برگزیده های پرشین تولز

همه چيز درباره Emulator ها

ramaz

Registered User
لایک‌ها
91
آره کلا فکر بازی کردن GOW روی پی سی رو از ذهنتون بیرون کنید
همش اعصاب خورد کنی... حتی اگه cpu قوی داشته باشی بازم افت فریمو داره
بازی انحصاریه دیگه

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
من که بازی gow رو راحت و بدون کوچکترین افت فریم روی کامپیوتر بازی کردم فقط مشکلش این بود که دسته رو نمیشناخت

hamid novin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام دوستان عزیز 2 بازی سگا ساتورن را از اینترنت دانلود کردم یکی 535 مگابایت 2 فابل دارد BIN ) 535 ) و (image file ) که 2 کیلو بایت و دومی حدود105 مگا بایت که 2 فایل image بنام بازی داره حجو یکیس 68 مگ و دومی 2 کیلو بایت و 20 عدد فایل mp3 با نام خود فیلم هستش لطفا نحوه رایت کردن روی cd باید چکار کنم منظورم اینکه چطور باید روی سی دی رایت بشه که بشه با دستگاه سگا ساتورن آنرا بازی کرد. اسم بازیها Guardian Heroes و Nights Into Dreams هست ؟ ضمنا اگر کسی بازی سگا ساتورن معروف و با کیفیت در سایتی سراغ داره که میشه روی سی دی رایت کرد را لینکش را بزاره ممنون میشم. با تشکر

Last edited:

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

hamid novin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز برنامه رایت را گرفتم ولی نحوه رایت کردن صحیح روی سی دی را هم با توجه به جزئیات فایلهائی که دارم در پست بالا 664 توضیح دادم را راهنمائی کنید که بعد از رایت در دستگاه سگا ساتورن پخش و بازی بشه. با تشکر

hamid novin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان هیچکس نیست راهنمائی کند پست 664 را راهنمائی فرمائید چطور روی سی دی رایت کنم که در دستگاه سگا ساتورن بالا بیاد و بشه بازی کرد مثلا یک بازی 2 فایل داره Bin و image وقتی در نرو ایمیج فقط با فایل image بازی میگیرم حجمش کامل با bin میشه. چطور رایت کنم ؟ با تشکر

arash8292

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید تو شبیه ساز nulldc تو قسمت تنضیماتش تو قسمت select plugin اون قسمت power vr (graphic) plugin سفیده و هیچ گذینه ای برای انتخاب نداره
باید چی کار کنم ؟ تو رو خدا بگید دیگه
من می خوام شنمو رو بازی کنم ولی بلد نیستم با nulldc کار کنم من میخوام با کیبرد کامپیوتر بازی کنم
پیشاپیش از راهنمایی تون ممنونم

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
چرا بازی مورتال کمبت 3 سگا نمیشه 2 نفره باهاش بازی کرد؟
تا گزینه 2 نفره و نفرات مد نظرمون انتخاب می کنیم صفحه سیاه میشه و وارد بازی نمیشه!!!
(تا حالا لینک بازی از حدود 10 تا سایت دانلود کردم اما همه لینک ها همین مشکل داره)

arash8292

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازی شنمو رو دانلود کردم nulldc رو هم دانلود کردم بازی رو به فایل cdi تبدیل کردم ولی وقتی با nulldc بازش می کنم در حد 3یا4 ثانیه فقط آهنگه بازی می آد(حتی تصویرم ندارم ) و بعدش این ارور رو میده که (nullDC_Win32_Release-NoTrace.exe has stop working) تنضیمات plugin ها رو هم انجام دادم ولی نمیدونم چه شه

ممنون می شم اگه راهنماییم کنید

cr7gr8

Registered User
لایک‌ها
175
سلام دوست عزیز
بازی رو رایت نکن از درایو مجازی استفاده کنید
در مورد کمبت من مشکلی نداشتم ایمولتونو عوض کنین

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
خب نوبت رسيد به پر طرفدار تيرن و شناخته شده ترين دستگاه يعني SEGA Mega-Drive. اين همون ددستگاههي هست كه همه به اسم سگا ميشناسن. يه دستگاه 16 بيتي با بازيهاي عالي كه هنوز كه هنوزه هم خيليا باهاش حال ميكنن. تو ايران,اروپا و آسيا اين دستگاه به اسم Sega Mega Drive شناخته شده هست و تو امريكا به اسم Sega Genesis معروف هست. بهرتين اموليتور براي اين دستگاه برنامه Gens هست,كه اين ورژن جديدش واقعا عالي و بدون مشكل اجرا ميشه.تحت ويندوز XP هم عالي جواب ميده. اخرين ورژن اين برنامه يعني Gens version 2,10 رو از آدرس زير دانلود كنيد: http://www.emulator-zone.com/download.php/emulators/genesis/gens/wgens210.zip اين برنامه حجمش 381 كيلوبايت هست و مجاني هست (كادر ور هست يعني سازندش گفته اگه خوشتون اومد براش يه كارت پستال به آدرسه خونش پست كنيد!) تاريخ ساختش هم 15 جولاي 2003 هست. ;)
من اینو دانلود کردم ولی متاسفانه تو ویندوز 7 32بیتی نمیشه با دسته بازی کرد راه حلی هست ممنون میشم بگین

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
یادش بخیر 12-13 سال پیش بود. یه برنامه به اسم VGA بود بازی های پلی استیشن رو اجرا میکرد. یه پنتیوم II داشتم رزیدنت اول رو باهاش بازی میکردم. با اینکه قابلیت save داشت ولی بلد نبودم هر دفعه از اول بازی میکردم! یه برنامه دیگه هم بود به اسم Bleem یا همچین چیزی

sia@

Registered User
لایک‌ها
290
سلام خدمت دوستان عزیز فکر کنم این پیج رو یکم مورد محبت قرار بدین بد نیست به خدا....
منم ی سوال از دوستان داشتم ظاهرا امولاتور ایکس باکس 360 برا همه کشورا هست بجز ایران...اخه من نسخه بتاش رو دانلود کردم ولی نیاز به بایوس داره...حالا هر کاری کردم بایوسش دانلود نشد...اگه کسی لینک ایرانی بایوس (سالم)بزاره ممنون میشم

QuinT

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
سلام خدمت دوستان عزیز فکر کنم این پیج رو یکم مورد محبت قرار بدین بد نیست به خدا....
منم ی سوال از دوستان داشتم ظاهرا امولاتور ایکس باکس 360 برا همه کشورا هست بجز ایران...اخه من نسخه بتاش رو دانلود کردم ولی نیاز به بایوس داره...حالا هر کاری کردم بایوسش دانلود نشد...اگه کسی لینک ایرانی بایوس (سالم)بزاره ممنون میشم
خیر تا به الان همچین شبیه سازی ساخته نشده و هرچی میبینید Fake هست . البته رو شبیه سازش دارن کار میکنن اما خب حالا حالا ها منتظر یه شبیه ساز به دردبخور نباشید !

amindead

Registered User
لایک‌ها
171
لطفا امولاتور خوب برای ps1 معرفی کنید

sia@

Registered User
لایک‌ها
290
لطفا امولاتور خوب برای ps1 معرفی کنید
سلام برادر واسه ps1من به شخصه یه بازی کراش بندی کات که ریلود کرده بودن واسه کامپیوتر بود رو گرفتم.که همراه بازی امولاتور هم نصب شد ....بعد از اون میتونی هر بازی ps1 رو خاستین ازش ایمیج بگیرین و مسیرش رو به امولاتور بدین و بازی کنین ...حتی میتونین بازی رو مستقیم داخل دی وی دی درایو بازی کنین چون بازی های ps1سبک هستن .........حتی این روش رو منم برای بازیای ps2 هم انجام دادم

amindead

Registered User
لایک‌ها
171
سلام برادر واسه ps1من به شخصه یه بازی کراش بندی کات که ریلود کرده بودن واسه کامپیوتر بود رو گرفتم.که همراه بازی امولاتور هم نصب شد ....بعد از اون میتونی هر بازی ps1 رو خاستین ازش ایمیج بگیرین و مسیرش رو به امولاتور بدین و بازی کنین ...حتی میتونین بازی رو مستقیم داخل دی وی دی درایو بازی کنین چون بازی های ps1سبک هستن .........حتی این روش رو منم برای بازیای ps2 هم انجام دادم
لینک دانلود کراش بده منم بگیرم

sia@

Registered User
لایک‌ها
290
لینک دانلود کراش بده منم بگیرم
والله دادا لينکى ازش ندارم يکى دوتا بازى بود که اکسترک کرده بودن واسه pc اونا رو از بازار خريدم پلنگ صورتى و کراش که خدايى همش خاطره بود:general410:

Persian_Amir70

Registered User
لایک‌ها
73
دوستان یه سوال : فقط یک نوع امولیتور برای ps2 وجود دارد یا چندین نوع؟ اگه یکی نیست میشه بهترینشون رو بگید ؟ + لینک دانلود؟;):general307:

d0wnload

Registered User
لایک‌ها
40
سلام دوستان
ایمولیتوری میخام که بازی های ps2 روی xbox jtag اجرا شه من فقط شنیدم اینو اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه لطفا

بالا