برگزیده های پرشین تولز

درخشش اصغر فرهادی و شهاب حسین در کن 2016

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
f44812925.jpg

درود
اصغر فرهادی، شهاب حسین و ترانه علیدوستی با فیلم "فروشنده" در 69 امین جشنواره ی کن شرکت کرده بودند که در اختتامیه ی این جشنواره جوایز زیر به آنها تعلق گرفت.
شهاب حسینی جایزه ی بهترین بازیگر مرد را به دست آورد
اصغر فرهادی نیز جایزه ی بهترین فیلمنامه(نویسندگی) را به دست آورد

این پیام اصغر فرهادی پس از دریافت جایزه:
فیلم‌های من معمولا فیلم‌های شادی نیستند ولی خوشحالم که با جایزه هایی که تا الان گرفتم تونستم بخشی از مردم کشورم رو خوشحال کنم... این فرصت خوبیه که از هیات داوران و تیری فره مو تشکر کنم، از دوست و تهیه کننده خوبم الکساندر مله گی تشکر می‌کنم، از گروهی که در کنارم بودند، از همسرم و پدر و مادرم به خاطر تحملی که در این سال ها داشتند تشکر می‌کنم...از صدابردارم که در اواسط فیلمبرداری این دنیا را ترک کرد یاد می‌کنم.

و اینم پیام شهاب حسینی پس از دریافت جایزه:
شهاب حسيني پس از دریافت جایزه: مطمئنم روح پدرم الان نظاره گر من است از فرهادي و عليدوستي تشكر مي كنم اين جايزه را از مردم دارم پس اين جايزه را با تمام وجود و ازاعماق قلبم به آنها تقديم مي كنم.

خیلی خوشحال شدم، به شما هم تبریک میگم ... امیدوارم هرسال چندتا از این فیلم های خوب توی جشنواره ها خارجی داشته باشیم که کل دنیا بفهمند که توی ایران هم آدم زندگی میکنه !

Last edited:

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
شهاب حسینی واقعا بازیگر خوبیه
از زمانی که یادمه فیلم ها و سریال هاشون رو دنبال کردم.
ترانه خانوم علیدوستی هم بازیگر توانمندی هستند و در این سال ها به ضرس قاطع واقعا خوش درخشیدن.

Sharp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب درخشیدن !

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
ایول دارن.واقعا بعد از فردین تو ایران هیچ بازیگری از این درجه محبوبیت بین مردم برخوردار نبود واقعا عالیه

بالا