برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید کیس حرفه ای

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز و بزرگوار
میخواستم در رابطه با خرید کیس حرفه ای با شما عزیزان مشورتی کرده باشم
بنده میخواستم یک کیسی بخرم که یک عدد گرافیک 780 لایتینگ توش جابگیره و تقریبا 8 سانت هم فضای اضافی بمونه
برای نصب مخزن واتر کولینگ ولی متاسفانه نتونستن کیسی پیدا کنم اگر شما بزرگواران کیسی زیبا و جادار میشناسید
لطفا به من معرفی کنید تا خرید انجام بدم زیبا باشه و بعداز نصب گرافیک 780 لایتینگ تقریبا 8 سانت فضای باز بماند
در عکس زیر کیس گرین ایکس 9 حدود 34 سانت فضای باز دارد برای نصب اما حداقل نیاز من با 38 سانت رفع میشود
لطفا کمک بفرمائید BNC.png

Azizan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
نمیدونم کارت گرافیک رو خریدید یا خیر، اما اگه نخریدید ، ای کاش گرافیک گیگا رو تهیه کنید که حده اقل 5% از لاتنینگ از اون کوچکتره، و اگه رویو ها رو بخونید میبینید که در مواردی قوی تر هم هست. از کیس های XL گرین ، به نظرم باید جوابگو باشه ما رو x7 این کار رو کردیم ، حالا باز هم اگه x9 دستم رسید تست میکنم و میگم بهتون

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
نمیدونم کارت گرافیک رو خریدید یا خیر، اما اگه نخریدید ، ای کاش گرافیک گیگا رو تهیه کنید که حده اقل 5% از لاتنینگ از اون کوچکتره، و اگه رویو ها رو بخونید میبینید که در مواردی قوی تر هم هست. از کیس های XL گرین ، به نظرم باید جوابگو باشه ما رو x7 این کار رو کردیم ، حالا باز هم اگه x9 دستم رسید تست میکنم و میگم بهتون
ممنون داداش
هنوز خرید نکردم ولی دارم تصمیم میگیرم چیا بخرم چیا نخرم
کیس هم اگه امکان داره بهم لینک بدید
مرسی

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
کیس ارزان قیمت X1 و مخصوصاً کیس هانتر گرین، بعد از نصب کارت گرافیک، 8سانت اضافه رو داره. سایر کیس های رده بالا بعید به نظر می رسه داشته باشن!

Last edited:

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
کیس ارزان قیمت X1 و مخصوصاً کیس هانتر گرین، بعد از نصب کارت گرافیک، 8سانت اضافه رو داره. سایر کیس های رده بالا بعید به نظر می رسه داشته باشن!
عزیز کیس خوشگل تری و با امکانات تری سراغ نداری ؟؟؟
قیمت برام مهم نیست
فقط میخوام گرافیک 780 لایتینگ جا بشه + یدونه پمپ مخزن واتر کولر

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630

farshid0018

Registered User
لایک‌ها
152
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز و بزرگوار
میخواستم در رابطه با خرید کیس حرفه ای با شما عزیزان مشورتی کرده باشم
بنده میخواستم یک کیسی بخرم که یک عدد گرافیک 780 لایتینگ توش جابگیره و تقریبا 8 سانت هم فضای اضافی بمونه
برای نصب مخزن واتر کولینگ ولی متاسفانه نتونستن کیسی پیدا کنم اگر شما بزرگواران کیسی زیبا و جادار میشناسید
لطفا به من معرفی کنید تا خرید انجام بدم زیبا باشه و بعداز نصب گرافیک 780 لایتینگ تقریبا 8 سانت فضای باز بماند
در عکس زیر کیس گرین ایکس 9 حدود 34 سانت فضای باز دارد برای نصب اما حداقل نیاز من با 38 سانت رفع میشود
لطفا کمک بفرمائید مشاهده پیوست 572187

دوست عزیز چون ماکس هزینه رو نگفتی شرمنده اما این مدل کیس فول تاور جواب گوی نیازتون هست
CoolerMaster CM Storm Stryker Full Tower
یا
raidmax agusta

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
دوست عزیز چون ماکس هزینه رو نگفتی شرمنده اما این مدل کیس فول تاور جواب گوی نیازتون هست
CoolerMaster CM Storm Stryker Full Tower
یا
raidmax agusta
اولا دشمنت شرمنده
دوما تاپیک مال خیلی وقت پیش هست
سوما تشکر میکنم برای کمکت
چهارما خخخخخخ

بالا