برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
دوستان سرویس پارس آنلاین مناسب هست؟
در ماه چقد قطی داره؟
دانلود شبانه رایگان هم داره؟

با تشکر از دوستان گرامی
کاملا مناسبه، قطعی به ندرت داره. قطعی هم پیش بیاد زنگ بزنی پشتیبانی سریع درست میکنن.از ساعت 2 تا 7 صبح رایگانه که در بهترین شرایط تا 3 گیگ میشه دانلود کرد.

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
وضعیت *** هم افتضاح شده ، همه چی DC داره ، اینترنت هم فقط سایت سرور ایران رو خوب باز می کنه
الان مخابرات خیلی بهتر از این پارس آنلاینه ، همینجوری بمونه ، آخرین ماهه میرم از جای دیگه می گیرم

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
دوستان لطف کنن یه توضیحی بدن این قضیه مدیریت ترافیک چیه ؟ ما که تغییری احساس نکردیم.باید کار خاصی انجام بدیم؟

ایام عیدی که دو تا حال اساسی به ما دادند. یکی این که چون قرارداد من 26 اسفند باید تمدید میشد خیلی راحت گیگ اضافه ای که بابت عیدی داده بودند رو حذف کردند. اعتراض هم کردم گفتند همینه که هست.
یه شب هم که اینترنتم قطع بود (ظاهرا" همه مشکل داشتند) و کار خیلی واجب و فوری داشتم به پشتیبانی زنگ زدم اعلام کرد نفر 11 هستید چون سابقه پشت خط موندن بدتر از این رو داشتم گوشی رو نگه داشتم پس از حدود نیم ساعت اعلام کرد نفر اول هستم و اسم کارشناس رو هم اعلام کرد و من که آماده صحبت با کارشناس شده بودم یهو پیغام داد شما نفر نوزدهم در صف هستید. حال من اون لحظه دیدنی بود.
فردا صبحش به کارشناس مربوطه زنگ زدم اعتراض می کنم میگه سرور ما بعضی وقتا این خطاها رو میده.
کلا" پشتیبانیش یه وقتایی تعطیله اما با خوندن تاپیکهای آی اس پی های دیگه متوجه شدم بقیه هم همین گ.....ه هستند و شرایطشون بسته به موقعیت مخابراتی محل استفاده کننده کاملا" متفاوته بنابراین مجبورم بسوزم و بسازم تا از چاله به چاه نیفتم

R0oTkIT

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

بچها یکی کسی اینجا از پارس انلاین اصفهان سرویس گیم خریده میشه یه تست از speedtest.net با سرور هلند یا المان بزارید ؟؟؟؟؟

من میخوام سرویس گیم بگیرم خوبه ؟ رنگ زدم گفتن شاید پینگت بره بالا شاید بیاد پایین به چی بستگی داره این قضیه ؟؟؟

من نویز خطم زیاد سرویس گیم روش جواب میده ؟؟؟

قربونتون

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
یعنی از موقعی که سیستم مدیریت کنترل ترافیک رو نصب کردند گند زدن تو سیستم اینترنت. واقعا چه مغزهای متفکری در پارس آنلاین هستند که این تزها رو می دهند.

alireza9401

Registered User
لایک‌ها
331
دوستان کدوم شرکت رو برای گرفتن اینترنت پر سرعت پیشنهاد میدید؟
الان از شرکت های وب میگیرم راضیم ازش خیلیم راضیم.ولی بازه زمانی رایگان نداره.
شرکتی باشه که بازه زمانی زیادی رایگان داشته باشه میخوام برای یک بار هم شده بازه رایگان رو تست کنم.
این رو هم بگم که استان گلستان هستم.

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
چند روزه دانلود شبانه افتضاح شده. دیشب فقط 240 مگابایت دانلود کردم. این مقدار هم در 2 ساعت یعنی تا ساعت 4 دانلود شده و بعد از اون سرعت صفر شده بود. امروز هم که از ساعت حدود 12 ظهر تا 5 بعد از ظهر قطع بود. وقتی هم که زنگ میزدم فقط بوق میزد و جواب نمیدادن. بعد دو ساعت که جواب دادن، تلفن گویا میگفت مشکل از مرکز مخابراتی هست و دارن درست میکنن. مرکز ما شهید کرمی هست.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
خب پس مثل اینکه سراسری قطع بوده ولی این جواب ندادن خیلی نکته بدی برای این شرکت بود

shareads

Registered User
لایک‌ها
494

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خب پس مثل اینکه سراسری قطع بوده ولی این جواب ندادن خیلی نکته بدی برای این شرکت بود
دقیقاً، یک ساعت داشتم زنگ میزدم اشغال بود، بعدش با تلفن گویا اعلام کردن که مشکل اینجوریه!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

Shaahin92

Registered User
لایک‌ها
229

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
اخیرا گند زدن تو نت بخاطر یارانه ها ست هم که بس نویز روش انداختند که دستگاه هنگ کرد

blueid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من درست بعد از تعطیلات تا بیستم قبل یارانه ها شبی 15 گیگ دانلود داشتم
تازه خیلی وقته با رنج آی پی 91 با سرور های داخلی (مثل پی سی دانلود و دانلود ها یا دانلود دات آی ار)مشکل دارم و سرعت دانلودم مثلا از 900 تا 1 کیلو بایت نوسان میکنه و هزار بارم زنگ زدم پشتیبانی، کره خرا هیچ کاری برام نکردن

Last edited:

blueid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
:(
من با دانلود منجر 32 کانکشن وصل میکردم ولی الان با هر سروری امتحان میکنم 16 تا بیشتر وصل نمکنه
کسی اینجوری شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
الان که بررسی کردم اینترنت خرابه ربطی به پارس نداشت
یک فایل رو زدمدانلود سرعت قبل بود همین فروم خودمون رو هم باز نمیکرد راحت

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
من درست بعد از تعطیلات تا بیستم قبل یارانه ها شبی 15 گیگ دانلود داشتم
تازه خیلی وقته با رنج آی پی 91 با سرور های داخلی (مثل پی سی دانلود و دانلود ها یا دانلود دات آی ار)مشکل دارم و سرعت دانلودم مثلا از 900 تا 1 کیلو بایت نوسان میکنه و هزار بارم زنگ زدم پشتیبانی، کره خرا هیچ کاری برام نکردن
آره برای منم این روزها از صفر کیلوبایت تا 30- 40 کیلوبایت نوسان داشت ولی دو شبه سرعت خوب شده و نوسان زیادی هم نداره ویکی دو ساعت آخر هم مثل گذشته بین 400 تا 900 کیلوبایت سرعت داره.

بالا