برگزیده های پرشین تولز

تولیدی پلاستیک

Danial.Fpr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام.من قصد زدن تولیدی پلاستیک رو در محل زندگیم رو دارم.اطلاعات خاصیم در مورد اینکار ندارم فقط اندک اطلاعاتی دارم که از یکی از دوستان که فروشنده ظروف پلاستیکی هستند گرفتم.میخواستم اگه کسی دستش تو اینکاره و یا تجربه و اطلاعاتی داره لطف کن در اختیارم بزاره.اولم میخوام از پلاستیک های دسته دار سفید و مشکی شروع کنم.جوون هستم و جاه طلب ولی یاد گرفتم بدون تحقیق و مشورت کاری رو نکنم.اخه هدف من بعد از درآمد جمع کردن آبرو و اعتباره.راستی بچه خوزستانم هستم.مرسی که وقتتون و بمن دادید.

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
بهتر قبل از شروع كاري اول كشش بازار اون منطقه نوع نياز مصرف كننده و...

تحقيقات كاملي انجام بديد بعدا به عملي كردن طرح خودتون فكر كنيد

Danial.Fpr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بهتر قبل از شروع كاري اول كشش بازار اون منطقه نوع نياز مصرف كننده و...

تحقيقات كاملي انجام بديد بعدا به عملي كردن طرح خودتون فكر كنيد
والا از چند تا از فروشنده ها پرسیدم و میگفتن اگه کسی بتونه این کارو بکنه موفق میشه و سود خوبیم بدست میاره چون پلاستیک مصرفیه و برای اکثرا شغلها مورد استفادست از میوه فروشی گرفته تا...

Danial.Fpr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ولی هنوزم در حال تحقیق و پرس و جو هستم.بعدشم میخوام اگه اطلاعاتی حدودی از سرمایش و کارای مربوطش بدستم اوند برم اهواز و تهران برای تکمیل اطلاعات.

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
خب دوست گرامی اول از همه باید ببینید بازار مصرفش کجاست ؟
شما خودتون با مصرف کننده نهایی در ارتباط هستید یا باید به عمده فروش بدید ؟

Danial.Fpr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خب دوست گرامی اول از همه باید ببینید بازار مصرفش کجاست ؟
شما خودتون با مصرف کننده نهایی در ارتباط هستید یا باید به عمده فروش بدید ؟
من با چند تن از عمده فروش ها آشنایی دارم.ولی اینجا شهر زیاد بزرگی نیست و زود میشه با حتی خود مصرف کننده نهایی کانال زد.

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
اگه بتونید با مصرف کننده نهایی ارتباط داشته باشید خوبه . . .

Danial.Fpr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
کسی نیست از اینکار سر در بیاره و لطف کنه اطلاعاتی رو در اختیار بزاره

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
روش تولید که اکستروژن هست (اکسترود فیلم) (البته نوع خاصی از اکستروژن که دنگ و فنگ بیشت و فضای بیشتری نسبت به اکسترودهای معمولی نیاز داره) محاسن روش تولیدش یکی ارزان بودن دستگاههاست نسبت به روشهاش دیگر مثل تزریق پلاستیک و ... و معیابش (در موردپلاستیکهای شفاف نه پلاستیک زباله) این هست که باید از مواد اولیه مرغوب استفاده کرد و فیلر نمیشه زد و دیگه اینکه ضایعاتش قابل استفاده مجدد نیست.
از بزرگترین شرکتهای تولید کننده پلاستیک «آروک یزد» هست که تصاویر خط تولیدش را می تونید از لینک زیر ببنید:

آروک یزدhttp://www.arok.co/fa/%D9%85%D9%86%D9%88/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA.

کارگاهای کوچکتر و با سرمایه خیلی کمتر هم هستند.
شما می تونید رول پلاستیک بگیرید و متناسب با نیاز مشتری برش بزنید به نظر من به صرفه تر از تولید هست اگر درکنارش چاپ هم اضافه کنید و توی شهرتون فروشنده دیگری نباشه خوب جواب میده

اینم تصویر دستگاه اکسترودر فیلم:
attile-0032.jpg

Mr.sh3ll

Registered User
لایک‌ها
884
سلام دوست عزیز
من مدت زیادی تو کار پلاستیک بودم
از توضیحاتت فکر کنم میخوای بادی کار کنی
مواردی که تجربه کردمو لازمه بگم اینا هستن:
1.سرمایت با توجه به کاری که میخوای انجام بدی اگه کم باشه خیلی اذیت میشی.خیلی
2.رقبای کاریتو بشناس.مثلا تو شهر من یه تولید کننده هست که علاوه بر استان خودمون.شهرهای استان های دیگه رو هم تولید کننده هاشو بیکار کرده
3.برو مدتی شاگردی کن و کار یاد بگیر.پلاستیک دنگ و فنگ خیلی داره.فکر نکن دکمه دستگاهو میزنی و تالاپ قطعه رو میندازه
4.قبل از شروع به کار از بازار خرید مطمئن شو و مشتریتو پیدا کن
5.خلاصه اینو بگم که تو بازار پلاستیک اگه بخوای کار کنی باید از هر لحاظ قدرتمند تر از رقیبت باشی
6.اگه هم موفق بشی(ایشالا) واسه تولید بادی اگه خوب کار کنی ماهی 5-10 تومن میتونی دربیاری

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161
درسته ، بهترین کار اینکه اول مشتریتو پیدا کنی ،
اگر مشتریت جور باشه راهحت میتونی کارو شروع کنید .
توضیحات مربوطه رو دوستان ذکر کردند . مهمترین عامل مشتری هست که جذب کنید دیگه 90 درصد راه رو رفتید . 10 درصد باقیش هم مربوط به تولید (تولید خوب) هست .

Danial.Fpr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
روش تولید که اکستروژن هست (اکسترود فیلم) (البته نوع خاصی از اکستروژن که دنگ و فنگ بیشت و فضای بیشتری نسبت به اکسترودهای معمولی نیاز داره) محاسن روش تولیدش یکی ارزان بودن دستگاههاست نسبت به روشهاش دیگر مثل تزریق پلاستیک و ... و معیابش (در موردپلاستیکهای شفاف نه پلاستیک زباله) این هست که باید از مواد اولیه مرغوب استفاده کرد و فیلر نمیشه زد و دیگه اینکه ضایعاتش قابل استفاده مجدد نیست.
از بزرگترین شرکتهای تولید کننده پلاستیک «آروک یزد» هست که تصاویر خط تولیدش را می تونید از لینک زیر ببنید:

آروک یزدhttp://www.arok.co/fa/%D9%85%D9%86%D9%88/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA.

کارگاهای کوچکتر و با سرمایه خیلی کمتر هم هستند.
شما می تونید رول پلاستیک بگیرید و متناسب با نیاز مشتری برش بزنید به نظر من به صرفه تر از تولید هست اگر درکنارش چاپ هم اضافه کنید و توی شهرتون فروشنده دیگری نباشه خوب جواب میده

اینم تصویر دستگاه اکسترودر فیلم:
attile-0032.jpg
مرسی دوست عزیز بابت اطلاعتتون...اره تو شهر محل زندگیه من کسی نیست که اینکار رو بکنه...این رول پلاستیک رو از کجا باید تهیه کنم و اینکه این دستگاه اکسترودر فیلم که زحمتش رو کشیدید چه نوع پلاستیک رو میتونه تولید کنه؟...ممنون میشم اگه جواب بدید

Danial.Fpr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوست عزیز
من مدت زیادی تو کار پلاستیک بودم
از توضیحاتت فکر کنم میخوای بادی کار کنی
مواردی که تجربه کردمو لازمه بگم اینا هستن:
1.سرمایت با توجه به کاری که میخوای انجام بدی اگه کم باشه خیلی اذیت میشی.خیلی
2.رقبای کاریتو بشناس.مثلا تو شهر من یه تولید کننده هست که علاوه بر استان خودمون.شهرهای استان های دیگه رو هم تولید کننده هاشو بیکار کرده
3.برو مدتی شاگردی کن و کار یاد بگیر.پلاستیک دنگ و فنگ خیلی داره.فکر نکن دکمه دستگاهو میزنی و تالاپ قطعه رو میندازه
4.قبل از شروع به کار از بازار خرید مطمئن شو و مشتریتو پیدا کن
5.خلاصه اینو بگم که تو بازار پلاستیک اگه بخوای کار کنی باید از هر لحاظ قدرتمند تر از رقیبت باشی
6.اگه هم موفق بشی(ایشالا) واسه تولید بادی اگه خوب کار کنی ماهی 5-10 تومن میتونی دربیاری
سلام دوست عزیز...والا من اصلا از اینکار سر در نمیارم فقط طبق تحقیقاتی که کردم مطمن شدم چنین کاری تو شهر ما صورت نمیگیره...در مورد تولید بادی هم اطلاعی ندارم اصلا...رشته دانشگاهیمم هیچ ربطی به این موضوع نداره.اما علاقه شدیدی یه کار کردن و زحمت کشیدن دارم.از بیکاری بیزارم و دوس دارم تا سنم بالا نرفته رو یه نقطه کاری متمرکز شم.و حاضرم واسه کاری که میخوام انجام بدم حتی از خواب شبم بزنم.خلاصه زیاد سرتو درد نیارم.اما در مورد سوالاتتون...1.سرمایه حدودی چقد باشه جواب میده؟...2.خداراشکر تا الان که دارم پست میزارم هیچ رقیبی وجود نداره...3.در مورد شاگردی و دنگو فنگ هاش فرمایش شما متین اما به دلیل یه سری از مشکلات نمیتونم برم جایی کار کنم چدن باید از شهر خودم خارج شم ولی واسه اینکار حاضرم چند نفر از کسایی رو که وارد هستند بیارم پیش خودم بندشون کنم و با شوق ازشون بخوام که یاد منم بدن طی چند دوره....حقیقتا این بزرگترین مشکل منه...4.اونم به چشم در حال حاضر پیگیرش هستم...5.بنظر من ادم باید تو هر حرفه ای که میره با قدرت و ثبات وارد شه یه سری اهدافک هارو پست سر بزاره تا به هدف اصلیش که همینیه که شماهم به خوبی اشاره کردید برسه...بابت جمله اخرتون بگم که من از هیچی دریغ نمیکنم وبا امید و پیله کردن شدید میرم جلو حالا ببینم چی میشه...خیلی ممنون بابت تک تک راهنماییاتون واستون آرزوی موفقیت میکنم دوست عزیز.

Danial.Fpr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
درسته ، بهترین کار اینکه اول مشتریتو پیدا کنی ،
اگر مشتریت جور باشه راهحت میتونی کارو شروع کنید .
توضیحات مربوطه رو دوستان ذکر کردند . مهمترین عامل مشتری هست که جذب کنید دیگه 90 درصد راه رو رفتید . 10 درصد باقیش هم مربوط به تولید (تولید خوب) هست .
اره واقعا شما درست میگید.این دو دلیل مهم ترین دلیل ها هستند.مرسی دوست عزیز

Farshad_99_1

Registered User
لایک‌ها
185
دوست گرامی نظر بنده هم این هست که پیش از شروع به تولید با شرکت های تولیدی همکاری کنید و کارتون را از پخش استارت بزنید وقتی که با مشتری ها آشنا بشید و بازار خودتون را پیدا کردید شروع به تولید کنید
چون همیشه باید احتمال شکست را هم در نظر بگیرید, اگر در کار تولید شکست بخورید ضرر مالی زیادی خواهید کرد.

Danial.Fpr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست گرامی نظر بنده هم این هست که پیش از شروع به تولید با شرکت های تولیدی همکاری کنید و کارتون را از پخش استارت بزنید وقتی که با مشتری ها آشنا بشید و بازار خودتون را پیدا کردید شروع به تولید کنید
چون همیشه باید احتمال شکست را هم در نظر بگیرید, اگر در کار تولید شکست بخورید ضرر مالی زیادی خواهید کرد.
باشه چشم حتما روی این مسله هم حتما فکر میکنم

Danial.Fpr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
کس دیگه ای نبود بیشتر راهنمایی کنه.مخصوصا در مورد قیمت دستگاه هاش؟؟؟

mohammad-28

Registered User
لایک‌ها
1,851
داداش من یه مقدار در مورد پلاستیک تحقیق کردم !
در مورد ضایعات و خرد کردن و تبدیل به مواد اولیه و همچنین قیمت مواد خام + قیمت دستگاه ها اطلاعاتی کمی دارم
ولی از نحوه تولید اطلاعاتی ندارم !

مرکز تولید این نوع پلاستیک های مد نظر شما هم شورآباد ، باقرآباد و تا حدودی پله نوروز خان هست

البته فکر کنم این نوع پلاستیک ها به صورت لایه ای باشه و اون دستگاه فقط برش رو انجام بده

یعنی یک دستگاه برای تبدیل خرده پلاستیک به لایه ( شبیه کاغذ ) پلاستیک
و یکی هم برای برش اون ها و تبدیل به کیسه پلاستیک

سوالی هم بود لطفا پ.خ بدین !

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Farzad Gulitta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز، فکر میکنم خودتون تولیدی نزنین بهتر باشه، بهترین کار برای شما که وارد نیستی اینه که مثل بنده یه مغازه اجاره کنی، از عمده فروشان جنس بخری، طبق محاسبات من تقریبا 8 درصد سود داره یعنی 50 میلیون جنس بخری 4 میلیون سود داره! اگه دراین مورد سوالی داشتی بپرس.من خودم اجناس رو از عموم میخرم، هم پلاستیک و هم دستمال کاغذی، الآن بیشتر رستوران های استان خودم یعنی قزوین و رستوران های استانهای اطراف مثل گیلان و اراک و همدان رو من بهشون دستمال میدم و همچنین روزی یک تن پلاستیک میفروشم و ماهی 15 میلیون رو دارم، ، خوشحال میشم به سوالاتت پاسخ بدم( پیام خصوصی )

بالا