برگزیده های پرشین تولز

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
دوستان خواهشا این بحث درس بدرد نمیخوره و الکیه و سرکاریمو راه نندازید
من یکی که میدونم سر کارم منتها راه دررفتنشو بلد نیستم مثل چی موندم تو گل میام اینجا شمام میگین بدتر رو اعصابه:general405:
به زندگیتون برسید:general402:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
دوستان خواهشا این بحث درس بدرد نمیخوره و الکیه و سرکاریمو راه نندازید
من یکی که میدونم سر کارم منتها راه دررفتنشو بلد نیستم مثل چی موندم تو گل میام اینجا شمام میگین بدتر رو اعصابه:general405:
به زندگیتون برسید:general402:
کسی نگفت درس (مدرک) بدرد نمیخوره. الان ما اول راهیمو کار خاصی از دستمون برنمیاد و اونایی که صاحب کارن همینو میزنن تو سرمون تا بتونن با کمترین حقوق بیشترین استفاده رو ببرن ولی بعدا که راه افتادی و تونستی یه گوشه ای از کارو بگیری دستت و به قول معروف بدون تو کار لنگ بود میان مدرک نداشتنتو میزنن تو سرت و پولی بهت نمیدن! مدرک بعد از اینکه کار یاد گرفتی به دردت میخوره تا بتونی پول خوبی از زحمتت دربیاری! این حرف فتح ابادی بود (شاید نشناسیش ولی ادم شاخیه)
سر کلاس حسینی (استاد بررسی2) یه بنده خدایی میومد که تقریبا همه کاره نیروگاه دماوند بود! جوری همه چیزو فول بود که جلسه دوم استاد نمره 20 بهش داد و گفت لزومی نداره بیای سرکلاس! بچه ها باهاش صحبت میکردن , بهشون میگفت چون مدرک من فوق دیپلمه حداکثر حقوقم ماهی 1 تومنه و بیشتر بهم نمیدن , با اینکه اگه من نباشم هیچ احدی نمیتونه جامو پر کنه! ولی اگه لیسانس بگیرم پایه حقوقم میشه 3 تومن!

masodd

Registered User
لایک‌ها
724
کسی نگفت درس (مدرک) بدرد نمیخوره. الان ما اول راهیمو کار خاصی از دستمون برنمیاد و اونایی که صاحب کارن همینو میزنن تو سرمون تا بتونن با کمترین حقوق بیشترین استفاده رو ببرن ولی بعدا که راه افتادی و تونستی یه گوشه ای از کارو بگیری دستت و به قول معروف بدون تو کار لنگ بود میان مدرک نداشتنتو میزنن تو سرت و پولی بهت نمیدن! مدرک بعد از اینکه کار یاد گرفتی به دردت میخوره تا بتونی پول خوبی از زحمتت دربیاری! این حرف فتح ابادی بود (شاید نشناسیش ولی ادم شاخیه)
سر کلاس حسینی (استاد بررسی2) یه بنده خدایی میومد که تقریبا همه کاره نیروگاه دماوند بود! جوری همه چیزو فول بود که جلسه دوم استاد نمره 20 بهش داد و گفت لزومی نداره بیای سرکلاس! بچه ها باهاش صحبت میکردن , بهشون میگفت چون مدرک من فوق دیپلمه حداکثر حقوقم ماهی 1 تومنه و بیشتر بهم نمیدن , با اینکه اگه من نباشم هیچ احدی نمیتونه جامو پر کنه! ولی اگه لیسانس بگیرم پایه حقوقم میشه 3 تومن!
کابوی حرفات لایک داره
مدرک در کنار اینکه کار یاد گرفتی معنی داره

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
حرفاتو قبول دارم دمت گرم فتح آبادیم میشناسم یه چیزایی حالیشه که اگه بقیم حالیشون باشه به رو خودشونم نمیارن
آخه منم ازهمون یه تیکه جملت که حقیقت محضه حرصم درمیاد(چون کشیدم) باید وقت بزاری سر چیزی که تو راه به دست آوردنش چیزای کاربردی یاد نمیگیری
این مدرک خیلی باحاله الان من سه نفرو میشناسم که دنبال مدرک بالاترن تا پایه حقوقشون بره بالا 1.مامور آتشنشانی 2. کارمند شهرداری 3.راننده نیسان یه شرکت آسانسور

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان،من در دوران تحصیل کار مرتبط با رشته ام میکردم و الان 3سال سابقه کار دارم.مدرک بدون سابقه کار اصلا به درد نمیخوره.اینم که میگن برای بالا بردن حقوق باید مدرک بالاتری داشته باشی به عینه دیدم و این حرف رو تایید میکنم.اما شمایی که سابقه کار ندارید، تنها راه موفقیت تون اینه که مقالات و نکات تکمیلی مرتبط به رشته خودتون رو بخونید و بدونید و مطمئن باشید که پس از فارغ شدن و وقتی برای مصاحبه رفتید یه سری سوالات تخصصی ازتون میپرسن که میتونم بگم حدود 10درصد رو با دانش دانشگاهی میتونید جواب بدید، چیزی بالغ بر80درصد رو با اشراف داشتن بر اون مقالات و نکات تکمیلی میتونید جواب بدید و 10درصد باقی مونده رو شاید چند سوالی تجربی بپرسن که احتمالا اونم میتونید جواب بدید.اما اگه شمااز 100% نمره 80%اون مقالات جانبی رو نگیرید رد میشید.
این تجربه من با چند تا از مهندسای بهترین مجتمع ها و بزرگترین پروژه ها بوده که در اختیارتون گذاشتم.
لب مطلب مدرک لیسانس برای اینه که بهتون بگن مهندس و مقداری حقوقتون افزایشی پیدا کنه ولی باهاش هیچ جایی نمیتونید استخدام بشید.اما اگه لیسانس رو داشته باشی و مقالات جانبی رشته خودت رو هم به دقت یاد بگیری ولو اینکه سابقه کار نداشته باشی، استخدامی...شک نکن.
دانشگاه در طول8تا10ترم شاید فقط 1یا 1.5 ترم اش به درد آینده ات میخورد،این موضوع در رشته های فنی نمود بیشتری دارد.
اگه سوالی دارید، خوشحال میشم راهنماییتون کنم...
موفق باشید...

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
دوستان میخوام جزوه فیزیک 2 استاد نایبی ندوشن بگیرم بهتر از این جزوه هم هست؟

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
یه مقدار کسالت داشت ولی بد نبود. چند وقته نیست گفتم شاید اومده تو تاپیک و من ندیدم پستاشو...
منم شمارشو هرچی گشتم نبود،مثکه گم کردم :( شماره های موبایلمو همه رو یه جا نوشتم و از توی موبایلم پاک کردم :(

--------------------------------

دوستانی که به پروژه ، پایان نامه ، مقاله ، ترجمه ی مقاله نیاز داشتن به این آدرس مراجعه کنن :)
http://project-thesis-1990.blogfa.com/

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
عزیزان کسی از Black Lord خبر داره؟ حالش مادرش بهتر شد؟
سلام بچه ها
مامان لردی چیزیش شده؟ من خودم مادر مریض تو خونه دارم میدونم دردش چیه- بدون تملق میگم لردی یکی از با معرفت ترین بچه های این تایپیک هست امیدوارم هرچه زودتر حال مادرش خوب بشه

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
منم امید وارم مادر لرد مشکل خاصی نداشته باشه و خوب بشه.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دیدم ثبت نام برای اخذ پروژه زمانش فرارسیده ( از اواسط اردیبهشت ثبت نام میکنن ) .به همین خاطر فرم اخذ پروژه را در فایل word اماده کردم تا برای 3 برگ ناقابل هزینه 10 برابری ندید. فرم رو دانلود کنید و مشخصات خودتون رو داخلش تایپ کنید .
http://s5.picofile.com/file/8120831268/form_proje.rar.html

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
درود بر همگی
پسر فروردینی ، غرغری و کامران مرسی مادر کمی بهترن شکر خدا

سوالی داشتم بچه های کامپیوتر مخصوصا سخت افزاریا میدونید کتی 2 شنبه و یکشنبه دانشگاه هست یا نه ؟ اگه هست چه ساعتایی ؟ من تو انرول نتونستم پیدا کنم

Last edited:

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
درود بر همگی

سوالی داشتم بچه های کامپیوتر مخصوصا سخت افزاریا میدونید کتی 2 شنبه و یکشنبه دانشگاه هست یا نه ؟ اگه هست چه ساعتایی ؟ من تو انرول نتونستم پیدا کنم
کتیرایی یکشنبه از ساعت 1.30 تا 6 تو کلاس 3104 کلاس داره دوشنبه کلاس نداشت از انرول دیدم

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
درود بر همگی
سلام جوجه لرررررررردم :-*
کتی شنبه یکشنبه سه شنبه هس ننه جان . شنبه ها 10 تا 3
یکشنبه ها و سه شنبه ها 1 تا 6

m-cmp

Registered User
لایک‌ها
41
بچه ها من اکسپلوررم رو میخوام نسخشو 9 کنم اما عوض شده منوش! میشه بگین از کدوم قسمت باید برم؟؟5678.PNG

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
منم امید وارم مادر لرد مشکل خاصی نداشته باشه و خوب بشه.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دیدم ثبت نام برای اخذ پروژه زمانش فرارسیده ( از اواسط اردیبهشت ثبت نام میکنن ) .به همین خاطر فرم اخذ پروژه را در فایل word اماده کردم تا برای 3 برگ ناقابل هزینه 10 برابری ندید. فرم رو دانلود کنید و مشخصات خودتون رو داخلش تایپ کنید .
http://s5.picofile.com/file/8120831268/form_proje.rar.html
دوستان دیدم این دوستمون گفت پروژه یادم افتاد یه چیزی به بچه های مکانیک بگم با استاد ابجدی پروژه را در صورتیکه ترم آخر هستید برندارید.ایشون برخلاف دیگر اساتید 30تا45 روز طول میکشه که نمره رو اعلام کنه و شما بدبخت میشید...

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143

71shahab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
سلام دوستان
برای کاراموزی کلا چنتا فرم باید پر کنی؟یه توضیح کلی در موردش بدین ممنون میشم
استادمم احمد ابراهیمیه تا حالا پیشش نرفتم مشکلی برام پیش نمیاد؟؟؟کسی باهاش نداشته قبلا؟
بعدشم فتح ابادی خیلی ادم بزرگیه ها!!! چون من پروژه باهاش دارم

بالا