برگزیده های پرشین تولز

تاپيك جامع رفع مشكلات هارد ديسك

saeedoffice

Registered User
لایک‌ها
75
سلام
وسترن الترا پریمیوم و سیگیت بکاپ پلاس، 2ترا هاشون کدوم کیفیت بهتر، سرعت بالاتر ( تو سایتای خارجی سیگیت برتره ) ، و درصد خرابی کمتر دارن.
چند روزه درگیر انتخابم و هرکسی نظری داره. گفتم از شما که حرفه ایه این کارید بپرسم.

AMD.POWER

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام
وسترن الترا پریمیوم و سیگیت بکاپ پلاس، 2ترا هاشون کدوم کیفیت بهتر، سرعت بالاتر ( تو سایتای خارجی سیگیت برتره ) ، و درصد خرابی کمتر دارن.
چند روزه درگیر انتخابم و هرکسی نظری داره. گفتم از شما که حرفه ایه این کارید بپرسم.

AMD.POWER
نمیشه گفت خرابی سیگیت بیشتره یا وسترن . ولی با توجه به تجربه شخصی خودم خرابی سیگیت رو بیشتر دیدم . البته اگر با دقت در کیف مخصوص هارد نگه داری بشند . به میزان بالایی امکان خرابی هارد کم میشه .
سیگیت فقط به دلیل یکپارچه نبودن برد هارد با مبدل کمی دردسر کمتری تو ریکاوری دارد .

saeedoffice

Registered User
لایک‌ها
75
نمیشه گفت خرابی سیگیت بیشتره یا وسترن . ولی با توجه به تجربه شخصی خودم خرابی سیگیت رو بیشتر دیدم . البته اگر با دقت در کیف مخصوص هارد نگه داری بشند . به میزان بالایی امکان خرابی هارد کم میشه .
سیگیت فقط به دلیل یکپارچه نبودن برد هارد با مبدل کمی دردسر کمتری تو ریکاوری دارد .

پس پیشنهاد شما وسترن هست؟
از نظر لرزش هم چیزایی که دیدم سیگیت خیلی آرومه ولی وسترن این مدلش لرزش داره.
من برای نگه داریش از کیف استفاده میکنم و سعی میکنم حملش نکنم

در کل نظر شما خیلی تاثیر گذار هست;)

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
پس پیشنهاد شما وسترن هست؟
از نظر لرزش هم چیزایی که دیدم سیگیت خیلی آرومه ولی وسترن این مدلش لرزش داره.
من برای نگه داریش از کیف استفاده میکنم و سعی میکنم حملش نکنم

در کل نظر شما خیلی تاثیر گذار هست;)
من سه تا هارد وسترن الترا دارم . توی کیف هستند و حمل و نقل هم زیاد میکنم . نزدیک 4 سال دارمشون . مشکلی نداشتم . خود هارد را تو کیف میگذارم و کابلش همیشه وصله به هارد . کابل را جدا نمیکنم از هارد .
این دو محصول خیلی متفاوت نیستند و نمیشه کامنتی داد که کدومشون بهترن . تنها ایراد وسترن یکدست بودن تبدیل و برد هارد هست .

saeedoffice

Registered User
لایک‌ها
75
من سه تا هارد وسترن الترا دارم . توی کیف هستند و حمل و نقل هم زیاد میکنم . نزدیک 4 سال دارمشون . مشکلی نداشتم . خود هارد را تو کیف میگذارم و کابلش همیشه وصله به هارد . کابل را جدا نمیکنم از هارد .
این دو محصول خیلی متفاوت نیستند و نمیشه کامنتی داد که کدومشون بهترن . تنها ایراد وسترن یکدست بودن تبدیل و برد هارد هست .

هارد سیلیکون پاور آ80 ارزش داره که 100 تومن بیشتر هزینه کنم؟

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
جدا؟؟!!
من A80 دارم 1 ترابایتشو و راضی ام ازش
چن ساله استفاده میکنم
میزان خرابیشون زیاده . چون از هاردهای هیتاچی و سامسونگ قدیمی استفاده میکنند . تکنولوژی روز هارد دست وسترن و سیگیت هست .

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
میزان خرابیشون زیاده . چون از هاردهای هیتاچی و سامسونگ قدیمی استفاده میکنند . تکنولوژی روز هارد دست وسترن و سیگیت هست .
من a65 خریدم دوماه قبل هاردش سیگیته.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

amirhossein5

Registered User
لایک‌ها
182
سلام
آیا هارد با گارانتی ps (پرواز سیستم)معتبره؟
استاتیک بگش باز شده و دوباره خود گارانتی پلمپ کرده

Last edited:

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
اون سیستم رزو هست . دست بزنی بهش . ویندوزت بالا نمیاد

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253
اون سیستم رزو هست . دست بزنی بهش . ویندوزت بالا نمیاد

سلام اقا من ی هارد 80 ساتا دارم صرفا جهت بک اپ گرفتن اطلاعات که ماهی یک بار ازش استفاده میکنم امروز میخواستم یه سری فایل بریزم توش موتور هارد کار نمیکنه یه بوی سوختگی هم به مشامم هم رسید به نظرتون مشکل از کجاست

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام اقا من ی هارد 80 ساتا دارم صرفا جهت بک اپ گرفتن اطلاعات که ماهی یک بار ازش استفاده میکنم امروز میخواستم یه سری فایل بریزم توش موتور هارد کار نمیکنه یه بوی سوختگی هم به مشامم هم رسید به نظرتون مشکل از کجاست
اینطوری مشخحص نمیشه . با این توضیحات فقط میشه حدس زد برد دستگاه صدمه دیده .

Iran Hdd Clinic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7

لطفا یه عکس از برد هارد دیسکتون بزارید تا بررسی بشه.

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
با سلام
دوستان هارد اکسترنال 2 ترا وسترن آداپتوری دارم متاسفانه داشت فایل پخش میکرد سیستم هنگ کرد و مجبور شدم لپ تاپ رو خاموش کنم بعدش دیگه هارد رو نمیشناسه چراغش روشن میشه اما تو مای کامپیوتر نمیاد
یه اشتباه کردم هارد رو از داخل قابش درآوردم با پورت ساتا به سیستم وصل کردم که تصویر زیر رو نشون داد در دیسک منیجر
البته متوجه شدم هاردهایی که با پورت یو اس بی کار میکنند قابل شناخت توسط ساتا نیستن ( این موضوع رو از ایران هارد کلینیک پرسیدم )
مشاهده پیوست 924427
ممنون میشم راهنماییم کنید چیکار کنم
اطلاعاتش زیاد مهم نیست الان خودش برام مهمه

این تصویر مورد نظرهمشاهده پیوست 924651
اصلا خبری از هارد اکسترنال نیستمشاهده پیوست 924651
این عکسها رو توی فاروم های خارجی (https://community.wd.com/t/device-driver-not-successfully-installed-wd-my-passport-3-0/10933/10) (لینک رو نتونستم اضافه کنم) دیدم و مطالبش رو خوندم اما راهکارشون بدردم نخورد
دقیقا همین مشکلو دارم
مشاهده پیوست 924652
مشاهده پیوست 924653
با سلام خدمت دوست عزیز از ایران هارد کلنیک
جای شما اینجا بسیار خالی بود
با حضور شما مشکل خودم رو دوباره اینجا مطرح میکنم امیدوارم با کمک شما بشه برطرفش کرد

بالا