برگزیده های پرشین تولز

تبلت برای مطالعه

فایااذیبا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

من هیچ سررشته ای از تکنلوژی ندارم.سر و کارم با کتب خطی اسکن شده است.تبلتی برای مطالعه pdf کتب می خواهم.تبلتی می خواهم که درست سایز یک صفحه کتاب باشد(نمی دانم میشود8.9 اینچی یا 10).برای اینکه داپم با آن سر و کار دارم می خواهم دارای قابلیت
IPS باشد.همینطور جوری باشد که بعد از چندین ساعت مطالعه چشمانم اذیت نشوند.بتوانم از طریق اینترنت بیسیم خانه به وب وصل شوم.

دیگر هیچ امکاناتی نمی خواهم.نه سخت افزار برای بازی نه دوربین نه gps و نه هیچ چیز دیگر.در ضمن قیمتش زیر 800 تومان باشد.

Last edited:

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
هیچ وقت برای مطالعه تبلت نخر.
من تازه کتابخوانم دستم رسیده خیلی هم ازش راضیم . آمازون کیندل paperwhite. حدود 750 میشه تهیه کرد تو بازار . تو اینترنت هم بچه هایی که خودشون اینترنتی از آمازون میخرن حدود 650 میدن یا حتی کمتر .
کیندل وویج هم مدل جدیدتر هست که حدود 990 تومن در میاد .

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
فقط آمازون کیندل و دیگر هیچ

serverstar.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نخستین انجمن اختصاصی تبلت در ایران www.portablha.com

معرفی بررسی مقایسه تبلت های مختلف با مارکهای متفاوت و انواع مدلهای انها
حل تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری تبلت ها
معرفی نرم افزارهای روز دنیا
بحث و تبادل نظر و ...

www.portablha.com

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
تبلت سایز بزرگ ایرانی فقط glx pad هست که با توجه به اینکه شما خیلی روی مطالعه حساسید ، من که دیدمش ، بهتون توصیه نمیکنم .
( موبایل های glx خیلی بهتر از تبلت هاشون هست ، مخصوصا این سه مدل موبایل : اسپارک و اسپایدر 1 و اسپرینگ پرو )
(در ضمن من طرفدار جی ال ایکسم و اینکه این تبلتو پیشنهاد نمیکنم ، با توجه به نیاز شماست و نه چیز دیگر ... )

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
برای مطالعه فقط کتابخوان بخر و دیگر هیچ

compen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام. به نظر من هر چی میخوای بخری فقط 8 اینچ بخر و تمام. واسه مطالعه عالیه
من موندم ملت با چیه تبلت های 7 اینچ حال میکنن!!
پیشنهاد من . هم ویندوزی و اندرویدی
اول 8 اینچ ها ایسوس
http://www.asuscenter.ir/products/1112-تبلت-ایسوس-و-یو-تب-نوت-8-32-گیگابایت.aspx

http://www.asuscenter.ir/products/4057-تبلت-ایسوس-فون-پد-8-اف-ای-380-سی-جی-32-گیگابایت.aspx
البته تب اس سامسونگ هم خوبه
و جی پد ال جی

x23are

Registered User
لایک‌ها
91
اگر برای سلامتیت ارزش قائلی کتاب خوان بخر و تجربه یه مطالعه خوب و بدون خسته رو حس کن.
اگر برات شب تو تاریکی خوندن مهم نیست و نمیخاوی بخونی میتونی با هزنیه ی کمی کتاب خوانای خوبی بخری.
با وجود نرم افزار k2pdf دیگه هیچ مشکلیبنظرم کتاب خوانا ندارن.
میشه کتابای فارسی اسکن شده رو هم حتی ریفلو کرد و به راحتی خوند.

stavros

Registered User
لایک‌ها
17
با سلام

من هیچ سررشته ای از تکنلوژی ندارم.سر و کارم با کتب خطی اسکن شده است.تبلتی برای مطالعه pdf کتب می خواهم.تبلتی می خواهم که درست سایز یک صفحه کتاب باشد(نمی دانم میشود8.9 اینچی یا 10).برای اینکه داپم با آن سر و کار دارم می خواهم دارای قابلیت
IPS باشد.همینطور جوری باشد که بعد از چندین ساعت مطالعه چشمانم اذیت نشوند.بتوانم از طریق اینترنت بیسیم خانه به وب وصل شوم.

دیگر هیچ امکاناتی نمی خواهم.نه سخت افزار برای بازی نه دوربین نه gps و نه هیچ چیز دیگر.در ضمن قیمتش زیر 800 تومان باشد.
دوست عزیز به نظر من شما بین سایز 8 و 9 اینچ دنبال تبلت بگرد.خوش دست ترین تبلتها برای مطالعه به نظر من این سایز هستن.دوما تو مشخصات تبلت یه رقم دانسیته تصویر هست مثل 220 ppi .شما تبلتی که میگیری سعی کن حتما 200 به بالا باشه.مورد سوم هم سعی کن تبلتی که میخری باطری بالایی داشته باشه چون شارژ تبلت حدود سه تا چهار ساعت زمان میبره.من به شما این مدلهارو پیشنهاد میکنم:
lg gpad 8.3
lenovo yoga 2 8inch

samkaveh

Registered User
لایک‌ها
17
طبق چیزایی که تو نت نوشتن کتابخونای کیندل پی دی اف های فارسی رو نمیتونه فونتشو بزرگ کنه بنابراین بهتره سایز صفحه بالا باشه

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
طبق چیزایی که تو نت نوشتن کتابخونای کیندل پی دی اف های فارسی رو نمیتونه فونتشو بزرگ کنه بنابراین بهتره سایز صفحه بالا باشه
اگر کتابتون با پسوند epub باشه فونت براحتی بزرگ میشه.

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
شخصا توصیه میکنم اگر قصد مطالعه دارید کتاب بخرید چون این وسیله های الکترونیکی به اندازه کاغذ لذت بخش نیستن ( دیدگاه شخصی )
اما اگر برای مطالعه میخواهید کیندل بنظرم بهترین گزینه هستش.
تبلت بخرید سوای مشکل شارژ و نور زیاد صفحه نمایش اصلا این گیم ها و اینترنت و تلگرام مهلت نمیده ادم کتاب بخونه سرگرم مسایل دیگه میشه

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
تبلت Asus Fonepad 7 FE171CG Dual SIM - 8GB خوبه که قیمتش هم حدود 430000 تومان هست،در مدلهای بهتر از این هم تبلت لنوو Phab Plus مدل 32 گیگابایت دو سیم کارت خوبه که قیمتش 770000 تومان هست و تبلت Huawei MediaPad X1 با قیمت حدود 710000 تومان، همه این تبلتها رو بجای موبایل هم میشه استفاده کرد.

forklift

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من میخوام تبلت بخرم برا مامانم سنشز بالاست چی بگیرم بتونه راحت باهاش کار کنه؟

بالا