برگزیده های پرشین تولز

انلاک مودم های 4g همراه اول

serpico1977

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من یک کودم 5573 همراه اول دارم برای باز کردن قفل چگونه میتونم با شما تماس بگیرم

serpico1977

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مودم این دوستمون به صورت غیر حضوری و ریموت بر روی سیستمتشون آنلاک گردید
خیلی ممنون از شما مودم به راحتی الان با هر نوع سیم کارتی کار میکنه قفل مودم من از شهر دیگه به وسیله نرم افزار باز شده بازم متشکرم همه جا بهم گفته بودن باز شدنی نیست.

HITBOY

Registered User
لایک‌ها
132
بهترین مودم رومیزی که خودتون پیشنهاد میکنید کدومه؟هواوی,zte,...

aman111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام؛ من یک مودم هووایی e5573 با گارانتی IDH ایده آل گرفته ام, ولی در این مدت یکسال هر کاری کردم روشی برای اضافه کردن گزینه های only 3g و only 4g نتوانستم بیابم,:( چرا که بسیاری از مودم های دیگر هووایی و zte ,...:angrybirds13: به صورت پیش فرض در داخل تنظیمات آن ها وجود دارد؛ لطفا اگر کسی میداند روشی یا برنامه ای برای آن معرفی کند؟ چرا که با ضعیف شدن پوشش شبکه ؛به روی باند پایینتر 3g و 2g میرود و دوباره انرا باید ریست کرد! درحالیکه قبلا من مشابه آن تی پی لینک داشتم این مشکل را نداشت؛ با تشکر از دوستان مطلع....:android21:

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
بهترین مودم رومیزی که خودتون پیشنهاد میکنید کدومه؟هواوی,zte,...
دوست عزیز بستگی به امکانانتی که شما میخواهید باید مودم را انتخاب کنید. یک با یک دانگل کارش راه می افته یک میخواهد 30 نفر به مودم وصل بشوند.

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
با سلام؛ من یک مودم هووایی e5573 با گارانتی IDH ایده آل گرفته ام, ولی در این مدت یکسال هر کاری کردم روشی برای اضافه کردن گزینه های only 3g و only 4g نتوانستم بیابم,:( چرا که بسیاری از مودم های دیگر هووایی و zte ,...:angrybirds13: به صورت پیش فرض در داخل تنظیمات آن ها وجود دارد؛ لطفا اگر کسی میداند روشی یا برنامه ای برای آن معرفی کند؟ چرا که با ضعیف شدن پوشش شبکه ؛به روی باند پایینتر 3g و 2g میرود و دوباره انرا باید ریست کرد! درحالیکه قبلا من مشابه آن تی پی لینک داشتم این مشکل را نداشت؛ با تشکر از دوستان مطلع....:android21:
ورژن Web پایین باید ورزن بالاتر نصب کنید.به شرکت مراجعه نمایید. یا در غیر اینصورت با ما تماس بگیرید

aman111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام مجدد ؛ والاه شرکت ایران ایده آل که اصلا جوابی عوما برای این موارد ذکر شده در مورد تنظیمات 3g و 4g هست ارائه نداده...!!
در مورد تماس با شما؛ چگونه با شما در خصوص این چنین مواردی تماس حاصل کنیم ؟

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
با سلام مجدد ؛ والاه شرکت ایران ایده آل که اصلا جوابی عوما برای این موارد ذکر شده در مورد تنظیمات 3g و 4g هست ارائه نداده...!!
در مورد تماس با شما؛ چگونه با شما در خصوص این چنین مواردی تماس حاصل کنیم ؟
ارسال شد

armiranian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من یک مودم سری E5172AS-22 دارم. کدکنتورش صفر شده. می تونید آنلاکش کنید؟

baboory

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من یک مودم e5573 دارم. برای انلاک کردن چکار باید بکنم. چگونه با شما تماس برقرار کنم.

Last edited:

serpico1977

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خیلی ممنون از شما مودم به راحتی الان با هر نوع سیم کارتی کار میکنه قفل مودم من از شهر دیگه به وسیله نرم افزار باز شده بازم متشکرم همه جا بهم گفته بودن باز شدنی نیست.

majidkh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یک مودم e5573 همراه اول دارم. برای انلاک کردن چکار باید بکنم. چگونه با شما تماس برقرار کنم.
باتشکر

baboory

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با تشکر از اقای عابدینی
مودم من انلاک شد. با همه سیم کارت ها کار میکنه. فوق العاده اس

majidkh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
[
سلام
من یک مودم e5573 همراه اول دارم. برای انلاک کردن چکار باید بکنم. چگونه با شما تماس برقرار کنم.
باتشکر

بالا