برگزیده های پرشین تولز

نیاز ب کمک نقدی و غیر نقدی برادی ادامه از نگهداری 22 گربه

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود،

شدید نیازمندیم.

commander

Registered User
لایک‌ها
406
استارتر محترم
ضمن سلام
مبلغ 10 تومان ناقابل به حساب شما دوست بزرگوار واریز شد
فقط عذر میخوام که این ماه، چند روزی دیر شد
زنده باشید

afshin b

Registered User
لایک‌ها
46
خدا قوت رفیق
شماره کارتتون برای بنده ارسال کنین لطفا.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود،

لطفا یاری کنید.

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
سلام دوست عزیز
لطفا شماره کارتتون رو برام مجددا ارسال کنید.

Paranoid Android

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
164
واقعا ازتون تشکر میکنم تو این دوره زمونه بخصوص در کشور ما به حیوانات بی نوا اهمیت داده نمیشه درحالیکه اونا بیشتر از هر موجود دیگه‌ای به کمک نیاز دارن .
لطفا شماره حسابتونو برام پخ کنید . هر چقدر در توانم باشه به صورت مستمر و ماهیانه کمک خواهم کرد تا بتونم در گوشه‌ای از زحمات شما سهیم بشم .
با احترام و قدردانی .

commander

Registered User
لایک‌ها
406
استارتر محترم
ضمن سلام و خدا قوت
طبق وعده داده شده(بطور ماهیانه)، مبلغ 10 تومان ناقابل به حسابتان واریز شد
دوستان خواهشمندم که اگر در توانشان است دریغ نورزند
پیشاپیش سال خوب و پرباری را برای تک تک شما عزیزان و خانواده های محترمتان آرزو دارم
همگی زنده باشید

مشاهده پیوست 556773

فایل های ضمیمه

• کمک به گربه ها 4.png
    کمک به گربه ها 4.png
    51 KB · نمایش ها: 15

afshin b

Registered User
لایک‌ها
46
لطفا شماره کارتتون رو برای بنده دوباره بفرستین.
خسته نباشید

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود،

اگر تمام دوستانی ک تا الان از من شماره کارت گرفتن، مبلغی کمک میکردن، تا الان تایپک رو قفل کرده بودم. و لایحتمل نروژ بودن گربه هام.

پ. ن. سپاس از تمام دوستانی ک تا الان کمک کردن. برای تک تکشون آرزوی سلامتی و پیروزی و سربلندی رو دارم.

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
سلام و خسته نباشید
یه سوال داشتم از حضورتون
کسی که قبلا به گربه حساست پوستی داشته ممکنه که از بین رفته باشه یا حتما ادامه داره؟؟
ممنون

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
سلام و خسته نباشید
یه سوال داشتم از حضورتون
کسی که قبلا به گربه حساست پوستی داشته ممکنه که از بین رفته باشه یا حتما ادامه داره؟؟
ممنون

سلام
باید اول مطمئن بشید که حساسیت از گربه بوده
فکر میکنم یک دامپزشک بتونه دقیقا مشخص کنه...

babelirani

Registered User
لایک‌ها
127
واقعا" داغون شدم با این تاپیک

لطفا" شماره کارتتو بفرستید پول زیادی داریم ولی خوب شاید شد کمکی کرد

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
سلام
باید اول مطمئن بشید که حساسیت از گربه بوده
فکر میکنم یک دامپزشک بتونه دقیقا مشخص کنه...
بله مطمینم از گربه بوده. همون موقع دکتر پوست مشخص کرد و با داروهایی که داد مشکل برطرف شد!

commander

Registered User
لایک‌ها
406
استارتر محترم
ضمن سلام
امروز جهت مبلغ ناچیزی که ماهیانه تقبل کرده ام، اقدام به واریز نموده ام و متاسفانه با ارور اینکه : کارت مقصد اعتبار ندارد " مواجه شده ام
محبت نموده و شماره کارت جدید باتک ملی خود را برایم ارسال فرمایید
سپاسگزارم

commander

Registered User
لایک‌ها
406
استارتر محترم
ضمن سلام و سپاس از ارسال شماره کارت جدیدتان
ضمنا مبلغ 10 تومان ناقابل ماهیانه هم به حسابتان واریز شد
به واقع از تمامی زحمتهایی که بر دوشتان است و تقبل میفرمایید سپاسگزارم
دوستان خواهشمندم که اگر در توانشان است (حتی مبلغ هزار تومان در ماه)، دریغ نورزند چون با تعدد، تعداد افراد و شما عزیزان، مبلغی نسبتا مفید جمع خواهد شد تا حداقل کمک حال این زبان بسته ها و موجودات بی زبان و همچنین کمک به پیشبرد عمل نیک و خدا پسندانه استارتر محترم گردد
همگی موید باشید

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام خدمت استارتر عزیز و دوست گرامی

ضمن تبریک به شما بابت این روحیه انسان دوستانتون... ولی بنده ی حقیر به شخص ِ دیدم که یک انسان از همانجایی میخواست شکمش را سیر کند که معمولا همین گربه ها سیر میکنند ( سطل آشغال ) ... لاکن به نظر بنده ی حقیر ، تا زمانی که این همه انسان نیازمند داریم و همین 10ت ، 10ت ها را میتوانیم به آنها کمک کنیم نیازی نباشه که هزینه ی گربه هایی کنیم که معرفت ندارند و فقط تا زمانی ناز و اشوه میان واستون که شما بهشون برسید ، به گربه هایی که به راحتی میتوانند در کوچه و خیابان ها شکمشون رو سیر کنند :)

و در آخر باز ضمن احترام به عمل و عقیده ی شما ، خیلی خوب بود که یک نفر در اینجا بود که جتی 1000ت ، 1000ت جمع میکرد و میداد به انسان های نیازمند..

commander

Registered User
لایک‌ها
406

ضمن تبریک به شما بابت این روحیه انسان دوستانتون... ولی بنده ی حقیر به شخص ِ دیدم که یک انسان از همانجایی میخواست شکمش را سیر کند که معمولا همین گربه ها سیر میکنند ( سطل آشغال ) ... لاکن به نظر بنده ی حقیر ، تا زمانی که این همه انسان نیازمند داریم و همین 10ت ، 10ت ها را میتوانیم به آنها کمک کنیم نیازی نباشه که هزینه ی گربه هایی کنیم که معرفت ندارند و فقط تا زمانی ناز و اشوه میان واستون که شما بهشون برسید ، به گربه هایی که به راحتی میتوانند در کوچه و خیابان ها شکمشون رو سیر کنند :)

و در آخر باز ضمن احترام به عمل و عقیده ی شما ، خیلی خوب بود که یک نفر در اینجا بود که جتی 1000ت ، 1000ت جمع میکرد و میداد به انسان های نیازمند..
دوست عزیز
ضمن سلام و عرض ادب
مطمئنا کمک به انسانها و همنوعانمان در ارجحیت بسیار بالایی قرار داره
و دوستانی هم که در این تایپیک اقدام به کمک میکنند، مطمئنا آنقدر دل رئوفی دارند که، این کمکشان مانع از این نمیشه که به انسانهای نیازمند کمک نکنند.
این دو مقوله بحثی جداست
ضمنابه هیچ عنوان صحبت معرفت نیست، همگی مخلوقات خدا هستند، و طبیعت گربه هم این است.
اگر دقت کرده باشید، بیشتر از نیمی از این گربه ها در وضعیتی همچون فلجی دست، نابینایی و بیماریهای مختلف قرار دارند.
خود بنده هم یک سگ دارم که 8 سال و اندیست که داره باهام زندگی میکنه، و به شخصه هیچ علاقه ای هم به گربه ندارم،
ولی این امر باعث نمیشه که وقتی میبینم که شخصی همچون استارتر محترم، که این عمل خدا پسندانه را انجام داده، بتوانم در مقابل این کار خیر و زیبا بی تفاوت باشم.و از حداقل کمک ناچیزی که از دستم بر میاد دریغ بورزم.
باز هم تاکید میکنم که این دو مقوله بحثی جداست و کمک به حیوانات در جای خود و کمک به همنوعان هم در جایگاه والای خودش.
ضمنا حدیثی از رسول خداست که میگوید: به حیوانات سیلی نزنید زیرا که آنان ذکر و تسبیح خدا را میگویند
و حدیثی دیگر میگوید: اگر خداوند ظلمی که ما بر حیوانات روا میداریم را ببخشد، نیمی از گناهان آدمی بخشیده خواهد شد

Last edited:

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710

همه گربه ها نمی تونند شکمشون رو تو خیابون سیر کنن و معمولا با شرایط سختی زندگی میکنن و خیلی هاشون هم در اثر بد رفتاری ما انسانها دچار جراحت و بیماری میشن و نمی تونن خوشون رو مداوا کنن.
همونطور که دوستمون گفتند کمک به حیوانات هیچ تضادی با کمک به انسان ها نداره و در ضمن اینطور اولویت بندی شما هم اصلا صحیح نیست.
با طرز فکر شما وقتی یه بیمار ـه رو به مرگ وجود داره نباید به سایر بیماران توجه کرد چون اولویت با اونه و همه پزشک ها باید جمع بشن بالا سر اون!
پس نمی تونیم بگیم تا وقتی انسانهای نیازمند وجود دارند بقیه موجودات رو باید نادیده بگیریم!!!
این طرز فکر وحشتناکیه !!!

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
همه گربه ها نمی تونند شکمشون رو تو خیابون سیر کنن و معمولا با شرایط سختی زندگی میکنن و خیلی هاشون هم در اثر بد رفتاری ما انسانها دچار جراحت و بیماری میشن و نمی تونن خوشون رو مداوا کنن.
همونطور که دوستمون گفتند کمک به حیوانات هیچ تضادی با کمک به انسان ها نداره و در ضمن اینطور اولویت بندی شما هم اصلا صحیح نیست.
با طرز فکر شما وقتی یه بیمار ـه رو به مرگ وجود داره نباید به سایر بیماران توجه کرد چون اولویت با اونه و همه پزشک ها باید جمع بشن بالا سر اون!
پس نمی تونیم بگیم تا وقتی انسانهای نیازمند وجود دارند بقیه موجودات رو باید نادیده بگیریم!!!
این طرز فکر وحشتناکیه !!!

سلام

یعنی شما گربه های ملوس را با انسان ها یکی میدانید؟؟ بعد من کی گفتم به حیوانات نرسید و غذا ندهید؟؟ گفتم این مرامی که میذارید ای کاش برای انسان ها بود که جاشون با گربه ها عوض شده ، و فعلا انسان ها هستند که غذاشون رو باید از تو سطل آشغال پیدا کنند......

بالا