برگزیده های پرشین تولز

نیازمند طراح وب سایت شرکتی منصف

perivate

Registered User
لایک‌ها
8
با سلام
دوستان یه پروژه طراحی وب سایت برای شرکت بازرگانی و تجاری دارم
که حالا جزییات پروژه کلا شامل موارد ذیل میشه:
1-طراحی شکیل و بسیار زیبا درعین حال سنگین و رسمی (طوری که زمینه ساز واسه اعتماد مشتریان باشه)
2-خش های معرفی شرکت, ارتباط با ما, معرفی محصولات, قیمت روز محصولات,گالری شرکت,معرفی پرسنل, و بخش فروش آنلاین با قابلیت
اتصال به درگاه های پرداخت)
3-صفحه لاگین وب ایت با قابلیت نمایش لوگو به صورت فلش یا آجاکس و گزینه های انتخاب زبان فارسی و انگلیسی و حتما مد نظر داشته باشید که الکی نمیخوام و زبان انگلیسی هم باید کاربردی و قابل استفاده باشه حتی بهتر از زبان فارسی.
4-سئو عالی به طوری که قابلیت ایندکس قوی در گوگل و موتورهای جستجو رو داشته باشه.
دوستان خواهشا قیمت بالا و غیر قابل تصور ندین و با پیغام خصوصی با بنده درارتباط باشید.
کسانی که کارهای اولشون هست پیام ندن چون دوست ندارم سایت شرکت خراب طراحی بشه یا ضعف و نقص داشته باشه.
دوستان همراه با پیام ها کارها و نمونه پروژه هاشونم بفرستن ممنون.

perivate

Registered User
لایک‌ها
8
دوستان من قالب جوملا مناسب هم زیاد دیدم اگه کسی سفارشی کردن 100 درصد قالب رو واسه شرکتمون قبول میکنه بسم الله

kashaneh

Registered User
لایک‌ها
261
سلام

نهایت بودجه ایی که میتونید برای این پروژه بپردازید بفرمایید.

dashahmad

Registered User
لایک‌ها
27
در صورت تمایل در خدمتتون هستم ...
در خدمتتون هستم..

SRHSoft

Registered User
لایک‌ها
48
می تونم براتون تحت وردپرس انجام بدم

brand2

Registered User
لایک‌ها
657
میزان بودجه تون رو بفرمایید

Muhammad-Ali

Registered User
لایک‌ها
41
1-طراحی شکیل و بسیار زیبا درعین حال سنگین و رسمی (طوری که زمینه ساز واسه اعتماد مشتریان باشه)
2-خش های معرفی شرکت, ارتباط با ما, معرفی محصولات, قیمت روز محصولات,گالری شرکت,معرفی پرسنل, و بخش فروش آنلاین با قابلیت
اتصال به درگاه های پرداخت)
3-صفحه لاگین وب ایت با قابلیت نمایش لوگو به صورت فلش یا آجاکس و گزینه های انتخاب زبان فارسی و انگلیسی و حتما مد نظر داشته باشید که الکی نمیخوام و زبان انگلیسی هم باید کاربردی و قابل استفاده باشه حتی بهتر از زبان فارسی.
4-سئو عالی به طوری که قابلیت ایندکس قوی در گوگل و موتورهای جستجو رو داشته باشه.
دوستان خواهشا قیمت بالا و غیر قابل تصور ندین و با پیغام خصوصی با بنده درارتباط باشید.
قصد جسارت ندارم. اما یاد این ضرب المثل میفتم: هم خدا را مي خواهد هم خرما را
شما در تمام شاخص ها بهترین ها رو میخوای اما برای هزینه کمترین رو حاضری بپردازی. هموطن گرامی این برنامه نویس هم سال ها زحمت کشیدن. بعضی برنامه نویس ها هم که دیگه شورش رو در آوردن، کارهای 500 تومنی رو هم با 50 توم انجام میدن که یا باید در عقلشون شک کرد و یا در کیفیت کارشون. بیل بگیرید دستتون برید دور میدان وایستید آبروش بیشتره.
کیفیت میخواید باید هزینه بپردازید.

kashaneh

Registered User
لایک‌ها
261
قصد جسارت ندارم. اما یاد این ضرب المثل میفتم: هم خدا را مي خواهد هم خرما را
شما در تمام شاخص ها بهترین ها رو میخوای اما برای هزینه کمترین رو حاضری بپردازی. هموطن گرامی این برنامه نویس هم سال ها زحمت کشیدن. بعضی برنامه نویس ها هم که دیگه شورش رو در آوردن، کارهای 500 تومنی رو هم با 50 توم انجام میدن که یا باید در عقلشون شک کرد و یا در کیفیت کارشون. بیل بگیرید دستتون برید دور میدان وایستید آبروش بیشتره.
کیفیت میخواید باید هزینه بپردازید.

و البته شرکت هایی هستند که با هزینه های چند میلیون تومان سایت راه اندازی میکنند و از هر نظر سایت رو چک کنید اصلا با عقل جور در نمیاد...
(سایتی رو چک کردم که بالای 5 میلیون تومان هزینه شده بود ، استاندارد سازی قالب یا همون سئو زیر 30% - زبان دوم سایت که انگلیسی بود افتضاح)
معمولا برای قیمت های کمتر برنامه نویسی انجام نمیشه و فقط ویرایش های جزئی یا کلی هست

ظاهرا باز کننده تاپیک هم فقط با پیغام خصوصی کار میکنند ، بهتره دیگه پستی ارسال نکنم یا نکنیم...

hoosh abi

Registered User
لایک‌ها
86
بله نهایت بودجتونو واسه منم پ خ کنید

perivate

Registered User
لایک‌ها
8
با سلام و تشکر از دوستان عزیز بودجه روی سه میلیون تومان بسته شده اما قابل مذاکره هست

kashaneh

Registered User
لایک‌ها
261
با سلام و تشکر از دوستان عزیز بودجه روی سه میلیون تومان بسته شده اما قابل مذاکره هست
سلام

1- مدیریت وبسایت رو خودتون می خواهید انجام بدید یا طراح باید انجام بده ؟
2- منظورتون از صفحه لوگین صفحه اول سایت هست یا صفحه ایی جدا برای ورود کاربران و مدیران می خواهید؟
...

perivate

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
مدیریت وب سایت رو خودم انجام میدم
منظور از صفحه لوگین هم صفحه اول سایت هست دوست عزیز

kashaneh

Registered User
لایک‌ها
261
سلام
مدیریت وب سایت رو خودم انجام میدم
منظور از صفحه لوگین هم صفحه اول سایت هست دوست عزیز
اطلاعات خواسته شده رو براتون ارسال کردم ، اگر تمایل به همکاری داشتید پاسخ بدید
موفق باشید

filmday

Registered User
لایک‌ها
14
شرکت ما به صورت حرفه ای و با قیمت مناسب و به صورت اختصاصی با سلیقه ی خودتون میتونه براتون طراحی کنه دوست عزیز

almaweb.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
با سلام
حدود 5 سال هست در زمینه طراحی وب فعالیت میکنیم
بهتره سری به تاپیک ما و نمونه کارهای ما بزنید و بعد میتونیم راجع به پروژه صحبت کنیم

میخواید صفر تا صد کار رو بسپارید به طراح یا فقط قالب وب سایت رو؟
اگر کامل میخواید انجام بدیم باهاتون قرارداد میبندیم و کلیه کارها (ثبت دامین ، هاستینگ ، طراحی ، پیاده سازی و ورود اطلاعات ) توسط تیم ما انجام میشه

مراحل کار هم :

1 - مشاوره و بررسی نیاز ها
2 - ثبت دامنه و تنظیم روی هاست
3 - طراحی گرافک سایت
4 - پس از تایید طرح کدنویسی
5 - پیاده سازی روی سیستم وردپرس
6 - اجرا

اطلاعات تماس :
[email protected]
09128915508
09379811187

شاه حسینی ، shahosseini.com

dashahmad

Registered User
لایک‌ها
27
سلام دوستان یک ماه ونیم پیش 200 پول دادم یک قالبی رو طراحی کنند قرار بود نهایا دو هفته ای تحویل بده اما چیزی تحویل نداد

دو هفته پیش اومدم نوشتم همین رو که یه هشداری باشه برای دیگران( ما که پولمون رفت ) اومد پی ام داد سریع اقا این چ کاریه کار شما امادست اخرین کاراش رو دارم انجام میدم تو این دو سه روز تحویل میدمت

ما هم گفتیم باشه اومدم پاک کردم اما از اون زمان دو هفته میگدره دوباره متل قبل pm جواب نمیده این رو گفتم که دوستان حواسشون باشه این پیام هم به هیچ وجه پاک نمیکنم حالا هر وعده ای بده فرق نداره مگر اینکه بیاد تحویل بده
سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستانی که هم سو با بنده هستند و دوستانی که غیر همسو هستند ...
لازم به ذکر هست که بنده مبلغ 200 هزار تومن رو از ایشون بابت انجام پروژه اخذ کردم و هیچ حرفی هم در این مورد نیست ...
توی متن بالا ایشون ذکر کردند که بنده قرار بوده که برای ایشون "قالب" طراحی کنم !
دوست من، اگه به طراحی قالب بود توی یک هفته (اونم نهایتاً) بهتون تحویل می دادم، اما اگه توی چت خاطرتون باشه قرار نبود بنده برای شما قالب طرح بزنم، قرار شد که بنده یک سیستم کاملاً اختصاصی رو برای شما برنامه نویسی کنم ...
همون زمان خدمتتون عرض کردم که 2-3 مورد پروژه دیگه در جلوی پروژه شما هست و کمی پروژه شما زمان می بره تا به مرحله استارت بخوره و شما هم این مورد رو تایید کردید.
خدمتتون هم عرض کردم که پروژه شما 2 هفته زمان خواهد برد تا آماده و تحویل داده شود.
متاسفانه شما طی همون تایم اول یک حرکت کاملاً ناشایست رو انجام دادید و توی انجمن به زشت کردن بنده پرداختید، که بنده متوجه این موضوع شدم و توی یاهو باهاتون گفتگو کردم ...
شما هم ذکر کردید که چرا جواب pm هامو توی یاهو نمی دی ...
پاسخ : اول که بنده 2-3 روز مسافرت بودم و طی این 2-3 روز نتونستم به یاهو بیام و پاسخ هیچ کسی رو نمی تونستم بدم (اینو خدمت خودتونم اعلام کردم)
اما برای رفع این مشکل روز اول بهتون شماره تماسم رو دادم که اگه مشکلی پیش اومد باهام به صورت مستقیم تماس بگیرید ..
شما هم اعلام کردید که تماس گرفتید و خاموش بوده، بنده شمارم رو ازتون خواستم که متاسفانه مشکل از شما بوده و جنابعالی شماره رو اشتباه ذخیره کرده بودید. در همون موقع شماره درست رو بهتون دادم و باز تاکید کردم که هر گونه سوال، مشکل و چیزی بود اگه توی یاهو بهتون جواب ندادم بهم ایمیل بزنید (ایمیل رو هم تاکید کردم که جواب می دم) و اگه ایمیل رو طی 24 ساعت جواب ندادم باهام با پیامک و یا تماس مستقیم در ارتباط باشید اما متاسفانه شما نه تماسی، نه پیامکی و نه ایمیل ارسال نکردید ...
همونطور که همه می دونند سرویس یاهو ایران رو تحریم کرده و بنده هر از چند گاهی با یاهوم مشکل می خورم اما با تلفن همراه و ... نه !

بنده همینجا اعلام می کنم که اگه ایشون این هزینه رو بابت قالب دادند تا نهایتاً 48 ساعت دیگه "قالب" بهشون تحویل می دم.

اما برنامه نویس ها قضاوت کنند:(مواردی که ایشون برای سایتشون لازم دارند)
- یک سایت پوششی برای پرداخت های آنلاینشون (اونم نه با درگاه های ایرانی، با درگاه های خارجی مانند پی پال)
- یک بخش کاربری برای مدیریت کاربران
- یک بخش ثبت نام برای مشتری
- یک بخش خرید آنلاین و ثبت سفارشات (خرید به نحوی باشه که مشتری پس از پرداخت آنلاین و به صورت آنی اکانتش رو تحویل بگیره)
- یک بخش مدیریت برای مدیریت تمامی بخش های سایت
امکانات بخش مدیریت :
- ایشون بتونند اکانت های مربوط به حساب هاشون رو ادد کنند.
- بتونند مشتری هایشون رو ببینید و در صورت لزوم تمامی اطلاعاتشون رو ویرایش کنند.
- بتونند صورت حساب ها رو ببینید، که شامل صورت حساب های پرداختی، و پرداخت نشده هست.
- تعداد اکانت ها تعریف خواهد شد و در هنگام خرید (خرید موفق کاربر) می بایست موجودی اکانت ها از لیست کم و در اختیار کاربر بعدی قرار گیرد.
- نیاز به یک بخش برای پشتیبانی کلی برای مشتری ها (که مدیریت بتونه به درخواست های مشتری ها پاسخ بده) (که بنده این بخش رو بهشون با عنوان بخش تیکتینگ معرفی کردم)

لازم به ذکر هست که این سیستم رو به صورت کلی نوشتم و برنامه نویس ها می دونند که ریزه کارهای زیادی هم داره (مانند مدیریت بخش پرداخت ها، حساب ها و موجودی ها کاربران و لیست تراکنش هایی که کاربر انجام داده و ... که شامل تراکنش های موفق، و نا موفق می شه و ...)
برنامه نویس ها خودشون بگن این سیستم 200 می ارزه؟! جناب آقای "ارش خلج" بنده قبلاً هم خدمتتون عرض کردم که این سیستم خیلی بیشتر از این حرفا می ارزه، اما باز هم اعلام می کنم درصدی از سیستمتون پیاده سازی شده، مشکل در پرداخت های آنلاین پی پال بود که چند مدت پیش با خودتون تماس گرفتم و صحبت کردیم در این خصوص (هنوز چند روزی بیشتر نمی گذره) ..

دوستان عزیز، اگه اسم این سیستم رو شما "قالب" می زارید، بگید تا بنده هم فرق قالب و یک سیستم مدیریتی اختصاصی رو بدونم، چون تا حالا نمی دونستم به این مدل پروژه ها "قالب" گفته می شه ...

آقا اینجا بنده هستم باید اعاده حیثیت کنم نه شما، شما با این حرکت زشتتون آبروی بنده رو توی انجمن بردید، توی یاهو هم به دفعات براتون پیام دادم که شماره کارتتون رو بدید تا وجهتون رو برگردونم چون بنده با اینطور آدم ها به هیچ وجه کار نمی کنم ...

من کارهام رو یه جورایی ضمانتی انجام می دم از لحاظ های زیر :
1- کیفیت و کارایی کار
2- مشکل نداشتن سیستم و کاربر پسند بودن اون
3- امنیت (از طرف سیستم نه سروری که کاربر می گیره)
4- پشتیبانی کامل و 24 ساعته

دوستان جناب arakads با بنده کار کردند و می دونند که من هیچ مشکلی توی پیاده سازی سیستم ها ندارم و تخصصم هم به اندازه ای هست که سیستم هایی همچون این سیستم رو پیاده سازی کنم، نمی دونم چرا ایشون بدون اینکه حتی تماسی با بنده بگیرن و یا پیامکی به بنده ارسال کنند دست به همچین کار زشت و زننده ای زدند ..
دوست من جناب آرش خلج عزیز، شما هم مثل برادر من می مونی، خدا گفته "از حق خودم می گذرم اما از حق مردم نمی گذرم !" همین حرف رو روزی که داشتم باهاتون به صورت آنلاین گفتگو می کردم "چت" بهتون گفتم و خدمتتون هم عرض کردم که 200 تومن پولی نیست که بنده و امثال بنده بخوایم برداریم و فرار کنیم ....
سیستم شما همچنان در دست ساخت هست .. خدا می دونه که دارم واسه سایتتون از جون مایه می زارم، می تونم طی 2-3 روز کاری سر و ته سایتتون رو جمع کنم و برم، اما اینطوری وجدان خودم راضی نمی شه و بنده هم به هیچ وجه آخرت خودم رو واسه خاطر 200 تومن پول خراب نمی کنم ...

چه شما و چه 100 نفر دیگه بهم امتیاز منفی بدید برام مهم نیست، مهم وجدان کاری بنده هست که می دونم دارم واستون سایتی مناسب و به درد بخور درست می کنم.

حالا اگه مشکلی با بنده دارید می تونید با تلفن باهام در ارتباط بزارید، نه اینکه بیاید و آبرو ریزی کنید.

با تشکر از تمامی دوستان

almaweb.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
ه یک سیستم کاملاً اختصاصی 200 هزار تومن ؟؟!!!!!!!!

dashahmad

Registered User
لایک‌ها
27
بنده خدمت ایشون قبل از انجام پروژه هم عرض کرده بودم که این سیستم حد اقل بالای 600 فی می خوره اما ایشون گفتند ندارند و از این حرفا منم گفتم اشکالی نداره بزار کمکش کنم، نمی دونستم اینطوری می کنه که، وگرنه به هیچ وجه قبول نمی کردم...
خدایی انصاف هم خوب چیزیه ...
من برای سیستمشون نیاز به زمان دارم همین، نگفتم که کارتون رو انجام نمی دم، اما اگه کار خوب نیاز دارند کمی زمان باید اختصاص بدن ...

بالا