برگزیده های پرشین تولز

400/000/000 میلیون تومان پول بصورت ناگهانی و هدیه بدستم رسیده ، باهاش چی کار کنم؟ پیشنهاد بدید لطفا

بلوتوث

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

همین الان 400 میلیون تومان پول بصورت ناگهانی و اتفاقی بصورت یک هدیه البته کاملا حلال بدستم رسید.که خنده را بار دیگر بر لبانم نشاند :) خیلی فکرکردم تا ببینم چی کارش کنم چون خیلی اتفاقی بدستم رسید ! و تصمیم گرفتم پس از مدت ها بار دیگر به پرشین تولز بیام و با دوستان مشورت کنم و بهترین راه رو برگزینم ! حالا دوستان لطف کنند پیشنهاد بدند که با این 400 میلیون چی کار کنم؟ چی کار میشه کرد؟

باتشکر

Last edited:

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
خدا شانس بده:D

تو چه کاری علاقه و اطلاعات داری؟

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
فدات شم داداش
اینترنت و کامپیوتر و مخصوصا اینترنت:)
خوب 400ملیون رو که هیچوقت نمیشه توی اینترنت خرج کرد و اگه هم خرج بشه پشتوانه و سرمایه نمیشه براتون و ریسک داره.

بنظرم توی بازار فعالیت کنید(البته نه با همه ی سرمایتون).حالا هر بازاری!کامپیوتر-کاغذ-موبایل-و....
همزمان قسمتی از سرمایتونو چندتا سایت بزنید و معروفش کنید(با تبلیغ)تا به در امد برسه.

بلوتوث

Registered User
لایک‌ها
8
خوب 400ملیون رو که هیچوقت نمیشه توی اینترنت خرج کرد و اگه هم خرج بشه پشتوانه و سرمایه نمیشه براتون و ریسک داره.

بنظرم توی بازار فعالیت کنید(البته نه با همه ی سرمایتون).حالا هر بازاری!کامپیوتر-کاغذ-موبایل-و....
همزمان قسمتی از سرمایتونو چندتا سایت بزنید و معروفش کنید(با تبلیغ)تا به در امد برسه.

درسته داداشم ممنون از راهنماییت
با فعالیت تو بازار کامپیوتر موافقم البته تجربه ای نداشتم ! که سبب عقب نشینی ام میشه نیاز به بررسی و تحقیق بیشتری دارم . موبایل میگن اینروزا زیاد بازارش خوب نیست ، باز نمیدونم چقدر صحت داره
با زدن سایت هم خیلی موافقم چون یکی از علاقه مندی هایم بوده و هست

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
با فعالیت تو بازار کامپیوتر موافقم البته تجربه ای نداشتم ! که سبب عقب نشینی ام میشه نیاز به بررسی و تحقیق بیشتری دارم . موبایل میگن اینروزا زیاد بازارش خوب نیست ، باز نمیدونم چقدر صحت داره
اگه تو بانکم بزاری و سودشو هم سرمایه گذاری کنید تو اینترنت بازم بنظرم روش خوبیه.و برای سایت زدن کافیه.
برای سایت هم دنبال ایده های ناب بگردید.نه ایده های تکراری
بازار کامپیوتر و موبایل و لبتاب بازار های خطرناکیند(خیلی از با تجربه هاش ورشکست میشند...)
من در حدی نیستم که نصیحتتون کنم و شناختی هم ازتون ندارم.اما سعی کنید اصل پول رو از دست ندید و جایی سرمایه گذاری کنید که سوخت نشه.

براتون ارزوی موفقیت میکنم;)

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354

یه سوال؟ چرا جدیدا هرکی پول بهش میرسه میاد اینجا میگه ;) ! اگه واقعا اینقدر پول به شما رسیده نهایت از 10 میلیونش برای نت استفاده کن! بقیش برای خارج از نت !
@افتک!! بیا راهنمایی کن !

بلوتوث

Registered User
لایک‌ها
8
اگه تو بانکم بزاری و سودشو هم سرمایه گذاری کنید تو اینترنت بازم بنظرم روش خوبیه.و برای سایت زدن کافیه.
برای سایت هم دنبال ایده های ناب بگردید.نه ایده های تکراری
بازار کامپیوتر و موبایل و لبتاب بازار های خطرناکیند(خیلی از با تجربه هاش ورشکست میشند...)
من در حدی نیستم که نصیحتتون کنم و شناختی هم ازتون ندارم.اما سعی کنید اصل پول رو از دست ندید و جایی سرمایه گذاری کنید که سوخت نشه.

براتون ارزوی موفقیت میکنم;)

ممنون داداش عزیزم
بله هدفم از زدن این تاپیک هم همین بود که سرمایه اصلیم سوخت نشه
مرسی انشاالله شما هم موفق باشی

بلوتوث

Registered User
لایک‌ها
8
یه سوال؟ چرا جدیدا هرکی پول بهش میرسه میاد اینجا میگه ;) ! اگه واقعا اینقدر پول به شما رسیده نهایت از 10 میلیونش برای نت استفاده کن! بقیش برای خارج از نت !
@افتک!! بیا راهنمایی کن !

سلام داداش
خوبی؟
حقیقتش هدفم از زدن این تاپیک این بود که پولو الکی الکی ازدستش ندم و خرج چیزای بیخود نکنمش ! در یک کلمه نیاز به مشورت دارم داداش گلم
افتک چه کسی است بزرگوار؟ میشه معرفیش کنید ؟ صاحب ایدست؟

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
سلام

همین الان 400 میلیون تومان پول بصورت ناگهانی و اتفاقی بصورت یک هدیه البته کاملا حلال بدستم رسید.که خنده را بار دیگر بر لبانم نشاند :) خیلی فکرکردم تا ببینم چی کارش کنم چون خیلی اتفاقی بدستم رسید ! و تصمیم گرفتم پس از مدت ها بار دیگر به پرشین تولز بیام و با دوستان مشورت کنم و بهرتین راه رو برگزینم ! حالا دوستان لطف کنند پیشنهاد بدند که با این 400 میلیون چی کار کنم؟ چی کار میشه کرد؟

باتشکر
یعنی از اسمون افتاده تو حیاطتون ؟:general711:

بلوتوث

Registered User
لایک‌ها
8
یعنی از اسمون افتاده تو حیاطتون ؟:general711:

;):):):):):):):):):):)
خیر داداش خوشگلم از اسمونا نیوفتاده اما بصورت یک هدیه و جایزه دریافتش کردم از جایی که فکرشو نمیکردم.البته کار کار خداست و درحقیقت خداوند روزی رو از اسمونا به ما بخشیده

محمد ملکی

Registered User
لایک‌ها
46
سلام داداش
خوبی؟
حقیقتش هدفم از زدن این تاپیک این بود که پولو الکی الکی ازدستش ندم و خرج چیزای بیخود نکنمش ! در یک کلمه نیاز به مشورت دارم داداش گلم
افتک چه کسی است بزرگوار؟ میشه معرفیش کنید ؟ صاحب ایدست؟

افتک یه شخصیت جنجالی هست / یکم صبر داشته باشید میاد و راهنمایی میکنه
ادم پخته و باتجربه ای هست

خودتون رو اماده کنید:D:D

بلوتوث

Registered User
لایک‌ها
8
افتک یه شخصیت جنجالی هست / یکم صبر داشته باشید میاد و راهنمایی میکنه
ادم پخته و باتجربه ای هست

خودتون رو اماده کنید:D:D

ممنون

بی صبرانه منتظر حضور چنین شخصیتی بزرگ و پخته و باتجربه هستم.....;):general406:

ali_sum

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
میشه بگید این هدیه یا جایزه از کجا اومده اگه فوضولی نباشه

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
خوبی؟
افتک چه کسی است بزرگوار؟ میشه معرفیش کنید ؟ صاخب ایدست؟

شما باید به طور دقیق یه لیست از علاقه مندی هاتون تهیه کنید و ببینید که تو کدوم مورد مهارت خاص رو دارید ! مطمئنا صرف این پول در اینترنت ریسک بالایی داره و احتمال از بین رفتن سرمایتون هست ! البته فعلا میتونین تا پیدا کردن کار مورد نظرتون اون مبلغو تو بانک بزارین و سودشو دریافت کنید !

بلوتوث

Registered User
لایک‌ها
8
میشه بگید این هدیه یا جایزه از کجا اومده اگه فوضولی نباشه

خواهش می کنم . کنجکاوی است دیگر :)... یک هدیه هست بزرگوار که یکی از دوستان که مالک یکی از شرکت های بزرگ و معروفه تقدیمم نموده خداروشکر

شما چند سالتونه ؟

سن زیادی ندارم داداش عزیزم

شما باید به طور دقیق یه لیست از علاقه مندی هاتون تهیه کنید و ببینید که تو کدوم مورد مهارت خاص رو دارید ! مطمئنا صرف این پول در اینترنت ریسک بالایی داره و احتمال از بین رفتن سرمایتون هست ! البته فعلا میتونین تا پیدا کردن کار مورد نظرتون اون مبلغو تو بانک بزارین و سودشو دریافت کنید !

علاقه و مهارتم در زمینه اینترنته
علاقه مندی هامم ، کامپیوتر و خرید و فروش و ... میباشد

ali_sum

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
خواهش می کنم . کنجکاوی است دیگر :)... یک هدیه هست بزرگوار که یکی از دوستان که مالک یکی از شرکت های بزرگ و معروفه تقدیمم نموده خداروشکر
مبارکت باشه.ولی کاش ما هم همچین دوستایی داشتیم دوستای ما از هزار تومن نمیگذرند:D

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
دوربین مخفیه؟
من بودم یه طرح توجیحی برای ساخت یه مجموعه ورزشی که شمال همه چیز از جمله سالن سرپوشیده، زمین چمن مینی فوتبال، زمین تنیس، استخر، ... میشه به شهرداری میدادم یه وامی میگرفتم ازش و این 400 ميليونم استفاده ميكردم ميساختم. هرچی باشه از ضرر ندادنش مطمئنم.
مگه 400 میلیونم هدیه میشه؟ به ما هم هدیه بدین

Last edited:

محمد ملکی

Registered User
لایک‌ها
46
دوربین مخفیه؟
من بودم یه طرح توجیه برای ساخت یه مجموعه ورزشی که شمال همه چیز از جمله سالن سرپوشیده، زمین چمن مینی فوتبال، زمین تنیس، استخر، ... میشه به شهرداری میدادم یه وامی میگرفتم ازش و این 400 ميليونم استفاىه ميكردم ميساختم. هرچی باشه از ضرر ندادنش مطمئنم.
مگه 400 میلیونم هدیه میشه؟ به ما هم هدیه بدین

طرح توجیحی که نوشتن نمیخواد / فکر کنم کیلویی 15 هزار تومان باشه:D مرد عمل میخواد که نیست

بالا