برگزیده های پرشین تولز

مشکل عدم تمایل به فک زدن و خوش مشرب بودن

R.jahanfar

Registered User
لایک‌ها
930
اون چیزایی که بهش اعتقاد دارین این توش نیست که راجع به کسی که نمیشناسین نباید اینطوری صحبت نکنین
ینی چی خاک بر سرش
یعنی روحانی نبوده . همین به اصطلاح روحانی ها دین مردم رو دزدیدند

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
یعنی روحانی نبوده . همین به اصطلاح روحانی ها دین مردم رو دزدیدند
یه روحانی نبوده و چندتا بودن ، اتفاقا از روحانیون سر شناسی بودن که خیلی از امثال شماها قبولشون دارن

R.jahanfar

Registered User
لایک‌ها
930
یه روحانی نبوده و چندتا بودن ، اتفاقا از روحانیون سر شناسی بودن که خیلی از امثال شماها قبولشون دارن
پس شما دیگه 100% پاتو کردی تو تو یه کفش که کلا قانع نشی باشه.ولی به همین زودی قانع میشد. کمی صبر کنید

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
پس شما دیگه 100% پاتو کردی تو تو یه کفش که کلا قانع نشی باشه.ولی به همین زودی قانع میشد. کمی صبر کنید
من واسه تمام سوالاتون دلیل منطقی و قانع کننده اوردم ولی شما فقط حرف چیزایی که تالا کسی ندیده میزنی
فکر میکنم دیگه هرکس میخواست از بحثمون نتیجه بگیره نتیجه گرفته

R.jahanfar

Registered User
لایک‌ها
930
من واسه تمام سوالاتون دلیل منطقی و قانع کننده اوردم ولی شما فقط حرف چیزایی که تالا کسی ندیده میزنی
فکر میکنم دیگه هرکس میخواست از بحثمون نتیجه بگیره نتیجه گرفته
شما دو تا اسم هورمون رو گفتید فکر کردید تموم شد.من مطمئنم هر کس رو بخواید قانع کنید .جواب ندای درونی خودتون رو نمی تونید یدید.در ضمن با کی بحث کردید مثلا آقای جوادی آملی یا آقای فاطمی نیا من اینا رو قبول دارم. من از حرف زدن خسته نمیشم چون ذهن آزاده شما پر از سواله خواهش میکنم سوالاتتون رو بی جواب نذاری .میدونم که به همین زودی ها قانع میشی ولی شاید بهای سنگین براش پرداخت کنی//آفرین به شما که دنبال حرف حسابی.گفتی خسته شدی ازحرف زدن با من میرم دنبال کارم .من تا دم مرک رفتم وبرگشتم که اعتقاد دارم .خواستی میگم

abolfazl13633

Registered User
لایک‌ها
238
اغا خوشبحالت که کم میحرفی.شنیدی که اونای ک کم میحرفن مغز بزرگتری دارن.اونای ک پُرحرفن مغزشون زیاد رشد نمیکنه.....

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
مثلا آقای جوادی آملی یا آقای فاطمی نیا من اینا رو قبول دارم.

من با جفت اینا حرف زدم. جوادی آملی را قبل از اینکه مرجع تقلید بشه هم میشناختم. باز حرفهاش منطقی تره . یعنی در قالب اسلام ، منطقی حرف میزنه. اما از قالب اسلام که خارج میشه دری وری میگه. حتی چند تا جلسه درس هیئت (نجوم) در حوزه داره که انقدر مضحک بود که خودشون جلوی پخشش را گرفتن

فاطمی نیا کلا هالوسینیشن داره بنده خدا :D اگر کشور دیگری بود بستریش میکردن :D

Prima

Registered User
لایک‌ها
345
مردمو آدم حساب نمی کنی؟

R.jahanfar

Registered User
لایک‌ها
930
من با جفت اینا حرف زدم. جوادی آملی را قبل از اینکه مرجع تقلید بشه هم میشناختم. باز حرفهاش منطقی تره . یعنی در قالب اسلام ، منطقی حرف میزنه. اما از قالب اسلام که خارج میشه دری وری میگه. حتی چند تا جلسه درس هیئت (نجوم) در حوزه داره که انقدر مضحک بود که خودشون جلوی پخشش را گرفتن

فاطمی نیا کلا هالوسینیشن داره بنده خدا :D اگر کشور دیگری بود بستریش میکردن :D
نبودید .یه دفعه غیب شده بودید

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,189
اقا ما میخوایم خاطره تعریف کنیم هیشکی گوش نمیده خب منم میبینم کسی محل نمیده تریف نمیکنم باقیشو ولی دوستم می بینی کوس شعر میگه مثلا یه دوستی دارم شدیدا علاقه داره یک خاطره رو 600 بار تعریف کنه . منم هربار گوش میدم حتی یه نقطه رو هم نمیندازه هر بارم همونجور تعریف میکنه که بار اول تعریف میکرد . ولی حالا اگه من بیام یه خاطره تعریف کنم که مثلا امروز چی شد هیشکی گوش نمیده !! اینطوری میشه که منم کم حرف شدم البته خوش مشرب و خوش اخلاق و خوشحالم . من خودم جزو ادمهایی هستم که هیچوقت هیچ حرفی واسه گفتن ندارم . مثلا زنگ میزنم به دوست دخترم یا اون زنگ میزنه به من بعد 30 ثانیه که به احوال پرسی میگذره بعد هی بهم میگیم خب ؟ خب پس ؟ بله . که اینطور . هیچ حرفی نمی زنیم ها فقط اینا رو میگیم . اونم مثل من حرف نداره که بگه .حالا رومون هم نمیشه بگیم قطع کنیم لااقل از این عذاب راحت بشیم هی ترکرا میکنیم .
منم همینطوریم..
وقتی حرف بیهوده میزنم از خودم بدم میاد..
چه حرف بیهوده بزنم چه کف دستی بزنم.
حالا می خوای فک بزنی که چی بشه؟
99 درصد حرفای روزمره مردم با همدیگه چرت و پرت و لاطاعلاته بیهودست که گفتن و نگفتنش فرقی نمی کنه فقط می خوان یه چیزی بگن یه چیزی گفته باشن
دقیقا...
مردمو آدم حساب نمی کنی؟
نه...دنیاشون برام خیلی کوچیک و بی معنیه!

این حالت که شما دارید میگن شب ظلمانی روح.یعنی انسان فکر میکنه همه چی براش یکسانه .دیگه علائق سابق رو نداره از زمان ومکان غافله. ......همه اینها برای اینه که روح شما در حال آماده شدن وانبساط پیدا کردنه .یعنی افکارتون داره رشد پیدا میکنه .مثل یه شفیره که نو تاریکی وسکون میمونه وبعدتبدیل به یه پروانه میشه.باید صبر کنی واین دوره رو با آرامش طی کنید
آقا این پست از همون زمان ارسالش تا الان منو به فکر فرو برد..
هرچی فکر میکنم می بینم دنیام به دنیای اینا نمیخوره..
دنیام عوض شده..
باید افراد جدید و بهتری رو وارد زندگیم بکنم..

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
خوش مشرب بودن معادل با تربیتی ـه همون چیزه؟ همونی که میگن طرف خوش ChOo3 ؟

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
بگید ببینیم این انگیزه و امیدواری بیش از حد شما از کجا نشات میگیره
Sent from my F**king life

دکتر نوابی رو که میشناسی؟ هر وقت ازش میپرسیدیم فلان چیز از کجا به دست میاد ؟ میگفت سوال بسیار خوبی پرسیدی... دقیقا از اونجا ! :D ... ولی با توضیحات بعدش نمیشد فهمید منظورش از اونجا دقیقا کجاست :دی

بالا