برگزیده های پرشین تولز

تا کی دروغ راجب Seo بشنویم

amirvazir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
عزیزان میان مطلب میزارن بدون هیچ مدرک و سند و همینطوری هرچی به ذهنشون میاد مینویسن مثلا بک لینک
میبنن یه سایت 2500 تا بک لینک داره میگن بک لینک خوبه
در صورتی که اون سایت به خاطر بازدید بالاش و مطالب خوبش خودجوش بک لینکش کردن
سایت شما هم خوب باشه بک لینک میگیرید 1000 تا
من حد اقل 10 رفیق با رتبه های 2 رقمی دارم خندشون میگیره از این حرفا
بخدا به این چیزا نیست seo چمیدونم تگ این چیزا
1 مطالب خوب
2 قالب سبک
3 جذابیت سایت
وسلام نامه تمام
من سایت زدم 6 ماه الان روزی 30000 تا کلیک داره 8000 تا ورودی والله بخدا فقط نکات مثل سرعت و مطالب خوب جذابیت رعایت کردم هیچ تگ و مسخره بازی بک لینکم نگرفتم وقت خودتون رو با این مطالب بی سند و زایده مغز بعضی دوستان هست مطالب رو میخونم خندم میگیره تراوشات مغزی هست 90%
من هیچ کدون از موارد گفته شده تو فروم رو رعایت نکردم و خدارو شکر رازی هستم وقت گذاشتن برای خود سایت و مطالب بهتر از وقت گذاشتن برای تعقییرات بی معنی و بی دلیل هست

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
من یک نکته مهم رو به شما و دوستان یادآوری کنم درباره ورودی از گوگل:

1. حتماً تا حالا دیدید که توی گوگل سرچ میکنی دانلود فیلم فلان... وقتی وارد اون سایت میشی میبینی مطلب وجود داره اما لینک دانلود نیست. موارد این چنینی که حالت" فریب دهنده" برای جذب بازدید هست در سایتهای ایرانی به شدت زیاده...

این روش جذب بازدیدکننده، با فریب گوگل، هیچ ارزشی نداره و به مرور زمان اون سایت رو در گوگل به باد فنا خواهد داد.

2. بک لینک، popup و هر روش غیرواقعی برای جذب مخاطب و بازدیدکننده از حدودا یک ماه پیش توسط گوگل پاندا به شدت برخورد میشه.

3. بهترین و کم هزینه ترین نوع افزایش رتبه سایت داشتن محتوای کاملا جدید و بدون کپی برداری از سایت های دیگه هست (من یکسال تست کردم)

4. رتبه آلکسا هیچ ارزش و ملاکی برای خوب بودن محتوای یک سایت نداره (مفید بودن از دید گوگل) چرا که یک سایت میتونه با 10 میلیون هزینه در عرض یک ماه رتبه زیر 100 ایران رو بگیره اما توش حتی 50 مطلب هم نباشه. (نمونه اگر خواستید خصوصی به شما میدم چه سایتهایی). پس وقت خودتون رو برای کاهش رتبه با روش های مصنوعی و جعلی تلف نکنید. چون وقتی فقط رتبه پایینه اما محتوا و بازدیدکننده ی واقعی ندارید سایت شما هیچ تبلیغی جذب نخواهد کرد.

5. سرعت بارگذاری صفحات سایت و داشتن امتیاز A در gtmetrix تاثیر خوب و موثری در رتبه شما در نتایج گوگل داره (تست کردم)

6. با حرف شما کامل موافقم که اگر سایت "خوب باشه" بطور خودکار براش بک لینک تولید میشه و نیازی به کارهای غیراصولی نیست.

farsvideo

Registered User
لایک‌ها
148
منم موافقم. گرچه خودم کار سئو انجام میدم. اما باید سئو را یک دانش تلقی کرد نه یک معجزه. سئو کمک میکنه در راه بهتر و مطمئن تر گام برداشت

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
نزدیکم 200 پارامتر برای سئو در سال 2014 تعریف شده که پاره ای از اون ها بشکل نامحسوس توسط بعضی از شاغلان در گوگل در فرم های گوناگون و یا پرسش و پاسخ بیان شده و برخی دیگر از طریق کسانی هست که در سراسر جهان مشغول به سئو هستنند تجربی ارائه شده
ببینید ما چیزی به نام " دانشگاه سئو" نداریم در هیچ کجای جهان و کلا خنده دار هست این عنوان چون الگریتم گوگل قابل شناسایی و مطالعه یا تدریس نیست فقط از طریق نشانه ها یا ازمون خطا می شه به چیز های پی برد این نتیجش چی هست؟ اینه که هرکسی تعریف خودشو رو از سئو ارائه میده
در مورد سئو درون ریز و داخلی تکلیف تقریبا روشنه یه سری پارامتر های معین هست که تا به اینجا تثبیت شده یه سری هم متغیر هست که این در اپ های گونگون الگریتم بنظر می رسه تعغییر پیدا میکنه کما اینکه سئو درونی نقشش در گرفتن "رنک" پر رنگ تر هست
اما در سئوی بیرونی که مهمترین شاخصش بک لینکه کار پیچیده هست تا اینجا می دونیم که بهترین نوع بک لینک طبیعی هست اما تشخیص بک گیری طبیعی کار سختی است و بعضی مواقع غیر ممکن پس بهتره ما از همون اول بک گیری رو طبیعی شروع کنیم تا بعدش دچار مشکل نشیم
اون 3 تا موردی که شما گفتی من کاملا با اون ها موافقم نه فقط به خاطر نقشش در سئو بلکه نقشش در جذب و اعتماد مخاطب که در نهایت منجر به " برند " شدن یک سایت می شه و اینجاست که گوگل هم در جلوی " برند " ها چارهای جز تسلیم نداره

mad50

Registered User
لایک‌ها
83
با تجربه ای که دارم کلیه کاربرانی که ادعا سئو کار می کنند (بلا نسبت بعضی دوستان حرفه ای ) هیچ کدام دانش قوی اطلاعاتی مناسبی نداره با هیمن کارشون خیلی به ما ضرر دادند و با جمع کردن چند دامین رنگ دار و بک لینک گذاشتن شد سئو کار و خودش سئو کار می دونه سئو با معنی بهینه سازی دانش و وقت گذاشتن می خواد
این دوست استارتمون به چند نکته پی برده همین نکانت خوب رعایت کنه موفق می باشید

saj-jad

Registered User
لایک‌ها
47
استارتر محترم شما فکر میکردید سئو معجزه میمونه مثلا؟
اینکه عصا تبدیل به اژدها میشد , شماهم لابد انتظارتون از سئو رتبه 1 جهان بوده که این حرفا رو میزنید ...
کاری با الکسا نداریم چون تقلب توش فت و فراوونه
اما ورودی گوگل خیلی مهمه.
گوگل نمیگه که تو سئو کن بقیه اش با من.

اصلا ذهنیت بد ما وبمسترا اینه که سئو یعنی اینکه دو سه تا کد رو استاندارد کنیم و تمام.
نخیر

سئوکاری مثل یه بچه میمونه
باید بهش برسی و بزرگش کنی
اینکه بدونی چه نوع مطلبی بزنی خودش یعنی علم سئو
اینکه بدونی چه عنوان مطلبی رو در چه زمانی و روزی بزنی که بیشترین کلیک رو داره یعنی علم سئو
اینکه سایتت جذاب باشه و کاربر خوشش بیاد یعنی سئو
اینکه سرعت لود خوبی داشته باشی یعنی سئو
اینکه تعداد لایک های فیس بوک و گوگل پلاس و ... زیاد باشه یعنی سئو
حتی اینکه جایزه بزاری و کاربر جذب کنی برای سایتت یعنی سئو

سئو یعنی راهکار ها و ترفند هایی که باعث بهبود سایت و افزایش بازدید میشه که بخش خیلی کوچکش میشه گفت استاندارد نویسی کد های استایل هست
امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
سئو الکیه

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
سئو خوب، سرعت پیشرفت رو زیاد میکنه و به تنهایی هیچ چی نیست !
بک لینک مفید هستش اما از نوع طبیعی
بهترین راه هم برای افزایش ورودی گوگل مطالب جدید هستش، به عنوان مثال بنده یه سایت در مورد کرک بازی داشتم وقتی که بازی جدید میومد تو ساعات اولیه کرک رو برای دانلود میزاشتم در کمنر از 2 ماه رتبه ایران اومد زیر 14000 ، ورودی گوگل هم حدود 2000 در روز
و جالب اینجاست که تو خیلی از کلمات در مورد بازی مورد نظر تو نتایج گوگل 2 بار میومد سایتم و اونم تو صفحه اول و تو اولین و یا دومین نتیجه !
اما متاسفانه سایتم نابود شد :(

kashaneh

Registered User
لایک‌ها
261
سلام

بنده کسی رو میشناسم که سایت موزیک داره و اطلاعاتش در مورد سایت صفر هست و فقط بلده چطوری مطلب کپی پیست کنه!
حدود 150/200 هزار تومان برای مثلا "سئو" پرداخت کرده که سایتش در گوگل صفحه اول باشه ، مهم نیست به چه صورت ...
یکبار سایتش صفحه سفید نشون میداد سایتش رو داد به من چک کنم که مشکل از یک افزونه بود غیر فعال کردم درست شد!
اما نکته مهم اینجا بود که قالب اصلا استاندارد نبود ، 3 تا افزونه سئو نصب کرده بود 2 تا گوگل مپ و چیزایی از این قبیل !!!

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
سئو چرته

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

amir_pumpit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سئو خوب، سرعت پیشرفت رو زیاد میکنه و به تنهایی هیچ چی نیست !
بک لینک مفید هستش اما از نوع طبیعی
بهترین راه هم برای افزایش ورودی گوگل مطالب جدید هستش، به عنوان مثال بنده یه سایت در مورد کرک بازی داشتم وقتی که بازی جدید میومد تو ساعات اولیه کرک رو برای دانلود میزاشتم در کمنر از 2 ماه رتبه ایران اومد زیر 14000 ، ورودی گوگل هم حدود 2000 در روز
و جالب اینجاست که تو خیلی از کلمات در مورد بازی مورد نظر تو نتایج گوگل 2 بار میومد سایتم و اونم تو صفحه اول و تو اولین و یا دومین نتیجه !
اما متاسفانه سایتم نابود شد :(
چرا سایتت نابوود شد؟
به نظر من باید تمام این لینکهای نا کجا اباد و پاپ اپ ها و بک لینکها نابود و بلوکه بشه از طرف خود گوگول. خیلی از سرچ های گوگل هم قدیمی هست و اصلا لینکش خرابه

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
کلاٌ گوگل هم خودش نمیدونه سئو چیه و چه طوری این میلیاردها سایت رو رتبه بندی کنه و فقط بلده ویکی پدیا و یوتوب و سایت های رنک بالا مال خودش رو بیاره اول بقیه رو دیگه دلش برای کسی نسوخته
خود مسئولین گوگل هم یه سوالی که ازشون میشه با تردید جواب می دهند و کلا سئو یه چیز مطلق نیست و نسبیه
از رنک دادنش پیداست هیچی سرش نمیشه

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
چرا سایتت نابوود شد؟
به نظر من باید تمام این لینکهای نا کجا اباد و پاپ اپ ها و بک لینکها نابود و بلوکه بشه از طرف خود گوگول. خیلی از سرچ های گوگل هم قدیمی هست و اصلا لینکش خرابه
وقت نکردم بهش برسم نابود شد :|

amirvazir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
دروغ ها مثل این
قرار دادن سایت شما در رتبه اول کاملا رایگان ( دروغ ) اگه اینجوری بود که الان 900 تا بلاگ و سایت اول بودن صفحه اول جا 12 تا سایت باید 900 تا جا میگرفت
ایندکس شما در 1 ثانیه ( دروغ ) مطالبت زیاد باشه اتومات تندتند ایندکس میشی فچ هم هست که به درد نمیخوره هی باید بری فچ کنی
seo سایت شما با 500 هزار تومن ( دروغ ) هیچ کاری نمیکنه جز یکم سبک میکنه قالب 4 تا کد بی ارزشم میزارن براتون خیلی زحمت بده به خودش بره بک لینک 3 ماهه بخره براتون
2000 روش برای Seo (همش دورغ ) برید وب سایت خودشو نگاه کنی از به وبلاگ بلاگفا کمتره رتبش لایی بلدی برا خودت بخون
شما را رتبه اول میکنیم با 250 هزار تومن ( دروغ ) بردی نگاه کنید هرچی وبلاگ بلاگفاس بدون دادن 1 قرون خیلیاشون روزی 50000 بازدیدم داشتن نمونش خودم 1 سال رتبه اول بلاگفا بودم

1 - شما مطلبی میزارید بازدید کننده اصن عشق میکنه لذت میبره هر روز سر میزنه کاربر ثابت سایت شماست چون میدونه چیزی که دوست داره تو سایت شما هست
گوگل هم اینو میفهمه حتما خبریه که هر روز کاربر ثابت داره مطالبشم زیاد و خوبه زتبه میده بخدا خیلی آسونه اگه پولی بود رتبه اول شدن الان همه جا سرمایه گذاری تو ملک میو مدن 100 ملیون سایت میزدن
هر بار میام اینجا 1 مطلب خوب پیدا نمیکنم راجب بازدید همش تکراری من تو عکس عاشقانه رتبم اول بوده 1 سایت بزرگ اومد بک لینک خرید 4 ماه بخدا تکون نخورد سایتش تو اون کلمه هر روزم مطلب میزاشت

دلی کار کنید به نتیجه فکر نکنید به نتیجه فکر کنید میشه خوره تو ذهنتون هر روز دنبال بازدید با

saj-jad

Registered User
لایک‌ها
47
دروغ ها مثل این
قرار دادن سایت شما در رتبه اول کاملا رایگان ( دروغ ) اگه اینجوری بود که الان 900 تا بلاگ و سایت اول بودن صفحه اول جا 12 تا سایت باید 900 تا جا میگرفت
ایندکس شما در 1 ثانیه ( دروغ ) مطالبت زیاد باشه اتومات تندتند ایندکس میشی فچ هم هست که به درد نمیخوره هی باید بری فچ کنی
seo سایت شما با 500 هزار تومن ( دروغ ) هیچ کاری نمیکنه جز یکم سبک میکنه قالب 4 تا کد بی ارزشم میزارن براتون خیلی زحمت بده به خودش بره بک لینک 3 ماهه بخره براتون
2000 روش برای Seo (همش دورغ ) برید وب سایت خودشو نگاه کنی از به وبلاگ بلاگفا کمتره رتبش لایی بلدی برا خودت بخون
شما را رتبه اول میکنیم با 250 هزار تومن ( دروغ ) بردی نگاه کنید هرچی وبلاگ بلاگفاس بدون دادن 1 قرون خیلیاشون روزی 50000 بازدیدم داشتن نمونش خودم 1 سال رتبه اول بلاگفا بودم

1 - شما مطلبی میزارید بازدید کننده اصن عشق میکنه لذت میبره هر روز سر میزنه کاربر ثابت سایت شماست چون میدونه چیزی که دوست داره تو سایت شما هست
گوگل هم اینو میفهمه حتما خبریه که هر روز کاربر ثابت داره مطالبشم زیاد و خوبه زتبه میده بخدا خیلی آسونه اگه پولی بود رتبه اول شدن الان همه جا سرمایه گذاری تو ملک میو مدن 100 ملیون سایت میزدن
هر بار میام اینجا 1 مطلب خوب پیدا نمیکنم راجب بازدید همش تکراری من تو عکس عاشقانه رتبم اول بوده 1 سایت بزرگ اومد بک لینک خرید 4 ماه بخدا تکون نخورد سایتش تو اون کلمه هر روزم مطلب میزاشت

دلی کار کنید به نتیجه فکر نکنید به نتیجه فکر کنید میشه خوره تو ذهنتون هر روز دنبال بازدید با
کاملا باهاتون موافقم
من تو وبسایتم دانلود آهنگ میزنم و معمولا از سایت تهران موزیک کپی میکنم اما همونجوری کپی شده نمیزارم و ویرایش های خیلی زیادی میکنم و تقریبا نیمه اختصاصیش میکنم از عنوان بگیر تا ....
گاهی وقتی تو گوگل سیرچ میکنم دانلود فلان اهنگ میبینم اول سایت من اومده بعدش سایت تهران موزیکی که ازش کپی گرفتم !

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
دوستان من از صفحه gtmetrix سایت خودم عکس گرفتم . میشه دوستان نگاه کنند ببنند آیا وضع من خرابه ؟ چجوریاست ؟
66357285079605306842.jpg

baxiha

Registered User
لایک‌ها
173
خیلی سرعت لود سایتت پایینه عزیز...
باید قالبت رو سبکتر کنی به هاستینگتم برمیگرده///....

بالا