برگزیده های پرشین تولز

هیچ وقت به امتیاز بازارچه هم اعتماد نکنید..حرکتی بسیار بی ارزش (حتما بخونید)

Alexia.Dunham

Registered User
لایک‌ها
55
دقیقه درست میگی دوست من
من معامله ای با این فرد کردم و اعماد به 100 امتیاز مثبتش کردم
در اخر تو زرد از اب درومد و حالا همه جا جار میزنه که من فلانم و اینجوریم
مدرکش هم موجوده
با این شخص معامله نکنید
گول امتیازش و نخورید
albatross.ir

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
کلا کمی مدیران پرشین تولز نسبت به تخلفات بازارجه بی تفاوت یا بهتر است بگیم کم تفاوت هستند . من خودم رو بحث خرید قالب و اگهی بنری با دو کار اینجا مشکل خوردم که موضوع رو به مدیران گزارش کردم چند ماه گذشته و اصلا یک بار هم پیام ندادند که پیگیری کنند !!!

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
چ قدر جالب بود ! کاش ایشون هم می اومد از خودش دفاع میکرد ...

اگه واقعا مقصره که خدا بدادش برسه ...

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
تقصیر خودته چرا از اول ازش بیعانه نگرفتی
این درس عبرتی میشه برات تا دفعه بعد به کسی میدون ندی برای زیر آبی رفتن.
هر صحبتی هم دارید تو فروم انجام بدید که قابل اتکا باشه تو تلگرام قابل استناد نیست پیام هارو میشه پاک کرد.

infernal667

Registered User
لایک‌ها
195
بحث پول ندادن این بابا به کنار ...شما به عنوان یه طراح هر چقدرم آماتور باشی باید ۵۰٪ اول بگیری عزیز من ! یا حداقل با توجه به پیشرفت پروژه خوردخورد بگیری .کسی نمیاد بعد اتمام پروژه پول بگیره .

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
این امتیازت هیچ ارزشی نداره ! فقط یه دلخوشیه برا خریدار که همین اونو یه طعمه خوب میکنه
در ضمن اگه یه کاربر با 1000 امتیاز مثبت پول شمارو خورد فقط مواظب باشید در آخر کار بدهکار نشید همین ... !
پیگیری پیشکش ...

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
من 3 - 4 سال پیش با 1 طراح توی همین فروم به مشکل خوردم کل پول بهش دادم سایتمم فیلم و سریال و موزیک بود کلی فیلم و سریال روی سرور اختصاصی که ماهی 300 تومن میدادم بود غیر از هاست خرج نویسنده و... ایشون 1 روز بهونه کرد گفت پدربزرگم مرده 1 ماه الاف شدیم 1 ماه هم مریض شد مارو کشون تا 4 ماه بازدیدم بخاطر قالب شخمی که داشتم جذب نمیشد اعصابمو ریخت بهم آخر سر یه قالب آپلود کرد گفت این ماله شماست.بعد من سایت تعطیل کردم چون واقعا پولی واسم نمونده بود.و ایشون لطف کردن قالب بهم ندادن 1 ریال پولمو هم پس ندادن.هرچی باشه خطا ازطرف ایشون بوده بعدم دادگاهای ایران که کلا برای این چیزا قانون درست حسابی ندارن و قاضیا هم که کلا تعطیلن تو زمینه ی سایبری برای همین نمیشه پیگیری درست حسابی کنی هیچی دیگه ما هم کلا بیخیال همچی شدیم چون ارزش اعصاب خوردی نداشت.
در کل به هیچکس دیگه نمیشه اعتماد کنی.دورزمونشه داداش شما هم باید باهاش کنار بیای و توصیه هایی که دوستان کردن گوش کنی.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
امتیاز بازارچه مطلقا قابل اعتماد نیست دوستان. من کاربری رو سراغ دارم که مکرر امتیازهای منفیش پاک شده و بعد که اعتراض ها بالا گرفت چند وقته امتیازهای منفیش پاک نمیشه. چند تا از اون منفی هاش رو ذخیره دارم هر کی خواست میتونم عکسشو براش بفرستم. حتی کامنتهای منفی که روی اجناسش میدن مرتب پاک میشده! سند همه حرفام موجوده. من خودم خیلی وقته جز یکی دو مورد؛ به کسی امتیاز نمیدم و از دوستان هم امتیاز نمی خوام. وقتی دستکاری تو سیستم امتیاز دهی پیش میاد؛ دیگه قابل اعتماد نیست.
با کسی معامله کنید که جا و مکانش شناخته شده باشه. محل کار یا سکونتش. با "آیدی" کسی معامله نکنید! آیدی یعنی هویت مجازی.

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
تازگی ها 2 تا از امتیازات مثبت من هم حذف شد بدون دلیل و اخطار !

کاش یکی گه چرا و چگونه ؟!

چرا ثبت میشه و چرا حذف میشه ؟!

یه زمانی پی تی همه چیزش اصول و حساب و کتاب داشت !

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
از این ادما زیادن نمونش هم کاربر S27moto که حدودا 3 ماه پیش به من 1 برد گوشی موتو جی داد به شرط سلامت کامل و 1 سال مهلت تست که 4 روز بعدش فهمیدم برد ایراد داره بیش از 100 باز زنگ و sms زدم که جواب نداد و 130 هزار تومان رو خوردن ایشون هم 41 امتیاز مثبت داشت

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
به شما 600 تومن ضرر خورده 2 سال پیش به ما 1.5 میلیون
طرف وسط معامله و خرید نهایی میاد تاپیک دیگران رو بهم میزنه کسی بهش چیزی نمیگه - شخصی که از نظر فروش یا ارائه کالا تاپیک مشابهی با شما داره با اکانت فیک میاد تاپیک شمارو خراب میکنه خیلی جالبه :general404: ولی وقتی ما بریم بگیم اقا فلان شخص داره جنس 6 تومنی رو به اسم جنس اصل 78 ت میفروشه پستمون حذف میشه !
یک مقدار رسیدگی به گزارش های بازارچه ضعیفه , باید مشخص کنند که در صورت به وجود اومدن مشکل کدوم یکی از مدیران این بخش پاسخگو هستن برای کمک و اینکه افزایش بدن مدیران این بخش رو
نکته دیگه اینکه خرید و فروش اجناس بالای 100 ت رو فقط از طریق واسطه انجام بدید , خیلی از مدیران و مدیران بازنشسته ام همکاری میکنن

Last edited:

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
به شما 600 تومن ضرر خورده 2 سال پیش به ما 1.500 ت :)
طرف وسط معامله و خرید نهایی میاد تاپیک دیگران رو بهم میزنه کسی بهش چیزی نمیگه - شخصی که از نظر فروش یا ارائه کالا تاپیک مشابهی با شما داره با اکانت فیک میاد تاپیک شمارو خراب میکنه خیلی جالبه :general404: ولی وقتی ما بریم بگیم اقا فلان شخص داره جنس 6 تومنی رو به اسم جنس اصل 78 ت میفروشه پستمون حذف میشه !
یک مقدار رسیدگی به گزارش های بازارچه ضعیفه , باید مشخص کنند که در صورت به وجود اومدن مشکل کدوم یکی از مدیران این بخش پاسخگو هستن برای کمک و اینکه افزایش بدن مدیران این بخش رو
نکته دیگه اینکه خرید و فروش اجناس بالای 100 ت رو فقط از طریق واسطه انجام بدید , خیلی از مدیران و مدیران بازنشسته ام همکاری میکنن
این مشکل رو منم داشتم ! یه عزیزی ! جنس رو ارزون میخرید و گرون و دولا پهنا میداد به ملت ! ما گفتیم چرا و چگونه ؟! قشنگ مارو به غلط کردن و ... وادار کرد ! گفتیم آخه چرا ؟! گفتند چون جنسشه دوست داره هر قیمتی دلش میخواد بزاره ! :general112::general405:

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
همیشه طوری معامله کنید که طرف مقابل یه دزد تمام عیار بدونید مثلا در حد (ا.ن) ببیندیش !!حتی اگر هم محلی باشه کار کار دوست و همساده و .. سرجاشون تعارفم نداتشه باشید

ali56543

Registered User
لایک‌ها
543
به شما 600 تومن ضرر خورده 2 سال پیش به ما 1.5 میلیون

تو قوانین پی تی نوشته هرکس چه هشت برابر چه یک هشتم بفروشه به خودش ربط داره شماهم که موقع ثبت نام تیک با قوانیم موافقم رو زدین دیگه چرا گله میکنید؟نمیگم چندین برابر فروختن خوبه ولی بازار واقعی هم همینطور الان خیلی ها دولا پهنا دارن میندازن به ملت بخصوص هزینه های پزشکی

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
تو قوانین پی تی نوشته هرکس چه هشت برابر چه یک هشتم بفروشه به خودش ربط داره شماهم که موقع ثبت نام تیک با قوانیم موافقم رو زدین دیگه چرا گله میکنید؟نمیگم چندین برابر فروختن خوبه ولی بازار واقعی هم همینطور الان خیلی ها دولا پهنا دارن میندازن به ملت بخصوص هزینه های پزشکی

بله بنده هم عرض نکردم کسی گرونتر نفروشه , فعلا که هیچکس قیمت منصفانه نمیده
عرض بنده این بود که تاپیک بنده رو خراب میکنن و معامله 1.5 م خراب میکنن کسی نیست چیزی بگه و حتی بعد از بارها گزارش و درخواست پست ها حذف نمیشه
ولی اگر ما 1 پست ارسال کنیم سریعا پاک میشه , اگر قانون هست برای همه باید باشه , نه اینکه امروز مدیر بخش بازارچه دوس داره پاک کنه , فردا دوس نداره پاک کنه و تصمیم ها دلبخواهی باشه

ali56543

Registered User
لایک‌ها
543
بله بنده هم عرض نکردم کسی گرونتر نفروشه , فعلا که هیچکس قیمت منصفانه نمیده
عرض بنده این بود که تاپیک بنده رو خراب میکنن و معامله 1.5 م خراب میکنن کسی نیست چیزی بگه و حتی بعد از بارها گزارش و درخواست پست ها حذف نمیشه
ولی اگر ما 1 پست ارسال کنیم سریعا پاک میشه , اگر قانون هست برای همه باید باشه , نه اینکه امروز مدیر بخش بازارچه دوس داره پاک کنه , فردا دوس نداره پاک کنه و تصمیم ها دلبخواهی باشه
گفتن این حرفها چه فایده داره؟اگه واقعا شرایط عادلانه نیست جاهای دیگه هم برا خرید و فروش هست

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
در مورد امتیاز موافقم به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست .

بالا