برگزیده های پرشین تولز

آقا میشه برنج خیس شده رو خشک کرد ؟

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
آقایون خانوما برنج خورا و برنج کارا مخصوصا بچ هایی که با این محصول در ارتباطن. یه سوال دارم ازتون.

برنجی که به مدت ده دقیقه فقط شسته شده رو میشه دوباره خشک کرد؟ مثل روز اولش؟ آخه من یک مقداری اتفاقی خیس شد وقتی پهن کردم خشک شد برنج همه ترک ترک شد و توی آب جوشم وا رفتش. تکنولوژی خاصی میخواد؟ به طور مثال با خشک کن شلتوک میشه سالم خشکش کرد که خراب نشه برنج؟

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
اینجا بچه های شما کجان جواب بدن؟

V.K

Registered User
لایک‌ها
174
آقایون خانوما برنج خورا و برنج کارا مخصوصا بچ هایی که با این محصول در ارتباطن. یه سوال دارم ازتون.

برنجی که به مدت ده دقیقه فقط شسته شده رو میشه دوباره خشک کرد؟ مثل روز اولش؟ آخه من یک مقداری اتفاقی خیس شد وقتی پهن کردم خشک شد برنج همه ترک ترک شد و توی آب جوشم وا رفتش. تکنولوژی خاصی میخواد؟ به طور مثال با خشک کن شلتوک میشه سالم خشکش کرد که خراب نشه برنج؟
سلام ما کارخونه برنجکوبی داریم برنج بعد از برداشت حتی وقتی که توی پوسته آب بهش بخوره موقع پوست کنی و سغید کردن خرد زیاد میده (و برنج رنگی میشه)

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
استاد این داستان پاربویلینگ چیه پس میگن برنج رو تو آب میریزن؟ راهی نداره که برنج خیش شده رو طوری خشک کرد ترک نخوره؟‌حتی با خشک کن ؟

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
سوال: آقا میشه برنج خیس شده رو خشک کرد ؟
پاسخ: با توجه به اینکه حدود 50 ساعت از درج تاپیک گذشته، برنج ها آب کشیدن دیگه باید مصرف بشن.

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
بله اون برنجا که به فنا رفتن اما نه در کل میخوام بدونم برنجی که چند دقیقه نرم شسته بشه و بخواد دوباره خشک بشه امکانش هست؟

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680

جواب سوال اولتون خیر هست.ولی مگه برنجهایی که خیس شدن چند کیلو بودن؟ میتونستید همونجوری بزارید توی یه قابلمه پر از آب یعنی همونجوری که برای استفاده برنج رو میخیسونید بعد هم قابلمه رو بزارید توی یخچال و تو روزهای دیگه ازشون استفاده کنید هیچ اتفاقی هم براشون نمیفته. من خودم حتی دیدم بعضیا برای صفه جویی تو زمان همیشه تو یخچالشون برنج خیس خورده دارن.

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
حقیقتا اون میزان نزدیک به 10 کیلو بود که به فنا رفت. باید میپختم بعد دم نمیکردم دم نشده میذاشتم سالم میموند. اما در کل میخوام بدونم روشی هست که بعد از شستشوی برنج اونا رو خشک کرد؟

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
حقیقتا اون میزان نزدیک به 10 کیلو بود که به فنا رفت. باید میپختم بعد دم نمیکردم دم نشده میذاشتم سالم میموند. اما در کل میخوام بدونم روشی هست که بعد از شستشوی برنج اونا رو خشک کرد؟
اگه کمه بپزید بخورید. اگه زیاده بزارید قل اولش رو بزنه ابش که تموم شد نیم پز بزارید تو یخچال. هر وقت خواستید مصرف کنید بریزید تو دیگ یه کوچولو آب اضافه کنید و دم کنی بزارید دم بکشه. بغیر از اون راهی نیست که برنج خیس رو خشک کنید! شاید بتونید سشوار بکشید!!

rosha007

Registered User
لایک‌ها
15
این کار صنعتیه دستی نمیشه انجام داد برنج خراب میشه

V.K

Registered User
لایک‌ها
174
والله با دستگاه هایی که ما داریم نمیشه همچین کاری کرد

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
دوستان کسی نمیدونه با چه دستگاهی میشه چنین کارس کرد ؟

بالا