوشتن این آموزش زمان زیادی صرف کردم لطفا کپی برداری نکنید که ;) راضی نیستم

توجه : این سایت نیازی به سرمایه گذاری نداره
توجیه فعالیت سایت : درآمد سایت از گوگل ادسنس و ... هست

خوب چندین روز بود که بازی جدید معرفی نکرده بودم این بازی بهترین بازی جهت استخراج بیت کوین و کسب درآمد بیت کوینی است ( به صورت روزانه و ماهیانه !!! )
بازی بسیار جذاب که شما در اون یک هیرو بسیار قدرتمند میسازید !!!
در جنگ ها شرکت می کنید و حسابی ساتوشی ( واحد بیت کوین ) بدست میارید
بازی بسیار ساده که اگر طبق روال صحیح جلو برید درآمدتون روز به روز بیشتر میشه.

خوب بریم سراغ آموزش بازی :
====> ابتدا از طریق لینک زیر عضو بشید

بعد از عضویت وارد اکانت خودتون بشید ! در بالای صفحه قسمت Leaderboard می تونید رنک اول تا صد این بازی رو ببینید ( بر اساس Level ) همینطور در بالای جدول رده بندی می تونید رنکی که در حال حاضر در سایت دارید رو مشاهده کنید !

خوب بریم سراغ بخش های اصلی سایت

Level : کمی پایین تر اطلاعات Level
Class : نوع هیرو
آیکون شمشیر : قدرت حمله
آیکون زره : قدرت دفاع
Stamina : تعداد نیروی حیاتی که به شما داده میشه ( از این بخش حسابی می تونید Gold بدست بیارید و با Gold بدست آمده حسابی هیرو رو قوی کنید ) ( هر 15 دقیقه یکبار )
Tokens : تعداد جنگ هایی که شما اجازه دارید آغاز کنید ( این بخش شیرین بخشیه که می تونید ازش Arena Point بدست بیارید تا بتونید حسابی ساتوشی بدست بیارید ) ( هر 30 دقیقه یکبار )
Gold : میزان گلد بدست آمده
Satoshi : موجودی تعداد ساتوشی های بدست آمده
Bank : در اینجا می تونید مقدار Gold رو پس انداز شده رو ببینید !!! کنید در ضمن برای افزایش میزان پس انداز بهتر بانک رو هم آپگرید کنید
Arena Point : مقدار امتیازی که از نبردها در یک روز بدست آوردید رو نشون میده
Safety Time : زمان امنی که بین درگیری های شما وجود داره در این فاصله حمله ای به شما نمیشه اگر بشه ( این بخش هم خیلی مهمه اگر از طریق لول های بالاتر به شما حمله بشه مقداری گلد از دست میدید !! مقدارش ناچیز ولی چرا از دست بدیم ؟ برای جلوگیری از این موضوع در بخش Bank فورا Gold رو پس انداز کنید نگران نباشید هر لحظه اراده کنید می تونید اون رو خارج کنید ولی در زمان امن Safety Time !!!
===========>> بریم سراغ بخش بعدی آموزش :

The Arena : در این بخش شما از Tokens بدست اومده استفاده می کنید و به تعداد Tokens که در اختیار دارید نبرد انجام میدید هم Gold و هم Arena Point بدست میارید.
یکم پایین تر بخش Training رو می بینید که در این بخش شما حسابی Gold بدست میارید و از این طریق حسابی هیرو رو قدرتمند می کنید.
درصد هایی که مشاهده می کنید نشون میده که شما چند درصد احتمال برنده شدن دارید. هر چه قدرت حمله ( آیکون شمشیر ) بیشتر باشه
درصدها افزایش پیدا می کنه و خیلی خیلی راحت تر 15 دقیقه یکبار Gold بدست میارید البته در آغاز هم بخش The Arena و هم Training به شما 10 تا Slot میده پس سعی کنید Slot برای Stamina , Tokens رو افزایش بدید که در ادامه می گم در کدام بخش اینکار رو انجام میدید ( در بخش Character )
Arena Rewards : در این بخش می تونید مقدار ساتوشی و Arena Point که تا این لحظه از روز بدست آوردید رو ببینید ( Bonus ) این میزان در آغاز هر روز به اکانت شما واریز میشه ( شما در روز از بخش Quests هم ساتوشی بدست میارید و Level Up میشید )
Recent Battles : در این بخش اطلاعات تعدادی از آخرین نبردهایی که شما آغازگر اون بودید و همینطور دیگران به شما حمله کردند رو می تونید مشاهده کنید.
Character : خوب اینم یک بخش اصلیست که تقریبا اکثر آپگرید ها رو اینجا انجام میدید دیگه نیازی به توضیح نداره ( مثل آپگرید تعداد شمشیر که همون قدرت حمله است , Slot بیشتر برای Tokens و Stamina , ... ) وارد که بشید کاملا مشخصه !!! فقط در بخش Bitcoin Address لطفا آدرس کیف پول خودتون در بانک Blockchain رو قرار بدید ( حساب بیت کوین ) و روی Save کلیک کنید به مینمم برداشت که رسیدید به این حساب می تونید پرداخت رو انجام بدید ( Withdraw )
Items : خوب از اسمش معلومه دیگه اینجا آیتم می خرید !!! از طریق Purchase Items 2000 Satoshi Each می تونید روی گزینه های آبی رنگ کلیک کنید و اون ها رو خریداری کنید ( قیمت هر آیتم 2000 ساتوشی ) و سپس از طریق Inventory پایین صفحه روی نوع آیتم کلیک کرده تا آیتم مشخص بشه و بعد اون رو فعال کنید ( Equip فعال سازی ) و گزینه Salvage جهت فروش آیتم به سایت به قیمت 200 ساتوشی است. ( توصیه میشه آیتم ها رو در بخش Market به فروش بگذارید تا کاربران دیگر سایت با قیمت بهتری اون رو خریداری کنند !!!
در ضمن بعد از فعال سازی آیتم می تونید اون رو غیر فعال هم کنید Unequip
خرید از این بخش توصیه نمیشه در بخش Market آیتم های حرفه ای تر و گران تری وجود دارند
توجه : در نظر داشته باشید برای هر بخش یک آیتم می تواند فعال باشد یعنی مثلا اگر برای بخش Head دو آیتم خریداری کردید یکی فعال و دیگری غیر فعال خواهد ماند پس بهتره برای هر یخش بهترین آیتم به نسبت نوع لول و درآمدتون خریداری بشه ( در ضمن نمیشه ساتوشی واریز کرد و آیتم خرید شما باید از درآمدی که از سایت دارید آیتم ها رو خریداری کنید )
Market : در این بخش بهترین آیتم ها برای فروش قرار داده میشند که به نسبت استراتژی که شما دارید می تونید انتخاب کنید و بخرید.
در ضمن آیتم های خریداری شده رو در همین بخش می تونید به فروش بگذارید. ( آیتم های خریداری شده رو از بخش Items و سپس Inventory فعال کنید )
Bank : خوب در اینجا می تونید Gold بدست اومده رو برای فرار از کم شدنش در نبردها پس انداز کنید
توجه داشته باشید که Bank محدودیت داره و باید این محدویت رو با آپگرید بخش بانک که کاملا مشخص شده از از بین ببرید که البته از بین نمیره و فقط می تونید میزان پس انداز رو بیشتر کنید
هر موقع که بخواید همه Gold و یا بخشیش رو می تونید خارج کنید هیچ کارمزدی هم نمیگیره
Quests : هر روز 3 ماموریت به شما داده میشه مثلا ( نبرد با 10 کلاس Warrior و شکست اونها ) و در ازای اون به شما ساتوشی میده
وقتی 10 تا رو از بین بردید یا هر مقداری از هر کلاسی که گفته یک گزینه سبز رنگ میاد Claim که روی اون کلیک می کنید و ساتوشی رو دریافت می کنید هم Level Up میشید و هم همون میزان ساتوشی رو ذخیره می کنید ( ماموریت رو می تونید در بخش The Arena انجام بدید )
Referrals : در این بخش می تونید لینک زیرمجموعه گیریتون رو بردارید و به دوستانتون بدید تا اون ها هم عضو بشن و در ازای درآمد اونها شما هم درصدی کمیسیون از سایت بگیرید در ضمن در این بخش می تونید با لایک هایی که برای سایت انجام میدید ساتوشی بیشتری بدست بیارید
Message Board : در این بخش هر سوال یا مشکلی داشته باشید می تونید تاپیک بزنید تا ادمین یا کاربران شما رو راهنمایی کنند

نحوه برداشت از سایت :

به بخش Character رجوع کنید !!! در پایین صفحه در مقابل نوشته ساتوشی مینیمم برداشت که به حد لازم برسه می تونید برداشت بزنید
برداشت از طریق بیت کوین انجام میشه.

مینیمم برداشت : 0.00100000 بیت کوین یا 100 هزار ساتوشی

بیت کوین بدست آمده رو می تونید به صرافی های آنلاین بفروشید
البته بنده هم خریدارم

آموزش افتتاح حساب بیت کوین

ربات بازی : ( احتمال بن شدن بسیار بالاست )

خوب یک Bot هم برای این بازی ساخته شده که می تونید استفاده کنید و دیگه نیاز نیست وقت آنچنانی بگذارید
بنده خودم نه استفاده کردم و نه استفاده می کنم چون احتمال بن شدن زیاده
با اینحال بنده قرار دادم شاید برخی بخوان استفاده کنند !!! اطلاعات کامل در مورد ربات و لینک دانلود : کلیک کنید

خوب دیگه حسابی خسته شدم امیدوارم موفق باشید :general607: :D

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
اینم یک عکس از اکانتم و مقدار Gold که در 15 دقیقه بدست آوردم !!! به تعداد Slot بنده در Stamina دقت کنید

15_min_40_000_Gold.png

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
اینم مقدار Gold که از نبرد با یک High Level بدست آوردم ( شکست خورد )

30385_gold_winner.png

اینقدر از طریق اضافه شدن Slot به Stamina درآمد Gold بالا میره که می تونید راحت Slot رو بیشتر کنید اینم 1 ساعت 20 دقیقه بعد از 46 Slot که رسیدم به 61 Slot

Blanco_account.png

Last edited:

totiya

Registered User
لایک‌ها
7
دوست عزیز من عضو شدم یکم در مورد بازی میگی من سردرگمم

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوست عزیز من عضو شدم یکم در مورد بازی میگی من سردرگمم

عزیزم کافیه آموزش رو کامل مطالعه کنی بسیار ساده است کم کم راه میفتی با این حال برای عزیزانی که زیرمجموعه بنده هستند ویدئو آموزشی قرار میدم

totiya

Registered User
لایک‌ها
7
تا حدی متوجه شدم token ها خریدنی هستن

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
تا حدی متوجه شدم token ها خریدنی هستن

خیلی ساده هست به خدا چون با این فضا آشنایی ندارید اینجوری حس می کنید ولی کم کم چند ساعت داخلش باشید کلا همه چیز میاد دستتون
Slot بله ولی خود Tokens هر نیم ساعت یکبار از بخش Character میتونید بگیرید و برید در بخش The Arena و مبارزه کنید و Arena Point , Gold بدست بیارید
سعی کنید از Gold بدست آمده فعلا برای افزایش Slot در Stamina استفاده کنید که آپگریدش برای شما و اضافه کردن هر Stamina فکر کنم 12000 و خورده ای Gold میشه و مثلا 10 Stamina میشه 11/11 و با آپ بعدی میشه 12/12

سوالی بود در خدمتم

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
11 ساتوشی خیلی خیلی کمه
یکبار تو فری بیت کوین رول کنید 520 ساتوشی گیرتون میاد

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
11 ساتوشی خیلی خیلی کمه
یکبار تو فری بیت کوین رول کنید 520 ساتوشی گیرتون میاد

فری بیت کوین چیه عزیزم سایت های قطره ای درآمدی نداره نهایتا اگر 24 ساعت بیدار باشی روزی 12 هزار ساتوشی
در ضمن 11 ساتوشی باقیمانده ساتوشی بنده هست !!! من در 3 روز اول عضوبت 30000 هزار ساتوشی درآوردم که باهاش آیتم خریدم . اصلا درآمد این سایت با سایت های قطره ای قابل مقایسه نیست
کسی که Level 50 میشه به راحتی با آپگرید هایی که در این فاصله کرده به ساعتی 100000 هزار ساتوشی دسترسی پیدا می کنه
شما Arena Battle رو چک کن ببین طرف تو چند ساعت 550 هزار ساتوشی درآورده و رفته و چقدر وقت گذاشته
در Leaderboard رنک 1 تا 100 رو برسی کنید ببینید در نزدیک 4 ماه 200 دلار درآورده

این سایت از لحاظ درآمد بیت کوینی جز Top استخراج می باشد شما اگر فروم Bitcointalk رو چک بفرمائید متوجه میشید
البته ما ایرانی ها همه باهوش هستیم و خیلی زود در این بازی ها پیشرفت می کنیم و درآمد خوبی هم بدست میاریم

3421_satoshi.png

آغاز روز چهارم : اینم از موجودی ساتوشی بنده که صبح از خواب پا شدم بدون هیچ گونه فعالیتی Bonus رو دریافت کردم
که روز به روز هم بیشتر میشه 3421 ساتوشی

عزیزان دقت کنید Slot برای Tokens رو به 17 رسوندم یعنی 17 نبرد رو برای هر 30 دقیقه می تونم آغاز کنم که از هر نبرد که پیروز بشم 30 Arena Point میگیرم و هر حمله ای هم که بهم بشه و پیروز بشم که کاملا اتوماتیک هست بهم 15 Arena Point میده - خوب حمله هایی که بهم بشه رو بر فرض این بزاریم که همه رو میبازم و 17 نبرد که انتخاب حریف با بنده هست و هر 17 تا رو پیروز میشم پس هر نیم ساعت 17 ضرب در 30 = 510 Arena Point بدست میارم.

در این بازی Stamina باید بیشتر باشه تا Gold بیشتری در هر 15 دقیقه بدست بیارید که بتونید هم Slot برای Stamina رو افزایش بدید و هم Slot برای Tokens رو افزایش بدید ( هر چقدر Tokens بیشتری داشته باشید امتیاز نبرد بیشتر میشه در نتیجه ساتوشی بیشتری بدست میارید.

در Leader Board می تونید رنک 1 رو برسی کنید و ببینید چه آیتم های خریداری کرده و یا اینکه استراتژی خاص خودتون رو داشته باشید ( البته لول های پایین تر هم هستند که درآمدهای خیره کننده ای دارند وای به روزی که اینا High Level بشن :D )

موفق باشید

Last edited:

.:MAJID:.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
دوستان
من تابستونی تو این سایتی که دوستمون معرفی کرده عضو شدم اما الان یه پنج ماهی بهش سر نزدم تا امروز
وضعیت من :
Untifdtled_1.png

هر کدوم خواستید برای خرید پیغام خصوصی بدید .

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوستان
من تابستونی تو این سایتی که دوستمون معرفی کرده عضو شدم اما الان یه پنج ماهی بهش سر نزدم تا امروز
وضعیت من :
Untifdtled_1.png

هر کدوم خواستید برای خرید پیغام خصوصی بدید .

درود
والا اکانتی که دارید شکل نمادین داره و فقط به خاطر Level که از Bonus دو هزار ساتوشی که در روز گرفته بالا رفته و کلا این اکانت با این Slot چه در Stamina و خصوصا Tokens تقریبا درآمدی در روز نداره و مثل یک اکانت تازه ثبت نام شده درآمدزایی می کنه ولی باز هم شکل نمادین داره و به خاطر Level که داره جالبه و دوستان می تونند از شما خریداری کنند
این توضیحات رو با اجازتون دادم که خدایی نکرده کسی که اکانت رو خرید د فکر بد راجبتون کنه و ... باز هم میگم کلا اکانت شما شکل نمادین داره.

در این سایت تنها زمانی درآمد بالاست که Slot برای Tokens بالای 100 باشد اگر Slot برای Tokens اکانت شما به جای 10 روی 500 بود بنده 3 دلار خریدار بودم ( البته اون موقع بعید میدونستم با 40 دلار هم حاضر به فروش بشید )
توصیه می کنم اگر وقت دارید روی اکانتتون کار کنید حیف واقعا درآمد در این سایت بالاست
فروش خوبی داشته باشید :general504:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
خوب اینم آخرین وضعیت اکانت بنده در 15 دقیقه این میزان Gold بدست آوردم محدودیت بانک در حال حاضر :
Bank account: 3042/244588

311475_Gold_15_min.png

اینم یه عکس دیگه بعد از خرچ کردن Gold جهت افزایش Tokens و Stamina , ...

311475_Gold_next_15_min.png

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
اینم از درآمد دیروز با توجه به آپگرید هایی که انجام شده البته یک آیتم خریداری کردم و این میزان ساتوشی باقیمانده

level_21.png

Last edited:

totiya

Registered User
لایک‌ها
7
بازی جالبی هست ممنون از راهنماییتون راحته استراتژیتون چیه

totiya

Registered User
لایک‌ها
7
در ضمن در مورد نرم افزار هم وقت کردید یه توضیحی بدید

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
بازی جالبی هست ممنون از راهنماییتون راحته استراتژیتون چیه

در ابتدا سعی کنید Stamina رو افزایش بدید و بعد از اون سعی کنید Tokens رو افزایش بدید

حتما آیتم هایی خریداری کنید که مقداری Arena Point Att , Arena Point Def بهتون بده خوب در LeaderBoard به آیتم های رنک 1 سایت دقت کنید
اینجوری باعث میشه روزانه Arena Point بیشتری بدست بیارید

این هم از وضعیت الان اکانت من که Bonus دیروز بهش واریز شده 17 هزار ساتوشی
3 ماموریت هم دارم به ارزش های 2000 - 2000 - 1000 ساتوشی که جمعا 5000 ساتوشی میشه + 17000 = 22000 ساتوشی درآمد الان بنده در این ساعت که تا شب بالای 40000 هزار ساتوشی میشه
فقط در 6 روز کافیه خیلی دقیق پیش برید و روزهای اول کمی وقت بزارید اینجوری در کمتر از یکی دو ماه به درآمد روزانه 2 الی 3 دلار می رسید

Level_23.png

در کمتر از چند دقیقه ماموریت ها انجام شد

Level_24.png

Last edited:

totiya

Registered User
لایک‌ها
7
در ضمن در مورد نرم افزار از epay نوشته بودم توضیح بدید ممنون

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
این هم نرم افزار کسب درآمد اتوماتیک و نیمه اتوماتیک از Epay : کلیک کنید
Microsoft .NET Framework 4.5 حتما نصب کنید که لینکش رو همونجا گذاشته

-----------------------------------

یک موضوع جالب : اکانت های این بازی رو به دلیل اینکه درآمدزا هستند و به راحتی ایمیلشون تغییر می کنه راحت می تونید بفروشید

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
با تشکر از استارتر عزیز
بردن تو این بازی لم های خاصی داره به نظرم که اگر بتونیم یاد بگیریم و به اشتراک بگذاریم خیلی خوبه.

بالا