برگزیده های پرشین تولز

آیا KeywordPlanner محدود شده و تغیرکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
دوستان امروز وارد KeywordPlanner شدم و با کمال تعجب دیدم که از چارت و جزییات اعداد جستجوخبری نیست آیا تغییری رخ داده؟ چیکار باید کرد که بتونیم آمار رو مثل قبل مشاهده کنیم؟

irir2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
کلا یک مدت قاطی هست حتی گوگل آنالیز منم دیروز 300 تا ورودی گوگل داشتم موقع که چک میکنم بصورت زنده می بینم کاربرها بصورت ارگانیک وارد سایت شدن و لینکهایی که وارد شدم می بینم اما تو کلمات کلیدی نمیزنه چیزی

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
طی تحقیقاتی که کردم انگار گوگل مزیت هارو فقط برای تبلیغ دهنده ها نمایش میه کسانی که تو گوگل ادوردز برای تبلیغات پول هزینه کردن. این یعنی باید به فکر یه سیستم جایگزین باشیم

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
اندیشمندان حوزه سئو راهکاری جایگزین سراغ ندارید؟

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
درود
کاریش نمی شه کرد بهترین جایگزینش بینگ هست که اونم اصلا کارایی این رو نداره راه دیگش اینه که یه اگهی اکتیو کنید تو اکانت ادوردز بعد تقریبا 24 ساعت اطلاعات میاد اونم شانسیه تشخیصش با گوگله مثلا یه اکانت با اگهی فعال 50 دلاری اطلاعات می گیره یکی دیگه با 300 دلار هنوز اطلاعات نداره! دلیلش هم این هست بعضیا میومدن از این اطلاعات تو نرم افزارهای انلاین و حتی نصبی استفاده می کردنند حتی بدون اینکه یه اگهی بدن اینکار رو کرد جلوی "استفاده نابهنجارانه" را از این اطلاعات بگیره

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
درود
کاریش نمی شه کرد بهترین جایگزینش بینگ هست که اونم اصلا کارایی این رو نداره راه دیگش اینه که یه اگهی اکتیو کنید تو اکانت ادوردز بعد تقریبا 24 ساعت اطلاعات میاد اونم شانسیه تشخیصش با گوگله مثلا یه اکانت با اگهی فعال 50 دلاری اطلاعات می گیره یکی دیگه با 300 دلار هنوز اطلاعات نداره! دلیلش هم این هست بعضیا میومدن از این اطلاعات تو نرم افزارهای انلاین و حتی نصبی استفاده می کردنند حتی بدون اینکه یه اگهی بدن اینکار رو کرد جلوی "استفاده نابهنجارانه" را از این اطلاعات بگیره
چه بد شده. پس الان ما چه کنیم؟

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
بشکل رایگان جوری که فارسی رو ساپورت کنه چیزی من ندیدم اگرم باشه کامل نیستن و زیاد نمیشه روشون حساب کرد موز هم یه چیزی شبیه گوگل داره که متاسفانه فقط برای زبان انگلیسی هست و اونم اکثرا قابلیتاش برای امریکای ... هست اونم پولی بهتره فعلا با همین وب مستر تولز و گوگل انلتیکس و SEMRush سر کرد

all of

Registered User
لایک‌ها
416
بشکل رایگان جوری که فارسی رو ساپورت کنه چیزی من ندیدم اگرم باشه کامل نیستن و زیاد نمیشه روشون حساب کرد موز هم یه چیزی شبیه گوگل داره که متاسفانه فقط برای زبان انگلیسی هست و اونم اکثرا قابلیتاش برای امریکای ... هست اونم پولی بهتره فعلا با همین وب مستر تولز و گوگل انلتیکس و SEMRush سر کرد
در مورد کلمات جدید که تعداد سرچ ماهانه رو نمیده

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
تقریبا همشون یه محدودیت های دارند واقعا سرویس گوگل بهترین هست

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
ببینید با توجه به اینکه ای پی های ایرانی رو محدود کرده بود همون زمان فعالیت هم نمیشد زیاد رو امارش حساب کرد بلکه یه شبحی از اطلاعات رو میداد که با بقیه ابزار ها مجموعا می شد یه حدس های زد اما به هر جهت بهترین ابزار به عقیده من چه در زمان اون مرحوم و چه حالا وب مستر تولز هستش درسته گوگل اون ابزار رو محدود کرده اما به نوعی برخی قابلیت هاش رو بشکل نامحسوس در وب مستر اورده در حال حاضر عقیده گوگل براین هست برای کاربر معمولی ابزار وب مستر می تونه نیاز های اون رو تامین کنه و نیاز به ابزار های اضافه نیست بعد اگر ادمین خواست حرفه ی یا تجاری کار کنه از ابزار های پولی استفاده میکنه دید گوگل اینه که کاربری که حرفه ای شد حتما می تونه از عهده هزینه این ابزار هابرمیاد! دیگه از داستانایی که وب مستر های ما دارن خبر نداره که با چه سختی دارن کار می کنند حالا یه هزینه اضافی هم اینجوری تحمیل بشه اونم وقتی که خود گوگل محدود کرده ما رو کلا رفتار گوگل تو این داستان نامعقول بوده بخصوص رفتار دوگانش نسبت به ما اقا اگه پولیه محدودیت رو ور دار همه ایرانیا هم درسته دلار گرونه ولی بیان استفاده کنن بستن دسترسی ما دیگه چه پرده ای این وسط من خودمم موندم
شاید فک کرده ملت میان از این اطلاعات موشک هوا می کنند!

all of

Registered User
لایک‌ها
416
ببینید با توجه به اینکه ای پی های ایرانی رو محدود کرده بود همون زمان فعالیت هم نمیشد زیاد رو امارش حساب کرد بلکه یه شبحی از اطلاعات رو میداد که با بقیه ابزار ها مجموعا می شد یه حدس های زد اما به هر جهت بهترین ابزار به عقیده من چه در زمان اون مرحوم و چه حالا وب مستر تولز هستش درسته گوگل اون ابزار رو محدود کرده اما به نوعی برخی قابلیت هاش رو بشکل نامحسوس در وب مستر اورده در حال حاضر عقیده گوگل براین هست برای کاربر معمولی ابزار وب مستر می تونه نیاز های اون رو تامین کنه و نیاز به ابزار های اضافه نیست بعد اگر ادمین خواست حرفه ی یا تجاری کار کنه از ابزار های پولی استفاده میکنه دید گوگل اینه که کاربری که حرفه ای شد حتما می تونه از عهده هزینه این ابزار هابرمیاد! دیگه از داستانایی که وب مستر های ما دارن خبر نداره که با چه سختی دارن کار می کنند حالا یه هزینه اضافی هم اینجوری تحمیل بشه اونم وقتی که خود گوگل محدود کرده ما رو کلا رفتار گوگل تو این داستان نامعقول بوده بخصوص رفتار دوگانش نسبت به ما اقا اگه پولیه محدودیت رو ور دار همه ایرانیا هم درسته دلار گرونه ولی بیان استفاده کنن بستن دسترسی ما دیگه چه پرده ای این وسط من خودمم موندم
شاید فک کرده ملت میان از این اطلاعات موشک هوا می کنند!
داداش ببین الان من مثلا میخوام ببینم سرچ ماهیانه کلمه ی "خود آموز زبان" چن تاس
قبلا هم این کلمه رو اصلا تو سایتم نداشتم
الان چجوری یه اماری به قول شما حتی شده شبح از سرچ ماهیانه به دست بیارم؟؟
ممنون از پاسخای کاملت

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
نمیشه اینجوری از دید گوگل شمایی که قصد چنین کاری رو دارید کاربر حرفه ای یا تجاری قلمداد می شید در نتیجه باید هزینه اون رو به گوگل بپردازید و چون گوگل کلا دسترسی ها رو برای همه بسته هیچ ابزار دیگه ای در وب هم قادر نیست چنین اطلاعاتی رو دقیق بدست بیاره و مطمئنا اماری که ارئه می شه کاربردی و منطقی نیست تنها راه ممکن این هست که از طریق سایت خودتون بعد از تشخیص گوگل بر اینکه سایت شما می تونه در کواری "خود آموز زبان" حضور داشته باشه و صرف زمان لازم وحک امار اون در وب مستر انلیز کنید تا نسبی یه حدس های بزنید بطور کل دیگه چنین چیزی بطور دقیق و کارامد بدون پرداخت هزینه به گوگل ممکن نیست

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
دوستان یه راهکاری بدید این معضل رو حل کنیم.

kalanest

Registered User
لایک‌ها
23
کلا یک مدت قاطی هست حتی گوگل آنالیز منم دیروز 300 تا ورودی گوگل داشتم موقع که چک میکنم بصورت زنده می بینم کاربرها بصورت ارگانیک وارد سایت شدن و لینکهایی که وارد شدم می بینم اما تو کلمات کلیدی نمیزنه چیزی
بله در privacy جدید گوگل اکثر keyword ها را به صورت Not provided نمایش میده که البته راه هایی هم برای بیرون کشیدن کلیمات کلیدی وجود داره

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
بله در privacy جدید گوگل اکثر keyword ها را به صورت Not provided نمایش میده که البته راه هایی هم برای بیرون کشیدن کلیمات کلیدی وجود داره
چه راههایی .. واسه زبان فارسی فقط همین بودش ... میشه لطف کنید راهنمایی بکنید .

kalanest

Registered User
لایک‌ها
23
چه راههایی .. واسه زبان فارسی فقط همین بودش ... میشه لطف کنید راهنمایی بکنید .
چند تکنیک برای این کار وجود داره ولی در نهایت 100% نیست
شما میتونید از نرم افزار Rank tracker استفاده کنید البته نسخه premium که با تکنیک هایی که ارائه میکنه تا 93% ورودی ها رو درست نمایش میده و یا از روش فیلتر گذاری استفاد کنید که تو گوگل سرچ کنید آموزش هاش هست

بالا