برگزیده های پرشین تولز

فروش لپ تاپ Asus G50VT معیوب به همراه کوله پشتی و پایه خنک کننده

Sarrow

Registered User
لایک‌ها
75
این لپ تاپ رو چند سال پیش برام از آمریکا آوردن و من برای بازی و اینترنت ازش استفاده کردم که چند وقت پیش خاموش شد و دیگه روشن نشد و بردم نشون دادم گفتن باید بردش عوض بشه اما بردش توی بازار موجود نبود (قیمت بردش توی Ebay الان حدود 50 تا 70 دلاره) کارت گرافیکش هم قبلا مشکل داشت که اون رو بردم درست کردن و الان بجز بردش همه چیزش از جمله رم و سی پی یو و گرافیک و اسپیکر و صفحه نمایشش سالمه. من خیلی وسواس دارم روی وسایلم و واقعا اگه الان لپ تاپ رو نگاه کنید با نوش فرق چندانی نداره و خیلی خیلی تمیزه، در ضمن این مدل لپ تاپ توی ایران خیلی کم پیدا میشه . چراغ های پشتش هم روشن و خاموش میشن.
اینم مشخصاتش:

:CPU
Intel Core 2 Duo P8700 / 2.53 GHz
4 گیگابایت رم DDR2
320 گیگ هارد ساتا با سرعت 7200
NVIDIA GeForce 9800M GS - 512 MB GDDR3
دوربین وبکم دو مگاپیکسلی
شارژر و دی وی دی های درایورهاش هم موجود هستن.

الان همین مدل لپ تاپ رو تو Ebay روش یه SSD انداختن و ویندوز 10 نصب کردن و دارن به قیمت 600 دلار میفروشن.

این کوله پشتی هم با همین لپ تاپ برام آوردن، خیلی جادار و بزرگ و اصل آمریکایی هست.

استند خنک کننده مدل Deep Cool N9 Black با یه فن بسیار قوی که الان قیمتش 100 هزار تومنه تو بازار و جعبش هم موجوده و کلا کمتر از یکسال استفاده شده.

این هارد اکسترنال Adata با ظرفیت 512 گیگ مشکل Write داره و طول میکشه تا فایل ها روش نوشته بشن ولی مشکل خوندن نداره که اینم همراه لپ تاپ میفروشم.

عکس با نام کاربری:

قیمت همه قطعات با هم: فقط 450 هزار تومن!!!!

همه قطعات با هم فروشن میرن، مگه اینکه لپ تاپ جدا فروش بره اونوقت امکان فروش تکی بقیه قطعات هم هست.

Last edited:

Sarrow

Registered User
لایک‌ها
75
به خریدار واقعی تخفیف داده می شود ...

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
دوست عزیز زیاد رو قیمتای سایت های خارجی زوم نشین کلا سیستم اونا با ما فرق داره.لپ تاپی که اینجا میفروشن 500 اونجا میزنن 400 دلار.بعد خیلی از اگهیاشون قدیمیه.

Sarrow

Registered User
لایک‌ها
75
دوست عزیز زیاد رو قیمتای سایت های خارجی زوم نشین کلا سیستم اونا با ما فرق داره.لپ تاپی که اینجا میفروشن 500 اونجا میزنن 400 دلار.بعد خیلی از اگهیاشون قدیمیه.
منم که نرفتم قیمت اونا رو بزارم انصافا این لپ تاپ با یه تعویض برد میشه مثل روز اولش بردش هم 50 دلار بیشتر پولش نیست منتها من خودم الان اصلا وقت این کارو ندارم وگرنه هیچوقت نمیومدم دستگاه به این خوبی رو ارزون بفروشم.
داداش دیگه قیمت پیشنهادی هم یه حد و حسابی داره، همین الان 650 مشتری داره.

Sarrow

Registered User
لایک‌ها
75
کلیه قطعات با کارت گرافیک 950 یا 960 تعویض میشن.

Sarrow

Registered User
لایک‌ها
75
قیمت رو به 450 هزار تومن کاهش دادم، اگه با این قیمت فروش نره ترجیح میدم نگهش دارم خودم بعدا درستش کنم.

Sarrow

Registered User
لایک‌ها
75
معلوم نیست چقد ازش کار کشیدی که بوردش سوخته.

دوست عزیز چه ربطی داره؟ مشکل ورودی برق داشته و به همین دلیل بردش ایراد پیدا کرده ولی بقیه قطعاتش سالم هست و الان اگه اینجا فروش نره خودم نگه میدارم بعدا براش یه برد سفارش میدم و درستش میکنم چون واقعا لپ تاپ خوب و قدرتمندی است.

بالا