برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

vorojak0151

Registered User
لایک‌ها
311
سلام من قددم 188 هستشو وزنم 135 چندبار رژیمو دوره گرفتمو خودمو به زیره 110 رسوندم ولی وقتی رژیمو رعایت نمیکنم متاسفانه خیلی زود چاق میشم... وقتی 6ماه ادم تو رژیمه سخت میمونم زده میشمو باشگاهو هم ول میکنم میخاستم راهنماییم کنید تا این شکمو پهلوهامو اب کنمو هیکله خوبی بسازم

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
سلام من قددم 188 هستشو وزنم 135 چندبار رژیمو دوره گرفتمو خودمو به زیره 110 رسوندم ولی وقتی رژیمو رعایت نمیکنم متاسفانه خیلی زود چاق میشم... وقتی 6ماه ادم تو رژیمه سخت میمونم زده میشمو باشگاهو هم ول میکنم میخاستم راهنماییم کنید تا این شکمو پهلوهامو اب کنمو هیکله خوبی بسازم
شما خودت رژیمو رعایت نمیکنی انتظار معجزه ار بچه های اینجا داری؟:general210:
نخور چندماه اب میشی

Last edited:

saber1369

Registered User
لایک‌ها
13
سلام به اساتید محترم
من میخواستم بدونم کپسول آی جی اف 2 چه خواصی داره و دوز مصرفیش چقدر هست؟

بدنسازی

Registered User
لایک‌ها
42
هورمون جی پی اف خطرناك در بدنسازی

در ورزش بدنسازی خیلی از افراد شروع به استفاده از هورمون های خطرناكی می كنند كه استفاده از این هورمون ها باعث عوارض بسیار زیادی برای افراد مصرف كننده خواهد شد. هورمون جی پی اف كه به تازگی وارد دنیای بدنسازی شده است می تواند باعث ترشح هورمون رشد برای رشد بیشترعضله شود. اما این هورمون بسیار بسیار خطرناك می باشد. در واقع ورزشكارانی كه از این هورمون استفاده می كنند خیلی زود عوارض خطرناك این هورمون را مشاهده خواهند كرد. بدنسازی جزء ورزش هایی می باشد كه اگر به خوبی به كار گرفته شود می تواند باعث فواید بسیار زیادی برای بدن شود. اما ورزشكاران از برنامه بدنسازی پیشرفته و یا تغذیه خیلی خوب در بدنسازی غافل هستند و فقط به دنبال داروهای خطرناك بدنسازی و مصرف هورمون های خطرناك می باشند كه در انتها با بیماری های بسیار خطرناكی همچون سرطان دست به گریبان می شوند. این هورمون نام برده به مرور تمامی سلول های بدن را از بین خواهد برد و ورزشكار هیچ بیماری و یا مشكلی را حس نخواهد كرد و بعد از این كه ارگان های حیاطی بدن با مشكل مواجع شدند آن وقت متوجه خواهند شد. كه دیگر فایده ای نخواهد داشت.

این هورمون خطرناك باعث مرگ سلول های مغز می شود و می تواند باعث كم شدن حافظه و یا سكته مغزی شود. اگر ورزشكاران رشته بدنسازی به خوبی از یك برنامه بدنسازی اصولی و یك تغذیه ورزشی خوب با درصد بالای پروتئین و درصد متوسط كربوهیدرات و درصد پایین چربی استفاده كنند مطمعنا هیچ مشكلی نخواهند داشت و می توانند حجم عضلات خود را به آسانی و به صورت طبیعی افزایش دهند. البته استفاده از مكمل های بدنسازی در صورت اصل بودن و تهیه آنها از داروخانه ها هیچ گونه مشكلی نخواهد داشت و مطمعنا ورزشكاران با مكمل های بدنسازی می توانند به خوبی در ورزش بدنسازی پیشرفت كنند.

reza-shayer

Registered User
لایک‌ها
71
سلام
دوستان امینو 2000 رو توصیه میکنید یا 4000؟ با دلیل لطفا

بدنسازی

Registered User
لایک‌ها
42
سلام به تمامی دوستان خوب و ورزشکار

ما در این تاپیک به سوالات شما عزیزان به صورت کامل جواب خواهیم داد.هر گونه سوالی که دارید حتما در این قسمت وارد کنید

mahdiyar007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
افزایش قلب در حین تمرین ایا مفیده یا نه؟چه تاثیری تو بدن داره؟

بدنسازی

Registered User
لایک‌ها
42
اگه در حین تمرین با وزنه ایجاد شود می تواند به تفکیک عضله کمک کندبه شرطی که در طول تمرین به تدریج ضربان قلب بالا برود و شدت ضربان قلب خیلی زیاد نشود

بدنسازی

Registered User
لایک‌ها
42
تمرینات بدنسازی و پروتئین مایع

نكته ای كه خیلی در ورزش بدنسازی مهم می باشد این است كه بعد از تمرینات بدنسازی از پروتئین ها و آمینواسیدهایی استفاده شود كه بتواند بالافاصله جذب بدن شود و باعث رشد عضلات شود. البته نكته ای كه خیلی از پروتئین هم مهمتر است این است كه تمرینات بدنسازی به گونه انجام شود. یعنی برنامه بدنسازی طوری باید طراحی شود كه بتواند تحریك هورمون های عضله ساز بدن شود. و اگر این در تمرینات بدنسازی به درستی در نظر گرفته شود گام بعدی شما می تواند استفاده از آمینومایع با جذب سریعتر باشد. چون هورمون های عضله ساز شما تا یك ساعت بعد از تمرین قدرت خود را از دست خواهند داد. و ما باید از این فرصت خوب استفاده كنیم و از پروتئین ها و قندهایی با جذب سریع استفاده كنیم تا این باعث رشد بیشتر عضلات شود. اما خیلی از ورزشكاران رشته بدنسازی بعد از تمرینات بدنسازی از پروتئین ها و قندهای دیر جذب نظیر سفیده تخم مرغ - گوشت قرمز- سینه مرغ و سیب زمینی آب پز استفاده می كنند. این روش تغذیه بعد از تمرینات بدنسازی كاملا اشتباه می باشد

و این نوع مواد پروتئینی و كربوهیدرات 2 ساعت و یا 3 ساعت بعد از تمرین جذب بدن می شود كه دیگر اثر چندانی برای بدن و عضله سازی نخواهد داشت. چون 2 یا 3 ساعت بعد از تمرین هورمون های عضله ساز بدن در حد خیلی كم ترشح خواهند كرد و آنچنان تاثیر قابل توجه ای در رشد عضلات نخواهد داشت. البته مصرف پروتئین ها و كربوهیدرات های دیر جذب می توانند در رشد عضلات خیلی عالی عمل كنند اما بهتر است كه بلافاصله بعد از تمرینات بدنسازی از یك پروتئین و آمینواسید با قابلیت جذب خیلی سریع استفاده شود. تا بتوانیم به نهایت رشد عضلانی دست پیدا كنیم.

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
سلام
من وزنم 63.5 و قدم هم حدود 178 هست می خواستم بدونم در وهله اول سریعترین راه برای افزایش وزن و بعدشم قد چیه ؟؟ دوست دارم قدم یه 3 4 سانتی بلندتر شه (بدون تن تاک :D ) چه کاری میشه انجام داد ؟؟
خیلی ممنون

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
سلام
من وزنم 63.5 و قدم هم حدود 178 هست می خواستم بدونم در وهله اول سریعترین راه برای افزایش وزن و بعدشم قد چیه ؟؟ دوست دارم قدم یه 3 4 سانتی بلندتر شه (بدون تن تاک :D ) چه کاری میشه انجام داد ؟؟
خیلی ممنون
وزن قدتون رو بيان كرديد ولي اشاره اي به سن كه داريد نكرديد رشد قدي بعد از بسته صفحات رشد متوقف ميشه.
من بهترين راه رو براي افزايش وزن رو افزوده به وعده هاي غذايي تون هست در رو 3 وعده غذا ميخوريد بكنيدش 6 وعده نتيجه رو شاهد خواهيد شد

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
وزن قدتون رو بيان كرديد ولي اشاره اي به سن كه داريد نكرديد رشد قدي بعد از بسته صفحات رشد متوقف ميشه.
من بهترين راه رو براي افزايش وزن رو افزوده به وعده هاي غذايي تون هست در رو 3 وعده غذا ميخوريد بكنيدش 6 وعده نتيجه رو شاهد خواهيد شد
ممنون
برای اینکه بشه متوجه شد صفحات رشد متوقف شده یا نه آزمایش خاصی هست ؟
سن هم 19 :)

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
اصولا افزایش قد تا قبل از پایان سن رشد انسان صورت می گیرد. عمده رشد قد در خانم ها تا پایان ۱۸ سالگی و در آقایان تا پایان ۲۰ سالگی دیده می شود از این رو هراقدامی که افراد می خواهند برای افزایش رشد قدشان انجام دهند باید قبل از بسته شدن صفحه های رشد استخوان ها و درواقع سن بلوغ درنظر گرفته شود. درحقیقت استخوان سازی تا پایان سنین بلوغ یعنی تا اوایل ۲۰ سالگی ادامه دارد و درنتیجه بیشترین میزان افزایش قد نیز در این دوران اتفاق می افتد.

انسان در حوالی دوران بلوغ دچار جهش رشد می شود و زمانی که بلوغ او کامل شد دیگر در نزدیکی ۱۸ تا ۲۰ سالگی رشد قد نیز متوقف می شود. بنابراین هر فاکتوری که برای تقویت رشد قد نیاز است باید قبل از این سنین انجام گیرد

اين لينك هم بري خوبه برات
http://www.professorsoltanzadeh.com/information/adults.htm

juve man

Registered User
لایک‌ها
72
سلام
دوستان ميخواستم پمپ مصرف كنم ،بعد از ٥ جلسه تقريبا
ميخوام كلا سرحال و اكتيو باشم ، نظر تخصصيتون و بفرمايين لطفا ، ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

SASAN-BSE

Registered User
لایک‌ها
167
سلام
بنده وزن 97 کیلو دارم

و قد 205 سانت
سن 23
شکم هم ندارم
بنده یک ماهه دارم باشگاه میرم پرس 130 کیلو میزنم ایا ضرر است؟
بدنم هم عظلانی شده شدید

majid shahhoseini

Registered User
لایک‌ها
145
سلام
دوستان ميخواستم پمپ مصرف كنم ،بعد از ٥ جلسه تقريبا
ميخوام كلا سرحال و اكتيو باشم ، نظر تخصصيتون و بفرمايين لطفا ، ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام
مصرف پمپ به ندرت تو برنامه غلايي يا مكملي قراره مي گيره جون از دسته مكمل هايي هست كه ضرورتي براي مصرفش وجود نداره بيشتر براي افزايش ركور ها و افزايش استقامت و جلوكيري از خستگي ازش استفاده مي كنن اگه با تازگي ورزش رو شروع كردين كه توصيه نمي شه در غير اين صورت اگه بيماري قلبي نداريد مصرفش رو خودتون بايد تشخيص بدين

ANewDayHasCome

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام،من میخوام فیت نس کار کنم،الان بدنم وضع خوبی داره یعنی بازوها و سینه هام حجم خوبی دارن و کلا 4شونه هستم(قدم 192 - وزنم 90) میخواستم بدونم ایا نیاز به حجم دادن دارم؟یا اینکه حرکاتی که مخصوص تیکه کردن هستن انجام بدن؟راستی یرای فیت نس نیاز به مکمل هست؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
سلام دوستان
من 16 سالمه می خواستم بدنسازی رو شروع کنم تا یه مقدار وزنم زیاد شه (لاغرم) و هیکل رو هم بیارم رو فرم
قد:183 وزن : 65
دوستان اگه میشه راهنمایی کنید باید از کجا شروع کنم و چی کار کنم
ممنون
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,185
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟
همه چیش بستگی به خودت داره..
برو باشگاه
10 روز اول فقط میله خالی و وزنه های سبک بزن
اصلا هم این فکر رو نکن که بقیه دارن یه جوری نگاهت میکنن که مثلا فکر میکنن زورت کمه و این چیزا.. ایین قانونشه.. وگرنه ماهیچه هات میسوزن..
بعد از 10 روز اول کم کم وزنه هات رو اضافه کن..

برای تغذیه :
صبحانه مهمترین وعده ی روزته..باید به موقع و کامل باشه..
تخم مرغ (بویژه آب پز) -شیر-عسل-کره-خامه-موز-خرما-حلوا شکری و هر چیز پر انرژی دیگه ای که برای صبحانه هست بخور..
هرکدوم از اینا رو که بخوری عالیه.. هرچی هم حجم صبحانه ت بیشتر باشه بهتر..اگه خیلی کم تحرک هستی شیرینی صبحانه ت زیاد نباشه..
بهترین موقع صبحانه هم ساعت 7 صبحه.
اگه میخوای آتیشی اضاف وزن کنی هر 3-2 ساعت یه وعده غذا بخور..
در مورد اطلاعات تغذیه ای توی نت سرچ کنی کلی اطلاعات هست نیازی نیست من اینجا بگم.. فقط یادت باشه قبل از تمرین غذازی زیاد چرب نخوری چون موقع تمرین بدنت رو سست میکنه
بهترین زمان تمرین ساعت 5-4 بعد از ظهره چون توی این ساعت بدن توی اوج آمادگی و بیداری خودشه
ساعع 10:30 الی 11 شب هم باید توی رخت خواب باشی
- نکته : تا دو ساعت قبل از ناهار و شام نباید چیزی بخوری..بخصوص شیرینی جات.. چون بهت احساس سیری میدن
- نکته : من 6 ماه تمرین کردم خوب هم میخوردم..ولی کلا 5 کیلو اضاف کردم..بدنم قفل کرده بود و وزن اضاف نمیکرد تا بالاخره فهمیدن دلیلش اینه که..میوه نمیخوردم (میوه دوست ندارم)
ویتامین ها مثل آب و روغن برای ماشین هستن..توی سوخت و ساز بدن به شدت موثرن..میوه و سبزیجات تازه فوق العاده مفید و موثره!!
نکته : دشمن بدنسازی خودارضاییه..حجم انبوهی از ویتامین -قند و مواد معدنی آدم صرف اسپرم سازی میشه..(بخاطر تغذیه ی اولیه ی جنین) کسی که هفته ای دوبار هم خودارضایی که باشگاه نیاد بهترشه..
فعلا حداقل تا پایان دو ماه اول هیچ مصرفی نباید بکنی..

بالا