برگزیده های پرشین تولز

واگذاری حیوانات خانگی ( قبل از ارسال پست ، موارد پست اول مطالعه و رعایت شود )

deeas_eng

Registered User
لایک‌ها
11
من یه جفت مرغ عشق دارم بنظرتون ازادشون کنم میتونن زندگی کنن؟ تلف نمیشن؟

فرستاده شده از GT-I9200ِ من با Tapatalk

اصلا" این کار رو نکن . به قول دوستمون اگه میخوای تلف بشن آزادشون کن .
این پرنده ها اصن جون پرواز ندارن چه برسه به زندگی تو آزادی !
شما اگه قدرت نگهداریشون رو نداری میتونی ببریشون یه پرنده فروشی و بفروشیشون ( البته فکر نکنم بیشتر از 20 تومن پول بدن براشون ) ، میتونی قید این مبلغ رو هم بزنی و بدیشون دست یکی که بخواد نگهشون داره ( مثلا" خودم !!! )

porya7847

Registered User
لایک‌ها
21
سلام دوستان..یکی از آشنایان یه گربه داره که بعلت مشغله از پس نگهداریش بر نمیاد...براش شناسنامه گرفته و واکسناش رو زده..دنبال کسی میگرده که بتونه ازش نگهداری کنه

heli copter

Registered User
لایک‌ها
57
هر کی خرگوش یا خوکچه واسه واگذاری داشت بگه من میتونم سرپرستی قبول کنم.

ali_sum

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
سلام دوستان..یکی از آشنایان یه گربه داره که بعلت مشغله از پس نگهداریش بر نمیاد...براش شناسنامه گرفته و واکسناش رو زده..دنبال کسی میگرده که بتونه ازش نگهداری کنه
پست کنید نگه میدارم براتون

m22m

Registered User
لایک‌ها
135
من ی دیسکسه خیلی بزرگ دارم ک با ی عده ارزل اوباش نگه میدارم/ازونجایی ک همه ارازل و اوباشن ترجیه میدم این یدونه رو ردش کنم/ی جفت کت خاردار دارم ک دهن اینو سرویس کردن انقد به پهلوهاش ضربه میزنن/پهلوش یکم آسیب دیده ولی میجنگه با اینا ن این کوتاه میاد ن اونا
دیسکسه بزرگه و ب شدت غذاااااا خوووووررررررررررررررر (دل میخوره)و بدونه ادا و اطفار و وحشی/ولی خب زورش ب اینا نمیرسه
از ایران دیسکس ووقتی بچه بود گرفتم/ارزش قیمتیش مطمئنا بالای-200-150هست/هرکی میخوادش با ماهی یا وسایل آکواریومی میزنم/البته یجوری میزنم ک دیسکسه مفتی بیفته واسش/گناه داره اینجا قاطی این وحشیا<فقط میخوام یچیزی جاش گرفته باشم ک زیادی خوش بحالتون نشه<در واقع 70درصد قیمتشو واگذار میکنم:general406:
ازینا هرکی داش میخوام توسایزکوچیک سرماری/پرت/پلی تایگر/کوی پوست چرمی
پمپ تو آبی وتصویه و....
چیز دیگم داشتید بگید
یاعلی

GemSoft

Registered User
لایک‌ها
52
من بصورت گله ای نگهداری میکنم و دارم یه سعله درست میکنم!

اگر هنوز واگذار نکردین و تهران هستین بنده در خدمتم و به بهترن نحو ممکن نگهداری میکنم!

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
من چندین جا پرسیدم سوالمو اما متاسفانه جواب درستی نگرفتم.
پیش دامپزشک هم رفتم اما جوابی که شنیدم این بوده:امتحان کنید. اگر مشکل ساز بود واگذار کنید!
حیوون هم چیزی نیست که بخوام امتحانش کنم! اگه خواستی باید تا آخرش بخوایش.. نمیخوام یه هفته نگه دارم و بعد هم واسه خودم مشکل ساز بشه و هم ااسه اون حیوون زبون بسته

من در کودکی حساسیت شدید به گربه داشتم. جوش های زیادی میزدم. از اون موقع اصلا طرف گربه نرفتم.
خوکچه و همستر داشتم اما به موی اونا حساسیت نشون ندادم.
اگه الانم حساسیت به گربه نداشته باشم میتونم از یه بچه گربه نگهداری کنم...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

ali_sum

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
من چندین جا پرسیدم سوالمو اما متاسفانه جواب درستی نگرفتم.
پیش دامپزشک هم رفتم اما جوابی که شنیدم این بوده:امتحان کنید. اگر مشکل ساز بود واگذار کنید!
حیوون هم چیزی نیست که بخوام امتحانش کنم! اگه خواستی باید تا آخرش بخوایش.. نمیخوام یه هفته نگه دارم و بعد هم واسه خودم مشکل ساز بشه و هم ااسه اون حیوون زبون بسته

من در کودکی حساسیت شدید به گربه داشتم. جوش های زیادی میزدم. از اون موقع اصلا طرف گربه نرفتم.
خوکچه و همستر داشتم اما به موی اونا حساسیت نشون ندادم.
اگه الانم حساسیت به گربه نداشته باشم میتونم از یه بچه گربه نگهداری کنم...

گربه سمت خیابون ما زیاده اگه خواستین بگیرم براتون

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
گربه سمت خیابون ما زیاده اگه خواستین بگیرم براتون

جناب گربه خیابونی نمیخوام. ماشالله طرف خونه خودمونم زیاده. گربه ای میخوام که اصلا خیابونی نباشه. مثل بچه گربه ای که چند مست قبل یکی از دوستان واسه واگذاری گذاشت.
ترجیحا بچه گربه باشه بهتره.
اما هنوز من جواب سوالمو نگرفتم که آیا کسی که بچگی حساسیت راشته الانم ممکنه حساسیت نشون بده یا نه

ali_sum

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
جناب گربه خیابونی نمیخوام. ماشالله طرف خونه خودمونم زیاده. گربه ای میخوام که اصلا خیابونی نباشه. مثل بچه گربه ای که چند مست قبل یکی از دوستان واسه واگذاری گذاشت.
ترجیحا بچه گربه باشه بهتره.
اما هنوز من جواب سوالمو نگرفتم که آیا کسی که بچگی حساسیت راشته الانم ممکنه حساسیت نشون بده یا نه

آره ممکنه دوباره حساسیت نشون بده اما جای نگرانی نیست اینجا رو مطالعه کنید http://www.yazdfarda.com/iranfarda/news/1393/01/70689.html

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
ممنون
متاسفانه این خط : نزدیک شدن به یک حیوان خانگی باعث گرفتگی بینی، عطسه‌کردن و آبریزش بینی در شما می‌شود
برای من کاملا صدق می کنه!!!!!:general501:

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
سلام مجدد.
من یه بچه لاکپشت دارم که به جای ماهی عید خریدمش. الان احساس می کنم نمی تونم باهاش ارتباط برقرار کنم و از همه مهمتر جای مناسبی واسه نگهداریش ندارم. چون خونمون آفتاب نداره. یعنی آفتاب توی خونه نمیوفته... در و پنجره ها هم معمولا بسته اس.
خیلی کوچولوئه. هنوز یک سالش نشده. هر کدوم از دوستان که آکواریوم یا جای مناسب این حیوون دارن اعلام آمادگی کنن که من تقدیمشون کنم.

عکس هم متعاقبا ارسال خواهد شد.

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
سلام مجدد.
من یه بچه لاکپشت دارم که به جای ماهی عید خریدمش. الان احساس می کنم نمی تونم باهاش ارتباط برقرار کنم و از همه مهمتر جای مناسبی واسه نگهداریش ندارم. چون خونمون آفتاب نداره. یعنی آفتاب توی خونه نمیوفته... در و پنجره ها هم معمولا بسته اس.
خیلی کوچولوئه. هنوز یک سالش نشده. هر کدوم از دوستان که آکواریوم یا جای مناسب این حیوون دارن اعلام آمادگی کنن که من تقدیمشون کنم.

به

فایل های ضمیمه

• uploadfromtaptalk1398324329001.jpg
    uploadfromtaptalk1398324329001.jpg
    39.5 KB · نمایش ها: 99

ali_sum

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
لاک پشت تایلندیه؟

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
متاسفانه لاکپشت من مرد!

Mohamad1331

Registered User
لایک‌ها
14
زاغ نوک قرمز میخوام.کسی جایی سراغ داره که جوجشو بده؟

jefridav

Registered User
لایک‌ها
153
دوستان.من 26 تا کبوتر دارم.تهرانی هستن.کسی خواست.میفروشم.
سفید مهر.
زاغ
2 کتی.
اوغون.

بالا