برگزیده های پرشین تولز

استخدام نویسنده مطالب اختصاصی

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
نیاز به مطالب اختصاصی داریم . هر ماه 10 تا . میتونید توی یک روز بزنید و تحویل بدید و بره تا ماه دیگه .

- شما نیاز نیست . پست بزنید . عکس بذارید یا سئو رو پر کنید . کار شما فقط نوشتن متن هست .

اون هم که مطالب منابع رو بخونید . و بعد از متوجه شدن بحث یک پست مشابه منبع براش بزنید . به هیچ عنوان نباید کپی منبع اصلی باشه .

هر مطلبم باید 350 کلمه باشه حداقل.

قیمت در نظر گرفته شده واسه نوشتن هر متن 1000 تومان .

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
داداش قیمت رو خیلی زیاد دادی بیار پایین تر شاید بشه همکاری کرد
نمک :p
منابع انگلیسی نیست و فارسیه . همینطور شما قراره فقط چند خط متن رو بازنویسی کنی با ادبیات نوشتاری خودت که کپی حساب نیاد . با توجه به باقی قیمت ها خیلی خوبه قیمت

fdmi

Registered User
لایک‌ها
12
واسه ما اطلاعات رو ارسال کن

rezakaf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنده اماده همکاری هستم برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرد یا داخل تلگرام پیام بذارید.09373643937

webs

Registered User
لایک‌ها
1,464
اگه اجازه بدید یه تجربه رو باهاتون به اشتراک بذارم. اگه به نظرتون این پست بنده اشکالی در تایپک تون ایجاد می کنه، پ.خ بدید تا حذفش کنم.

من 6 ماه پیش دقیقاً همین نوع نویسنده ای که شما مد نظرتون بود رو درخواست کردم. گفته بودم در هر هفته یک یا دو پست هم کفایت می کنه. چند نفر اعلام آمادگی کردن، اونم به چه قیمتی! من خودم هر پست رو 1500 تا 2000 تومان در نظر گرفته بودم. اما نویسندگان فوق حرفه ای (!) برای هر پست 5000 تومان اعلام کردن (متن تنها). 10 پست رو سفارش دادم به همون قیمت 5000 تومان. از این 10 تا پست یکیش اون چیزی نبود که میخواستم و دوباره خودم مجبور شدم از اول بنویسم. به نظرم برای افراد سختگیری مثل من و شما در زمینه نویسندگی گزینه ای وجود نداره جز خود مدیر سایت!

choshop

Registered User
لایک‌ها
127
اگه اجازه بدید یه تجربه رو باهاتون به اشتراک بذارم. اگه به نظرتون این پست بنده اشکالی در تایپک تون ایجاد می کنه، پ.خ بدید تا حذفش کنم.

من 6 ماه پیش دقیقاً همین نوع نویسنده ای که شما مد نظرتون بود رو درخواست کردم. گفته بودم در هر هفته یک یا دو پست هم کفایت می کنه. چند نفر اعلام آمادگی کردن، اونم به چه قیمتی! من خودم هر پست رو 1500 تا 2000 تومان در نظر گرفته بودم. اما نویسندگان فوق حرفه ای (!) برای هر پست 5000 تومان اعلام کردن (متن تنها). 10 پست رو سفارش دادم به همون قیمت 5000 تومان. از این 10 تا پست یکیش اون چیزی نبود که میخواستم و دوباره خودم مجبور شدم از اول بنویسم. به نظرم برای افراد سختگیری مثل من و شما در زمینه نویسندگی گزینه ای وجود نداره جز خود مدیر سایت!
ولی افرادی که من باهاشون کار کردم نظرشون چیز دیگه ای بود! نظرات این دوستان رو اینجا بخونید :)

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
همچنان درخواست داریم

khashayar-emami

Registered User
لایک‌ها
35
سلام
جناب میشه نمونه پست مد نظرتون رو با منبع برام پ.خ کنید

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
سلام
جناب میشه نمونه پست مد نظرتون رو با منبع برام پ.خ کنید
ببینید . قراره یک متن حدودا 10 خطی رو بخونید . بعد با قلم خودتون دوباره بنویسید همون خبر رو. همین . هم منبع فارسی هم متنی که از شما میخایم. همین کار کفایته . باقی با ماست .

متن نباید کپی بشه
متن نباید شبیه متن اصلی باشه از نظر جمله بندی

ساده اس

khashayar-emami

Registered User
لایک‌ها
35
جناب
ببینید . قراره یک متن حدودا 10 خطی رو بخونید . بعد با قلم خودتون دوباره بنویسید همون خبر رو. همین . هم منبع فارسی هم متنی که از شما میخایم. همین کار کفایته . باقی با ماست .

متن نباید کپی بشه
متن نباید شبیه متن اصلی باشه از نظر جمله بندی

ساده اس
بنده متوجه نشدم اخر سر منبع دارید یا خیر ؟
ادرس سایتتون رو میشه بفرستید
در چه موضوعی هست مطالب ؟

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
جناب

بنده متوجه نشدم اخر سر منبع دارید یا خیر ؟
ادرس سایتتون رو میشه بفرستید
در چه موضوعی هست مطالب ؟
منبع هم بهتون داده میشه .
منبع هم فارسیه
شما هم نیازی نیست توی سایت پست بذارید . کافیه متن رو بنویسید . اطلاعات بیشتر پ.خ پیلیز

saraniki

Registered User
لایک‌ها
79
سلام چه نوع متنی؟ کپی نباشه یعنی دستکاری و ویرایش در جملات؟
من آماده ی همکاری هستم.

بالا