برگزیده های پرشین تولز

دانلود شبانه (رایگان)

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
ماله من وقتی با IDM دانلود می کنم ؛ اینترنت قطع بشه و بعد وصل بشه ؛ خودش ادامشو دانلود می کنه ... ( به شرطی که لینک مستقیم و بدون محدودیت باشه ).

فاز کامپیوتر من چیه ؟ :general609:

javad7997

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه بپرسم سرویستون محدوده یا نامحدود؟ و سرعت خریداری شدتون چنده؟
یه سوال دیگه در ماه چند گیگ دانلود رایگان دارید؟
من الان شاتل دارم و راضی نیستم چون اگر چند هفته دانلود پیوسه داشته باشی چند هفته ی بعدی رو از اینترنت محرومی! چون از ساعت 1 تا 8 که رایگانه سرعتت میشه دایال آپ!!! به خاطر همین شاید پارس آنلاین بگیرم . راستی پارس آنلاین هم از این بازی ها درمیاره؟

seyediali3

Registered User
لایک‌ها
79
امن اینترنت مخابرات گرفتم شبها از ساعت ۲ تا ۷ رایگانه. سرعت دانلودش عالیه۳ مگه. یعنی با‌دانلود منیجر سرعت دانلود را۳۶۰ نشون میده. خیلی خیلی راضیم.۱ ساله گرفتم ۱۱۰ هزار تومن با۲۴ گیگ اولیه !!

sent from Lenovo A850

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
میشه بپرسم سرویستون محدوده یا نامحدود؟ و سرعت خریداری شدتون چنده؟
یه سوال دیگه در ماه چند گیگ دانلود رایگان دارید؟
من الان شاتل دارم و راضی نیستم چون اگر چند هفته دانلود پیوسه داشته باشی چند هفته ی بعدی رو از اینترنت محرومی! چون از ساعت 1 تا 8 که رایگانه سرعتت میشه دایال آپ!!! به خاطر همین شاید پارس آنلاین بگیرم . راستی پارس آنلاین هم از این بازی ها درمیاره؟
سلام
محدوده، عکسی که گذاشته بودم برای دوره قبلی بود که 256 داشتم. سه روز پیش تمدید کردم 512 گرفتم. دانلود شبانه رو تا حالا حساب نکردم ولی در بهترین حالت تونستم در یک شب 3792 مگابایت دانلود کنم که مربوط به همین عکسی هست که گذاشتم. در بدترین شرایط هم شبی 600 تا 900 مگ میشه دانلود کرد. خوبی پارس آنلاین نسبت به شاتل اینه که سرعت پایین هم بگیرید، رایگان خط رو روی 9 مگ میبندن که دانلود روزانه سرعت به 900 کیلوبایت تا 1 مگابات بر ثانیه میرسه. اما در شاتل باید پول بیشتری بدید و سرویس های 6 مگ یا 8 مگ بگیرید. این موضوع در دانلود شبانه هم تاثیر خوبی داره و شب هایی که سرعت خوبه در یکی دو ساعت پایانی سرعت مثل روز بالا میره. مزیت دوم پارس نسبت به شاتل اینه که دانلود شبانه رو مثل شاتل محدود نمیکنه! یعنی تجربه بهم نشون داده وقتی که بیشتر ترافیکت رو مصرف کرده باشی حداکثر تا حدود 900 مگ میشه شب دانلود کرد. من دو سه هفته که ترافیکم رو به اتمام بود همین وضعیت رو داشتم ولی وقتی سه روز پیش تمدید کردم تونستم شب اول 2 گیگ دانلود کنم! در کل از دانلود شبانه پارس آنلاین شدیدا راضی هستم.:general703:

zibafilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من که اصلا خاطرات خوبی با اینترنت حجمی و دانلود شبانه نداشتم:(

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
من که ایرانسل گرفتم، سرعت دانلود شبانه از سرور داخلی 180 و از سرور خارجی 10 کیلو بایت. تازه تعرفه 2 مگ دارم سرعتش اینه.
به همه پیشنهاد میکنم به هیچ وجه ایرانسل نگیرید.

ارسال شده با Sony Xperia M توسط تاپاتاک 4

mohammad1992

Registered User
لایک‌ها
461
سلام دوستان من 2 مگ نامحدود دارم - به طور ممتد که دانلود می کنم 10 الی 12 ساعت یک دفعه دانلود قطع میشه و دیگه وبگردی هم نمیشه کرد تعجب اور اینه که چراغ ها همه روشنه وقتی به پشتیبانی زنگ می زنم میگه سیستم اینجوریه یک لحظه قطع میکنه بعد شما 5 دقیقه مودمو خاموش کنی درست میشه ولی من 5دقیقه 10 دقیقه خاموش می کنم جواب نمیده بعد از کلی دست کاری و ریزت مودم بعد از 4 ساعت وصل میشه می خواستم بدونم کسی می تونه راهنمایی کنه که با این قطعی مواجه نشم؟؟؟ مثلا سر 10 ساعت خودم مودمو 10 دقیقه خاموش کنم جواب میده؟؟
با تشکر
راستی مودمم تیپیلینک هست

بالا