برگزیده های پرشین تولز

سوال درباره قدرت cpu

arshia1_987

Registered User
لایک‌ها
11
سلام دوستان اگه ممکنه نظر بدین که این سی پی یو مربوط به الکاتل idol هست
MTK 6577 Plus Chipset Dual Core CPU
1 گیگاهرتز

تقریبا زیاد قوی نیست اما ایا انقدر ضعیفه که بازی مثل doodle jump که خیلی ساده هست و هیچی نداره هم کاملا رون اجرا نکنه ؟ من واقعا تعجب کردم اخه ت سایت خودش تو بخش این گوشی نوشته سی پی یو قدرت مند و عکس بازی اسفالت رو انداخته رو صفحه پس چطور ممکنه این بازی یا بازی های ساده تیک بزنن ؟ ایا ممکنه مشکل نرم افزاری باشه یا نه سی پی یو ضیف هست ؟

یه سوال دیگه هم دارم اگه کسی کمک کنه ممنون میشم در رابطه با gps va google map توی گوشی . من یزد و شیراز که بودم با گوشی دوستم htc one xl بدون اتصال به اینترنت توی خیابون ها راهمون رو با جی پی اس خود گوگل مپ پیدا میکردیم یعنی خیلی راحت وصل ماهواره میشد و ماشینمون رو روی نقشه با یک فلش در حال حرکت نشون میداد . البته تاکید میکنم دیتا خاموش بوده و هیچ اینترنتی وصل نبوده . اما توی تهران با هر گوشی میام وصل شم میگه دیتا نداری روشنش کن . موضوع چیه اگه واقعا نت میخواد پس اون چی بوده اگه نمی خواد پس چرا نیماره ؟
بسیار ممنون

arkf

Registered User
لایک‌ها
101
سلام
هیچ وقت به چیزهایی که تو اینترنت در مورد قدرت یه گوشی تبلیغ میکنن، اعتماد نکن!
حتماً قبل از خرید، مشورت کن!
بله، به احتمال زیاد همون CPU ضعیف هست.
گوشی های آلکاتل چندان معروف و خوش فروش نیستن!
بنظرم سامسونگ میگرفتی خیلی بهتر بود!
رابط کاربری که خیلی مهمه خیلی راحت و عالی، همه امکانات دم دست و بدون نیاز به وارد شدن به ستینگ گوشی،
کیفیت صفحه نمایش عالی، مدل های مختلف با قیمت های مناسب برای همه جور سلیقه و مشتری...

در مورد مپ گوگل هم تو همه گوشی ها حتما نیاز به اتصال به اینترنت داره تا نقشه ها رو بطور دقیق بتونه لود کنه.
اون گوشی هم که مال دوستت بود، چون قبلاً یه بار به اینترنت وصل شده بوده و همه جای نقشه یزد و شیراز رو چک کرده، سوابقش تو گوشی ذخیره شده و دیگه موقع روشن بودن GPS، نیازی به وصل به اینترنت نبوده!
یا اینکه شما اشتباه میکنی، اون برنامه اصلاً مپ گوگل نبوده، یه برنامه مسیریابی دیگه بوده که بصورت آفلاین کار میکرده و اصلاً نیازی به اتصال به اینترنت نداشته!

پیشنهاد میکنم اپلیکیشن "سپهر" رو از تو بازار نصب کن. الان جزو برنامه های پیشنهادیش تو صفحه اول بازار هست و فقط برای اولین بار نیاز به اتصال به اینترنت داره. بعدش دیگه بصورت آفلاین کار میکنه.
چون ساخت ایرانه، همه منوهاش فارسی و راحت هست و نقشه هاش هم دقیقه!

یا اینکه از برنامه بسیار محبوب و معروف "سایجیک" استفاده کن که اینم کاملاً آفلاین هست و اصلاً نیازی به اینترنت نداره. در ضمن بصورت سه بعدی بسیار جالب هم نمایش میده.
من کلی گشتم تا برنامه کامل و فارسیش رو پیدا کردم.
الان که رو گوشیم دارم، دیگه اصلاً از مپ گوگلم استفاده نمیکنم.

arshia1_987

Registered User
لایک‌ها
11
مرسی از راهنماییتون ... از گوشی راضی هستم همه چی عالیه و خوش فروش نیست چون تازه اومده در ضمن تبلیغات اینترنتی درست میگید ولی من تبلیغی ندیدم این ماله خود سایت الکاتل بود خود کمپانی تولید کننده که هیچ وقت چیز دروغ نمی نویسه مثلا همین سامسونگ تو سایتش نمیاد تبلیغ الکی کنه که !!!
این عکسش در رابطه با سی پی یوش هست نوشته که با سی پی یو دو هسته ای دیگه غصه هیچی رو نخورید و برنامه ها و بازی ها رو بدون تیک اجرا کنید !!

web-idol-5.jpg

بالا