برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ های عمومی مربوط به ویندوز فون...

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان بعداز چند روز استفاده از lumia 540 و تجربه ویندوز فون 8.1 باید بگم واقعا عالیه
من که خیلی حال کردم یه چیزی فراتر از انتظارات من بود
حالا شاید بعد به ویندوز 10 موبایل آپدیت کردم

فقط یه سوالی برای کی دیگه از اقوام میخوایم گوشی lumia بخریم
از 2 سایت https://sari-tech.com
و
http://onedigital.ir/
کدوم بهتره؟ از کدوم بخریم ؟ کدوم معتبره

khounsard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوستان بعداز چند روز استفاده از lumia 540 و تجربه ویندوز فون 8.1 باید بگم واقعا عالیه
من که خیلی حال کردم یه چیزی فراتر از انتظارات من بود
حالا شاید بعد به ویندوز 10 موبایل آپدیت کردم

فقط یه سوالی برای کی دیگه از اقوام میخوایم گوشی lumia بخریم
از 2 سایت https://sari-tech.com
و
http://onedigital.ir/
کدوم بهتره؟ از کدوم بخریم ؟ کدوم معتبره
داداش من چند سال لومیا دارم - به نظرم نگیری بهتره - ولی اگه می خوای بگیری سری مایکروسافتش رو بگیر

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
داداش من چند سال لومیا دارم - به نظرم نگیری بهتره - ولی اگه می خوای بگیری سری مایکروسافتش رو بگیر

دیر گفتی داداش , تو تاپیک دیگه نوتم که یه lumia 540 خریدم
من کار خاصی ندارم - همین الانشم گوشی اندرویدی دارم
بیشتر برام سریع بودن سیستم عامل - هنگ نکردن - داغ نکردن - اجرا راحت و بدون دردسر بازی و برنامه ها - کم مصرفی باتری و ........
در اصل بازی خوب با حتی سخت افزار ایین راحت اجرا میکرد برام جالب بود

اتفاقا چند روز پیش یکی از فامیلا گوشی اندروید تا 200 هزاری میخواست با دیدن لومیا من از این گوشی خواست - منم بهش گفتم یه مدل ارزونترم داره lumia 435 و عکس هاشو دید بیشتر خوشش اومد - چون مثل Lumia 540 من پشتش براق نیست حال کرد
براش خریدیدم الانم داره حالشو میبره

blackberry z3 هم به قیمتش می ارزه 340 هزاره - رامش 1.5 گیگه و .............

عکس آواتارت منو کشت :general307: الان خودم از نوکیا ها سری آخر nokia 603 دارم symbian belle ه
بهترین و قویترین سیمبین که حیف نوکیا برشکست شد - توانایی رقابت با اندروید داشت
otg ساپورت - بازی ها hd - حتی شبیه ساز psp داره و ....................
الته از وقتی مایکروسافت , نوکیا رو گرفت این سیستم عامل symbian belle رو ساپورت کرد 2 بارم آپدیت جدید داد و امکانات مایکروسافت و لومیا ها رو بهش اضافه کرد

khounsard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دیر گفتی داداش , تو تاپیک دیگه نوتم که یه lumia 540 خریدم
من کار خاصی ندارم - همین الانشم گوشی اندرویدی دارم
بیشتر برام سریع بودن سیستم عامل - هنگ نکردن - داغ نکردن - اجرا راحت و بدون دردسر بازی و برنامه ها - کم مصرفی باتری و ........
در اصل بازی خوب با حتی سخت افزار ایین راحت اجرا میکرد برام جالب بود

اتفاقا چند روز پیش یکی از فامیلا گوشی اندروید تا 200 هزاری میخواست با دیدن لومیا من از این گوشی خواست - منم بهش گفتم یه مدل ارزونترم داره lumia 435 و عکس هاشو دید بیشتر خوشش اومد - چون مثل Lumia 540 من پشتش براق نیست حال کرد
براش خریدیدم الانم داره حالشو میبره

blackberry z3 هم به قیمتش می ارزه 340 هزاره - رامش 1.5 گیگه و .............

عکس آواتارت منو کشت :general307: الان خودم از نوکیا ها سری آخر nokia 603 دارم symbian belle ه
بهترین و قویترین سیمبین که حیف نوکیا برشکست شد - توانایی رقابت با اندروید داشت
otg ساپورت - بازی ها hd - حتی شبیه ساز psp داره و ....................
الته از وقتی مایکروسافت , نوکیا رو گرفت این سیستم عامل symbian belle رو ساپورت کرد 2 بارم آپدیت جدید داد و امکانات مایکروسافت و لومیا ها رو بهش اضافه کرد
من الان ۵۲۰ دارم - نه نرم افزار ورزش درست حسابی هست حتی اینستا گرام رو باید با ۶تگ باز کنی که اونم نمیزاره فیلم ارسال کنی باید قابلیتشو بخری
تلگرام که هنوز بتاس هنگه همینجوریش - واتسش هنوز یخورده باگ داره - توی تنظیماتش معلوم نیست چی ب چیه - توی ویندوز ۱۰ ولی درستش کردن - ویندوز ۱۰ هم معلوم نیست کی میاد (‌احتمالا با کلاد ریدرز همکارن . سالی یه بار آپ میدن بیرون )
فقط روونن و واقعیت رنگ هارو توی دوربین ( عکس برداری ) میشه دید - گوشی های دیگه با افکت رنگ لعاب میدن به عکس انگار دوربین کنون عکس گرفته - اینو با ۵۲۰ گرفتم :
عکس ۱ | عکس ۲
اپن سورس که نیست خیالت از بابت هکو وایرسو این چیزا راحته - برنامه خوریش مشکله حتما باس دانلود کنی سرورای مایکرو هم واسه ایران زیاد جواب نمیده همش قطعو وصلی داره مگه اینکه نتت مخابرات باشه پورت باز دانلود کنی - عرضم ب حظورت دیگه اینکه هر کسی بلد نیست تعمیر کنه قطعات نیست
مدیریت دانلود درست حسابی نداره - یو سی برووزر هست ولی جمش کنه بهتره لومیا کلا چون متفاوته همیشه باهاش حال میکنی :D
سرتو درد نیارم اگه رفتی سراغ فلش یه روزی - حتماااااااااااا قبلش رام اصلی خود گوشیتو دانلود کن

در کل :‌ یه گوشیه کامل یعنی >> تنظیمات و شورت کات های در دسترس سیمبین >> سخت افزار نوکیا >> و نرم افزاری اندروید >> تمام
حالا شاید یه سیب گاز زده هم بزنیم پشتش :D

موفق

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
من الان ۵۲۰ دارم - نه نرم افزار ورزش درست حسابی هست حتی اینستا گرام رو باید با ۶تگ باز کنی که اونم نمیزاره فیلم ارسال کنی باید قابلیتشو بخری
تلگرام که هنوز بتاس هنگه همینجوریش - واتسش هنوز یخورده باگ داره - توی تنظیماتش معلوم نیست چی ب چیه - توی ویندوز ۱۰ ولی درستش کردن - ویندوز ۱۰ هم معلوم نیست کی میاد (‌احتمالا با کلاد ریدرز همکارن . سالی یه بار آپ میدن بیرون )
فقط روونن و واقعیت رنگ هارو توی دوربین ( عکس برداری ) میشه دید - گوشی های دیگه با افکت رنگ لعاب میدن به عکس انگار دوربین کنون عکس گرفته - اینو با ۵۲۰ گرفتم :
عکس ۱ | عکس ۲
اپن سورس که نیست خیالت از بابت هکو وایرسو این چیزا راحته - برنامه خوریش مشکله حتما باس دانلود کنی سرورای مایکرو هم واسه ایران زیاد جواب نمیده همش قطعو وصلی داره مگه اینکه نتت مخابرات باشه پورت باز دانلود کنی - عرضم ب حظورت دیگه اینکه هر کسی بلد نیست تعمیر کنه قطعات نیست
مدیریت دانلود درست حسابی نداره - یو سی برووزر هست ولی جمش کنه بهتره لومیا کلا چون متفاوته همیشه باهاش حال میکنی :D
سرتو درد نیارم اگه رفتی سراغ فلش یه روزی - حتماااااااااااا قبلش رام اصلی خود گوشیتو دانلود کن

در کل :‌ یه گوشیه کامل یعنی >> تنظیمات و شورت کات های در دسترس سیمبین >> سخت افزار نوکیا >> و نرم افزاری اندروید >> تمام
موفق

دوست عزیز این پست منو بخون
http://forum.persiantools.com/threads/windows-phone-or-android.542575/page-7#post-11907986

من از ابتدا کلا عاشق ویندوز و هر چی وابسته بهمش بودم , مثلا زمانی که گوشی با ویندوز موبایل 6.1 خریدم همون موقع گوشی ها سیمبین دار ارزونتر بودن و برنامه و بازی ها بیشتری داشتن
اما من ویندوز موبایل داشتم , حتی همین الانشم دنبال مینی لپ تاپ میگردم که windows ce 6.0 داشته باشه تاپیک خریدم زدم
همین ویندوز موبایل 6.1 میدیدی تو منو ها انار ویندوز xp رو گوشی آورده باشن

کلا سلیقه ایه - من همین الان بتونم روی تبلتم بجا سیستم اندروید یه ویندوز xp کامل ( نه شبیه سازی شده در داخل اندروید ) یه ثانیه نصب میکنم
مثلا همین اندروید هنوز نسخه 4.4 نیومده - نسخه 5 اومد - یعنی هنوز روی خیلی از گوشیا هنوز نصب نیست اندروید 5 یهو دیدم اندروید 6 اومده - هنوز چنتا گوشی خاص آپدیت گرفتن به 6 - یهو صحبت انتشار اندروید 7 لوقا شده
اما مثلا کسی که یه لومیا داشته ویندوز 8 گرفته - بعد آپدیت ویندوز 8.1 گرفته - بازم گوشیش داره آپدیت یشه به 10 - این خودش کلیه

اما نقص هاشو نسبت به اندروید قبول دارم
وقتی من دیدم دوستم lumia 630 داره بازی مدرن کمبات 5 بازی میکنه بدون مشکل - وقتی رسیدم گفت رمش 512 مگه واقعا تعجب کردم
چون روی گوشی اندرویدی کار نکرد - بازار روی تبلت gpad 8.3 که بینشیره اجراش کردیم

همین الان lumia 435 با ssmsung j1 mini مقایسه کنی از نظر سخت افزاری , به طبع لومیا 435 بهتره
از نظر قیمتی هم لومیا 170 تا 180 هزار- سامسونگ 300 هزار

دوربینش خیلی خوبه مبارکت باشه - البته دوربین از نوکیا وام گرفته - نوکیا بهترین دوربین ها داره - دوربین یه گوشی قدیمی نوکیا سگش می ارزه به دوربین گوشی ها پیشرفته الان

درسته موافقم از نظر امنیت بهتر از اندرویده - البته تو امنیت بلک بری بهترینه اما با ساپورت برنامه ها اندرویدی دیگه امنیتش از بین رفته
بلک بریos دیگه عمرشو کرده از بین رفته - حتی گوشی جدید بلک بری کلا سیستم عاملش اندرویده

من چیز زیادی نمیخوام - همین الانم به اینستاگرامم هفته ای یه بار سر میزنم - بیشتر بخاطر سریع بودن سیستم و امنیت و بازی برام مهمه
بازی تو اندروید خیلی دردسر داره - گوشی اندرویدی داشتم کانفیگش همه چیش با گوشی اندرویدی داداشم یکی بود 2تا بازی دیتا دار تو گوشی من کار میکرد تو گوشی اون کار نمیکرد - 2 تا بازی دیتا دار تو گوشی من کار نمیکرد تو گوشی اون کار میکرد

بعد من بعد از ویندوز موبایل 6.5 دیگه گوشی ویندوزی نخریدم - چون هم کم بود هم خیلی گرون بودن گوشی ها ویندوز فونی - که بعد از سال ها دیدم گوشی ها ویندوز فونی خوب با امکانات خوب با کمترین قیمت الان وجود داره که به ویندوز 10 موبایلم آپدیت میشن سریع رفتم خریدم

بعد اینترنت مخابرات دارم مشکلی ندارم؟ بزار ایران - یا برنم آمریکا
یه بار با برنامه اش کار کردم اشگر اشتباه نکنم نوکیا کیر بود - که باهاش nokia asha 503 فلش کردم

من هنوز nokia 603 با سیستم عامل symbian belle دارم

khounsard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوست عزیز این پست منو بخون
http://forum.persiantools.com/threads/windows-phone-or-android.542575/page-7#post-11907986

من از ابتدا کلا عاشق ویندوز و هر چی وابسته بهمش بودم , مثلا زمانی که گوشی با ویندوز موبایل 6.1 خریدم همون موقع گوشی ها سیمبین دار ارزونتر بودن و برنامه و بازی ها بیشتری داشتن
اما من ویندوز موبایل داشتم , حتی همین الانشم دنبال مینی لپ تاپ میگردم که windows ce 6.0 داشته باشه تاپیک خریدم زدم
همین ویندوز موبایل 6.1 میدیدی تو منو ها انار ویندوز xp رو گوشی آورده باشن

کلا سلیقه ایه - من همین الان بتونم روی تبلتم بجا سیستم اندروید یه ویندوز xp کامل ( نه شبیه سازی شده در داخل اندروید ) یه ثانیه نصب میکنم
مثلا همین اندروید هنوز نسخه 4.4 نیومده - نسخه 5 اومد - یعنی هنوز روی خیلی از گوشیا هنوز نصب نیست اندروید 5 یهو دیدم اندروید 6 اومده - هنوز چنتا گوشی خاص آپدیت گرفتن به 6 - یهو صحبت انتشار اندروید 7 لوقا شده
اما مثلا کسی که یه لومیا داشته ویندوز 8 گرفته - بعد آپدیت ویندوز 8.1 گرفته - بازم گوشیش داره آپدیت یشه به 10 - این خودش کلیه

اما نقص هاشو نسبت به اندروید قبول دارم
وقتی من دیدم دوستم lumia 630 داره بازی مدرن کمبات 5 بازی میکنه بدون مشکل - وقتی رسیدم گفت رمش 512 مگه واقعا تعجب کردم
چون روی گوشی اندرویدی کار نکرد - بازار روی تبلت gpad 8.3 که بینشیره اجراش کردیم

همین الان lumia 435 با ssmsung j1 mini مقایسه کنی از نظر سخت افزاری , به طبع لومیا 435 بهتره
از نظر قیمتی هم لومیا 170 تا 180 هزار- سامسونگ 300 هزار

دوربینش خیلی خوبه مبارکت باشه - البته دوربین از نوکیا وام گرفته - نوکیا بهترین دوربین ها داره - دوربین یه گوشی قدیمی نوکیا سگش می ارزه به دوربین گوشی ها پیشرفته الان

درسته موافقم از نظر امنیت بهتر از اندرویده - البته تو امنیت بلک بری بهترینه اما با ساپورت برنامه ها اندرویدی دیگه امنیتش از بین رفته
بلک بریos دیگه عمرشو کرده از بین رفته - حتی گوشی جدید بلک بری کلا سیستم عاملش اندرویده

من چیز زیادی نمیخوام - همین الانم به اینستاگرامم هفته ای یه بار سر میزنم - بیشتر بخاطر سریع بودن سیستم و امنیت و بازی برام مهمه
بازی تو اندروید خیلی دردسر داره - گوشی اندرویدی داشتم کانفیگش همه چیش با گوشی اندرویدی داداشم یکی بود 2تا بازی دیتا دار تو گوشی من کار میکرد تو گوشی اون کار نمیکرد - 2 تا بازی دیتا دار تو گوشی من کار نمیکرد تو گوشی اون کار میکرد

بعد من بعد از ویندوز موبایل 6.5 دیگه گوشی ویندوزی نخریدم - چون هم کم بود هم خیلی گرون بودن گوشی ها ویندوز فونی - که بعد از سال ها دیدم گوشی ها ویندوز فونی خوب با امکانات خوب با کمترین قیمت الان وجود داره که به ویندوز 10 موبایلم آپدیت میشن سریع رفتم خریدم

بعد اینترنت مخابرات دارم مشکلی ندارم؟ بزار ایران - یا برنم آمریکا
یه بار با برنامه اش کار کردم اشگر اشتباه نکنم نوکیا کیر بود - که باهاش nokia asha 503 فلش کردم

من هنوز nokia 603 با سیستم عامل symbian belle دارم
احسنت بر تو - درسته داداش حرفت صحیحه موافقم

منم یه زمانی خیلی وینو دوست داشتم چون هر کی میدیدش گوشیو بهش میدادم با بدبختی میگرفتم ازش :D
یه مشکلی بود توی اپدیت Cyan مشکل حالت هواپیما یعنی IMEI گوشی پریده بود اپراتور غیر فعال شده بود - تونستم اولین نفر باشم توی حل مشکل یعنی میرفتم مستقیم با کارمندای مایکرو مشکلات رو در میون میزاشتم
در این حد پیگیرش بودم - البته انجمن وینفون سنتر بود که جمش کردن
خلاصه این عکسپروم رو تو آمازون هست فک کنم ۴۰۰ تومنه :D - عاشق این گوشیم

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
احسنت بر تو - درسته داداش حرفت صحیحه موافقم

منم یه زمانی خیلی وینو دوست داشتم چون هر کی میدیدش گوشیو بهش میدادم با بدبختی میگرفتم ازش :D
یه مشکلی بود توی اپدیت Cyan مشکل حالت هواپیما یعنی IMEI گوشی پریده بود اپراتور غیر فعال شده بود - تونستم اولین نفر باشم توی حل مشکل یعنی میرفتم مستقیم با کارمندای مایکرو مشکلات رو در میون میزاشتم
در این حد پیگیرش بودم - البته انجمن وینفون سنتر بود که جمش کردن
خلاصه این عکسپروم رو تو آمازون هست فک کنم ۴۰۰ تومنه :D - عاشق این گوشیم

فدات داداش
خوب من از اول با سیستم عامل ها مختلف ویندوز سروکله زدم بخصوص ویندوز موبایل - از نسخه ابتدای تا نسخه 6.5 ویندوز موبایل بود از نسخه 7 شد ویندو فون ( کلا سیست عامش ویندوز فون از بیسیک با ویندوز موبایل متفاوته )
ویندوز فونی ها گرون بودن مثل ht hd 7 و ........... الانشم قیمت بالایی دارن چه برسه اون زمان که با قیمت ها اون زمان بالا 500 هزار تومن بودن

همین گوشی ها رو تو نت بگردی میتونی مفت پیدا کنی - من بعضی اقات یه چیزایی به تورم میخوره که واقعا مفتن و ارزش بالایی دارن
مثلا 1 سال پیش یه بار تو سایت دیوار یکی گوشی Nokia Oro و n82 اگهی کرده بود هر دو 100 با جعبه و لوازم کامل با چونه 75 خریدن هر دو - طرف انگار تو ارث رسیده بود فکر میکرد قدیمیه بدرد نمیخوره
بعد رفتم فروختم یه سود حسابی کردم روشون :D
نوکیا 603 نمیفروشم - فقط در یه صورت میفروشم یه nokia 701 در حد با متعلقات کامل و اصلی گیر بیارم اون موقع nokia 603 میدم بره

برای همونی که lumia 435 خریدم - بهم تو تلگرام پیام داده همکارش دیده خوشش اومده گفته یکی هم واسه اون بخرم
واقعا نسبت به قیمتش هم مفته - هم سخت افزار خوبی داره - هم آپدیت میشه ویندوز 10 - هم طراحیش ساده و جذابه
گوشی ها هم رده هم قیمت با برند معتبر ( معمولا با همچین قیمتی پیدا نمیشن , به فض بگیریم پیدا هم شدن ) , معمولا رام 512 مگ دارن - این گوشی رامش 1 گیگ هست
تراکم پیکسلی 233 پیکسلی داره - گوشی ها هم قیمت 169 پیکسل اکثرا دارن
از هر نظر نگاه کنی lumia خوب - ارزون و عالین

wvge172beesxg8id1pu5.jpg

y3qji30z7ce3jmco25cd.jpg

asqw0b2e57zeorgrwexa.jpg

Last edited:

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
من الان ۵۲۰ دارم - نه نرم افزار ورزش درست حسابی هست حتی اینستاگرام رو باید با ۶تگ باز کنی که اونم نمیزاره فیلم ارسال کنی باید قابلیتشو بخری
عکس ۱ | عکس ۲

موفق

سلام
جالبه !! حرف هایی که کاربران تازه وارد ویندوزفون 3-4 سال پیش میزدن رو الان شما داری میزنی !!
اینستاگرام الان تو ویندوز 10 فرقی با اینستاگرام آیفون و اندروید نداره !! فکر کنم شما هنوز از instagram beta استفاده میکنی !!
ظاهرا از موقعی که گوشیت رو خریدی نه نرم افزار ها رو بروزرسانی کردی نه سیستم عامل رو !!
تلگرام خیلی وقته از حالت بتا در اومده ، خیلی هم سریع و عالی کار می کنه ! واتس اپ هم از اون بهتره !!
ویندوز 10 6-7 ماهی میشه منتشر شده !! حتی چند روز پیش بروزرسانی سالگرد هم براش منتشر شد .. !! البته لومیا 520 شما ویندوز 10 رو دریافت نمیکنه !
دانلود منیجر استور خیلی هم خوب کار میکنه ، استور هم مشکلی نداره ! برای سرور مایکروسافت ایران و فلان کشور فرقی نمیکنه ، عملکردش عالیه .
نرم افزار مدیریت دانلود "لودکیت" رو هم حتما دانلود و امتحان کن !

khounsard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام
جالبه !! حرف هایی که کاربران تازه وارد ویندوزفون 3-4 سال پیش میزدن رو الان شما داری میزنی !!
اینستاگرام الان تو ویندوز 10 فرقی با اینستاگرام آیفون و اندروید نداره !! فکر کنم شما هنوز از instagram beta استفاده میکنی !!
ظاهرا از موقعی که گوشیت رو خریدی نه نرم افزار ها رو بروزرسانی کردی نه سیستم عامل رو !!
تلگرام خیلی وقته از حالت بتا در اومده ، خیلی هم سریع و عالی کار می کنه ! واتس اپ هم از اون بهتره !!
ویندوز 10 6-7 ماهی میشه منتشر شده !! حتی چند روز پیش بروزرسانی سالگرد هم براش منتشر شد .. !! البته لومیا 520 شما ویندوز 10 رو دریافت نمیکنه !
دانلود منیجر استور خیلی هم خوب کار میکنه ، استور هم مشکلی نداره ! برای سرور مایکروسافت ایران و فلان کشور فرقی نمیکنه ، عملکردش عالیه .
نرم افزار مدیریت دانلود "لودکیت" رو هم حتما دانلود و امتحان کن !

بازم خوبه جواب خودتو دادی :D
البته لومیا 520 شما ویندوز 10 رو دریافت نمیکنه !

بنده به ایشون عرض کردم حتما سری مایکروسافت بگیره :) جوابارو کامل بخون گل من

میدونم از کاربرای تعصبیه وین فونی چون ندیده داری جواب میدی
راجع به مشکل اینترنت هم قطعا از کاربران وینفون سنتر نبودین وگرنه این حرف رو نمیزدین

من از وقتی گوشیمو خریدم ۳-۴ بار کامل بازش کردم - نرم افزاریش واس خودت :D

Last edited:

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
بازم خوبه جواب خودتو دادی :D
البته لومیا 520 شما ویندوز 10 رو دریافت نمیکنه !
بنده به ایشون عرض کردم حتما سری مایکروسافت بگیره :) جوابارو کامل بخون گل من

میدونم از کاربرای تعصبیه وین فونی چون ندیده داری جواب میدی
راجع به مشکل اینترنت هم قطعا از کاربران وینفون سنتر نبودین وگرنه این حرف رو نمیزدین
من از وقتی گوشیمو خریدم ۳-۴ بار کامل بازش کردم - نرم افزاریش واس خودت :D

جواب چیو دادم دوست عزیز ؟ :general406:
نکنه انتظار داشتی گوشی پایین رده سال 2012 هنوز پشیبانی بشه !! اینکه مایکروسافت اجازه داد کاربرای گوشی های قدیمی از طریق اینسایدر ویندوز 10 رو دریافت کنند هم زیادی بود ! :D
گل من ؟ مگه نوکیا هم دیگه گوشی ویندوزی میزنه !!؟ ;)
نه عزیزم ، دوران تعصب از ما گذشته !! :general408: من رو حساب علمم حرف میزنم نه تعصب ! :general602: (محض اطلاعت یه آیفون 6 اس پلاس + یه تبلت اندرویدی هم دارم!)
اتفاقا کاربر ویندوزسنتر هم بودم ، همین آیدی منو سرچ کن تا از سن و میزان تجربه و علم من اطلاعات کسب کنی ! :general609:
گوشیت خراب بوده ! :D:general711:

khounsard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
جواب چیو دادم دوست عزیز ؟ :general406:
نکنه انتظار داشتی گوشی پایین رده سال 2012 هنوز پشیبانی بشه !! اینکه مایکروسافت اجازه داد کاربرای گوشی های قدیمی از طریق اینسایدر ویندوز 10 رو دریافت کنند هم زیادی بود ! :D
گل من ؟ مگه نوکیا هم دیگه گوشی ویندوزی میزنه !!؟ ;)
نه عزیزم ، دوران تعصب از ما گذشته !! :general408: من رو حساب علمم حرف میزنم نه تعصب ! :general602: (محض اطلاعت یه آیفون 6 اس پلاس + یه تبلت اندرویدی هم دارم!)
اتفاقا کاربر ویندوزسنتر هم بودم ، همین آیدی منو سرچ کن تا از سن و میزان تجربه و علم من اطلاعات کسب کنی ! :general609:
گوشیت خراب بوده ! :D:general711:

بابا مایه دار :دی دانشمند - معلم

تکبر و تعصب و یکی کردی که ( منو سرچ کن تا از سن و میزان تجربه و علم من اطلاعات کسب کنی )
شما مثل فنس فوتبال تعصبی میمونی که هرچی بهت بگن میگی نه حرف من درسته
بازم میگم پیامارو دبل چک کن هر چند فکر کنم اصلا نخوندی پسر خوب

حرفی با شما ندارم

موفق باشی

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
بابا مایه دار :دی دانشمند - معلم
تکبر و تعصب و یکی کردی که ( منو سرچ کن تا از سن و میزان تجربه و علم من اطلاعات کسب کنی )
شما مثل فنس فوتبال تعصبی میمونی که هرچی بهت بگن میگی نه حرف من درسته
بازم میگم پیامارو دبل چک کن هر چند فکر کنم اصلا نخوندی پسر خوب
حرفی با شما ندارم
موفق باشی
اینو گفتم فکر نکنی من یه نوجوون 17-18 ساله هستم تازه ویندوزفون گرفتم دستم ، اون موقع که من 17-18 سالم بود بتا تستر رام های کوک شده برای ویندوزموبایل 6.1 و 6.5 بودم !
قابل توجهت الان دارم دوره های مربی گری icdl رو می گذرونم ! برای آموخته هام هم زحمت کشیدم پس حق دارم رو علمم تعصب داشته باشم .

شما تکلیفت با خودت مشخص نیست :D:general711:

از همونجا که گفتی : ;)

من چیزی نگفتم که بخوام اثبات کنم درسته !!
فقط خواستم اطلاعاتی که شما از روی بروزنبودن خودت و گوشیت و سیستم عاملت دادی ... >>

... حتی اینستاگرام رو باید با ۶تگ باز کنی ...
تلگرام که هنوز بتاس ...
واتسش هنوز یخورده باگ داره ...
توی تنظیماتش معلوم نیست چی ب چیه ...
... سرورای مایکرو هم واسه ایران زیاد جواب نمیده همش قطعو وصلی داره مگه اینکه نتت مخابرات باشه پورت باز دانلود کنی ...
... مدیریت دانلود درست حسابی نداره - یو سی برووزر هست ...
<< رو اصلاح کنم !
من نمیخوام بگم حرف من درسته !! ولی شما قبول کن حرفت اشتباهه ;)

khounsard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
اینو گفتم فکر نکنی من یه نوجوون 17-18 ساله هستم تازه ویندوزفون گرفتم دستم ، اون موقع که من 17-18 سالم بود بتا تستر رام های کوک شده برای ویندوزموبایل 6.1 و 6.5 بودم !
قابل توجهت الان دارم دوره های مربی گری icdl رو می گذرونم ! برای آموخته هام هم زحمت کشیدم پس حق دارم رو علمم تعصب داشته باشم .
شما تکلیفت با خودت مشخص نیست :D:general711:

از همونجا که گفتی : ;)

من چیزی نگفتم که بخوام اثبات کنم درسته !!
فقط خواستم اطلاعاتی که شما از روی بروزنبودن خودت و گوشیت و سیستم عاملت دادی ... >>

<< رو اصلاح کنم !
من نمیخوام بگم حرف من درسته !! ولی شما قبول کن حرفت اشتباهه ;)

با این طرز حرف زدنت همون ۱۷-۱۸ساله باقی میمونی

باشه هرچی نباشه شما ایفون سیکس اس پلاس دارین :/
اخر تعصب از شما گذشته یا تعصب داری؟ تکلیفتو مشخص کن

بهشون گفتم مایکرو بگیره که به این مشکلات بر نخوره چون به ۱۰ بروزرسانی شده - و با چندین گوشی ویندوز ۱۰ کار کردم - گویا فقط شما متوجه نشدین
مرسی که پیامارو خوندین

واسه ثابت کردن علمت هم سعی کن از انجمن اشیانه استفاده کنی

ختم کلام

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
با این طرز حرف زدنت همون ۱۷-۱۸ساله باقی میمونی o_O
باشه هرچی نباشه شما ایفون سیکس اس پلاس دارین :/ :general602:
اخر تعصب از شما گذشته یا تعصب داری؟ تکلیفتو مشخص کن

پسر جان ، روزنامه که نمیخونی !! یکم تامل کن ! گفتم تعصب ازم گذشته ، منظور روی برند و سیستم عامل و این چیزاست ، گفتم تعصب دارم ، منظورم روی چیزیه که میدونم ! :cool:

بهشون گفتم مایکرو بگیره که به این مشکلات بر نخوره چون به ۱۰ بروزرسانی شده - و با چندین گوشی ویندوز ۱۰ کار کردم - گویا فقط شما متوجه نشدین

بروزرسانی شدن ربطی به نوکیا و مایکروسافت نداره ، لومیا 930 یا لومیا 1520 هردوش به ویندوز 10 آپدیت شدن و نوکیا بودن !! :general211:

مرسی که پیامارو خوندین
واسه ثابت کردن علمت هم سعی کن از انجمن اشیانه استفاده کنی

چشم :general710:

ختم کلام

دوست عزیز
خوبه به بزرگترت احترام بزاری و رو حرفش حرف نزنی !! چه برسه به کل کل !;)

لطفا این بحث ادامه نده ، حرفی بود pv در خدمتم .

از مدیران عزیز خواهشمندم این پست ها رو بنا به صلاحدید حذف کنند .

ایام به کام .

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
این گوشی ها ویندوزی که میگید چطوریه؟ میخوام 2 تا گوشی بخرم یکی برای خودم یکی هم مادرم
این عکس گوشی پشت نارنجیه که چنتا نظر بالاتر هست خیلی قشنگه , حتما مادرم خوشش میاد فقط سیستم عامل ویندوز چطوریه؟
مثل ویندوز کامپیوتره؟ مثل اندرویده؟ یه راهنمایی خوب کنید من تا حالا از اینا نداشتم

Avril_amir

Registered User
لایک‌ها
16
سلام خدمت مدیر عزیز.
ژه سوال داشتم خواهشا کمکم کنین
گوشی ماکروسافتم مدل ۶۴۰ دو سیم ال تی ای ۴جی موقع دانگرید خاموش شد نیاز به فایل
هگز داره .از کجا تهیه کنم .خواهش میکنم کمکم کنین

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
سلام خدمت مدیر عزیز.
ژه سوال داشتم خواهشا کمکم کنین
گوشی ماکروسافتم مدل ۶۴۰ دو سیم ال تی ای ۴جی موقع دانگرید خاموش شد نیاز به فایل
هگز داره .از کجا تهیه کنم .خواهش میکنم کمکم کنین

سلام
تو انجمن ها معمولا فقط مدیران پاسخگو نیستن !! :D

فایل هگز ؟! :general609: نشنیدم تا حالا !!

با Windows Device Recovery Tools دانگرید کن ، خودش فایل های لازم رو دانلود می کنه .

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
سلام.
دوستان نرم افزار tapatalk از استور برای وین 8.1 حذف شده؟؟؟...
آخه چرا؟؟ :/

H4med-LN

Registered User
لایک‌ها
121
Last edited:
بالا