برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ های عمومی مربوط به ویندوز فون...

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دنبال خرید lumia بودم
اول اینکه گوشی ها اندرویدی با مارک ها بشکوب نشان با قیمت بالا صدها برابر بیشتر از lumia تو بازاره , حتی دوستی دارم تخصصی تو کار گارد و ..... گوشیه یعنی از بدنه و محافظ گوشی ها 15 سال پیش بخوای داره تا اکثر مدلا جدیدو , وقتی ازش پرسیدم قاب ژله ای lumia 532 و .... داری گفت نه اصلا وسایل lumia ندارم ( گفت نگو lumia بگو لوبیا )

اونجاهاییم که دارن 2 تا لومیا گذاشتن تو ویترین اونم پشت گوی رو فقط

حالا این به کنار 2 جا پیدا کردم واسه خرید , یکی که lumia 532 داشت هم پلمپ بود هم روش قاب ژله ای و محافظ صفحه رایگانم میداد به قیمت 285 هزار تومن با 2 ماه گارانتی , پلمپ کارخونه باز کردم تست کردم دیدم قبلا باهاش تماس گرفته شده اونم شماره ایرانه
یه جا دیگم یه lumia دیگه پیدا کردم اینم وکیوم و پلمپ بود وقتی باش کردم دیدم روی رنگ درج شده با گوشی تو جعبه فرق میکنه

آدم میمونه چیکار کنه
اکثر گوشی ها لومیا تو اینترنتم میبینی برای بانه و ..... هستن وقتی خودم حضوری رفتم تو دست خودم گوشی پلمپ باز کردم دیدم دارن تو پاچه ام میکنن , تازه بعد میگن پلمپ باز کردی پولشو بده چیکار میشه کرد , دیگه حساب کن خرید از راه دور و اینترنتی چطوره

به یکی از فروشگاه اینترنتی که لومیا داشتن زنگ زدم که کردستان بودن , تو تبلیغشون نوشته بودن تحویل فوری در تهران به صورت حضوری در خیابان طالقانی
حالا کردستان چه ارتباطی با تهران داره نمیدونم؟ -- بعد شماره ای دادن که گفتن با این شماره در تهران هماهنگ کنید برای خرید حضوری
من زنگ زدم -- طرف اون ور خط گفت اصلا خرید حضوری نداریم شما پول کارت به کارت کن من 3 روز دیگه برات میفرستم :p
حالا جالب اینجاست قیمت اون سایت با این طرف که تو تهران بود 60 هزار تومن فرق میکرد 60 هزار تومن بالاتر بود
زنگ زدم به کردستانیه , گفتم چرا 60 هزار گرونتره تازه خرید حضوری میگن نداره , ایشون فقط گفتن تفاوت قیمتی برای هزینه پسته

آخه مگه از کانادا فرستادن ایران که 60 هزار هزینه پست یه گوشی بشه

کلا دنبال گوشی ها lumia رفتن خریته بنظرم الکی خودمو کوچیک کردم بخاطر یه گوشی

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
دنبال خرید lumia بودم
اول اینکه گوشی ها اندرویدی با مارک ها بشکوب نشان با قیمت بالا صدها برابر بیشتر از lumia تو بازاره , حتی دوستی دارم تخصصی تو کار گارد و ..... گوشیه یعنی از بدنه و محافظ گوشی ها 15 سال پیش بخوای داره تا اکثر مدلا جدیدو , وقتی ازش پرسیدم قاب ژله ای lumia 532 و .... داری گفت نه اصلا وسایل lumia ندارم ( گفت نگو lumia بگو لوبیا )

اونجاهاییم که دارن 2 تا لومیا گذاشتن تو ویترین اونم پشت گوی رو فقط

حالا این به کنار 2 جا پیدا کردم واسه خرید , یکی که lumia 532 داشت هم پلمپ بود هم روش قاب ژله ای و محافظ صفحه رایگانم میداد به قیمت 285 هزار تومن با 2 ماه گارانتی , پلمپ کارخونه باز کردم تست کردم دیدم قبلا باهاش تماس گرفته شده اونم شماره ایرانه
یه جا دیگم یه lumia دیگه پیدا کردم اینم وکیوم و پلمپ بود وقتی باش کردم دیدم روی رنگ درج شده با گوشی تو جعبه فرق میکنه

آدم میمونه چیکار کنه
اکثر گوشی ها لومیا تو اینترنتم میبینی برای بانه و ..... هستن وقتی خودم حضوری رفتم تو دست خودم گوشی پلمپ باز کردم دیدم دارن تو پاچه ام میکنن , تازه بعد میگن پلمپ باز کردی پولشو بده چیکار میشه کرد , دیگه حساب کن خرید از راه دور و اینترنتی چطوره

به یکی از فروشگاه اینترنتی که لومیا داشتن زنگ زدم که کردستان بودن , تو تبلیغشون نوشته بودن تحویل فوری در تهران به صورت حضوری در خیابان طالقانی
حالا کردستان چه ارتباطی با تهران داره نمیدونم؟ -- بعد شماره ای دادن که گفتن با این شماره در تهران هماهنگ کنید برای خرید حضوری
من زنگ زدم -- طرف اون ور خط گفت اصلا خرید حضوری نداریم شما پول کارت به کارت کن من 3 روز دیگه برات میفرستم :p
حالا جالب اینجاست قیمت اون سایت با این طرف که تو تهران بود 60 هزار تومن فرق میکرد 60 هزار تومن بالاتر بود
زنگ زدم به کردستانیه , گفتم چرا 60 هزار گرونتره تازه خرید حضوری میگن نداره , ایشون فقط گفتن تفاوت قیمتی برای هزینه پسته

آخه مگه از کانادا فرستادن ایران که 60 هزار هزینه پست یه گوشی بشه

کلا دنبال گوشی ها lumia رفتن خریته بنظرم الکی خودمو کوچیک کردم بخاطر یه گوشی

اولا که سلام ، عیدت مبارک ، مرسی به ادبت ...

دوما که ببین دوست عزیز ، یه گوشی خواستی بخری اینهمه حساسیت بخرج دادی ، نمیگم بده ولی به اندازه !!

خیلی از فروشنده ها هستن چه تو بازار های موبایل چه تو اینترنت یه چیزایی دارن بنام وجدان ، انصاف ، معرفت ، .... شما دو جا رفتی داری همه رو کلاهبردار و دزد و قاچاقچی معرفی می کنی !!

الانم بخاطر اینکه گوشی که دوست داری بخری و اعتمادت به دست بیاد حاضرم همین 532 رو برات بفرستم اگه اوکی بود پولشو بده نبود گوشی رو پس بفرست !! این گوشی هیچ سودی نه برا من نه برا فروشنده های دیگه نداره !! فقط میخوام بدونی هنوز هم میشه اعتماد کرد .

واسه هماهنگی رنگ و جزئيات و ... به تاپیک فروش من سر بزن ، شمارم اونجا هست .

ایام بکام

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,226
یه لومیا 535 دو سیم دارم
از وقتی آپدیتش کدم به ویندوز 10..
گاهی خود به خود آنتنش میپرسه و میگه no sim
باید حتما گوشی رو روشن خاموش کنم تا درست شه..

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
یه لومیا 535 دو سیم دارم
از وقتی آپدیتش کدم به ویندوز 10..
گاهی خود به خود آنتنش میپرسه و میگه no sim
باید حتما گوشی رو روشن خاموش کنم تا درست شه..

هر دو سیمش اینجوریه یا فقط یکیش ؟
با سیم کارت های دیگه هم همینطوره ؟

اگه بعد از بروزرسانی هارد ریست نکردی یبار انجام بده ببین چی میشه .

mohsenshayan

Registered User
لایک‌ها
91

سلام جسارت نباشه سوالات خودتون رو میتونید در انجمن ویندوزدی ال مطرح کنید .برای سیستم عامل ویندوزفون.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
اولا که سلام ، عیدت مبارک ، مرسی به ادبت ...

دوما که ببین دوست عزیز ، یه گوشی خواستی بخری اینهمه حساسیت بخرج دادی ، نمیگم بده ولی به اندازه !!

خیلی از فروشنده ها هستن چه تو بازار های موبایل چه تو اینترنت یه چیزایی دارن بنام وجدان ، انصاف ، معرفت ، .... شما دو جا رفتی داری همه رو کلاهبردار و دزد و قاچاقچی معرفی می کنی !!

الانم بخاطر اینکه گوشی که دوست داری بخری و اعتمادت به دست بیاد حاضرم همین 532 رو برات بفرستم اگه اوکی بود پولشو بده نبود گوشی رو پس بفرست !! این گوشی هیچ سودی نه برا من نه برا فروشنده های دیگه نداره !! فقط میخوام بدونی هنوز هم میشه اعتماد کرد .

واسه هماهنگی رنگ و جزئيات و ... به تاپیک فروش من سر بزن ، شمارم اونجا هست .

ایام بکام

عید شما هم مبارک
حساسیت نیست حق یه خریداره , وقتی یه مشتری داره پول گوشی آکبند میده نباید گوشی استفاده شده و دست دوم بکنن تو پاچه اس به اسم آکبند و پلمپ اصلی

من نگفتم همه دزدن و ........ اما همین 3 مورد که بالا نوشتم و داستانشونو گفتم به صورت نهایی قصد خرید داشتم وگرنه حداقل 10 جا دیگه غیر از این جاها رفته بودم که قیمت خیلی کذایی داده بودن مثلا lumia 532 تا 420 هزار قیمت داده بودن بهم - خدا ازشون نگذره از مشتری سو استفاده میکنن
این تجربه من بود

مشکل من با خود گوشی یا سیستم عاملش نیست مشکل من فروشنده ها شیاد و کم بودن سری lumia تو بازاره
من بچه 15 ساله نیستم 28 سال سن دارم سال ها سال با انواع ویندوز موبایل 3 و 5 و 6 و ویندوز ce و ........... خاطرات و تجربه خوبی دارم اما اصلا ویندوز فون تجربه نکردم و میخواستم ویندوز فون تجربه کنم
این کامنت ( نظر ) منو بخونید
http://forum.persiantools.com/threads/windows-phone-or-android.542575/page-5#post-11710006

پس میدونم درباره چی دارم صحبت میکنم و انتظارم از اسمارت فون یا بقول قدیمی ها پاکت پی سی چیه
البته بماند تو سرچ هایی که میکردم خیلی از سوختن گوشی ها لومیا - از رفتن به حالت هواپیما و بیرون نیومدن از اون و .......... گفته بودن اما خوب این جزء موارد طبیعی هست که تو تمام گوشی ها و همه سیستم عامل ها هست

از رفتار فروشنده ها در رابطه با سری lumia واقعا دل زده شدم تمام خاطرات شیرین گذشته ام از انواع ویندوز موبایل و ...... که داشتم از بین رفت

Last edited:

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
سلام جسارت نباشه سوالات خودتون رو میتونید در انجمن ویندوزدی ال مطرح کنید .برای سیستم عامل ویندوزفون.
سلام ، خواهش می کنم

حداقل یه انجمن درست حسابی رو معرفی می کردید نه انجمنی که کلا 25 تا عضو داره !!

نمیدونستم تبلیغ انجمن های دیگه تو این انجمن آزاده وگر نه انجمن هایی مثل موبایلستان ، موبایل اول و ویندوزسنتر رو پیشنهاد میدادم .

البته انجمن از خودش چیزی نداره ، این کاربراش هستن که انجمن رو میسازن !!

جسارت نباشه من خودم کاربر معتبر و فعال بخش ویندوز فون انجمن موبایل اول هستم ، پس فرقی نمیکنه کجا سوال بپرسی !! مهم اینه کی جوابتو میده .

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
عید شما هم مبارک
حساسیت نیست حق یه خریداره , وقتی یه مشتری داره پول گوشی آکبند میده نباید گوشی استفاده شده و دست دوم بکنن تو پاچه اس به اسم آکبند و پلمپ اصلی

من نگفتم همه دزدن و ........ اما همین 3 مورد که بالا نوشتم و داستانشونو گفتم به صورت نهایی قصد خرید داشتم وگرنه حداقل 10 جا دیگه غیر از این جاها رفته بودم که قیمت خیلی کذایی داده بودن مثلا lumia 532 تا 420 هزار قیمت داده بودن بهم - خدا ازشون نگذره از مشتری سو استفاده میکنن
این تجربه من بود

مشکل من با خود گوشی یا سیستم عاملش نیست مشکل من فروشنده ها شیاد و کم بودن سری lumia تو بازاره
من بچه 15 ساله نیستم 28 سال سن دارم سال ها سال با انواع ویندوز موبایل 3 و 5 و 6 و ویندوز ce و ........... خاطرات و تجربه خوبی دارم اما اصلا ویندوز فون تجربه نکردم و میخواستم ویندوز فون تجربه کنم
این کامنت ( نظر ) منو بخونید
http://forum.persiantools.com/threads/windows-phone-or-android.542575/page-5#post-11710006

پس میدونم درباره چی دارم صحبت میکنم و انتظارم از اسمارت فون یا بقول قدیمی ها پاکت پی سی چیه
البته بماند تو سرچ هایی که میکردم خیلی از سوختن گوشی ها لومیا - از رفتن به حالت هواپیما و بیرون نیومدن از اون و .......... گفته بودن اما خوب این جزء موارد طبیعی هست که تو تمام گوشی ها و همه سیستم عامل ها هست

از رفتار فروشنده ها در رابطه با سری lumia واقعا دل زده شدم تمام خاطرات شیرین گذشته ام از انواع ویندوز موبایل و ...... که داشتم از بین رفت

هر جور مایلی دوست عزیز

ولی یکی دو تا موضوع رو بهت میگم

یکی اینکه بیشتر از 90 درصد گوشی های وارداتی قاچاق هست ، که برای گوشی های لومیا میشه کل 100 درصد .

اگه نمیدونستی بدون که از نیمه دوم 94 واردات گوشی قاچاق رو دارن با رجیستر کردنش کم می کنن ، برای همین ما رو گوشی هایی که مشخص نیست رجیستر شده یا نه سیمکارت میندازیم و یه تماس برقرار میکنیم که بیشتر از دو ثانیه هم نمیشه !! دقت کن ، دو ثانیه !!
ضمنا ، من تو این دو سال شاید بالغ بر 500 تا گوشی لومیا بین دوست و آشنا و غریب رد و بدل کردم که خوشبختانه هیچ کدومش هیچکدوم از این مشکلایی که گفتی نداشت ، ضمنا با فرصت تستی که اکثر فروشنده های اینترنتی میدن میتونی هر ایرادی رو از گوشی بیرون بکشی و گوشی رو پس بدی !!

بگذریم ، واسه خرید یه گوشی 200-300 تومنی !! این حرف ها خنده داره .

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,226

با سیمکارت های دیگه هم همینطور بود..
نه هارد ریست نکردم..
مگه ربطی داره؟

تو یه جایی خوندم که هردوشون رو باید روی اینترنت2g تنظیم کرد..
فعلا از وقتی این کار رو کردم مشکل تکرار نشده..

پ ن : هنوزم مشگل تاچکش پا برجاست..
خدا نکنه با دست خیس صفحه شو لمس کنی.. دیگه واویلا..

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
با سیمکارت های دیگه هم همینطور بود..
نه هارد ریست نکردم..
مگه ربطی داره؟

تو یه جایی خوندم که هردوشون رو باید روی اینترنت2g تنظیم کرد..
فعلا از وقتی این کار رو کردم مشکل تکرار نشده..

پ ن : هنوزم مشگل تاچکش پا برجاست..
خدا نکنه با دست خیس صفحه شو لمس کنی.. دیگه واویلا..

پیشنهاد من
1- هارد ریست بدون وجود مموری کارت و سیمکارت
2- سیمکارت یک ایرانسل یا رایتل ، سیمکارت دوم همراه اول
3- تنظیمات سیمکارت هم دست نزنید

اگه باز هم مشکلی بود در خدمتم

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
ویندوز فون دیکشنری آلمانی به فارسی داره؟ کلا وضع دیکشنریهاش چطوره؟ استور رو گشتم دیکشنری در حد چیزایی که برای اندروید و iOS هست پیدا نکردم.
یادمه نوکیا داشتم (سیمبین آنا و بل اون آخرا) خود نوکیا یه دیکشنری چند زبانه گذاشته بود خیلی خوب بود.
بعد کمبودهایی که اپلیکشنهای شبکه اجتماعیش مثل اینستاگرام و تلگرام داشتن حل شده یا نه؟

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
ویندوز فون دیکشنری آلمانی به فارسی داره؟ کلا وضع دیکشنریهاش چطوره؟ استور رو گشتم دیکشنری در حد چیزایی که برای اندروید و iOS هست پیدا نکردم.
یادمه نوکیا داشتم (سیمبین آنا و بل اون آخرا) خود نوکیا یه دیکشنری چند زبانه گذاشته بود خیلی خوب بود.
بعد کمبودهایی که اپلیکشنهای شبکه اجتماعیش مثل اینستاگرام و تلگرام داشتن حل شده یا نه؟

ببین دوست عزیز
من تا حالا دنبال نرم افزار دیکشنری آلمانی نبودم ولی میدونم نرم افزار
translator هست که قابلیت آفلاین همه زبان ها رو داره + قابلیت ترجمه از صدا و تصویر ! یه نرم افزار آموزش زبان آلمانی با صدا هم هست که آفلاین هم هست ، البته استفاده نکردم ولی انگلیسیش رو دارم خوبه .
در مورد کمبود هایی که نرم افزار های مد نظرت داشتن بستگی داره آخرین بار کی از اون نرم افزار ها استفاده کرده باشی !؟
نرم افزار اینستاگرام برای ویندوز 10 موبایل منتشر شده (همین یکی دو هفته اخیر) که نسبت به نسخه قبلی اینستاگرام تغییرات خیلی خوبی داشته . 6tag هم به عنوان معروف ترین و محبوب ترین کلاینت غیر رسمی اینستاگرام امکاناتی داره که آی او اس و اندروید نظیرش رو ندارن !!
نرم افزار تلگرام هم وضعیت قابل قبولی داره و کمبودی توش نمیبینم .
لاین و وایبر هم که به صورت یونیورسال روی موبایل و کامپیوتر قابل استفاده هستن ، با نسخه اختصاصی برای ویندوز 10 !
دیگه واتس اپ هم خوبه . شیر ایت هم اخیرا یونیورسال شده و خیلی هم عالی عمل میکنه .
یه سری نرمافزار های دیگه هم که پرکاربرد تر هستن مثل ویرایش عکس و پخش فیلم و موزیک و ... رو من به صورت یونیورسال هم رو گوشیم دارم و هم رو موبایل که نقصی ندارن .

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
ببین دوست عزیز
من تا حالا دنبال نرم افزار دیکشنری آلمانی نبودم ولی میدونم نرم افزار
translator هست که قابلیت آفلاین همه زبان ها رو داره + قابلیت ترجمه از صدا و تصویر ! یه نرم افزار آموزش زبان آلمانی با صدا هم هست که آفلاین هم هست ، البته استفاده نکردم ولی انگلیسیش رو دارم خوبه .
در مورد کمبود هایی که نرم افزار های مد نظرت داشتن بستگی داره آخرین بار کی از اون نرم افزار ها استفاده کرده باشی !؟
نرم افزار اینستاگرام برای ویندوز 10 موبایل منتشر شده (همین یکی دو هفته اخیر) که نسبت به نسخه قبلی اینستاگرام تغییرات خیلی خوبی داشته . 6tag هم به عنوان معروف ترین و محبوب ترین کلاینت غیر رسمی اینستاگرام امکاناتی داره که آی او اس و اندروید نظیرش رو ندارن !!
نرم افزار تلگرام هم وضعیت قابل قبولی داره و کمبودی توش نمیبینم .
لاین و وایبر هم که به صورت یونیورسال روی موبایل و کامپیوتر قابل استفاده هستن ، با نسخه اختصاصی برای ویندوز 10 !
دیگه واتس اپ هم خوبه . شیر ایت هم اخیرا یونیورسال شده و خیلی هم عالی عمل میکنه .
یه سری نرمافزار های دیگه هم که پرکاربرد تر هستن مثل ویرایش عکس و پخش فیلم و موزیک و ... رو من به صورت یونیورسال هم رو گوشیم دارم و هم رو موبایل که نقصی ندارن .
ممنون از پاسخگوییتون.
شدیدا سر دو راهی گیر کردم گوشی بعدیم رو ویندوز فون بخرم یا نه
دو موضوع باعث دید منفیم شده (با اینکه از اندروید بیزارم و آپشن آخرم هست) :
-شنیدم فروش گوشیای ویندوز فون به شدت کم شده حتی کمتر از گوشیای ساده نوکیا و میترسم سر همین مایکرو تغییر سیاست چیزی بده یا کلا از این بازار بیاد بیرون یا تغییرش بده و دیگه لومیا تولیدش قطع شه یا چیز دیگه
-شل شدن مایکروسافت تو ساپرت-البته نمیدونم چون ویندوز فون نداشتم ولی تو فرومها و سایتهای فارسی گشتم عده زیادی شاکی بودن چرا مایکرو دیگه گوشیشون رو ساپرت نمیکنه-در این مورد به فرض مثال روزی گوشی ای که داریم ساپرت نشه کلا نمیشه از استور مایکرو باهاش نرم افزار دانلود کنیم؟ این قطع ساپرت چطوریه؟
ولی در عین حال این برنامه های یونیورسال هم هستن و کیفیت بالای خود ویندوز فون و گوشیای لومیا
راستی از لحاظ کرک کردن برنامه های پولی چطوره؟
ضمنا گوشی ای که مدنظر دارم Lumia 640 XL LTE هست
یه چیزم بگم اصلا برام کلش اف کلنز و بازیهایی که بقیه دوست دارن مهم نیست. فقط دیکشنری آلمانی به فارسی یه دونه داشته باشه و بشه باهاش راحت pdf مطالعه کرد و شبکه های اجتماعی مثل تلگرام رو استفاده کرد کافیه.

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
ممنون از پاسخگوییتون.
شدیدا سر دو راهی گیر کردم گوشی بعدیم رو ویندوز فون بخرم یا نه
دو موضوع باعث دید منفیم شده (با اینکه از اندروید بیزارم و آپشن آخرم هست) :
-شنیدم فروش گوشیای ویندوز فون به شدت کم شده حتی کمتر از گوشیای ساده نوکیا و میترسم سر همین مایکرو تغییر سیاست چیزی بده یا کلا از این بازار بیاد بیرون یا تغییرش بده و دیگه لومیا تولیدش قطع شه یا چیز دیگه
-شل شدن مایکروسافت تو ساپرت-البته نمیدونم چون ویندوز فون نداشتم ولی تو فرومها و سایتهای فارسی گشتم عده زیادی شاکی بودن چرا مایکرو دیگه گوشیشون رو ساپرت نمیکنه-در این مورد به فرض مثال روزی گوشی ای که داریم ساپرت نشه کلا نمیشه از استور مایکرو باهاش نرم افزار دانلود کنیم؟ این قطع ساپرت چطوریه؟
ولی در عین حال این برنامه های یونیورسال هم هستن و کیفیت بالای خود ویندوز فون و گوشیای لومیا
راستی از لحاظ کرک کردن برنامه های پولی چطوره؟
ضمنا گوشی ای که مدنظر دارم Lumia 640 XL LTE هست
یه چیزم بگم اصلا برام کلش اف کلنز و بازیهایی که بقیه دوست دارن مهم نیست. فقط دیکشنری آلمانی به فارسی یه دونه داشته باشه و بشه باهاش راحت pdf مطالعه کرد و شبکه های اجتماعی مثل تلگرام رو استفاده کرد کافیه.

ببین دوست عزیز

تا اونجایی که من از سیاست های مایکروسافت اطلاع دارم این شرکت میخواد سیستم عامل ویندوز رو رو همه دیوایس ها داشته باشه ، سرمایه گزاری اصلیش رو سیستم عامل هست تا گوشی موبایل !
اگه سالی یه گوشی معرفی کنه هم این کارو میکنه چون میخواد سیستم عاملش رو واسه همه پلتفرم ها داشته باشه .
ضمن اینکه هم در مورد سیستم عامل و هم در مورد نرم افزار ها ، اگه از ویندوز 10 روی موبایل و کامپیوتر استفاده کرده باشی متوجه میشی این دو تا مورد چه رو گوشی و چه رو موبایل به حدی یکپارچه هست که اصلا تصور نمیشه مایکروسافت داره رو دو تا سیستم عامل مجزا کار میکنه ، همینطور نرم افزار های یونیورسال !!
ضمنا خبرهایی از کار مایکروسافت بر روی "سرفیس فون" به گوش میرسه که اوایل 2017 قراره معرفی بشه !!
در مورد پستیبانی هم مایکروسافت قول داده بود همه گوشی ها با ویندوزفون 8.1 ویندوز 10 رو دریافت می کنن که همینطور هم شد ! فقط برای گوشی های با رم 512 و اونهایی که از پردازنده های ضعیف تری استفاده می کنن مایکروسافت این حق انتخاب رو گذاشت که کاربر به انتخاب خودش ویندوز 10 رو دریافت کنه تا کمبود هایی که ممکنه به خاطر سخت افزار گوشیش بوجود بیاد رو گردن مایکروسافت نندازه !!
کاربرانی هم که تو فروم های ایرانی اعتراض کردن همون دوستانی هستن که اگه مایکروسافت ویندوز 10 رو مثل بقیه براشون منتشر می کرد اعتراض می کردن که چرا چنین و چنانه !!
در مورد کرک کردن شما میتونی تو ویندوز 10 بدون محدودیت نرم افزار کرک شده رو گوشت نصب کنی . (البته من کلا با این کار مخالفم و اطلاعات بیشتری هم ازش ندارم)

لومیا 640 ایکس ال گوشی خیلی خوبیه ، اتفاقا من خودم از همین گوشی استفاده می کنم و همینطور خیلی از مشتریام هم ازش راضی هستن .
در مورد دیکشنری بهتره تو بخش درخواست نرم افزار انجمن های تخصصی مثل مـــوبـــایـــلـــســـتـــان و موبایل اول جویا بشی .

alexa10

Registered User
لایک‌ها
363
دوستان ویندوز 10 روی لومیا 535 چطوره؟

میشه یه لیست از برنامه های کاربردی مثل مدیاپلیر و.. بدین؟
گوشی رو سفارش دادم چون اولین تجربه ویندوزفونیم هست میخوام از شما لیست بهترین نرم افزار های ضروری رو بگیرم

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
دوستان ویندوز 10 روی لومیا 535 چطوره؟

میشه یه لیست از برنامه های کاربردی مثل مدیاپلیر و.. بدین؟
گوشی رو سفارش دادم چون اولین تجربه ویندوزفونیم هست میخوام از شما لیست بهترین نرم افزار های ضروری رو بگیرم
همیشه سیستم عامل روونیه ویندوزفون چ ۸.۱ چ ۱۰ ‎;)
load kit
Parma video
اخبار
Persian drugs
UC browser
jalali calendar ya windows calendar
unique client
Musixmatch lyrics
simplescreenlockerحتما اینو بگیر(بدون فاصله سرچش کن دقیقا مث چیزی ک نوشتم)
8zip lite
adobe reader
هرچی لازم داشتی همینجا بپرس‎;-)‎

alexa10

Registered User
لایک‌ها
363
همیشه سیستم عامل روونیه ویندوزفون چ ۸.۱ چ ۱۰ ‎;)
load kit
Parma video
اخبار
Persian drugs
UC browser
jalali calendar ya windows calendar
unique client
Musixmatch lyrics
simplescreenlockerحتما اینو بگیر(بدون فاصله سرچش کن دقیقا مث چیزی ک نوشتم)
8zip lite
adobe reader
هرچی لازم داشتی همینجا بپرس‎;-)‎

ممنون

واسه پخش ویدیو نسخه رایگان مولی پلیر رو از استور چین گرفتم

قند شکن رایگان هم تو استور بود سرور هاش سالم بود وصل میشد

فقط یه مشکلی دارم واسه نصب برنامه ها تو کارت حافظه باید به صورت ntfs فرمت کنم؟ همینجوری که نصب میکنم یا انتقال میدم هنگ میکنه و ریست که میکنم ارور فیکس کردن کارت حافظه میده
کارت حافظه کلاس 10 هست

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
سلام من تو
۸.۱ SD card با فرمت fat32 میزدم و مشکلی نداشت ولی تو همون زمانی ک ۱۰ بصورت رسمی عرضه نشده بود و بیلدهای پیش نمایشش اومده بود
تو استور ی تغییرات بوجود اومد ک دانلود با پی سی از بین رفت و دیگه نمیشد برنامه ها رو با اس دی کارد انتقال داد.البته تا جایی ک من میدونم و الانم من تمام برنامه هامو با خود استور دانلود میکنم نمیدونم شما چطور انتقال میدید الان‎:D

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
قبل از اینکه استور دچار تغییرات بشه تو ۸.۱
ی چنین قسمتی وجود داشت
ک برنامه هارو از طریق اس دی کارد نصب میکردیم

الانم ک تو ویندوز۱۰ اینجوری شده و قابلیت نصب از رو حافظه جانبیو نداره

alexa10

Registered User
لایک‌ها
363
نه منظورم انتقال برنامه هایی که نصب کردیم به کارت حافظه هست یعنی برنامه رو حافظه گوشی نصب نکنیم
کلا بیخیالش شدم همون اول تو کارت حافظه نصب میکنم تا بره

این کاری که شما میگی الان راحت تر شده! اینجوریه
Settings > Update & Security > For Developers

3 تا گزینه هست اولی فقط نصب از استور گزینه دومی نصب از استور رسمی و استور های غیر رسمی گزینه سوم نصب از همه جا که همون میشه بریزی تو کارت حافظه نصب کنی(باید حتما از نوع appx باشن)

بالا