برگزیده های پرشین تولز

پیام گوگل وبمستر : Googlebot can't access your site

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
دوستان دیروز و پریروز به دلیل مشکل هاست سایت مجموعا حدود 10 ساعت داون بود متاسفانه ...
امروز این پیام تو گوگل وبمستر اومده :

Over the last 24 hours, Googlebot encountered 13 errors while attempting to connect to your site. Your site's overall connection failure rate is 29.5%.

You can see more details about these errors in Webmaster Tools.

Recommended action

• Verify that the web service software for your site is installed and running properly.
  • Verify that your firewall or server are not blocking googlebot's access to your site.
  • Verify that all scripts that run on your site have proper permissions to run.
  • Verify that your site has proper permissions to access the pages of your site.
  • Using Webmaster Tools, find a day with a high error rate and examine the logs for your web server for that day. Look for errors in the logs for that day and fix the causes of those errors.
  • Your site may be overloaded. Talk with your hosting provider about either reconfiguring your web server or allocating more resources to your web server.
  • If your site redirects to another hostname, another possible explanation is that a URL on your site is redirecting to a hostname that has one or more of the problems listed above.
After you think you've fixed the problem, use Fetch as Google to verify that Googlebot can properly access your site.

Learn more in our Help Center.

ممنون میشم یکی از دوستان تفسیر کنه ... البته میدونم به خاطر داون بودنه هاسته ... ولی خب الان میخوام بدونم که باید به این پیام جواب بدم ؟ یا همون که هاست رو اکی کنم کافیه ؟ گوگل چقدر ممکنه جریمه کنه سایت رو ؟ و...
مرسی

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
هفت ماه پیش این پیام اومد برای من
و تا امروز درگیرشم. ورودی از 500 رسید به 50.
بیش از 300هزار تومن خرج کردم ولی درست نشد. این آپدیت اخیر بهترش کرده.
امیدوارم برا شما که هیچ، برای گرگ بیابون هم این اتفاق نی افته که خییییییلی بدبختی و دردسر داره.

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
هفت ماه پیش این پیام اومد برای من
و تا امروز درگیرشم. ورودی از 500 رسید به 50.
بیش از 300هزار تومن خرج کردم ولی درست نشد. این آپدیت اخیر بهترش کرده.
امیدوارم برا شما که هیچ، برای گرگ بیابون هم این اتفاق نی افته که خییییییلی بدبختی و دردسر داره.
واسه شمام هاست داون شده بود ؟

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
هاست دی ال بود درسته؟
فک نکنم کار خاصی انجام بدی . . .

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
سلام
برید توی قسمت فچ از گوگل و آدرس ها را فچ و سپس سابمیت تو ایندکس کنید
حتما باید بکنم این کار رو ؟ خودش بگذره درست نمیشه ؟
اگه حتما باید بکنم لطفا یکم توضیح بدید من فقط فهمیدم باید برم تو این قسمت :دی
DjKc.png

هاست دی ال بود درسته؟
فک نکنم کار خاصی انجام بدی . . .

آره هاست دی اله ...
نمیدونی چقدر ممکنه جریمه کنه ؟ و از کی شروع میشه ؟ چون الان که پست ها همچنان همون رتبه خودشون رو دارن ...

اینم یه عکس دیگه :
FjKc.png

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
حتما باید بکنم این کار رو ؟ خودش بگذره درست نمیشه ؟
اگه حتما باید بکنم لطفا یکم توضیح بدید من فقط فهمیدم باید برم تو این قسمت :دی
DjKc.png

آره هاست دی اله ...
نمیدونی چقدر ممکنه جریمه کنه ؟ و از کی شروع میشه ؟ چون الان که پست ها همچنان همون رتبه خودشون رو دارن ...

اینم یه عکس دیگه :
FjKc.png
والله برا من ک اینطوری میشد دست نمیزدم خودش درست میشد :دی
اسم برو بچ رو اینجا تگ کن تا بیان ببینن و نظر بدن

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
سایت من 5 روز داون بود ، هیچ اتفاقی هم نیافتد !:D

farsvideo

Registered User
لایک‌ها
148
حتما باید فچ کنید تا زودتر رفع بشه. توی همون پیامی هم که اومده به عنوان گوگل نمیتواند به سایت شما دسترسی داشته باشد نوشته که فچ کنید. بعد از فچ کردن اقدام به سابمیت کنید و 2تا گزینه پیشنهاد میده که سمت راست یعنی آدرس + لینک های متثل به آدرس را بزنید ( تعداد دفعات محدودی مجاز به انجام این کار هستید )

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
حتما باید فچ کنید تا زودتر رفع بشه. توی همون پیامی هم که اومده به عنوان گوگل نمیتواند به سایت شما دسترسی داشته باشد نوشته که فچ کنید. بعد از فچ کردن اقدام به سابمیت کنید و 2تا گزینه پیشنهاد میده که سمت راست یعنی آدرس + لینک های متثل به آدرس را بزنید ( تعداد دفعات محدودی مجاز به انجام این کار هستید )
انجام دادم
ممنون بابت راهنمایی

بالا