برگزیده های پرشین تولز

MTN-Irancell بررسی و رفع مشکلات سرویس وایمکس

Radioman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیا تاثیر درصد قدرت سیگنال در مقدار اطلاعات مصرف شده تاثیر داره ؟میدونم سئوالم کمی مسخره است ولی من به این نتیجه رسیدم جایی که قدرت سیگنال کمتر هست از اعتبارم مقدار بیشتر مصرف می شه
2- مشکل تغییر تعرفه کی درست می شه و قادر خواهیم بود تعرفه های انتخابی در اولین روز رو تغییر بدهیم
3-منظور از نحوه صحیح مصرف در اشتراک نامحدود یعنی چند گیگ من یک جا شنیدم لیمیت اشتراک نامحدود 20 گیگ هست ؟
و سئوال آخر ، نظرتون درباره خرید 40 درصد از سهام مبین نت توسط مخابرات چیه ؟؟ و آگر مخابرات مثل ای دی اس ال قیمت ها وایمکس رو ارائه بده ایرانسل قادر به رقابت خواهد بود

سلام
خوب تا جایی که می شه تست کرد حتی روی خطوط یایل آپ. همین طوره. وقتی ارتباط درست و حسابی نباشه . درخواست های TCP و UTP چند بار ارسال می شوند مثلا یک فایل 1.5 مگ رو با 2.5 مگ سند و رسیو می گیری. به همین راحتی.

vahid_666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من درخواست ای پی استاتیک کردم از ایرانسل در فرم مورد نیازش یه سوالشو نمیدونم چطور باید جوابشو بدم لطفا راهنماییم کنید:

د. مشخصات ترافیک
لطفا نوع و مسیر انتقال )دریافت / ارسال( ترافیک مورد نظر را مشخص نمایید )گراف ساده(

00000000000000000000.png

ali_oop

Registered User
لایک‌ها
41
اقا اگه مودم همراه ویژه برای دانشگاهی ها رو بخریم، خوبه؟
نوشته ضریب اشتراک 1 به 8 داره
یعنی چی؟
چه بلایی قراره سر ما بیاد؟
نمیشه اشتراکی نباشه خطط؟

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
اقا اگه مودم همراه ویژه برای دانشگاهی ها رو بخریم، خوبه؟
نوشته ضریب اشتراک 1 به 8 داره
یعنی چی؟
چه بلایی قراره سر ما بیاد؟
نمیشه اشتراکی نباشه خطط؟
ویژه دانشگاهی ها همون مودم یو اس بی هست دیگه؟ حواستون باشه، آنتن دهی این مودم کمتر از بقیه مودم هاست. پس قبل از خرید طرح از این که محلی که می خواید استفاده کنید خوب آنتن می ده، قبلا مطمئن بشید. بعد هم این که معمولا سرعت دانلود نزدیک سرعت نامی هست و اشتراک 1 به 8 تاثیر چندانی نداره، اما اگر محله شلوغ بشه و اعتراض کنید سرعت پایین اومده، می گن ما گفته بودیم که سرعت 1 به 8 هست. بنابراین این موارد رو در نظر داشته باشید و خرید کنید.

E-Charge

Registered User
لایک‌ها
34
دوستان کسی راهی سراغ داره مشکل من حل بشه
خط تلفن pcm هست Adsl نمیتونم بگیرم
الان مبین نت دارم ولی خیلی دوس دارم ایرانسل و اوکی کنم
یه مودم usb گرفتم تو خونه آنتن نداشتم، یه BM632w هم جدیدا گرفتم اونم آنتن ندارم
ولی هر دو رو پشت بام 100% آنتن دارن
میشه مودم و بالا گذاشت و تو مسیرش روتر وایرلس گذاشت و از این کارا ....
ولی مودم BM632w یه سوکت واسه آنتن خارجی داره
یه کابل هم واسه آنتن از پشت بام تا تو خونه اومده ( از همین کابل های آنت معمولی )
حالا این آنتن و از کجا بگیرم، چجوری بگیرم، چند هرتز باشه، اهمش واسه این 15 متر فاصله از پشت بام تا خونه چقدر باشه ، .... تا آنتن و بزارم رو پشت بام و با همین کابل وصلش کنم به مودمم!؟

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان من رمز رو از ecare عوض کردم الان همش انتن وایمکس بالا پایین میره مشکل مال چیه؟چطوری حل کنم؟به 192.168.1.1. هم میرم صحفه اول میاد بد ارور میده نمیره

ali_oop

Registered User
لایک‌ها
41
دوستان من رمز رو از ecare عوض کردم الان همش انتن وایمکس بالا پایین میره مشکل مال چیه؟چطوری حل کنم؟به 192.168.1.1. هم میرم صحفه اول میاد بد ارور میده نمیره
خب رمز رو که عوض میکنید داخل تنظیمات مودم هم باید تغییر بدید تا اینترنت وصل بشه

E-Charge

Registered User
لایک‌ها
34

M_habibzadeh

Registered User
لایک‌ها
8
با سلام خدمت دوستان
بنده از سرویس وایمکس ایرانسل استفاده می کنم و متاسفانه از اوایل فروردین ماه با کندی و افت شدید سرعت مواجه هستم و بخش پشتیبانی وایمکس ایرانسل هم جواب درستی نمی دهد می خواستم بدونم وضعیت دوستان دیگر به چه شکل هست آیا این مشکل فقط برای من هست یا کلی هست؟

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
با سلام خدمت دوستان
بنده از سرویس وایمکس ایرانسل استفاده می کنم و متاسفانه از اوایل فروردین ماه با کندی و افت شدید سرعت مواجه هستم و بخش پشتیبانی وایمکس ایرانسل هم جواب درستی نمی دهد می خواستم بدونم وضعیت دوستان دیگر به چه شکل هست آیا این مشکل فقط برای من هست یا کلی هست؟
سلام
من 128 دارم. دقیقا از اوایل فروردین هم برای من جوریه سرعت خیلی پایینه باید چند بار رفرش کنی تا باز بشه

M_habibzadeh

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
من 128 دارم. دقیقا از اوایل فروردین هم برای من جوریه سرعت خیلی پایینه باید چند بار رفرش کنی تا باز بشه
ممنون که اطلاع دادید .
از دوستان اگر کسی درباره تنظیمات اسکن ست اطلاعی دارد لطفا قرار بدهد. باتشکر

theredstar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
یه مشکلی داشتم که ممنون میشم کمکم کنید!
من به تازگی یه مودم خارجی bm8301 گرفتم. از نظر قدرت سیگنال مشکلی نداره و تا آخر پره ولی برای اتصال به اینترنت هی قطع و وصل میشه! یعنی 20 ثانیه وصله بعد قطع میشه دوباره باید کلی صبر کرد تا کانکت بشه.نمی دونم چی کارش باید یکنم؟

phantom_r91r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام، مودم وایمکس ایرانسلم (bm632w) چند روزه اصلا کار نمیکنه!! یعنی تا به برق میزنمش آنتنش فول میمونه و چراغ tel هم روشن میمونه! وای فای و lan هم کار نمیکنن! و اصلا کامپیوتر شناساییش نمیکنه.
خواهشا کمک کنین:( اعصابمو خورد کرده!

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
سلام، مودم وایمکس ایرانسلم (bm632w) چند روزه اصلا کار نمیکنه!! یعنی تا به برق میزنمش آنتنش فول میمونه و چراغ tel هم روشن میمونه! وای فای و lan هم کار نمیکنن! و اصلا کامپیوتر شناساییش نمیکنه.
خواهشا کمک کنین:( اعصابمو خورد کرده!
پشتیبانی زنگ زدی ؟! مشکل از مودمه یا ایرانسل ؟!

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
مشکل از مودمه، پشتیبانی گفت احتمالا سوخته!!
بنظرتون دیگه نمیشه درستش کرد؟!!
ببر به یه تعمیر کار نشون بده ببین چی میگه ؟! اگه گفت سوخته که باید قیدشو بزنی و یکی دیگه بخری، اگر هم گفت سالمه پس مشکل از ایرانسله

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام
عذر میخوام سوالی داشتم در مورد ساعات رایگان دانلود
من تهران هستم و اینترنت 2048 اعتباری وایمکس ایرانسل دارم
ساعت رایگان دانلود از 1 تا 7 صبح هست؟؟
چون گاهی احساس میکنم از حجمم توی این ساعتها کم میشه...
ممنون

amir.mo

Registered User
لایک‌ها
122
سلام من یه مودم BM632w دارم الان چند وقته که کار نمیکنه آنتن هی پر میشه هی میپره یعنی تو تنظیمات هم میرم هی درصد آنتن 55% میشه بعد میشه 12% و بعد هم صفر میشه
و اینترنتم هم کار نمیکنه لطفا راهنمای کنید، ممنون

بالا