برگزیده های پرشین تولز

Xbox One VS PlayStation 4

?!؟ Xbox One or PlayStation 4

• Total voters
    135

king_artur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
132

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
پلی استیشن رو دوست دارم، کانفیگش قوی تره ولی اپشن ها و امکانات ایکس باکس (حتی در عین اینکه سخت افزارش به قدرت ps نیست) واقعا دست برتر رو داره. همین کینکت که گیمر رو درگیر بازه میکنه، نه تنها نتیجه بازی رو به نفع مایکروسافت تغییر میده بلکه حتی زمین بازی رو هم تغییر میده. الان این دوتا کنسول اصلا تو یه لیگ و کلاس نیستن که با هم مقایسه بشن. ایکس باکس خیلی سرتره. در عین حال میگم که سونی رو خیلی دوست دارم. اگه کسی پولشو داره جفتش رو باید داشته باشه.

Vocolizive

Registered User
لایک‌ها
15
Kinect یه تکنولوژی ناقض و کامل نشده و کاملا ناکارآمده . اگر شما Ryse بازی کرده باشید میدونید که چقدر annoying میتونه باشه . و برعکس اینکه شما رو با گیم درگیر کنه کلا اتمسفر بازی رو به هم میزنه . چند بار باید voice command رو بدید تا دستگاه متوجه بشه . تازه اگر شما accent تون کاملا با یه native یکی باشه وگرنه که .... . شما اگر با Siri کار کرده باشید می فهمید چه قدر کینکت ناقصه .شاید اوایل تجربه خوبی باشه ولی بعد از مدتی با kinect 1 فرقی نداره و اگر میشد مطمئنا مثل kinect 1 نت پر میشد از اگهی فروش kinect xbone.
تنها چیزی که یک پوینت مثبت حساب میشه برای من Halo است . که اون هم باید دید بانجی با عنوان جدیدش Destiny چی کار میکنه .
در عین حال PS 4 هم تعدادی Voice command رو ساپورت میکنه ولی مثل xbone اجباری در استفاده نیست . با توجه به انحصاری های SCE و بهتر بودن واضح سخت افزار ، تخفیف ها و offer ها بینهایت خوب سونی و هزار دلیل دیگه که در حوصله این کامنت نمی گنجه بهترین انتخاب PS4 می تونه باشه . و دوستانی که انحصاری های نسل قبل سونی رو تجربه نکردن نگران نباشند که از نسخه n ام بازی رو شروع می کنند... چون حتما نسخه های قبلی به صورت remastered برای ps4 عرضه میشه . مثل last of us.

پ.ن : لیست VC های PS که کم هم نیستن : لینک

Last edited:

king_artur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
132
پلی استیشن رو دوست دارم، کانفیگش قوی تره ولی اپشن ها و امکانات ایکس باکس (حتی در عین اینکه سخت افزارش به قدرت ps نیست) واقعا دست برتر رو داره. همین کینکت که گیمر رو درگیر بازه میکنه، نه تنها نتیجه بازی رو به نفع مایکروسافت تغییر میده بلکه حتی زمین بازی رو هم تغییر میده. الان این دوتا کنسول اصلا تو یه لیگ و کلاس نیستن که با هم مقایسه بشن. ایکس باکس خیلی سرتره. در عین حال میگم که سونی رو خیلی دوست دارم. اگه کسی پولشو داره جفتش رو باید داشته باشه.
کینکت ادمو در گیر بازی میکنه؟
یه سرچ بزن Project morpheusببن سونی داره چ درست میکنه
کینکت جوکی بیش نیست در مقابلش
کلا کوتاه میای وقتی بفهمی چیه

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
Kinect یه تکنولوژی ناقض و کامل نشده و کاملا ناکارآمده . اگر شما Ryse بازی کرده باشید میدونید که چقدر annoying میتونه باشه . و برعکس اینکه شما رو با گیم درگیر کنه کلا اتمسفر بازی رو به هم میزنه . چند بار باید voice command رو بدید تا دستگاه متوجه بشه . تازه اگر شما accent تون کاملا با یه native یکی باشه وگرنه که .... . شما اگر با Siri کار کرده باشید می فهمید چه قدر کینکت ناقصه .شاید اوایل تجربه خوبی باشه ولی بعد از مدتی با kinect 1 فرقی نداره و اگر میشد مطمئنا مثل kinect 1 نت پر میشد از اگهی فروش kinect xbone.
تنها چیزی که یک پوینت مثبت حساب میشه برای من Halo است . که اون هم باید دید بانجی با عنوان جدیدش Destiny چی کار میکنه .
در عین حال PS 4 هم تعدادی Voice command رو ساپورت میکنه ولی مثل xbone اجباری در استفاده نیست . با توجه به انحصاری های SCE و بهتر بودن واضح سخت افزار ، تخفیف ها و offer ها بینهایت خوب سونی و هزار دلیل دیگه که در حوصله این کامنت نمی گنجه بهترین انتخاب PS4 می تونه باشه . و دوستانی که انحصاری های نسل قبل سونی رو تجربه نکردن نگران نباشند که از نسخه n ام بازی رو شروع می کنند... چون حتما نسخه های قبلی به صورت remastered برای ps4 عرضه میشه . مثل last of us.

پ.ن : لیست VC های PS که کم هم نیستن : لینک

با بخشی از نظر شما موافقم. الان من خودم یه آدم 30 ساله که آخرین کنسولش رو چند سال پیش داشته، احساس میکنم که دوست دارم یه کنسول داشته باشم کمی مشغولم کنه. خودم معتقدم استفاده از یک اسکنر مثل کینکت نمیتونه اونقدرها accurate باشه که بشه در بازی های مختلف ازش استفاده کرد. شاید در اینده تکنولوژی متفاوتی استفاده کنن مثلا استفاده از بیش از یک سنسور از زوایای مختلف.

من اطلاعات خیلی زیادی ندارم، خوشحال میشم دوستانی مثل شما راهنمایی کنن که بتونم انتخاب درست انجام بدم. در حال حاضر قیمت گیم های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 چنده؟ برای هیچکدوم هک شده و کپی موجود هست؟

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
کینکت ادمو در گیر بازی میکنه؟
یه سرچ بزن Project morpheusببن سونی داره چ درست میکنه
کینکت جوکی بیش نیست در مقابلش
کلا کوتاه میای وقتی بفهمی چیه

خب یک جورایی. حداقل یک حرکت به جلو بود. در مورد مورفئوس فکر میکنم ویژوال ریالیتی باشه که خیلی جالبه و واقعا کار سونی در این بخش قابل توجه هست و مطمئنا در آینده اولین حرکت موثر در زمینه واقعیت مجازی متعلق به سونی خواهد بود. خودم سونی رو خیلی دوست دارم الان هم منتظرم Sony Z2 عرضه بشه که بگیرم استفاده کنم ببینم نسبت به اپل چطوره.
باز هم معتقدم که آینده کنسول ها که قطعا در اختیار مایکروسافت و سونی خواهد بود، لزوما نیازی نیست که این دو کمپانی معظم با هم زاویه داشته باشند. دقیقا مثل PSP و DS که خیلی از گیمرها هر دو رو داشتند. فکر کنم داشتن دو کنسول برای خیلی از بازی کننده ها یه قضیه حل شده باشه. من دوستی دارم که از آتاری و دریم کست و تیوی گیم داره تا سگا و میکرو و پلی 1 و 2 و 3 ایکس باکس 1 و 360 و ... خیلی کنسول های دیگه. همین الان هم وان داره هم PS4.

Last edited:

king_artur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
132
با بخشی از نظر شما موافقم. الان من خودم یه آدم 30 ساله که آخرین کنسولش رو چند سال پیش داشته، احساس میکنم که دوست دارم یه کنسول داشته باشم کمی مشغولم کنه. خودم معتقدم استفاده از یک اسکنر مثل کینکت نمیتونه اونقدرها accurate باشه که بشه در بازی های مختلف ازش استفاده کرد. شاید در اینده تکنولوژی متفاوتی استفاده کنن مثلا استفاده از بیش از یک سنسور از زوایای مختلف.

من اطلاعات خیلی زیادی ندارم، خوشحال میشم دوستانی مثل شما راهنمایی کنن که بتونم انتخاب درست انجام بدم. در حال حاضر قیمت گیم های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 چنده؟ برای هیچکدوم هک شده و کپی موجود هست؟
داداش هم سنیم که ;)
قیمت بازیاشون یکیه به هر حال اگه ادم پول داشته باشه جفتشو بگیره تجربش کاملتره طبیعتا
ولی خب سونی یه کم جلوتره از امار فروشم میشه اینو فهمید
در خرید Z2شک نکن من خودمZ1 دارم هیولاس
هکم حالا حالاها تو فکرش نباش

aloneboy_p75

Registered User
لایک‌ها
72
XBOX ONE هم بازی های XBOX 360 و XBOX کلاسیک رو هم میگیره
دوست عزیز اشتباه میکنید ایکس باکس وان تنها قادر به بازکردن بازی های خودش هست چون فناوری سخا افزاریش به کلی تغییر کرده ودیسک های بلوری اجرا میکنه .

king_artur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
132
دوست عزیز اشتباه میکنید ایکس باکس وان تنها قادر به بازکردن بازی های خودش هست چون فناوری سخا افزاریش به کلی تغییر کرده ودیسک های بلوری اجرا میکنه .
در ضمن معماری 360 power pc و معماری وان x86هست که هیچ ربطی به هم ندارن

hassan 123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بازی های ps3 روی ps4 اجرا نمیشه

Epic Design

Registered User
لایک‌ها
46
از لحاظ قدرت سخت افزاری حدودا یکی هستند

از لحاظ خدمات آنلاین پلی استیشن ... بازیای رایگان و ...

و از لحاظ بازی های انحصاری که خیلی خیلی مهمه : ایکس باکس وان ( halo , gears of war , forza , ...)

فن های پلی استیشن لطفا نقل قول نکنن ... هر کی نظر خودشو میگه دیگه :cool:

Epic Design

Registered User
لایک‌ها
46

به زودی امکان اجرا کردن بازی های 360 فراهم میشه ... ( فک کنم 3 شهریور )
ولی نه هر بازی ... بنا به شرایطی ... می تونین تو xbox.com نگا کنین برای اطلاعات بیشتر

masoud1362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
دوستان بدون تعصب پیشنهاد بدید کسانیکه از هر دو کنسول استفاده کردن جواب بدن
PS4 یا XBox؟

aloneboy_p75

Registered User
لایک‌ها
72
دوستان بدون تعصب پیشنهاد بدید کسانیکه از هر دو کنسول استفاده کردن جواب بدن
PS4 یا XBox؟
من خودم اول وان داشتم بعد ps4 خریدم.
الان هم وان رو فروختم و هنوز از ps4 استفاده میکنم .
اگر میخای انلاین بازی کنی 100 درصد پلی 4 بهتره چون وان یه نت خیلی قوی با پینگ پایین میخاد برا انلاین .

بالا