برگزیده های پرشین تولز

*** فروش فوری جوجه کاسکو باهوش من.کاکا ***

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
کاسکویی که هنوز بعد از 4 ماه که دستتون بوده به حرف نیومده معلوم نیست چقدر و در چه حد قدرت فراگیری صحبت رو داره تازه کاسکوهایی که به مکان و صاحب جدید منتقل میشن تا چند مدت اگر سخن گو هم باشن چیزی نمیگن تا به مکان و صاحب جدید خود عادت کنند و بعضی از کاسکو ها هم خوب نمیتونند صحبت کردن رو یاد بگیرند بهرحال خودتون میدونید مغازه دار چند میخره این رو از شما قیمت من همونه که گفتم خواستید در خدمتم

به شما توصیه میکنم اطلاعاتتون رو بیشتر کنید دوست عزیز و یه سر تشریف ببرید بازار پرندگان
شما با ۱۲۰۰ اونهم با قفس!!! فقط میتونید کاسکو وحشی چشم زرد بخرید.البته اگه بعد عید به ۱۰۰۱ بهانه قیمت ها بالاتر نرفته باشه
همین الان دلال ۱۸۰۰ ازم میخره
این کاسکو اولا جوجس،دوما کاملا رامه.کمتر کاسکویی با این سن انقد رام میشه

در خصوص صحبت کردن.دوست من.بنده ۴ ماه تمرین سخنگویی نکردم.این کاسکو در اوج دوران درس خوندن من برای ارشد خریداری شد،حدود ۲ و نیم ماه بعد از خریدش به همین منوال گذشت،سرجع بخواید حساب کنید من ۲ هفته و هر روز هم حداکثر نیم ساعت باهاش صحبت کردم.اگر کاسکو باز باشید میدونید که برای استارت به سخن گویی کاسکو حداقل ۱ ماه و هر روز حداقل باید ۳ ساعت تایم گذاشت.
نکته کنکوری.هیچ کاسکوی جوجه ای وجود نداره که اگر باهاش کار بشه.به حرف نیاد..
نکته کنکوری دو،هیچ کاسکویی ندیدم که با این سرعت رام بشه

نکته کنکوری نهم سوم.اگر کاسکو چشم طوسی و به این اندازه رام.زیر ۲ تومن پیدا کردی.تو همین فروم دارم اعلام میکنم که این کاسکو رو به شما رایگان میدم ! مردو مردونه حرف زدم پاشم هستم

فک کنم از آخرین باری که رفتی برا پرنده گشتی ۲ سالی گذشته.چون یه زمانی میشد این کاسکو رو به قول شما با قفس ۱ تومن خرید،البته کاکا اون موقع هنوز به دنیا نیومده بود !!!
:)

Sent from my Nokia lumia 820 italy_232 using Tapatalk

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
دوست عزیز شما بیا منو به فرزندی قبول کن اخه این کاسکو که انقدر چیز بهش میدی انقدر بهش میرسی ظلم نیست ایا بیا خودم ببر مواظبت کن

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
دوست عزیز شما بیا منو به فرزندی قبول کن اخه این کاسکو که انقدر چیز بهش میدی انقدر بهش میرسی ظلم نیست ایا بیا خودم ببر مواظبت کن

من اگه قبولت کنم میزارم تو همین قفس
جله ؟

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
من بکن تو سگ دونی ولی مثل همین بهم برس

من با حیوانات خوب رفتار میکنم کلا.دوسشون میدارم
پس میری تو قفس.2 هفته یه بارم میشورمت.توالتم تو همون قفس میکنی.حله ؟

hamed_hedayat

Registered User
لایک‌ها
64
من مشهد چشم طوسی یه ساله با قفس گرفتم البته هیچکدوم از کارای طوطی ایشون رو نمیکنه باکلی تخفیف و چونه 1400 . اگه کارای طوطی ایشون رو میکرد شک نکنید همین قیمت میدادن قیمت طوطی ایشون همینه که میگن من اگه میشد برم تهران حتما کاسکو ایشون رو میخریدم

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
من مشهد چشم طوسی یه ساله با قفس گرفتم البته هیچکدوم از کارای طوطی ایشون رو نمیکنه باکلی تخفیف و چونه 1400 . اگه کارای طوطی ایشون رو میکرد شک نکنید همین قیمت میدادن قیمت طوطی ایشون همینه که میگن من اگه میشد برم تهران حتما کاسکو ایشون رو میخریدم
دقیقا
داداشی گل من قبل این یدونه خریدم.منتها وحشی.به قیمت ۱۱۸۰
حیوون خیلی عالی و باهوشی بود.اما وحشی.انگار همین الان از جنگل آوردیش!
انقد غار میزد این همسایه ی حمال عزیزمون اومد بالا.بعد 7 روز بردم با این کاسکو فعلی عوضش کزدم.کلی ما به تفاوت ذادم و حسابمو خالی کردم
البته اگه میدونستم بلانسبت شما بازم میخواد بیاد زر بزنه هرگز این کار رو نمیکردم

Sent from my SCH-I535 using Tapatalk

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
فقط تا پایان همین هفته.قیمت رو به۱۹۵۰ کاهش میدم.واقعا ارزش پرنده بیش از اینه

n550

Registered User
لایک‌ها
523
داداش واقعا از هرکاسکو بعیده بزاره به دمش دست بزنید..من یکی داشتم دم قرمز واقعا معرکه بود..از سن خیلی کم هم داشتمش..اما هر کاری باهاش میکردم نگاهم نمیکرد..یه روز اومدم دمش رو نوازش کنم..خداشاهده انگار با سیمچین انگشتم رو گرفتن...این جای تعجبه که انگار نه انگار دمش رو لمس میکنید....داداش قیمتتون رو برام پ.خ کنید..راستی الان قیمت یه ج.جه ارا سبز چقدر هست..خیلی وقته تو فازش نیستم...

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
داداش واقعا از هرکاسکو بعیده بزاره به دمش دست بزنید..من یکی داشتم دم قرمز واقعا معرکه بود..از سن خیلی کم هم داشتمش..اما هر کاری باهاش میکردم نگاهم نمیکرد..یه روز اومدم دمش رو نوازش کنم..خداشاهده انگار با سیمچین انگشتم رو گرفتن...این جای تعجبه که انگار نه انگار دمش رو لمس میکنید....داداش قیمتتون رو برام پ.خ کنید..راستی الان قیمت یه ج.جه ارا سبز چقدر هست..خیلی وقته تو فازش نیستم...
جایی از بدن این بنده خدا نموندهرکهرمن دست نزده باشم :-D
باقی اطلاعات پ خ شد

rainrain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام من علی هستم :) امیدوارم سلامت و شاد و موفق باشید/من خیلی علاقه دارم وحمایت میکنم ازحیوانات وقت هم برای نگهداری دارم/نمیدونم فروختید یا نه/عضو شدم تا بتونم پیام بدم من تهرانم چطوری میتونم راجب خریدن (کاکا) با شما صحبت کنم !؟

rainrain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام من علی هستم :) امیدوارم سلامت و شاد و موفق باشید/من خیلی علاقه دارم وحمایت میکنم ازحیوانات وقت هم برای نگهداری دارم/نمیدونم فروختید یا نه/عضو شدم تا بتونم پیام بدم من تهرانم چطوری میتونم راجب خریدن (کاکا) با شما صحبت کنم !؟
سلام چرا پس جوابی بمن ندادید دوست گرامی!!!:general601::cool:

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
دوست عزیزم خیلی وقته که فروخته شده
یه سری از لوازم و غذاهاش و اسباب بازیاش اضافه مونده،که همگی به درد کاسکو میخوره و نیازه
اکر اون ها رو خواستید خدمتتون هستم

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا