برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

mehrdad_sh

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
52,239
با توجه به پاسخ دوستان عزیز چند سوال دیگه برایم ایجاد شد:
1- چه جوری میشه منشی شد؟اگر پارتی داریم همون روز اول بریم پیشش یا اینکه بعد از مرخصی اولیه بریم بهتره؟
2- آیا به سربازان متاهل شهرستانی هم مرخصی میدن؟به چه شکل؟
3- حقوق سربازای فوق متاهل چقدره؟
4-این قضیه خشم شب آیا هنوز هست یا کنسل شده؟
5-اگر کسی پارتی داشته باشه میتونی کلا آموزشی رو بپیچونه یا نه(بدون داشتن کارت سبز بسیج)؟منظورم اینه که یه جوری گواهی کفایت از رزم مقدماتی بگیره مثل همون کارت سبز بسیج؟
6- اگر پارتی داشته باشی و همون دوره اول بندازت عقیدتی آیا باز هم باید رزم بریم؟من شنیدم سربازای عقیدتی دوره آموزشی بخور بخوابن
ممنون

1- دستت و با اعتماد بنفس بالا بگیر حداقلش منشی که بشی میری ستاد زیر آفتاب کمتر می مونی.
2- توی آموزشی طول مدت مرخصی ها اونقدر نیست که برای شهرستانی ها بصرفه، ممكن رفت و برگشت هم پوشش نده براي همين معمولا شهرستاني ها در طول آموزشي در داخل پادگان هستن كه البته مي تونن برگه خروج از پادگان بگيرن برن تو شهر بگردن.
3- نمي دونم من مجردم سال 90 كه سربازيم بود حدوداي 64 مي گرفتم اين اواخر مثل اينكه 80 و خرده اي شد.
4- هنوز براي **** هست نيروهواي از اين چيزا نداره.
5- خير رزم هم اگر معاف از رزم هستي بگو من معاف ام و زير بار نرو بگو مشكل دارم.
6- آموزشي هيچ راه در رو نداره بايد بگذروني پارتي به درد تقسيم يگان مي خوره البته بايد واقعا پارتي باشه كه حرفش خريدار داشته باشه.

محسن 102

Registered User
لایک‌ها
88
با اینکه تا هفته دیگه لازم نبود موهامو بزنم ولی امروز با ۴ زدم و الان احساس سبکی می کنم :)
شما 1 اردیبهشت که میرین پادگان، لازم نیست کچل باشین! تازه بهتون میگن برین یه هفته دیگه بیاین. یعنی حدود 10-14 روز زودتر موهاتو کوتاه کردی! شاید مجبور بشی دوباره کچل کنی! ;)

mostafahi67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقا ما نفهمیدیم بالاخره ما شهرستانی ها 1اردیبهشت ساعت هفت صبح کجا باید باشیم؟اول باید بریم **** وظیفه شهر خودمون یا اینکه خودمون مستقیم بیام تهران تا 1 اردیبهشت ساعت هفت صبح پادگان باشیم؟

محسن 102

Registered User
لایک‌ها
88
آقا ما نفهمیدیم بالاخره ما شهرستانی ها 1اردیبهشت ساعت هفت صبح کجا باید باشیم؟اول باید بریم **** وظیفه شهر خودمون یا اینکه خودمون مستقیم بیام تهران تا 1 اردیبهشت ساعت هفت صبح پادگان باشیم؟
باید بری جائی که تو برگه ذکر شده.

علی یونسی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوستان تهرانی که اول اردیبهشت میان خضرایی، شما ادرس محل اعزامتون کجاست؟ من حال اتوبوسای فکسنی اعزام شهرستانو ندارم! می خوام خودم بیام! میشه راهنمایی کنید

oyama1100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوستان تهرانی که اول اردیبهشت میان خضرایی، شما ادرس محل اعزامتون کجاست؟ من حال اتوبوسای فکسنی اعزام شهرستانو ندارم! می خوام خودم بیام! میشه راهنمایی کنید
برا ما که زده همون شهید خضرائی ساعت 7 صبح

Ali.R.N

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
با اینکه تا هفته دیگه لازم نبود موهامو بزنم ولی امروز با ۴ زدم و الان احساس سبکی می کنم :)

کارت درسته ... منم زدم !
تازه داداشم هم پایه شده بره کوتاه کنه

Ali.R.N

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
خب کم کم داریم به 1 اردیبهشت نزدیک میشیم

گفتم ماهایی که با هم اعزام میشیم یه لیستی از اسامی مون درست کنیم که اونجا همدیگه رو راحت تر بشناسیم
big-smile2-smiley.gif

علی یونسی
nsmcse

makan_sky
mostafahi67
mosnikk
مهران دیناروند
oyama1100
Ali.R.N
seifolahi
وحید پناهی
vahid67

پیشنهاد میکنم بچه ها اسامی خودشون به علاوه محل سکونتشون رو بنویسند که اگه خواستند روز اول اصلا با هم بیان خضرایی
خودم کوچیک همه علیرضا نوشادی ساکن مینی سیتی
baseball-cap-smiley.gif

علی یونسی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
خب کم کم داریم به 1 اردیبهشت نزدیک میشیم

گفتم ماهایی که با هم اعزام میشیم یه لیستی از اسامی مون درست کنیم که اونجا همدیگه رو راحت تر بشناسیم
big-smile2-smiley.gif

علی یونسی
nsmcse

makan_sky
mostafahi67
mosnikk
مهران دیناروند
oyama1100
Ali.R.N
seifolahi
وحید پناهی
vahid67

پیشنهاد میکنم بچه ها اسامی خودشون به علاوه محل سکونتشون رو بنویسند که اگه خواستند روز اول اصلا با هم بیان خضرایی
خودم کوچیک همه علیرضا نوشادی ساکن مینی سیتی
baseball-cap-smiley.gif
چشه مایی داش علیرضا! میبینمت اونجا!

mv1368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام به بر و بچه های اعزامی 1/2
از من میشنوین 1 علامتی با خودتون داشته باشید برا اینکه همدیگه رو پیدا کنید،مثلا یه بطری خالی آب معدنی یا همچین چیزی دستتون باشه.چون اونجا که رسیدین حدود 600 - 700 نفر هستن و واقعا نمیتونید پیدا کنید کسی رو.
حالا اگه جای مشخصی هم قرار بذارید بهتره.;)

Ali.R.N

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
چشه مایی داش علیرضا! میبینمت اونجا!

سالاری دلاور ... ایشالا که بتونیم ببینیم
from-me-to-you-smiley.gif

سلام به بر و بچه های اعزامی 1/2
از من میشنوین 1 علامتی با خودتون داشته باشید برا اینکه همدیگه رو پیدا کنید،مثلا یه بطری خالی آب معدنی یا همچین چیزی دستتون باشه.چون اونجا که رسیدین حدود 600 - 700 نفر هستن و واقعا نمیتونید پیدا کنید کسی رو.
حالا اگه جای مشخصی هم قرار بذارید بهتره.;)

اگه یه بطری آب معدنی از گردنمون آویزون کنیم شاید بشه !
giggle2-smiley.gif

ولی مثلا میشه قرار بذاریم ساعت 6:30 زیر بال چپ اون هواپیما اف-5 که جلوی پایگاه هست باشیم !

vahid-k

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی :d
منم اعزامی اردیبهشتم
ایشالا دوماه خوبو کنار همیم

vahid67

Registered User
لایک‌ها
26
آره دوستان پیشنهاد خوبیه که یک جایی قرار بزاریم به نظرم همون بال چپ هواپیما اوکی باشه ...

علی یونسی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
آره دوستان پیشنهاد خوبیه که یک جایی قرار بزاریم به نظرم همون بال چپ هواپیما اوکی باشه ...
من که از شهرستان میام! داخل پادگان می بینمتون! عکسمو که دیدین حتما اونجا منو می شناسین!

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
سلام
من 1 اردیبهشت باید برم آموزشی.
آموزشی من در **** هست. حالا دو تا سوال دارم.
آیا سربازهای **** (در دوران آموزشی) میتونن 6تیغه کنن؟
آیا ماشین ریش تراش میتونم با خودم ببرم به پادگان؟ (آموزشی)

mosnikk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
سلام به دوستان عزیز.چندتا سوال واسم پیش اومد
2 دست لباس می دن جفتشو ببریم اندازه و اتیکت و ... انجام بدیم؟
بعد از آموزشی این لباسا باز بکار می یاد یا مثل اون مستند ما فرنچ می پوشیم تو یگان؟

بالا