برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
من پای حرفم هستم
یونایتد المانی نمیاره!

--------
حتی اگر بخوان هم اینکار رو بکنن بازم من از مویس حمایت میکنم

کلوپ هم همون فصل اول مربیگریش تو دورتمند جا نیوفتاد ! زمان برد تا تونست تیمشو بسازه بعدم به هیچ وجه لیگ سطح پایین المانو با لیگ برتر مقایسه نکنید
فشاری که رو تیمای لیگ برتری هست رو هیچ تیم دیگه ای تو جهان نیست

در ضمن انصافا به ابزاری که کلوپ داشت نگاه کنید مسلمه بازیکنای دورتمند یه سر و گردن از بازیکنای ما بالاترن!

فصل پیش همه چیز واسه ما بی برنامه بود اونم بخاطر اشتباه فرگی

اخه ادم یکیو میگه بیاد خونش بعد زرتی میگه تو قراره مربی بهترین تیم انگلیس بشی!؟ اونم اخرای فصل؟

شما به بازی های پیش فصل ما نگاه کنید همه تیما داغون بودن ولی فصل دیگه قراره با تیمای خوبی بازی کنیم مثل رئال

مدیر اجرایی تیم هم تازه کار بود

فصل اینده ما تو همه جام ها مدعی اصلی هستیم بهتون قول میدم
عزیز میشه دلیل حمایتت از مویس رو اعلام کنی که ما هم بدونیم؟
عملکرد امیدوار کننده ای داشته؟ که نه!
ترکیب تیم رو شناخته؟ که نه؟ تا الان که یک فصل کامل رد شده هنوز جای دوتا از بازیکن ها توی ترکیب ثابت نشده...
روی حرف هاش پایدار بوده؟ که نه؟ برخلاف اون همه حرفی که زد در مورد خرید بازیکن جوون و آینده نگری، الان فقط تو فکر خریدن بازیکنهایی هستش که حداکثر 3-2 فصل میتونن تو سطح درجه یک اروپا بازی کنند...
ابزارهای مویس؟
همه میدونند که پارسال چجوری تیم قهرمان شد و چجوری از جام باشگاههای اروپا حذف شد، فقط کافیه یک مقایسه کوچولو با امسال بشه...
ابزارهای کلوپ؟
این تیم کلوپ نه بازیکن اسم و رسم دار داشته و نه بازیکنی که قبل از اینکه با کلوپ به اینجا برسه، شناخته شده بوده... کاگاوا وقتی بهترین بازیکن فصل لیگ آلمان شد، کسی حتی اسمش رو هم شنیده بود؟
توی همه جامها مدعی هستیم؟
تو کدوم جام میتونیم شرکت کنیم که توش مدعی هستیم؟:eek:
کلوب فصل اول مربیگریش تو دورتموند؟
کلوب در سال 2008 تیم دورتموندی رو تحویل گرفته بود که فصل قبل 13 جدول شده بود در لیگ 18 تیمی و فصل بعد تیم رو به رده 6 رسوند...
فصل بعدی رده 5 و دوفصل بعدی هم قهرمان بوندسلیگا شد...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
من پای حرفم هستم
یونایتد المانی نمیاره!

--------
حتی اگر بخوان هم اینکار رو بکنن بازم من از مویس حمایت میکنم

کلوپ هم همون فصل اول مربیگریش تو دورتمند جا نیوفتاد ! زمان برد تا تونست تیمشو بسازه بعدم به هیچ وجه لیگ سطح پایین المانو با لیگ برتر مقایسه نکنید
فشاری که رو تیمای لیگ برتری هست رو هیچ تیم دیگه ای تو جهان نیست

در ضمن انصافا به ابزاری که کلوپ داشت نگاه کنید مسلمه بازیکنای دورتمند یه سر و گردن از بازیکنای ما بالاترن!

فصل پیش همه چیز واسه ما بی برنامه بود اونم بخاطر اشتباه فرگی

اخه ادم یکیو میگه بیاد خونش بعد زرتی میگه تو قراره مربی بهترین تیم انگلیس بشی!؟ اونم اخرای فصل؟

شما به بازی های پیش فصل ما نگاه کنید همه تیما داغون بودن ولی فصل دیگه قراره با تیمای خوبی بازی کنیم مثل رئال

مدیر اجرایی تیم هم تازه کار بود

فصل اینده ما تو همه جام ها مدعی اصلی هستیم بهتون قول میدم
منم از یه دید دیگه تا حدی با افشین موافقم!
اگه کلوپ تیم اصلی خودش دورتمند رو به منچستر ترک کنه (از یه تیم آلمانی به یه تیم انگلیسی) مطمئن باشید پتانسیل این رو داره که منچسترو به هر مقصد دیگه ای هم ترک کنه!
کلوب با اینکه مربیه خوبیه ولی برای منچستر یه گزینه ی موقته! باید دنبال گزینه ی بلند مدت بود
فعلا اولویت اول موفقیت مویس در منچستره این بهترین گزینه ی ممکنه باید یک فصل دیگه هم بهش فرصت داد

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
عزیز میشه دلیل حمایتت از مویس رو اعلام کنی که ما هم بدونیم؟
عملکرد امیدوار کننده ای داشته؟ که نه!
ترکیب تیم رو شناخته؟ که نه؟ تا الان که یک فصل کامل رد شده هنوز جای دوتا از بازیکن ها توی ترکیب ثابت نشده...
روی حرف هاش پایدار بوده؟ که نه؟ برخلاف اون همه حرفی که زد در مورد خرید بازیکن جوون و آینده نگری، الان فقط تو فکر خریدن بازیکنهایی هستش که حداکثر 3-2 فصل میتونن تو سطح درجه یک اروپا بازی کنند...
ابزارهای مویس؟
همه میدونند که پارسال چجوری تیم قهرمان شد و چجوری از جام باشگاههای اروپا حذف شد، فقط کافیه یک مقایسه کوچولو با امسال بشه...
ابزارهای کلوپ؟
این تیم کلوپ نه بازیکن اسم و رسم دار داشته و نه بازیکنی که قبل از اینکه با کلوپ به اینجا برسه، شناخته شده بوده... کاگاوا وقتی بهترین بازیکن فصل لیگ آلمان شد، کسی حتی اسمش رو هم شنیده بود؟
توی همه جامها مدعی هستیم؟
تو کدوم جام میتونیم شرکت کنیم که توش مدعی هستیم؟:eek:
کلوب فصل اول مربیگریش تو دورتموند؟
کلوب در سال 2008 تیم دورتموندی رو تحویل گرفته بود که فصل قبل 13 جدول شده بود در لیگ 18 تیمی و فصل بعد تیم رو به رده 6 رسوند...
فصل بعدی رده 5 و دوفصل بعدی هم قهرمان بوندسلیگا شد...
من خودم به شخصه کاملا با نظر شما موافقم
کاری به کلوپ ندارم....
مویس تا الان فکرکنم حداقل 40 بازی بوده سرمربی بوده.
و تا جایی که یادم میاد یکیشم دووم نیوردم کامل ببینم!
مویس اگر مربی بود که تشنه پیشرفت بود تو این 10 ماه مشخص میشد
یه بازی می بینی مشکلات 10 بازی قبل کمیش حل شده همه امیدوار میشیم میاییم می گیم مویس به به و چه چه
ولی بعد اون بازی دوباره ده بازی گند زده میشه و دوباره همون آش و کاسه
تو دقایقی که بازی های تیمو دیدم به جرات می تونم بگم بازیکن بلاتکلیف والافه تو زمین :D
مویس حداقل بیاد یه هدف ثابت اشتباه هم داشته باشه بهتر از اینه تو بازی!
و خیلی چیزای دیگه...... کاری به کلوپ و امثالهم هم ندارم
تیم نیاز داره ( یعنی داشت ) مربی بیاد هم کرده های رئیسو حفظ کنه هم پیشرفتشون بده...نه اینکه .. فا .. بده بهشون :general611::general503:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
منم از یه دید دیگه تا حدی با افشین موافقم!
اگه کلوپ تیم اصلی خودش دورتمند رو به منچستر ترک کنه (از یه تیم آلمانی به یه تیم انگلیسی) مطمئن باشید پتانسیل این رو داره که منچسترو به هر مقصد دیگه ای هم ترک کنه!
کلوب با اینکه مربیه خوبیه ولی برای منچستر یه گزینه ی موقته! باید دنبال گزینه ی بلند مدت بود
فعلا اولویت اول موفقیت مویس در منچستره این بهترین گزینه ی ممکنه باید یک فصل دیگه هم بهش فرصت داد
100 درصد من هم به گزینه های بلند مدت فکر میکنم، ولی چجوری این گزینه ها بلند مدت میشه؟
تیمی که در جایگاه منچستر هستش، آیا احتیاجی به مربی فعلیش داره؟
یک مربی باید موفقیتی داشته باشه که خواسته بشه...
شما ببینید خود فرگوسن هم اعلام کرده بود که میخواسته منچستر رو به قصد بارسا ترک کنه...
مویس هم دلیلی نداره که اگه تیم بهتری بخوادش نره به اون تیم، مگه اینکه منچستر بهترین تیم باشه و مبلغ بهتری برای مربیش بپردازه...
کلوب هم همونطور که گفتم تنها دلیلی که امسال میتونه باعث رفتنش از دورتموند بشه، رفتن بازیکنهای تاپش هستش...
من دارم به این فکر میکنم که امسال منچستر به یک تیم معمولی تبدیل شد و فصل بعد به میلان بعدی تبدیل میشه... البته همین امسال هم منچستر نتونسته به بازیهای اروپایی راه پیدا کنه...
کاری که گالیانی و آلگری با میلان کردن، مویس در آستانه انجامش با منچستر هستش...
اگه فصل بعد همین اتفاق با مویس افتاد، دیگه حتی بازیکنهای معمولی رو هم باقیمتی نزدیک به قیمت بیل فقط میشه به منچستر اورد، و بازیکنهای جوونمون هم براحتی با پایینترین قیمت به باشگاههای بهتر میرن... باید گفت که منچستر در حال حاضر معروفترین باشگاه دنیا که بزرگترین و بهترین استعداد یابهای دنیا رو داره به چهرش چنان ضربه ای وارد میشه که براحتی میشه گفت نابود میشه...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
چقد تاپیک پایینه؟!!
چرا انقد اختلاف هست؟! کلاً این بحث ها به جایی نمیرسه، ماهایی که از مویس حمایت میکنیم یه چیزی دیدیم، اونایی هم که نمیکنن ندیدن!
زیاد هم نمیخواد صبر کنیم، یه فصله، یا ما درست میگیم یا شما دیگه! :دی

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
چقد تاپیک پایینه؟!!
چرا انقد اختلاف هست؟! کلاً این بحث ها به جایی نمیرسه، ماهایی که از مویس حمایت میکنیم یه چیزی دیدیم، اونایی هم که نمیکنن ندیدن!
زیاد هم نمیخواد صبر کنیم، یه فصله، یا ما درست میگیم یا شما دیگه! :دی
حرفی برای گفتن نیست تقریبا توی هیچ جامی درگیر نیستیم(برخلاف تمام فصولی که یادم میاد)...
فصل نقل و انتقالات هم هنوز شروع نشده و طرفدارها اعصاب درسته حسابی ندارن...
تنها اخباری که هست اینه که:
آرسنال به دنبال ارائه دادن پیشنهادی برای اسمالینگ هستش که اگه اسمالینگ بره خیلی تیم به مشکل برمیخوره...
در حرکتی بسیار با معنی هم منچستر پیشنهاد 15 میلیونی واسه سانگ داده...(یعنی نمیتونه هافبک بهتر از این بگیره)
هرناندز هم در لیست فروش تیم قرار گرفته با توجه به نارضایتیش از کم قرار گرفتن تو ترکیب...
یادش بخیر چه روزهای خوشی رو باهاش تجربه کردیم...
1.jpg
2.jpg

Last edited:

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
حرفی برای گفتن نیست تقریبا توی هیچ جامی درگیر نیستیم(برخلاف تمام فصولی که یادم میاد)...
فصل نقل و انتقالات هم هنوز شروع نشده و طرفدارها اعصاب درسته حسابی ندارن...
تنها اخباری که هست اینه که:
آرسنال به دنبال ارائه دادن پیشنهادی برای اسمالینگ هستش که اگه اسمالینگ بره خیلی تیم به مشکل برمیخوره...
در حرکتی بسیار با معنی هم منچستر پیشنهاد 15 میلیونی واسه سانگ داده...(یعنی نمیتونه هافبک بهتر از این بگیره)
هرناندز هم در لیست فروش تیم قرار گرفته با توجه به نارضایتیش از کم قرار گرفتن تو ترکیب...
یادش بخیر چه روزهای خوشی رو باهاش تجربه کردیم...
مشاهده پیوست 573189
مشاهده پیوست 573190
اولین فروش اشتباه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ظاهرا قضیه هرناندس جدی هستش و قراره جایگزین دیگه کاستا بشه که انگار داره به چلسی میره...(چلسی هم همش داره پیر پاتال جمع میکنه...)o_O
باید گفت که هرناندس از اون دسته از مهاجم های کوتاه قد سرعتی بود که خیلی خوب سر هم میزد، مثل مایکل اوون...:general208:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
من هم مثل سایر دوستان مخالفم با فروش هرناندز، اگه قرار باشه رابین یا چیچا برن شما با رفتن رابین موافقید؟
میدونم سنش بالا رفته و مصدوم میشه زیاد، اما با همین وضع یه بازی که رو فرم بود دیدید که چی کار کرد!

Win2Game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
67
سلام.هرناندز مهاجمی هست که نه میشه روی نیمکت گذاشتش نه میتونه با ون پرسی و رونی رقابت بکنه.
به نظرم باید قرضی بدیمش بره.هم روی فرم میاد.هم تا اون موقع ون پرسی هم پیر میشه شاید هم بره.

کد:
اصلا نباید بره

Last edited:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
من هم مثل سایر دوستان مخالفم با فروش هرناندز، اگه قرار باشه رابین یا چیچا برن شما با رفتن رابین موافقید؟
میدونم سنش بالا رفته و مصدوم میشه زیاد، اما با همین وضع یه بازی که رو فرم بود دیدید که چی کار کرد!
رابین قراره هر 5 تا بازی یه بازی روی فرم باشه ؟؟ فکر کنم نصف بازی های این فصل رو مصدوم بود

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
رابین قراره هر 5 تا بازی یه بازی روی فرم باشه ؟؟ فکر کنم نصف بازی های این فصل رو مصدوم بود
آره خوب، واسه همینم رو فرم نبود!
من جفتشونو دوس دارم، رابینو بیشتر، اما خوب چیچا هم حق داره ناراضی باشه، مث ولبک نمیتونه چند تا پست بازی کنه، تا وقتی هم تارگت من مثه رونی و ون پرسی داریم زیاد بازی بهش نمیرسه.

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
چلسی 1 - 2 سـاندرلند !!

لیورپول برای 19امین بار قهرمان انگلستان شد !(باتوجه به بازی های باقی مونده :general710:)

حالا هی بیا بگو :general312:in moyes we trust:general312:
با این شعار مسخره جلو لیورپول دبل شدیم جلو سیتی دبل شدیم تمام رکورد ها نابود شد
به نیوکاسل تو زمینمون باختیم به اورتون باختیم سهمیه نداریم
بعد یه سری میان میگن سال بعد منچستر مویس مقتدارانه قهرمان میشه خیلی میخندم این رو میشنوم اینا همش امید هست نه دوستان توهمه
سال دیگه با مویس پنجم هم نمیشیم امید وارم این چنتا بازی رو هم نتیجه نیاره بد جور بزنن بیرونش کنن :general211::general211::general211:
نیا بگو تقصیر مویس نیست ممنون
زاها رو داد رفت بخاطر این که دخترش شعور نداشت
تازه کشف کرده کاگاوا بازیکن خوبیه
هرناندز رو نمیخواد لابد دخترش میخواد بیاد جای چیچا
نیا حمایت کن فصل کابوس وار با قهرمانی لیورپول سخت تر شد با مویس میشیم
مثل لیورپول باید سالیان سال حسرت جام رو بخوریم
بسه حمایت بسه خیلی خون به جیگرمون کرد این مردک
رییس دیدی چه به سرتیمت اومد
دیدی لیورپول قهرمان شد
دیدی رکورد ها نابود شد
ای یار غلط کردی

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
سایت جالبیه، کل رکوردهای مویس از اول فصل تا الان:
http://www.davidmoyesfootballgenius.co.uk/
پ.ن: سوء تفاهم نشه من هنوز حمایت میکنم از مربیمون، اما واقعیت هارو باید دید.
پ.پ.ن: بی طرف نگاه کنیم خنده داره مطالب سایت (Comedy=Tragedy+time)

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
سایت جالبیه، کل رکوردهای مویس از اول فصل تا الان:
http://www.davidmoyesfootballgenius.co.uk/
پ.ن: سوء تفاهم نشه من هنوز حمایت میکنم از مربیمون، اما واقعیت هارو باید دید.
پ.پ.ن: بی طرف نگاه کنیم خنده داره مطالب سایت (Comedy=Tragedy+time)
نزار اینارو حرص میخوریم مخصوصا یکی از عکسا که خیلی جالب بود :دی

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
لیورپول امسال خیلی خوب بود و شایسته قهرمانی بود. البته باید دید بازی فردا چه میکنن . اگه ببرن کار دیگه تمامه به نظر من.

هر چند همه اینا در نبود سر الکس اتفاق افتاد و اگه سر الکس بود اونها الان باید برای دومی سومی میجنگیدن.

به هر حال باید بهشون تبریک بگیم و از خوشحالی رفقای لیورپولیمون خوشحال باشیم.
ما هم امیدوار به فصل بعد باشیم ببینیم اینا چه کار میکنن

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خبرهای کوتاه:D
خوب بعد از چیچا که از شرایطش در تیم ناراضیه، ولبک هم مثل اینکه گفته دوست داره به تیمی بره که بتونه مداوم بازی کنه و تاتنهام هم دنبالشه.
صحبتهایی مبنی بر تمایل بارسا به فروش فابرگاس هست و همچنین پیشنهاد 25 میلیون پوندی یونایتد.
گفته میشه بدلیل احتمال حضور فن خال در یونایتد، رابین جایی نمیره.
مویس شخصا بازی این هفته سوتون رو از نزدیک دیده برای زیر نظر گرفتن شاو و لالانا.
صحبتهای حول و حوش کروس تقریبا خاموش شده و روزنامه ها فوکوس کردن روی مارکو رویس!
پ.ن: سایتی که اصلان جان گذشته چقدر باحال :D و در عین حال تلخ :( هستش.

Win2Game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
67
وقتی ماهی تو حوض نباشه قورباغه میشه کلانتر.
اخه یکی نیست به ولبک بگه تو هم به زور دارن بازی میدن.حالا اومدی میگی من میخوام برم و از این حرفا.
خوش اومدی!
نیمکت یونایتد هم واست زیادی هست.

بالا