برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

messi2011

Registered User
لایک‌ها
844
چون با این کارش یه تیم مثل بارسا رو برای دو فصل نابود میکنه

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
یعنی سر هر چی حاظرم شرت ببنندم که والدس اگه بود این بازیرو نمیباختیم و بازیرو میبردیم
بدشاسی هم این بود اون موقعیت نئمار زارت خورد به تیرک

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
خب دوستان نمیدونم شما هم مثل من به قضیه نگاه میکنید من قبل از همه این بازیها گفتماگه باخت منجر بشه به اینکه ایراد چندین ساله تیم که درستش نمیکنن دیده بشه من حاظرم تمام بازیهای باقی مونده رو ببازه .دقیقا این حرفی هست که سالی که منچستر 6 تا از سیتس خورد زدم فصل بعد با اقتدار اول شد چون اشکال کار که گل نزدن بود رو بوسیله فن پرسی حل کرد بعضی وقتا بردن عواقبش بیشتر از باخت هست اتفاقی که واسه منچستر جلوی المپیاکوس افتاد با برد اون تیم سطح پایین مویس موندنی شد و هنوز داره گندمیزنه

reza-shayer

Registered User
لایک‌ها
71
یعنی سر هر چی حاظرم شرت ببنندم که والدس اگه بود این بازیرو نمیباختیم و بازیرو میبردیم
بدشاسی هم این بود اون موقعیت نئمار زارت خورد به تیرک

رو گل دوم نفهمیدم چی کار کرد. خودش رو فریب داد فکر کنم. بارسلون فصل بعد بدون والدس میخواد چیکار بکنه نمیدونم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
فکر کنم بارسلونا یه رکورد هم زد
۳ شکست پیاپی داشتن تو بازیهای اخیرشون

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
اون شوت چند سانت هم اینور تر بود به دست پینتو میخورد .تازه هم کناره بیرونی تیرک خورد
دوسال نیست 1سال هست یعنی نه تو تابستان میتونه بگیره نه تو زمستان
تمدید میتونه بکنه و فقط خرید نمیتونه انجام بده
مربی ک میتونه عوض کنه نمیتونه؟؟
کلوپ دووااای بارساست
نظر شماها چیه دوستان

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
3 شکست پیاپی
از 3 جام مختلف

بدبازی کردیم بابا
همه تیمها نقطه ضعفو گرفتن
12نفری دفاع میایستن
و اون بین جای سوراخ موش نیست
فقط هرزگاهی یه موقیت پیش میاد ک خراب میکنن

reza-shayer

Registered User
لایک‌ها
71
کلوپ دووااای بارساست
نظر شماها چیه دوستان

دقیقا. این تیم یه مربی بزرگ میخواد. با کلوب هیچ تیمی جلودار بارسا نیست

reza-shayer

Registered User
لایک‌ها
71
3 شکست پیاپی
از 3 جام مختلف

بدبازی کردیم بابا
همه تیمها نقطه ضعفو گرفتن
12نفری دفاع میایستن
و اون بین جای سوراخ موش نیست
فقط هرزگاهی یه موقیت پیش میاد ک خراب میکنن

نباید سانتر کنه. باید بره رو عمق. دیدی اخر بازی رفتن تو عمق چه تک ب تکی گیر نیمار اومد. این تیم باید همون بازی کلاسیکش رو انجام بده و البته مدافعش از بیل جا نمونه

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
کلوپ دووااای بارساست
نظر شماها چیه دوستان
نه نمیتونه مربی بگیره
من هنوزم میگم این تاتا مربی خوبیه ولی در یه زمان بدی اومده بارسا
اینجور بازیها که تراکم وجمع شدن دفاع زیاده باید شوت از راه دور و ارسال از جناحین استفاده شه البته محاجم بلند قد داشته باشه

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
مارتینو حیا کن
بارسلونا را رها کن

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
جوردي آلبا از ناحيه همسترينگ دچار آسيب ديدگي شد
مدافع سمت چپ بارسا در بازي ديشب مقابل رئال مادريد از ناحيه عضله دو سر ران پاي راست دچار مصدوميت شده است .
2014-04-16_BARCELONA-MADRID_07.v1397684697.JPG

جوردی آلبا كه در نيمه اول بازي مصدوم شد ، در نيمه دوم آدريانو كوريا جاي او را گرفت. تست های اولیه تایید شده بر روي این بازیکننشان مي دهد كه عضله دو سر ران پاي راست دچار آسيب شده و روز پنجشنبه (امروز) تست هاي ديگري هم بر روي وي انجام خواهد شد .
+++++++++++++++
1397689158_100955_1397689212_doscolumnas_normal.jpg

مارتینو: این شکست، تأثیری در آینده ام در بارسا نخواهد داشت؛ این تیم آینده خوبی خواهد داشت
جراردو مارتینو، سرمربی آرژانتینی تیم بارسلونا، پس از سومین شکست پیاپی آبی‌اناری‌ها که منجر به از دست دادن یک جام دیگر برای این تیم شد، معتقد است این شکست در آینده حضورش در بارسا تأثیری نخواهد داشت.
بارسلونا در لیگ قهرمانان 1-0 مغلوب اتلتیکو مادرید شد و از گردونه این مسابقات حذف شد، همچنین آن‌ها ابتدای هفته 1-0 نیز مغلوب گرانادا شدند و جایگاه دوم خود در لالیگا را از دست دادند.
اکنون شکست 2-1 مقابل رئال مادرید در فینال کوپا دل ری، تکمیل ناکامی‌های هفته های اخیر این تیم بوده است. امّا مارتینو پس از این شکست در جمع خبرنگاران گفت:
" بابت این شکست بسیار ناراحتم، از هواداران تیم تشکر می‌کنم که برای تشویق تیم به اینجا آماده بودند و از آن‌ها به خاطر نبردن بازی عذرخواهی می‌کنم. هفته تلخی را پشت سرگذاشتیم و دنباله این روند تلخ است. امّا اکنون تنها به هدفمان که در دسترس است، یعنی قهرمانی لالیگا فکر می‌کنیم و تا پایان خواهیم جنگید. "
مارتینو افزود:
" تیم همیشه گل‌های زیادی به ثمر می‌رساند، امّا ناگهان برای ما قحطی گل به وجود آمده است. چگونه نیمار و مسی بعضی توپ ها را امشب گل نکردند نشان دهنده این امر است. ما از 25 متری دروازه رئال دیگر به مشکل می‌خوردیم و این برای طبیعت باشگاه بارسلونا، در تضاد کامل است. "
سرمربی بارسا در خصوص آینده اش در بارسلونا گفت:
" فکر نمی‌کنم این شکست تأثیری در حضورم در بارسلونا داشته باشد. این تیم آینده خوبی خواهد داشت.
++++++++++++++++++++++++

بارترا: رئال مادرید دو موقعیت گل داشت و دو گل به ثمر رساند؛ باید برای لیگ بجنگیم
مارک بارترا مدافع تیم بارسلونا بعد از شکست در فینال کوپا دل ری اظهار داشت که این تیم باید به جنگیدن در لیگ ادامه دهد.
مصدومیت: "من در طول هفته مشکلاتی داشتم و کاملاً آماده نبودم."
بازی: "ما موقعیت هایی داشتیم، خوب بازی کردیم و بدشانس بودیم. آنها دو موقعیت گل داشتند و دو گل به ثمر رساندند. مالکیت توپ در اختیار ما بود اما آنها کارآمد تر بودند."
پیام به هوادران: "هنوز تعدادی بازی در لیگ باقی مانده است و ما برای کسب پیروزی در تمام آنها تلاش خواهیم کرد، این تنها چیزی است که برای ما باقی مانده است. ما در طول سال جنگیدیم و باید از هوادارانی که به اینجا آمدند و از ما حمایت کردند تشکر کنیم. باید به کار خود ادامه دهیم و برای لیگ بجنگیم."
+++++++++++++
گل اول
3l1f_1397677758_513990_1397678221_noticia_grande.jpg

+++++++++++++++++

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
همون بهتر باختن شاید حد اقل یه فکری بکنن

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
ماسکرانو ملعون چه جاگیری ای کرده

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کلا ضرر ماسکرانو این فصل بیشتر از سودش بوده. امیدوارم واقعا برای فصل بعد یه فکری برای این خط دفاع داغون بکنن

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
این بیچاره اخه دفاع نبود که کردنش تو دفاع موندگار شد

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
امیدوارم اگه تصمیم به درست کردن تیم داشته باشن، دنی آلوس هم از تیم بره. به نظرم در چند سال اخیر یکی از ضعیف ترین بازیکن های بارسلونا بوده و است.

به هر حال، من از این باخت اصلاً ناراحت نشدم، چون اگه کاپ رو می گرفتن باز بعید نبود مثل گذشته امر بر مسئولین کم هوش تیم مشتبه بشه و فکر کنن این تیم نیاز به ترمیم نداره.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
امیدوارم اگه تصمیم به درست کردن تیم داشته باشن، دنی آلوس هم از تیم بره. به نظرم در چند سال اخیر یکی از ضعیف ترین بازیکن های بارسلونا بوده و است.

به هر حال، من از این باخت اصلاً ناراحت نشدم، چون اگه کاپ رو می گرفتن باز بعید نبود مثل گذشته امر بر مسئولین کم هوش تیم مشتبه بشه و فکر کنن این تیم نیاز به ترمیم نداره.
نه دیگه دوست عزیز کم لطفی نکن دنی الوز درست دیشب بد بازی کرد وگل اول رو لو دادن توپ تخسیر بود و گل دوم هم یه کمی هم تخسیر داشت ولی این چند ساله خیلی خوب بود .در اون شکی نیستکه باید بفروشند ویک جوان خوب بیارن جاش البته نه مونتویا !!
صدرصد تیم رو ترمیم میکنند در اون شکی نیست چون به غیر از این اتفاقات .هواداران هم بدجور فشار میارن
امیدوارم که مشکل نقل انتقالات رفع بشه
یه چند تا هافبک سرعتی و شوت زن بیارن به تیم و دفاع و دروازبان هم همین طور یه محاجم سرزن فیزیکی چیزی در حد ایبرا یا کاوانی
خبر هم میرسه یونتوس هم مشتری جدی الکسیس سانچز هست
چلسی و منچستر و چند تیم دیگه سانگ رو هم میخوان راستی کسی میدونه بارسا چند خریدش؟چون پیشنهاد 15 میلیونی دادن
احتمال رفتن پدرو هم هست .و ماسچرانو هم به احتمال 90 درصد مقصد نهایش ناپولی باشه

reza-shayer

Registered User
لایک‌ها
71
نگو داداش. دنی الوس عالیه. مربی ازش میخواد سانتر کنه تقصیر این بنده خدا چیه اخه. فقط مارتینو بره و کلوب بیاد تا بارسا برگرده به دوران طلاییش

بالا