برگزیده های پرشین تولز

نیازمند طراحی قالب مشابه آپارات ....

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
سلام دوستان . کلیت سایت میخوام مثل آپارات بشه . یعنی ویدئو و موزیک و ... میخوام بزارم رو سایت که حالت نمایشش بشه مثل ویدئو های آپارات . اما با این تفاوت که صفحه ی اصلی سایت میخوام مثل سایت های دانلود موزیک باشه . در کل یه چیزی بین آپارات و دانلود موزیک . البته طرحی که تو ذهنمون هست . رو روی یه برگه دارم ! که به دوستان میدم . از قالب مهم تر سیستم مدیریت محتوای اون هست که میخوایم بسیار کاربری ، ساده و عام فهم باشه !

اساتید زحمت بکشن و براورد کنن چقدر هزینه ی این کار میشه .

راستی کار تنها به دوستانی سپرده میشه که سابقه ی بازارچه داشته باشن .

یه بار یه اشتباهی کردم و به یه آدم نا حسابی اعتماد کردم . بعد از 40 روز چرخوندن من ، گفت من نمیتونم یا علی !!!!

خلاصه اگه نمیتونی به زمین و زمان مدیونی اگه اعلام آمادگی کنی . ملت وقتشون و کارشون رو از سر راه نیاوردن ! تورو خدا برای کسب تجربه و ... پیغام ندید که من انجام میدم و بعد زیرش بزنید !!! تاحالا 2 نفر اینجوری منو پیجوندن ! هر دو هم از بچه های پی تی بودن !!!!

ممنون از همه .... منتظرم ........

Majikpc

Registered User
لایک‌ها
318
در خدمتتون هستم دوست عزیز
طراحی به صورت کاملا اختصاصی و مدرن و کاربر پسند
کد نویسیhtml5,css3
واکنش گرا
سئو حرفه ای

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
قیمت رو هم حدودی بفرمایید داداش گلم

Speeedd

Registered User
لایک‌ها
102
سلام داداش.
نمونه کار نشون میدم بهتون.در صورتی که بخوای براتون انجام میدم.
در خدمتم.
خواستید پ.خ بزنید

Nader FN

Registered User
لایک‌ها
118
جناب خود شما دو بار شخص بنده رو پیچوندین :))
یه بار سر سایت آموزشگاه زبان ، یه بارم قبلش.
بنده عرض کردم برا هر نوع پروژه ای آمادگی دارم و کار نهایی هم بهترین کیفیت رو خواهد داشت.

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
جناب خود شما دو بار شخص بنده رو پیچوندین :))
یه بار سر سایت آموزشگاه زبان ، یه بارم قبلش.
بنده عرض کردم برا هر نوع پروژه ای آمادگی دارم و کار نهایی هم بهترین کیفیت رو خواهد داشت.

متنی بیارید که من به شما گفته باشم کار رو شما انجام بده . بعد زیرش زده باشم .

چرا جو میدی داداش گلم ؟

عزیز پیچوندن کجا بود . خیلی از دوستان پیشنهاد میدن و ما بررسی میکنیم و کار رو به یکی از این عزیزان میدیم . دیگه پیچوندن نیست که . این که شما توضیح دادیم و نمونه کار دادید و ... دلیل نمیشه که من شما رو پیچونده باشم خدایی نکرده .

شما آمادگی رو اعلام کردی ولی کس دیگه ای قیمت کمتر از شما داد ، خوب این طبیعی هست که کار به اون شخص برسه . در توانایی های شما شکی نیست . اما برای مثال یه پرژه ای رو به وب سیما سپردم ، که در جواب هزینه ی انجام کار رو 39 ملیون براورد کرد ! خوب من دیوانه نیستم که کارو بدم به ایشون ! همون کارو بچه های سزار با 5 تومن انجام میدادن !

پس بحث پیچوندن زمانی پیش میاد که من با شما تموم کرده باشم و شما کارو تحویل بدی اما خبری از پول نباشه !

facenama

Registered User
لایک‌ها
45
با قیمت مناسب واستون انجام میشه. نمونه کار هم به صورت خصوصی ارسال شد

Nader FN

Registered User
لایک‌ها
118
متنی بیارید که من به شما گفته باشم کار رو شما انجام بده . بعد زیرش زده باشم .

چرا جو میدی داداش گلم ؟

عزیز پیچوندن کجا بود . خیلی از دوستان پیشنهاد میدن و ما بررسی میکنیم و کار رو به یکی از این عزیزان میدیم . دیگه پیچوندن نیست که . این که شما توضیح دادیم و نمونه کار دادید و ... دلیل نمیشه که من شما رو پیچونده باشم خدایی نکرده .

شما آمادگی رو اعلام کردی ولی کس دیگه ای قیمت کمتر از شما داد ، خوب این طبیعی هست که کار به اون شخص برسه . در توانایی های شما شکی نیست . اما برای مثال یه پرژه ای رو به وب سیما سپردم ، که در جواب هزینه ی انجام کار رو 39 ملیون براورد کرد ! خوب من دیوانه نیستم که کارو بدم به ایشون ! همون کارو بچه های سزار با 5 تومن انجام میدادن !

پس بحث پیچوندن زمانی پیش میاد که من با شما تموم کرده باشم و شما کارو تحویل بدی اما خبری از پول نباشه !

نه قربان جو بدم که چی بشه؟

ما تو پی ام صحبت کردیم ، حتی قیمت رو خودتون گفتین (پایین تر از چیزی که من گفته بودم) و بنده گفتم مشکلی نیس. نهایتا توافق شد که کارو بسپرین به بنده. شماره تماس رد و بدل شد ، بعد از یکی دو روز تو what's app صحبت کردیم که گفتین خبر میدم. درگیر فلانم. که خبری نشد!

من انتظار ندارم کارو حتما به بنده میدادین. اما این که بگین خبر میدم و دیگه پیداتون نشه خوب نیست. میتونستین همون روز بگین با یکی دیگه از همکارا توافق شد. منم میگفتم خب به سلامتی!

به هر حال این بحث مال گذشته س. ضرری هم متحمل نشدم که شاکی باشم.

ایشالا موفق باشین.

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
نه قربان جو بدم که چی بشه؟

ما تو پی ام صحبت کردیم ، حتی قیمت رو خودتون گفتین (پایین تر از چیزی که من گفته بودم) و بنده گفتم مشکلی نیس. نهایتا توافق شد که کارو بسپرین به بنده. شماره تماس رد و بدل شد ، بعد از یکی دو روز تو what's app صحبت کردیم که گفتین خبر میدم. درگیر فلانم. که خبری نشد!

من انتظار ندارم کارو حتما به بنده میدادین. اما این که بگین خبر میدم و دیگه پیداتون نشه خوب نیست. میتونستین همون روز بگین با یکی دیگه از همکارا توافق شد. منم میگفتم خب به سلامتی!

به هر حال این بحث مال گذشته س. ضرری هم متحمل نشدم که شاکی باشم.

ایشالا موفق باشین.

خدا خیرت بده داداش . خوبه من تو واتس آپ گفتم شرایط اون کارو و اینکه کار فرما با ما چه کرد و ....

شما دیگه چرا مومن ؟ من که گفته بودم همه چیز رو بهت عزیز .

Majikpc

Registered User
لایک‌ها
318
دوست عزیز بنده هم ی آفر براتون دارم ( داخل پخ هم گفتم ) البته اگه تمایل به همکاری دارین من در خدمتتون هستم

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
ممنون از همه ی دوستان به خصوص دوست عزیزی که نمونه کار فرستاد . در حال مذاکره با یکی از دوستان هستم . ایشالا در صورت عدم توافق ، تاپیک رو پیگیری میکنم .

Speeedd

Registered User
لایک‌ها
102
جالبه یه شرکت هایی میخوان بگن متخصصن در صورتی که پاش بیفته سر یه پروژه کلشون فلنگو میبندن.
خداوکیلی این سری یکی از دوستان رفته بود یه شرکت24 میلیون سر یه پروژه ازش گرفته بودن.
بعد از چند روز میره میبینه دیگه در شرکتم باز نمیکنن :))
ای خدا کسی که تخصص نداره میاد ادعا میکنه همینه

بالا