برگزیده های پرشین تولز

بهترین فیلمی که تا حالا دیدین

synthesizer

Registered User
لایک‌ها
242
این فیلم کلاهبرداری امریکاییamerican hustleچجوریاست؟
فکرکنم جایزه اکادمی روهم برده اگه اشتباه نکنم
توچه سبکیه؟

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
این فیلم کلاهبرداری امریکاییamerican hustleچجوریاست؟
فکرکنم جایزه اکادمی روهم برده اگه اشتباه نکنم
توچه سبکیه؟

درامه!
یک زن و شوهرند که از مشتریهای وام بانکی کلاهبرداری میکنند و پلیس گیرشان میاندازه و حالا باید برای رفع اتهامات‌شان برای پلیس کار کنند!

جزو فیلمهای محبوب من نیست چون هم زمانش طولانی بود و هم صحنه‌های اکشن پلیسی نداشت!

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
بهترین فیلم برای من اصلا" وجود نداره .... بهترین ها , زیاد .

گوشه گیران التونا ساخته ویتوریو دسیکا بر اساس نمایشنامه ای از ژان پل سارتر .
کوایدان ساخته ماساکی کوبایاشی .
ثریر خون ساخته اکیرا کوروساوا براساس نمایشنامه مکبث شکسپیر .
......
سریر خون شاید بهترین اقتباس سینمایی از مکبث باشه ولی یکی از ضعیف ترین اقتباسهای استاد هست، بهترین اقتباس استاد Ran یا همون "آشوب" هستش (اقتباسی از شاه لیر شکسپیر) تا قبل از دیدن این فیلم فکر میکردم هیچ کارگردانی به قدرت جان فورد پیدا نشه اما سر این فیلم نظرم عوض شد...

Rivolta

Registered User
لایک‌ها
220
سریر خون شاید بهترین اقتباس سینمایی از مکبث باشه ولی یکی از ضعیف ترین اقتباسهای استاد هست، بهترین اقتباس استاد Ran یا همون "آشوب" هستش (اقتباسی از شاه لیر شکسپیر) تا قبل از دیدن این فیلم فکر میکردم هیچ کارگردانی به قدرت جان فورد پیدا نشه اما سر این فیلم نظرم عوض شد...
با احترام , موافق نیستم بهترین شاه لیر از نظر من فیلم کوزینتسف است .
در مورد کوروساوا بیش از نیم قرنه که صحبت میشه به عقیده من فیلم ضعیف نداره از راشومون تا سگ ولگرد و الی اخر , البته در بعضی از اثار
متاخرش مثل درسو اوزالا یا دودسکادن نظر خیلیها این بود که به قدرت اثار دهه 50 نیستند اما اشوب پر از رنگ بود , اکسپرسیونی از رنگها ...
این نگاه را عوض کن دوست من ... جان فورد جان فورده و کوروساوا هم جایگاه خودشو داره همچنان که اوزو , برگمان, ولز, هرتزوگ و .....
من از اثار همگی اینها لذت می برم .

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
با احترام , موافق نیستم بهترین شاه لیر از نظر من فیلم کوزینتسف است .
در مورد کوروساوا بیش از نیم قرنه که صحبت میشه به عقیده من فیلم ضعیف نداره از راشومون تا سگ ولگرد و الی اخر , البته در بعضی از اثار
متاخرش مثل درسو اوزالا یا دودسکادن نظر خیلیها این بود که به قدرت اثار دهه 50 نیستند اما اشوب پر از رنگ بود , اکسپرسیونی از رنگها ...
این نگاه را عوض کن دوست من ... جان فورد جان فورده و کوروساوا هم جایگاه خودشو داره همچنان که اوزو , برگمان, ولز, هرتزوگ و .....
من از اثار همگی اینها لذت می برم .

ممنون از اظهار فضل شما، نیازی نبود اسم این همه کارگردان بی ربط به موضوع رو ببری تا معلوم بشه خیلی فیلم خفن دیدی:general607:
یه بار پست من رو بخون بعدش یه بار پست خودت رو هم بخون ببین اصلا چی جواب دادی:general208:

Rivolta

Registered User
لایک‌ها
220
ممنون از اظهار فضل شما، نیازی نبود اسم این همه کارگردان بی ربط به موضوع رو ببری تا معلوم بشه خیلی فیلم خفن دیدی:general607:
یه بار پست من رو بخون بعدش یه بار پست خودت رو هم بخون ببین اصلا چی جواب دادی:general208:
برای تو احتیاجی به اظهار فضل!!! نیست .
با فرهنگ..

Last edited:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
بله خیلی عالیه
وقت کردید سخنرانی شاه 2010 هم خیلی قشنگ بود تو همین سبکه

kashaneh

Registered User
لایک‌ها
261
فیلم های خوب زیادند ، فیلم هم زیاد می بینم
من تمام فیلم های 250 فیلم برتر رو دانلود کردم ، شاید از نصفشون خوشم نیومده ولی بعضی از فیلم های لیست عالی بودند
غیر از لیست imdb.com فیلم های کارگردان هایی که فیلم موفق بیشتر دارند و توی اون لیست نیست رو هم دانلود میکنم
یکی از بهترین هایی که روز گذشته دیدم
Life is Beautiful 1997

fardad72

Registered User
لایک‌ها
31
این سوال جوریه که نمیشه هیچ وقت درست بهش جواب داد...اینقدر فیلم هست که در لیست بهترین فیلم ها وجود داره که ادم گیج میشه که کدومو بگه.
من خودم به شخصه علاقه خاصی به trainspotting دارم..فیلمی زیبا و بیاد ماندنی..هر وقت بخوام از فیلم خوب یاد کنم اولین فیلمی که به ذهنم میاد این فیلمه..
دنی بویل به زیبایی هر چه تمام تر کتاب اروین ولش رو به تصویر دراورده...همچنین ایوان مک گرگور به نظر من بهترین بازی عمرشو توی این فیلم انجام داده.
.......
جدای از این من وس اندرسون و فیلماشو خیلی دوست دارم .. هر جا که باید از بهترین ها بگم،باید یه یادی از این بزرگوار کنم..!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
بهترین :rolleyes:

c0e52b9b522d349b1.jpg

kashaneh

Registered User
لایک‌ها
261
این سوال جوریه که نمیشه هیچ وقت درست بهش جواب داد...اینقدر فیلم هست که در لیست بهترین فیلم ها وجود داره که ادم گیج میشه که کدومو بگه.
من خودم به شخصه علاقه خاصی به trainspotting دارم..فیلمی زیبا و بیاد ماندنی..هر وقت بخوام از فیلم خوب یاد کنم اولین فیلمی که به ذهنم میاد این فیلمه..
دنی بویل به زیبایی هر چه تمام تر کتاب اروین ولش رو به تصویر دراورده...همچنین ایوان مک گرگور به نظر من بهترین بازی عمرشو توی این فیلم انجام داده.
.......
جدای از این من وس اندرسون و فیلماشو خیلی دوست دارم .. هر جا که باید از بهترین ها بگم،باید یه یادی از این بزرگوار کنم..!
من بعد از فیلم Slumdog Millionaire سعی کردم تمام فیلم های Danny Boyle رو ببینم
فیلم بعدی که از این کارگردان میبینم Trance هست بعدش Trainspotting

fardad72

Registered User
لایک‌ها
31
من بعد از فیلم Slumdog Millionaire سعی کردم تمام فیلم های Danny Boyle رو ببینم
فیلم بعدی که از این کارگردان میبینم Trance هست بعدش Trainspotting
سعی کن زودتر ببینیش چون واقعا ارزششو داره

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
فیلم trainspotting رو دیدم...
این رو شما ببینید ، موضوعش همین موضوع فیلم Trainspotting هست
Requiem for a Dream 2000

پیشنهاد میکنم فیلم Pi 1998 هم ببینید از دارن آرونوفسکی !

kashaneh

Registered User
لایک‌ها
261
پیشنهاد میکنم فیلم Pi 1998 هم ببینید از دارن آرونوفسکی !
فیلم Pompeii 2014 رو دارم دانلود میکنم ، فیلم Pi 1998 رو گذاشتم بعدش دانلود بشه...
(بعدش هم احتمالا The Fountain رو بگیرم)

بالا