برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
جات خالی یک فروند بنا گوش و یک فروند زبون به همراه یک قرص نان کامل نوش جان کردم :دی
وبمسترا که هیچ کدوم نمیان به شهر ما اینجا در خدمتشون باشیم :( ممد فخرایی یه سفر اومد از بس بهش رسیدم دیگه فراری شد رفت جوابمم دیگه نمیده : )))))

از فروشش منصرف شدم فعلا دوباره همکاری در فروش میهن استور یا پایگان میزارم، طی بحث هایی هم که با آقا @R_e_z_a داشتیم به این نتیجه رسیدیم که میهن استور هم خدایی نکرده زبونم لال الکی سفارش رو انصرافی یا برگشتی نمیزنه، با توجه به اینکه ساعت هم مثل قبل فروش نجومی نداره، فکر کنم همون همکاری در فروش بازدهی بهتری داشته باشه :دی
با پایگان شما کار نکردی؟
نوش جانت من هنوز منتظرم برسه
نه والله ولی باید یه حرکتی کنم حداقل پول هاست و خرج های اضافی رو در میاره

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
میخوام اینو بخرم ببرم در دیتاسنتر بگم فایل های سایت هام رو بریزن روش، همیشه همراهم باشن :general707:چه فازی میده هرجا میری میبینن دستته میگن چیه؟ میگی بچه هامن، کل زندگیمن، زحمت شبانه روز کار کردنمن:general707:
نوش جانت من هنوز منتظرم برسه
نه والله ولی باید یه حرکتی کنم حداقل پول هاست و خرج های اضافی رو در میاره
پاپ آپ میهن استور بزار (همکاری در فروش) یکی دو روز تست کن ببین فروش چطوره، اتفاقا من شاکی بودم که چرا سفارشات انصرافی میخورن، روز قبل از اینکه صحبت کنم با یکی از تبلیغ دهنده ها برای پاپ آپ 2 روزه تست، 7 تا سفارش اومد حدود 60 تومن پورسانتش بود همشون هم ارسال شدن و یدونه هم انصرافی نداشت :general707: فکر کنم میهن استور میخواد دلمو به دست بیاره :general707::general304:
e! امروز همه دارن کله پاچه میزنن؟ تا دقایقی دیگر به دست منم میرسه :دی
مبارکه، دست به دست هم بدیم امروز رو روز جهانی "وبمستر کله پاچه خوار" اعلام کنیم؟؟ :general707::general304::general304::general304::general304:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
میخوام اینو بخرم ببرم در دیتاسنتر بگم فایل های سایت هام رو بریزن روش، همیشه همراهم باشن :general707:چه فازی میده هرجا میری میبینن دستته میگن چیه؟ میگی بچه هامن، کل زندگیمن، زحمت شبانه روز کار کردنمن:general707:

پاپ آپ میهن استور بزار (همکاری در فروش) یکی دو روز تست کن ببین فروش چطوره، اتفاقا من شاکی بودم که چرا سفارشات انصرافی میخورن، روز قبل از اینکه صحبت کنم با یکی از تبلیغ دهنده ها برای پاپ آپ 2 روزه تست، 7 تا سفارش اومد حدود 60 تومن پورسانتش بود همشون هم ارسال شدن و یدونه هم انصرافی نداشت :general707: فکر کنم میهن استور میخواد دلمو به دست بیاره :general707::general304:

مبارکه، دست به دست هم بدیم امروز رو روز جهانی "وبمستر کله پاچه خوار" اعلام کنیم؟؟ :general707::general304::general304::general304::general304:
اونجایی که زده قیمت برای شما , با منه یا باتو؟ چون من سروسری با دیجیکالا ندارم!:angrybirds12:

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,307
@ali-ahmari
ديشب داشتم خواب ميديدم تو هم توش بودي :دي
خوابمون هم تحت وب شده
133.gif

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
مباحث وبمستری عزیزان :general510:
گفتگوی بین وبمستر ها هم باید پیرامون وبسایت داری و کسب درامد باشه
لااقل دو تا نیو یوزر خواستن بتونن از این تاپیک کسب تجربه کنن
بدبختا هر کی بخواد اینجا سر بزنه از موسیقی و رپ و سیاست و ماشین و روش های طبخ کله پاچه بیشتر از کسب درامد نصیبش میشه

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
مباحث وبمستری عزیزان :general510:
گفتگوی بین وبمستر ها هم باید پیرامون وبسایت داری و کسب درامد باشه
لااقل دو تا نیو یوزر خواستن بتونن از این تاپیک کسب تجربه کنن
بدبختا هر کی بخواد اینجا سر بزنه از موسیقی و رپ و سیاست و ماشین و روش های طبخ کله پاچه بیشتر از کسب درامد نصیبش میشه
حاجی خیلی تعصبی به این موضوع نگاه نکن ... اینجا گفتگو بین وبمسترها ست ... خب وبمستر ها هم آدم هستند ممکنه موضوعاتی باشه غیر از سایت و وبمستری که بخوان در موردش با هم صحبت کنن . این تاپیک ممکنه بعضی از صفحاتش کاربردی نباشه ولی میشه گفت قریب به اکثر صفحاتش مرتبط با بخش بوده / هر از گاهی خلصی یا تولرانس در اینجور بحث و مشارکت ها بد نیست .
ما حتی تو این تاپیک پست هایی داشتیم که به فیلی شدن پرشین تولز هم رسیده :D ولی هنوز تاپیک پا برجاست و پابرجا بودنش به دلیل همین هست که مختص و اختصاص کامل به یک موضوع نداره .

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,307
:D
من تو خواب نقش چی داشتم؟ شکل آواتارم میدیدی منو؟ :دی

نه اسمت مطرح شد :دي
داشتم با ادمين يه سيستم همكاري در فروش حرف ميزدم :دي گفتم اوضاع فروش چطوره و از اين بحث ها ... همينجوري داشت صحبت ميكرد كه گفت اين پسره ali-ahmari سايتش بازديد گرفته و فروشش توپ شده :دي
حالا اگر همين جوريه پورسانت خواب من فراموش نشه :general703:

فکر کنم رفته حموم :دی

142.gif

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
این تاپیک ممکنه بعضی از صفحاتش کاربردی نباشه ولی میشه گفت قریب به اکثر صفحاتش مرتبط با بخش بوده / هر از گاهی خلصی یا تولرانس در اینجور بحث و مشارکت ها بد نیست .
ما حتی تو این تاپیک پست هایی داشتیم که به فیلی شدن پرشین تولز هم رسیده :D ولی هنوز تاپیک پا برجاست و پابرجا بودنش به دلیل همین هست که مختص و اختصاص کامل به یک موضوع نداره .

یس یس
حرفش حق :دی
اما من تا انجایی که بادم میاد کل صفحات این تایپیک، صرف درد دل های وب مسترا شده :دی:D

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
هر جا که اسمی از پرشین تولز هست. نام امین خشنود می درخشد.
فول اسپمر انجمن پی تی : داش امین خشنود
رکود دار بحث های مرتبط و غیر مرتبط با بحث
و کله پاچه خور حرفه ای کرمان
در اخر انشالله یک بار مزاحمش می شویم و باید جبران بکنه و شیرینی های که در این طول سالها به ما نداده بده . در کل : دی

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
سلام دوستان یک سایت همکاری در فروش کالا های ورزشی معرفی کنید یه دوستی نیلی مارکت رو معرفی کرد با هاشون چت کردم گفتند سیستم همکاری در فروش خراب است دوستان به غیر نیلی مارکت جای دیگه ای رو می شناسید؟

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
هر جا که اسمی از پرشین تولز هست. نام امین خشنود می درخشد.
فول اسپمر انجمن پی تی : داش امین خشنود
رکود دار بحث های مرتبط و غیر مرتبط با بحث
و کله پاچه خور حرفه ای کرمان
در اخر انشالله یک بار مزاحمش می شویم و باید جبران بکنه و شیرینی های که در این طول سالها به ما نداده بده . در کل : دی

کجا کاری داداش
این کرمونیا همون اصفهونیان که مخفی شدن:general304: .فکر گرفتن شیرینی از امین رو از سرت بیرون کن چون هیچی بهت نمیده:general707:

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
بهترین آنتی ویروس به نظرتون کدوم هست؟
من از یه نفر فلش گرفتم الان ویروس افتاده ، برای خودش 2 تا تب باز میکنه که یکی به سایت فروش ف‌ی‌ل ترشکن میره یکی هم به همکاری در فروش! این ویروس به هر فلشی که وصل میکنم کپی میشه و حذف نمیشه :|
آنتی ویروس فعلی نود32 هست.

بالا