برگزیده های پرشین تولز

تثبیت جایگاه کلمه کلیدی ؟

hamid_00a

Registered User
لایک‌ها
49
سلام من رو یه کلمه همش جایگام تغییر میکنه یه بار میام صفحه یک یه بار 2 یبار لینک 14 هستم یه بار لیک 22 ولی تا به الان به زیر 25 نرفتم چیکار کنم جایگاشون ثابت کنم اینقدر تغییر نکنه؟؟؟

الان من تو یه کلمه صفحه 2 هستم لینک 17 کسی میدونه چیکار کنم بیارمش صفحه یک و ثابتش کنم تو همون صفحه؟

Last edited:

farsvideo

Registered User
لایک‌ها
148
سلام
این تغییرات بسته به این که اون کلمه کلیدی توی کدام پیج هست و آیا محتوای اون پیج آپدیت میشه تغییر میکنه
مثلا اگر سایت فیلم داشته باشید و توی کلمه ی دانلود فیلم اول باشید. مثلما طی یک دوره که تصمیم بگیرید انیمیشن منتشر کنید جایگاه شما عوض میشه.
بستگی داره رقبا چطور عمل میکنند و چقدر اون کلمه ی کلیدی توی سایتتون صحت داره

hamid_00a

Registered User
لایک‌ها
49
الان من تو یه کلمه صفحه 2 هستم لینک 17 کسی میدونه چیکار کنم بیارمش صفحه یک و ثابتش کنم تو همون صفحه؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,719
واسه من بعد از ارسال پست توی صفحه ۲ و گاهی اوقات ۳ هست ( البته پست اختصاصی و کاملا تخصصی )
اما بعد از یکی دو هفته میاد صفحه اول .
دلیلشو نمیدونم اما همه پست های اختصاصیم همینجورن

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
رقابت پذیری کلمه مورد نظر بر رسی کنید و بعد با توجه به میزان رقابت بک لینک طبیعی بگیرید

biamoz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
کلا براي کلمات کليدي google adwordds بهترينه ،‌ضمنا يه دوره مجازي سئو هم در آموزشگاه آنلاين بياموزداريم . هرکسي دوست داشت از طريق سايت ميتونه ثبت نام کنه .
--------------------------------------------------------------------------------------
www.biamoz.ir
آموزشگاه آنلاين بياموز

بالا