برگزیده های پرشین تولز

طراحی مهر خاتم

atamirza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
طراحی مهر خاتم
کار ما طراحی مهرخاتم هست.نمونه کارها رو هم تو اخر پست گذاشتم. هر عزیزی مایل هست که ما برای او مهر طراحی کنیم فقط کافی است تا به لینک زیر برود و به هزینه را به صورت انلاین پرداخت کند.هزینه طراحی هر مهر هم فقط 5 هزار تومان هست و بالا هم گفتم پراخت به صورت انلاین هست.
مدت زمان طراحی تا تحویل مهر هم حداکثر 3 روز هست.
به غیر از اینکه شما می توانید مهر طراحی شده توسط مارا به مهرساز ها بدهید تا برای شما انرا بسازند شما می توانید به عنوان لوگو سایت و یا شرکت خود استفاده کنید و یا کاربران انجمن ها و سایت ها می توانند از ان به عنوان اواتار و یا امضای الکترونیک خود استفاده کنند.
عزیزانی هم که به ما سفارش داده اند کد تراکنش پی لاین رو برای ما پ.خ کنند ما بین هر سه مشتری یک قورعه کشی کوچیک انجام می دهیم و یک کارت شارژ هزار تومانی هدیه می دهیم.
مهر خاتم طراحی شده با فرمت png هست.

نمونه کارها
1-12-2014%204-29-58%20PM.jpg

1-12-2014%204-29-43%20PM.jpg

Last edited:

shak

Registered User
لایک‌ها
519
سلام کارهاتون خیلی زیباست و یک هنر منحصر به فرده . خسته نباشید . لطفا برای من طراحی کنید استاد گرامی . متن عنوان و شماره تراکنش پی لاین رو براتون ارسال کردم . ضمنا زمینه ی لوگو آبی رنگ باشه و بیضی زمینه هم از سمت راست به سمت بالا چرخیده باشه مثل زمینه ی لوگوی تجهیزکار. متاسفانه این موارد رو یادم رفت در توضیحات پرداخت پی لاین بنویسم البته رنگ آبی زمینه مثل تجهیزکار نباشه مثل آبی های دیگه باشه

Last edited:

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
کارتون انصافا عالیه،دنبال متنشم پیدا کردم سر میزنم.

shak

Registered User
لایک‌ها
519
با تشکر از استارتر محترم که جدای از هنر ، انسان خیلی والایی هستند دو بار طرح و نوشته را برای من تغییر دادند و لازم دانستم همینجا از ایشان تشکر کنم .

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
سلام . عزیز برای شرکت طراحی نمی کنید ؟ مهر شرکت ؟

atamirza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
کار ما فقط طراحی.اگر مهر خاتم می خواهید ما طراحی می کنیم و فرقی برای ما نداره که قراره کجا استفاده بشه

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
دوست عزیز بهتره به جای وبلاگ از سایت استفاده کنید

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
سفارش جدید قبول می کنید؟

بالا