برگزیده های پرشین تولز

بهترین طراحان قالب وردپرس در ایران چه کسانی هستند؟

vimax

Registered User
لایک‌ها
60
اکثر دیزاینرهایی که تو ایران روی وردپرس کار میکنن حرفه ای نیستن بلکه طراحی هایی که دارن مدل روتینی هست که همه شبیه هم دیگه دیزاین میزنن به نظر من دیزاینری که خلاقیت نداشته باشه و همش از طرح های آماده اینترنتی تو طرحش استفاده بکنه اصلا اسمشو دیزاینر نمیشه گذاشت البته باید نمونه کارها رو شما ببینی تم فارست پر از دیزاینرهای حرفه ای وردپرس هست که اکثرا هم اروپایی هستن اما دیزاینرهای ایرانی از این قافله خیلی عقب هستن

WebYaar

Registered User
لایک‌ها
41
من تا به حال باهیچ کدوم همکاری نداشتم ولی نمونه کارای وین دیزاین رو دوست دارم کارشون خوبه البته کارای کسایی که قالب وردپرس به صورت مسطح (Flat) طراحی میکنن رو بیشتر میپسندم

websitedevelop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
گروه طراح طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت، بهبود سئو وب سایت به تازگی کار خود را در ایران شروع کرده اند. این گروه در ابتدا کار خود را در کشورهای آمریکایی شروع کرده است و اکنون می خواهد آن را نیز در ایران گسترش دهد. طراحی ها با به روز ترین متد طراحی و بهینه برای موبایل و موتورهای جستجو انجام می شود.

lordfa

Registered User
لایک‌ها
45
به نظر شما وین دیزاین، فرهاداینا، وی دیزاین، آی وحید کدومش از همه لحاظ بهتر هست؟

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
.......................................................

Last edited:

lordfa

Registered User
لایک‌ها
45
کار ivahid.com بهتره یا windesign.ir از نظر استاندارد بودن قالب

lordfa

Registered User
لایک‌ها
45
کار windesign.ir رو از همه لحاظ قبول دارید ؟

lordfa

Registered User
لایک‌ها
45
به نظر شما یک قالب خوب و استاندارد چه ویژگی هایی داره ؟

martinn

Registered User
لایک‌ها
60
سلام به دوستان خوب پی تی و استارتر عزیز
من فکر میکنم سنجیدن کار طراحان از نظر حرفه ای یا غیر حرفه ای بودن واقعا ممکن نیست چون هیچ وقت درکنار هم و با هم به صورت حرفه ای توسط افراد خبره تست نشدن.
بهتر اینه که بگیم کاربران تجربیاتشون رو درمورد همکاری با طراحان بگن تا ببینیم از کی راضی بودن و از کی ناراضی.
چون ملاک و معیاری برای رتبه بندی وجود نداره یه عده رو میشناسم که خیلی هم اسمشون رو شنیدم ولی خودم خبر دارم که کارشون تغییر قالبهای رایگان هستش یعنی بیشتر فتوشاپ میدونن نه وردپرس یه سری دیگه هستن (البته بسیار انگشت شمار هستن) که تسلط کامل به وردپرس و ساخت قالب و برنامه نویسی PHP دارن و در حدی هستن که اراده کنن میتونن خودشون یه سیستم مدیریت محتوای جدید ابداع کنن ولی به خاطر اینکه دیگه خیلی ادعاشون میشه اصولا کارهایی با ظاهر بسیار ساده ارائه میدن چون حاظر نمیشن با هیچ گرافیستی کار کنن یعنی کسی رو قبول ندارن از طرف دیگه یکی دوبار که با موسسات و مراکز دولتی رابطه برقرار میکنن دیگه با کاربرای معمولی مثل من کار نمیکنن چون هزینه هاشون فضایی بالاست و کار با آدمهای عادی براشون سودی نداره.
دوستان لطف کنن از وردپرس کارایی تعریف کنن و تجربیاتشون رو بگن که کارشون خوب باشی نه خیلی بالا نه خیلی پایین و الکی نگین فولانی خوبه چون رفیقتونه یا فولانی بده چون باهاش مشکل دارین.
ببخشید پر حرفی کردم مخلص رفیقای گل

lordfa

Registered User
لایک‌ها
45
اگه شما بخواهید کسی براتون یک قالب وردپرس طراحی کنه چه کسی را انتخاب می کنید؟ لطفا واقع نگر باشید

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
سلام دوستان شما كدوم طراح قالب وردپرس رو تاييد مي كنيد براي يكي از سايت هام دنبال طراح قالب وردپرس هستم هزينه هم مهم نيست برام اصل كيفيت كارش هست برام

lordfa

Registered User
لایک‌ها
45
سلام دوستان شما كدوم طراح قالب وردپرس رو تاييد مي كنيد براي يكي از سايت هام دنبال طراح قالب وردپرس هستم هزينه هم مهم نيست برام اصل كيفيت كارش هست برام

دقیقا منم دنبال همین مسئله هستم اما به نتیجه ی خاصی نرسیدم

Majikpc

Registered User
لایک‌ها
318
من به عنوان ی طراح که 4 ساله دارم به صورت حرفه ای کار میکنم به این نتیجه رسیدم طراحی پله ای بهترین جواب رو میده و مشتری در این حالت همیشه راضیه و کار هم شیک و کارر پسند در میاد
اون دوستمون که فرمودن تو تم فارست دیزاینر حرفه ای هست منم با نظرشون موافقم اما میدونین دلیلش چیه؟
چون اونجا به طراحی به چشم ی کاره هنری نگاه میکنن درست مثل نقاشی , الان شما ی قیمت از نقاشیهای اروپایی ها بگیرین , در ی کلام به هنر اهمیت میدن و براش پول خرج میکنن اما در ایران متاسفانه بعضی مشتری ها فکر میکنن پروسه ی طراحی و برنامه نویسی ی کاره آسون و ی جورایی ی ترفند کامپیوتریه بنابراین انتطار دارن با کمترین هزینه بهترین سایت رو داشته باشن که خب این در هیچ جای دنیا معقول و پسندیده نیست
من خودم شخصا بسته به هزینه ای که مشتری بخواد انجام بده براش وقت میزارم و هیچ وقت کاره 100 تومنی قابل قیاس با کاره 500 تومنیم نیست
البته به مشتری هم همون اول میگم با این هزینه اینقدر کیفیت داره کارت خدارو شکر تا الانم کسی از طراحیم ناراضی نبوده
گفتن نداره اما من خودم تا بحال برای چند نفر طرح زدم که بعدا متوجه شدم خودشونو به عنوان طراح جا زدن و مشتری جذب میکردن و این وسط دلالی میکردن!
@این دو دوستمونم که دنبال طراح میگردن من میتونم طرحی حتی به مراتب با کیفیت تر از اون چیزی که تو ذهنشون هست براشون بزنم و پیاده سازی کنم کافیه ی اعتماد دو طرفه ایجاد بشه و اون وقته که از نتیجه ی کار لذت میبرین

lordfa

Registered User
لایک‌ها
45
من به عنوان ی طراح که 4 ساله دارم به صورت حرفه ای کار میکنم به این نتیجه رسیدم طراحی پله ای بهترین جواب رو میده و مشتری در این حالت همیشه راضیه و کار هم شیک و کارر پسند در میاد
اون دوستمون که فرمودن تو تم فارست دیزاینر حرفه ای هست منم با نظرشون موافقم اما میدونین دلیلش چیه؟
چون اونجا به طراحی به چشم ی کاره هنری نگاه میکنن درست مثل نقاشی , الان شما ی قیمت از نقاشیهای اروپایی ها بگیرین , در ی کلام به هنر اهمیت میدن و براش پول خرج میکنن اما در ایران متاسفانه بعضی مشتری ها فکر میکنن پروسه ی طراحی و برنامه نویسی ی کاره آسون و ی جورایی ی ترفند کامپیوتریه بنابراین انتطار دارن با کمترین هزینه بهترین سایت رو داشته باشن که خب این در هیچ جای دنیا معقول و پسندیده نیست
من خودم شخصا بسته به هزینه ای که مشتری بخواد انجام بده براش وقت میزارم و هیچ وقت کاره 100 تومنی قابل قیاس با کاره 500 تومنیم نیست
البته به مشتری هم همون اول میگم با این هزینه اینقدر کیفیت داره کارت خدارو شکر تا الانم کسی از طراحیم ناراضی نبوده
گفتن نداره اما من خودم تا بحال برای چند نفر طرح زدم که بعدا متوجه شدم خودشونو به عنوان طراح جا زدن و مشتری جذب میکردن و این وسط دلالی میکردن!
@این دو دوستمونم که دنبال طراح میگردن من میتونم طرحی حتی به مراتب با کیفیت تر از اون چیزی که تو ذهنشون هست براشون بزنم و پیاده سازی کنم کافیه ی اعتماد دو طرفه ایجاد بشه و اون وقته که از نتیجه ی کار لذت میبرین
با تشکر، برای شما پیام خصوصی ارسال کردم

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894

سلام دوست عزيز خسته نباشيد لطفا شرايط خودتون رو برام پيام خصوصي كنيد با تشكر

Majikpc

Registered User
لایک‌ها
318
سلام دوست عزيز خسته نباشيد لطفا شرايط خودتون رو برام پيام خصوصي كنيد با تشكر
سلام عزیز , خدمتتون نمیشه پيام خصوصي فرستاد , شماره یا ایمیلتونو بزارین تا باهاتون در تماس باشم
ممنون

majid1f

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
حرفه ایی های ایران معمولا فری لنسر هستند و صداش را هم در نمیارند . Themeforest را یک جستجو کنید. ایرانی پیدا می کنید.

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
دوستان عزیز طرح حرفه ایی چه فنی و چه زیبایی با هم جور در نمی یاد
من خودم شخصا به عنوان طراح اگر بخواهم یک کار گرافیکی خیلی شیک باکد نویسی در بیارم با بی نهایت فشرد سازی یه حجم بالایی در میاد نه زیاد بالا ولی بالا وقتی کسی که سفارش داده میاد قالب رو ببینه میگه فلان سایت قالبش زودتر لود میشه یعنی ما مشکل بستر هم داریم نمی شه زیاد کار کرد چون یه مبحث کد یه مبحثه سایز فایل های جاوا اسکریپته یه مبحث فریم ورکیه که اگه بخوای حرفه ایی کار کنی اونم یه حجمی میگیره
حالا مبحث هنری رو در نظر بگیرید بخوایم به این سیستم اضافه کنیم سریعا حجم از خط قرمزش عبور می کنه و دستت میمونه تو پوست گردو کاریشم نمی شه کرد

بنابراین ملاک قالب خوب از چند نظر قابل بررسی هستش فنی سئو زیبایی معمولا در داخل کشورمون چون حجم نمی تونه بره بالا یکی از این 3 مورد لحاظ نمی شه و کسایی هم که لحاظ میکنن به نوعی کار خودشون رو خوب ارائه میدن ولی مشتری این وسطیه دفعه میگه نمی دونم یه مشکلی هست ولی نمی دونم چیه

اون هایی که حرفه ایی هستند فنی و سئو رو خوب کار می کنن زیبایی رو سعی می کنن تا اونجا که میشه ساده بدن بیرون تا ضرر نکنه مشتری از این که سایتش دیر میاد بالا
اونایی که گرافیست بودن ظاهر برای خودشون خیلی خیلی مهمه و بعضی وقت ها سایت ناک ات میشه از بس تایم لودش میره بالا و بیننده سایت رقیب که زودتر باز شده رو میبینه و میپره بازدیدکننده به عبارتی

تعادل در این وسط با این سرعت اینترنت یه کم مشکله والا فکر میکنید نیستند کسایی که بتونند از قالب های خارجی الگو بگیرند و اون سیستم پیاده کنند البته که هستند اما مراعات یک سری چیز ها رو می کنند

اما در مورد قیمت چرا قیمت بالا میره از گرونی این حرف ها بگذریم میرسیم شخصا خودم میگم مثلا قالبی که بنده 3 میلیون میگیرم براش خوب این قالب رو باید 2-3 هفته فول زمان بزاری تا یه چیزه اپتیمایز براش در بیاری فریم ورک خودش رو داره افزونه نویسی خودش رو داره زیبایی شناسی با توجه به موضوع خودش داره خوب زمان میبره
اما قالب 200 تومنی نمی تونی اینقدر براش وقت بزاری چرا؟ خب چطوری زندگی کنی از کجا بیاری بخوری و نتیجه این میشه که مبحث زیباییش یه کم میره زیر و تو مبحث افزونه هاش دیگه باید افزونه های موجود رو باهاش ست کنی تا زمان کمتری ببره و بتونی زود تحویل بدی
پس به همین سادگی قالب قیمتش بالا پائین میشه

در کل ما در خدمتتون هستیم

بالا