برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

3arbaz

Registered User
لایک‌ها
9
از من به تو نصیحت , برای سربازی سعی کن حداقل یه فوق دیپلم داشته باشی !!! ( تحصیلات دانشگاهی )
چون اگر سربازی با دیپلم یا زیر دیپلم بری می افتی پاسدارخونه پاسدار میشی و فقط بالا برجک باید باشی ( سرما , گرما , تعطیلات و ... )
حتما برو خودت رو جا کن بسیج و دوره تکمیلی اش رو بگیر , هم کسری داری و هم می افتی **** !!!
موفق باشی

شما مثل اینکه اون قدیما رفتین سربازی

الان فوق لیسانس رو هم میبرن پاسداری

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
سلام . دوست عزیز توی **** دیپلم و زیر دیپلم تفاوت خاصی نداره . یه مقدار کمی از لیسانس به بالا فرق میذارن . پس اگر **** بیفتین مشکلی نخواهید داشت . بدون تکمیلی و بسیج فقط با آشنای گردن ضخیم! میتونید وارد **** بشید .
ولی توی ارتش طبق شنیده ها به تحصیلات اهمیت بیشتری میدن .
............
جدا ازین حرفا شما اگه دیپلم بگیری برای بعد از خدمتت بهتره . چون احتمالا بعد از خدمت همین حوصله کمی هم که الان برای درس داری , نخواهی داشت .
قید تحصیلات رو تو **** بزنید. تو **** اصلا نمیدونن تحصیلات چیه!!!
ارتش قضیه اش جداست...به تحصیلات اهمیت میدن و این کلمه الحق که برازنده ارتشه "ارتش همیشه پیروز..." اونایی که لیسانس به بالا دارن حتما حتما برن ارتش...

amir7099

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان من ١٢/١ اعزامم به پادگان وليعصر اردكان
ميخواستم بدونم چجور پادگاني هست از نظر فرمانده ها و خود پايگاه و اينكه از هرجايي پذيرش گرفته باشي بعد آموزشي همون جا برمي گردونن يا ممكنه جاي ديگه بندازن؟

morteza4338

Registered User
لایک‌ها
26
کسی جواب من نداد.
من مشکل ستون فقرات دارم
کیفوز:50درجه
اسکولیوز:15درجه
چندسال هم بریس بستم
الانم پایین کمرم بشدت دردمیکنه درحدی که بالممس مهره های کمر دجاردردشدیدی میشم
3ماه خدمت کردم
بنظرشما میتونم معاف بشم؟
چکارکنم؟

morteza4338

Registered User
لایک‌ها
26
کسی جواب من نداد.
من مشکل ستون فقرات دارم
چندسال هم بریس بستم
3ماه خدمت کردم
بنظرشما میتونم معاف بشم؟
چکارکنم؟

iamirkm

Registered User
لایک‌ها
67
سلام ،کمر درد خیلی شدید دارم و درخواست معافیت دادم اما هنوز نتونستم برای معاینه برم...

بنظرتون با توجه به نتیجه MRI ام معاف میشم؟

Yff49.jpg

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
کسی جواب من نداد.
من مشکل ستون فقرات دارم
چندسال هم بریس بستم
3ماه خدمت کردم
بنظرشما میتونم معاف بشم؟
چکارکنم؟
من ناجا خدمت کردم . برو پیش سرهنگ‌یا سردار یه کار دفتری بگیر. فک نکنم معافت کنن.‌‌ کسی تو‌ ناجا بمیری هم بدادت نمیرسه.

فرستاده شده از GLX Spider1Sِ من با Tapatalk

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
دوستان اطلاع دارید کسی که معاف از رزم هستش و سابقه بیماری افسردگی داشته و داروهایی مصرف میکنه که خواب آور هست رو پاسبخش میکنن یا نه ؟!
کار اداری به این افراد میدن ؟
مدرک تحصیلی اش هم لیسانس کامپیوتر هستش ...
ممنون

EK2

Registered User
لایک‌ها
571
سلام ،کمر درد خیلی شدید دارم و درخواست معافیت دادم اما هنوز نتونستم برای معاینه برم...

Yff49.jpg
امکان معاف شدن با این جواب MRI تقریبا صفره فقط تو مهره 3 و 4 کمری شما یه برآمدگی جزیی دیده شده،تقریبا اکثر آدم ها وقتی MRI کمر بدن Bulged میشه جوابشون مخصوصا اگر کارمند و پشت میز نشین باشن.

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
دوستان اطلاع دارید کسی که معاف از رزم هستش و سابقه بیماری افسردگی داشته و داروهایی مصرف میکنه که خواب آور هست رو پاسبخش میکنن یا نه ؟!
کار اداری به این افراد میدن ؟
مدرک تحصیلی اش هم لیسانس کامپیوتر هستش ...
ممنون
با توجه صحبت هایی فرمودید با ارائه مدارک به یگان خدمتی باید تا انتهای خدمت از خدمات رزمی و نگهبانی معاف باشند و حتما در مدرک پزشکی قید شده باشه که معاف از رزم و نگهبانی و رژه باشن در رابطه با کار اداری هم باتوچه به مدرکی که دارند رسته رایانه به ایشون تعلق می گیره و در قسمت اداری یگان مشغول به انجام وظیفه خواهد شد.

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408

Yff49.jpg

معایب ستون فقرات در صورتی که شدید باشه معاف دائم خواهید شد در مورد کمر و ستون فقرات بیشتر مواردی که جراحی شده باشه و با هرنی دیسکال (بند دوم) یا اسپونديلوليزيس باشه معاف می شید و نتبجه MRI هم همینطوری که دیدم غیر از بند اول که واژه mild قبل از bulge disk نوشته شده که به معنای خفیف است سایر موارد نورمال نشون میده. در این مورد بعید می دونم معاف بشید و اگر خوش شانس باشید معاف از خدمات رزمی و رژه می شید . البته من پزشک نیستم ولی بدلیل خدمت در یگانی که این موارد ارجاع می شد و آشنایی به بند های معافیت نظرم رو گفتم و یک متخصص بهتر می تونه شما رو راهنمایی کنه.

Last edited:

saeedsasa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان.فک کنم به گا رفتم!!!:general208:
1/12 افتادم نیروی دریایی ارتش سیرجان.کسی میدونه چجور جاییه؟کسی هست آشنا شیم؟
با مدرک لیسانس!!!!!!!!

morteza4338

Registered User
لایک‌ها
26
سلام
3ماه خدمت کردم
ولی بخاطر مشکل ستون فقرات شدیدی که دارم دیگه نمیتونم ادامه بدم و میخوام خدمت رها کنم
کسی نظری ند اره؟
واقعا با این دردها نمیشه ادامه داد

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
از تجربیات یک سرباز خسته 0: اون روز یه سرباز , روحانیه محترم رو برد جایی ولی فراموش کرد برش گردونه . خودش تنها برگشت ! عاشق بود مرتیکه ولی تاوانشو ما دادیم با یک هفته ممنوع الخروجی .
از تجربیات یک سرباز خسته 1: امروز یه نفر پست بدون اسلحه ی آسونش رو پیچوند , شیش نفر به علاوه ی خودش یک هفته ممنوع الخروج شدیم و تا پایان سال لغو مرخصی :general603: .
از تجربیات یک سرباز خسته 2: اگر روحیه بسیجی واااار ندارید , اگر شبا جیپسی کینگ و الیسا و حامد پهلان و عباس قادری گوش میدین و صبحای زووود نمیتونین صدای اذان همزمان گوشیه 5 تا بچه بسیجی رو با هم تحمل کنین , اگر دنبال نظم هستین و تحمل بی نظمی توی امورات روزانه رو ندارین , اگر ریش باعث میشه خارش پیدا کنید یا احساس خود داعش پنداری بهتون دست میده , **** جای مناسبی برای خدمت شما نیست .
داداش تو **** خدمت میکنی؟؟؟
نگو داداش نگو که همدردیم:general507: ممنوع الخروج:general107: ...
درد من از اینه که به هرکی میگی سپا خدمت میکنم میگن خوب حال میکنی مفت میخوری و... نمیدونن که تو چه خبره!!!
واسه لیسانس به بالا فقط ارتش

morteza4338

Registered User
لایک‌ها
26
ی کلانتری مرکزی هستم.خیلی سختگیری میکنن.روزی چندباربازرسی میاد-حفاظت میاد و...
ولی اینا واسه من سخت نیست.کلانتری سخت نیست.مشکل اینجاست که ستون مهره های من مشکل داره ازگردن وکتف بگیر تاکمر.
نگهبانی دادن و... بدترش کرده.دارم ازدرد دیوانه میشم واقعا نمیدونم چکارکنم.نمیتونم با این وضعیت ادامه بدم واقعا سخت ودارم زجر میکشم.زجررر
من باید چکارکنم؟

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
ی کلانتری مرکزی هستم.خیلی سختگیری میکنن.روزی چندباربازرسی میاد-حفاظت میاد و...
ولی اینا واسه من سخت نیست.کلانتری سخت نیست.مشکل اینجاست که ستون مهره های من مشکل داره ازگردن وکتف بگیر تاکمر.
نگهبانی دادن و... بدترش کرده.دارم ازدرد دیوانه میشم واقعا نمیدونم چکارکنم.نمیتونم با این وضعیت ادامه بدم واقعا سخت ودارم زجر میکشم.زجررر
من باید چکارکنم؟

دوست عزیزم راه حل که فرار کردن نیست اگر رها کنی شرایط برای شما سخت تر میشه . پیشنهاد می کنم ب بهداری مراجعه کنی و برگه اعزام به بیمارستان بگیری. اونجا برسی می کنن اگر مشکلتون جدی باشه مشمول معاف از رزم و نگهبانی خواهید شد. نهایتش اگر معاف از رزم هم نشین برای درمانتون اقدام کنید و استراحت بگیرید.

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
دوستان عزیزم سلام
من ارشدم تموم شده،الان میخوام دفترچه بفرستم
تهران هستم و باید طوری باشه که حتما صبح تا ظهر باشم.میشه راهنمایی کنید الان باید برای پذیرش گرفتن از جایی اقدام کنم؟
قبل از ارسال دفترچه چه کاری باید انجام بدم؟پارتی بازی چیزی باید بشه ؟
ممنون ازتون

Sent from Amazing Phone Huawei 4C

morteza4338

Registered User
لایک‌ها
26
سلام
ممنون ازاینکه جواب دادید
معاف از رزم روی کارت ثبت میشه؟؟؟؟؟
ومشکلی به به وجود نمیاره؟
سوال بعدیم این هست من کارت سبز ندارم .الان نمیتونم بگیرم؟حتی با بند پ هم نمیشه گرفت؟
به نظرشما کدوم قسمت بیفتم راحت تر هستم وبیماریم اینقدر اذیتم نکنه.؟
راننده شدن خوبه؟

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
سلام
ممنون ازاینکه جواب دادید
معاف از رزم روی کارت ثبت میشه؟؟؟؟؟
ومشکلی به به وجود نمیاره؟
سوال بعدیم این هست من کارت سبز ندارم .الان نمیتونم بگیرم؟حتی با بند پ هم نمیشه گرفت؟
به نظرشما کدوم قسمت بیفتم راحت تر هستم وبیماریم اینقدر اذیتم نکنه.؟
راننده شدن خوبه؟

خبر دوست عزیز معاف از رزم فقط در دوره خدمت معنی داره و در کارت پایان خدمت درج نمیشه و به این معنی تلقی میشه که شما قادر به انجام امور نظامی مثل نگهبانی با اسلحه و رژه نیستید. در مورد کارت سبز هم باید قبل از خدمت اقدام می کردین و در حین خدمت امکانش مهیا نیست ولی با بند پ همه کاری در این مملکت میشه کرد. در مورد سوال اخرتون هم معمولا قسمت های اداری یگان ها راحت ترین قسمت هست که اگر اشنا به کامپیوتر یا تایپ هستید به دنبال یک کار اداری در یگان باشید. رانندگی رو پیشنهاد نمی کنم بدلیل اینکه شاید به نظر راحت باشه ولی عواقب و ریسکش زیاد هست چون در زمان تحویل گرفتن وسیله نقلیه اگر کوچکترین اتفاقی برای اون بیفته نه تنها مشمول اضافه خدمت می شید بلکه خسارت ماشین هم از جیب باید بدین و هنگام تسویه حساب و ترخیص از خدمت هم به مشکل بر می خورید.

بالا