برگزیده های پرشین تولز

نظرتون راجع به انتخاب من چیه (j5)

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
من خیلی سررشته ندارم تو زمینه خرید موبایل و با کلی سرچ نتیجه گرفتم Samsung Galaxy J5 برای بودجه من خوب باشه

می‌خواستم بدونم نظر شما چیه راجع به این انتخاب من و اگه پیشنهادی هم دارین لطفاً بگین (قیمت دیگه تا سقف همین 600 تومن (بر اساس دیجیکالا) باشه)

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
سلام
samsung J5 گوشی خوبی هست باهاش برای 10 دقیقه کار کردم. دوربین های خوب و امتیاز antutu حدودا 24000 و پشتیبانی از otg
ولی اشکالاتی مانند بود چراغ نوتیفیکیشن ، نبود سنسور تنظیم نور و صفحه 2 لمسی که از لحاظ تاچ خوب هست .
در کل اگر به دنبال گوشی آکبند هستید گوشی خوبی هست .
ولی با این قیمت می تونید گوشی دست دوم در حد آک مانند galaxy s4 و lg G3 نیز بخریید. که امکانات و سی پی یو و رم بیشتر و قوی تری دارند.

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
سلام
گوشی عالی هستش
خیلی هم پرفروش بوده
سمت الجی هم اصلا نرو

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
الجی k10 lte هم گزینه خوبیه هشت هسته a53 با چیپ مدیا تک 6753
آنتوتو کمی بیش از 35000
قیمتشم با گارانتی مدیا پردازش 590 هست
بستگی به استفاده و کاربرد شما داره هم k10 هم j5 میتونه خوب باشه بستگی به خودتون داره

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
این چی هست؟
من هرچی راجع به تعداد این لمسها میخونم نمیفهمم بیشترش چه فرقی به حال من میکنه؟ مثلا اونایی که تا 10 تا ساپورت میکنن. مگه میخوام چه کار کنم؟ میشه 1 ذره توضیح بدین

ولی با این قیمت می تونید گوشی دست دوم در حد آک مانند galaxy s4 و lg G3 نیز بخریید. که امکانات و سی پی یو و رم بیشتر و قوی تری دارند.
آره نو بودنش برام مهمتر از هر چیز دیگس

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
الجی k10 lte هم گزینه خوبیه هشت هسته a53 با چیپ مدیا تک 6753
آنتوتو کمی بیش از 35000
قیمتشم با گارانتی مدیا پردازش 590 هست
بستگی به استفاده و کاربرد شما داره هم k10 هم j5 میتونه خوب باشه بستگی به خودتون داره
این سیم کارت سایز نانو رو باید چی کار کرد؟

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
این چی هست؟

من هرچی راجع به تعداد این لمسها میخونم نمیفهمم بیشترش چه فرقی به حال من میکنه؟ مثلا اونایی که تا 10 تا ساپورت میکنن. مگه میخوام چه کار کنم؟ میشه 1 ذره توضیح بدین

آره نو بودنش برام مهمتر از هر چیز دیگس

نوتیفیکیشن همون ledبالای گوشی هست که موقع اومدن sms یا داشتن تماس از دست رفته یا شارژ گوشی روشن می شه . یعنی بدون باز کردن صفحه گوشی از روی چراغ می شه فهمید که sms اومده یا تماس از دست رفته داشته ایم.
این فن آوری در بعضی گوشی های سیمبیان خدا بیامرز نوکیا وجود داشت.

صفحه 2 لمسی در گیم های خاص احتمالا جواب نده در بقیه موارد فکر نکنم مشکلی ایجاد کنه در ضمن به نظرم حساسیت صفحه 10 لمسی بیشتر هست. مطمن نیستم

بالا